Σελίδα 2 από 8 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 109

Θέμα: Ταπεινο srx 400 με ψυχη

  1. #16
    να σαι καλα φιλε buckley
    για τα fcr ηθελαν επιπλεον χρηματα οποτε!
    το μοτερ ειναι srx 400 ή ηταν καλυτερα
    γιατι το ετοιμασαν για dragster εχει ελαφρωμενο στροφαλο αλλη μπιελα μαλλον carrillo πιστονι wossner 102 χιλ.
    η κεφαλη πρεπει να ειναι απο xt 550 εκκεντροφορο 3ο ή 4ο σταδιο ελατηρια και βαλβιδες τιτανιου ροικη εξελιξη και ξεχιλωμα εισαγωγες στα 39 χιλ

    α και ολοσωμη raceteck

    το srx μαλλον ειναι εισαγωγης απο ιαπωνια στη yamaha που πηγα και πηρα δισκους συμπλεκτη μου ειπαν πως ειναι 85 μοντελο
    και δεν ειμαι σιγουρος οτι ειχαν ψυγειο λαδιου
    η αληθεια ειναι οτι χρειαζεται ενα

    το μηχανακι το αγορασα αστρωτο οποτε επρεπε να το στρωσω πρωτα και μετα δυναμομετρο για να ρυθμιστει
    στην αθηνα ομως δεν το κυκλοφορησα καθολου (χωρις χρηματα)
    οταν γυρισα θεσσαλονικη του εβαλα φαναρι στοπακι και αλωνιζα στους δρομους κυνηγοντας xt ttr και αλλα

    τωρα που το εστρωσα λοιπον γυρισα μερικους με δυναμομετρο με λιγακι απαγορευτικες τιμες για εμενα απο 200 με 250 ζητουσαν οι περισσοτεροι

    ναι εχω σκασιματα, αρρυθμιες οχι στο ρελαντι σε χαμηλες στροφες ειναι ομως κατι εχω

    τελος τα ηλεκτρικα τα επιμεληθηκα ο ιδιος μεχρι στιγμης καλα

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karolos SRX 400 Προβολή μηνύματος
    να σαι καλα φιλε buckley
    για τα fcr ηθελαν επιπλεον χρηματα οποτε!
    το μοτερ ειναι srx 400 ή ηταν καλυτερα
    γιατι το ετοιμασαν για dragster εχει ελαφρωμενο στροφαλο αλλη μπιελα μαλλον carrillo πιστονι wossner 102 χιλ.
    η κεφαλη πρεπει να ειναι απο xt 550 εκκεντροφορο 3ο ή 4ο σταδιο ελατηρια και βαλβιδες τιτανιου ροικη εξελιξη και ξεχιλωμα εισαγωγες στα 39 χιλ

    α και ολοσωμη raceteck

    το srx μαλλον ειναι εισαγωγης απο ιαπωνια στη yamaha που πηγα και πηρα δισκους συμπλεκτη μου ειπαν πως ειναι 85 μοντελο
    και δεν ειμαι σιγουρος οτι ειχαν ψυγειο λαδιου
    η αληθεια ειναι οτι χρειαζεται ενα

    το μηχανακι το αγορασα αστρωτο οποτε επρεπε να το στρωσω πρωτα και μετα δυναμομετρο για να ρυθμιστει
    στην αθηνα ομως δεν το κυκλοφορησα καθολου (χωρις χρηματα)
    οταν γυρισα θεσσαλονικη του εβαλα φαναρι στοπακι και αλωνιζα στους δρομους κυνηγοντας xt ttr και αλλα

    τωρα που το εστρωσα λοιπον γυρισα μερικους με δυναμομετρο με λιγακι απαγορευτικες τιμες για εμενα απο 200 με 250 ζητουσαν οι περισσοτεροι

    ναι εχω σκασιματα, αρρυθμιες οχι στο ρελαντι σε χαμηλες στροφες ειναι ομως κατι εχω

    τελος τα ηλεκτρικα τα επιμεληθηκα ο ιδιος μεχρι στιγμης καλα
    Πουτ@να αυπνία.
    Τι γράφουν οι κάσες στην αριστερή πλευρά 399 ή 595 cc μακάρι το δεύτερο και να είναι το μοτέρ από ΧΤ ή ΤΤ 600 και όχι 400 SRX γιατί τα +7mm στα 95 του 600 που φτάναν σε 102 που λες ήταν "οροφή" υπερκυβισμού για την wossner.Αν οι κάσες είναι 400ριού κλάψε την αξιοπιστία....
    Δες στην φωτό τι εννοούσα λέγοντας "αναμονές" όλα τα srx νομίζω τις είχαν.
    Όπου λαθεύω διορθώστε με οι σχετικότεροι μην παρασύρω το παληκάρι...
    Δεν κατάλαβα 200-250 σου ζητούσαν για τι πράγμα ?

    Δεν τα είδα στο δικό σουΚάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC00009.jpg 
Προβολές:	737 
Μέγεθος:	108,1 KB 
ID:	260334
    Τελευταία τροποποίηση από buckley; 01/06/2012 στις 02:18.

  3. #18
    To srx σου κρίνοντας απ΄την κόντρα του πίσω φρένου είναι 86 εισαγωγή από Japan μιας και τα 400ρια μόνο εκεί κυκλοφόρησαν. Το σημείο που μπαίνουν τα ρακόρ για το ψυγείο λαδιού που είχαν μόνο τα Japan 600άρια υπάρχει και φαίνονται στην φωτό με τις εξαγωγές της εξάτμισης.

    Πόσο το πήρες το srx φίλε μου?
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από baron Προβολή μηνύματος
    To srx σου κρίνοντας απ΄την κόντρα του πίσω φρένου είναι 86 εισαγωγή από Japan μιας και τα 400ρια μόνο εκεί κυκλοφόρησαν. Το σημείο που μπαίνουν τα ρακόρ για το ψυγείο λαδιού που είχαν μόνο τα Japan 600άρια υπάρχει και φαίνονται στην φωτό με τις εξαγωγές της εξάτμισης.

    Πόσο το πήρες το srx φίλε μου?
    Καλημέρα καταρχήν ας ξεκαθαρίσουμε ότι μιλάμε μόνο για την 1η σειρά srx με την μανιβέλα όχι την 2η με μίζα, μονό πίσω άλλες συνδέσεις του ψυγείου λαδιού κλπ.
    Τα 400ρια όντως ήταν όλα για Ιαπωνία και φτάσαν εδώ σαν grey imports που λεν και οι Εγγλέζοι.Η ημερομηνία κατασκευής μπορεί να βρεθεί μέσω αριθμού πλαισίου αλλά συνήθως είναι και ανάγλυφη σ' ένα σημείο της ζάντας.Τώρα στο μοτέρ 399cc 595cc & 608cc.Το 608 είναι σίγουρα από SRX , το 595 από ΧΤ ΤΤ ή ακόμα και SRX !Το παληκάρι μας λέει ότι είναι 400ρι δηλαδή 399cc.Δηλαδή μοτέρ από SRX ή XT 400.Τώρα φυσικά να έκανε κάποιος μετατροπή σε SRX 4 μόνο προς τα πάνω σε κυβικά θα πήγαινε.Όταν του είπα ότι δεν βλέπω "αναμονές" μιλούσα για τις βίδες που αναμένουν τα ρακόρ των μαρκουτσιών που στο δικό του δεν τις βλέπω δεν μιλάω για απλώς το σημείο που θα ήταν.Βίδες υπάρχουν σ' ολα τα SRX τουλάχιστον αυτά που έχουν περάσει από τα χέρια μου 400 & 600ρια αλλά και σε όλα αυτά που έχω δει στο δρόμο αυτή την στιγμή έχω και 400ρι και 600ρι και έχουν και τα δύο.Φαντάσου επίσης ότι και η φωτό που ανάρτησα από 400ρι δεν είναι από τα δικά μου είναι ένα που είχα βρει στα Άνω Πατήσια και το ήθελα τότε και έχει κι αυτό τις βίδες.

    ΕδώΚάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	043.jpg 
Προβολές:	707 
Μέγεθος:	96,2 KB 
ID:	260335

  5. #20
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Καλημέρα καταρχήν ας ξεκαθαρίσουμε ότι μιλάμε μόνο για την 1η σειρά srx με την μανιβέλα όχι την 2η με μίζα, μονό πίσω άλλες συνδέσεις του ψυγείου λαδιού κλπ.
    Τα 400ρια όντως ήταν όλα για Ιαπωνία και φτάσαν εδώ σαν grey imports που λεν και οι Εγγλέζοι.Η ημερομηνία κατασκευής μπορεί να βρεθεί μέσω αριθμού πλαισίου αλλά συνήθως είναι και ανάγλυφη σ' ένα σημείο της ζάντας.Τώρα στο μοτέρ 399cc 595cc & 608cc.Το 608 είναι σίγουρα από SRX , το 595 από ΧΤ ΤΤ ή ακόμα και SRX !Το παληκάρι μας λέει ότι είναι 400ρι δηλαδή 399cc.Δηλαδή μοτέρ από SRX ή XT 400.Τώρα φυσικά να έκανε κάποιος μετατροπή σε SRX 4 μόνο προς τα πάνω σε κυβικά θα πήγαινε.Όταν του είπα ότι δεν βλέπω "αναμονές" μιλούσα για τις βίδες που αναμένουν τα ρακόρ των μαρκουτσιών που στο δικό του δεν τις βλέπω δεν μιλάω για απλώς το σημείο που θα ήταν.Βίδες υπάρχουν σ' ολα τα SRX τουλάχιστον αυτά που έχουν περάσει από τα χέρια μου 400 & 600ρια αλλά και σε όλα αυτά που έχω δει στο δρόμο αυτή την στιγμή έχω και 400ρι και 600ρι και έχουν και τα δύο.Φαντάσου επίσης ότι και η φωτό που ανάρτησα από 400ρι δεν είναι από τα δικά μου είναι ένα που είχα βρει στα Άνω Πατήσια και το ήθελα τότε και έχει κι αυτό τις βίδες.
    To συγκεκριμένο μηχανάκι είναι 86άρι και φαίνεται απ΄την κόντρα του ψαλιδιού που είναι στρογγυλή. Τα 87άρια ήταν ίδια ακριβώς με τετράγωνη τρυπητή κόντρα στο ψαλίδι. 85 δεν παίζει να είναι γιατί φθινόπωρο του 1985 παρουσιάστηκε στις εκθέσεις.
    Το μηχανάκι που έχεις στην φωτό σου, είναι 88άρι και οι διαφορές εντοπίζονται στους 17άρηδες τροχούς, μονό δισκόφρενο με 4πίστονες και διαφορετικά μαρσπιέ συνεπιβάτη. Το τάπωμα των αναμονών του ψυγείου λαδιού είτε με τον τρόπο που δείχνει το δικό σου, είτε σφραγισμένο όπως του φίλου είναι σε όλα τα 400άρια (που κυκλοφόρησαν μονο Japan) και σε όσα 600άρια ήρθαν Ευρώπη ως επίσημη εισαγωγή και όχι ως gray import. Ουσιαστικά μόνο τα Japan 600 είχαν ψυγείο λαδιού.

    Srx 600 με διαφορετικό κυβισμό από 608 δεν υπάρχει. Τα srx φόραγαν το τελευταίο ρεκτιφιέ των ΧΤ-ΤΤ και ο λόγος ήταν το οτι η Yamaha δεν επιθυμούσε την εμπλοκή του πτωχού srx σε SOS αγώνες που έθεταν ως όριο τα 599cc.
    Αντίστοιχα το μοτέρ του συγκεκριμένου 400αριού είναι σίγουρα SRX μιας και 400άρι ΧΤ Artesia βρήκε απ΄το 89 και μετά ως μιζάτο για την Ιαπωνία.

    Στο συγκεκριμένο srx του φίλου, κρατάω μια πισινή για το αν το μηχανάκι φοράει αυτά που του είπαν...
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από baron Προβολή μηνύματος
    To συγκεκριμένο μηχανάκι είναι 86άρι και φαίνεται απ΄την κόντρα του ψαλιδιού που είναι στρογγυλή. Τα 87άρια ήταν ίδια ακριβώς με τετράγωνη τρυπητή κόντρα στο ψαλίδι. 85 δεν παίζει να είναι γιατί φθινόπωρο του 1985 παρουσιάστηκε στις εκθέσεις.
    Το μηχανάκι που έχεις στην φωτό σου, είναι 88άρι και οι διαφορές εντοπίζονται στους 17άρηδες τροχούς, μονό δισκόφρενο με 4πίστονες και διαφορετικά μαρσπιέ συνεπιβάτη. Το τάπωμα των αναμονών του ψυγείου λαδιού είτε με τον τρόπο που δείχνει το δικό σου, είτε σφραγισμένο όπως του φίλου είναι σε όλα τα 400άρια (που κυκλοφόρησαν μονο Japan) και σε όσα 600άρια ήρθαν Ευρώπη ως επίσημη εισαγωγή και όχι ως gray import. Ουσιαστικά μόνο τα Japan 600 είχαν ψυγείο λαδιού.

    Srx 600 με διαφορετικό κυβισμό από 608 δεν υπάρχει. Τα srx φόραγαν το τελευταίο ρεκτιφιέ των ΧΤ-ΤΤ και ο λόγος ήταν το οτι η Yamaha δεν επιθυμούσε την εμπλοκή του πτωχού srx σε SOS αγώνες που έθεταν ως όριο τα 599cc.
    Αντίστοιχα το μοτέρ του συγκεκριμένου 400αριού είναι σίγουρα SRX μιας και 400άρι ΧΤ Artesia βρήκε απ΄το 89 και μετά ως μιζάτο για την Ιαπωνία.

    Στο συγκεκριμένο srx του φίλου, κρατάω μια πισινή για το αν το μηχανάκι φοράει αυτά που του είπαν...
    Τα έχεις ψάξει και εσύ οπότε οι παρατηρήσεις μου θα είναι λίγες :
    Καταρχήν κάτι επιπλέον των FCR πρέπει να παίζει σίγουρα όχι όλα αυτά που του είπαν (καλά αυτό που είπαν του ανθρώπου για ντράγκστερ ας μην το σχολιάσω όπως και το ότι ετοιμάστηκε και δεν το δούλεψαν οπότε είναι και άστρωτο.. χα χα τα έχουμε ακούσει ξανά) δυστυχώς όμως σίγουρα σε βάρος της αξιοπιστίας.Πιστεύεις ότι μόνο από υπερκυβισμό καρμπς και εξάτμιση (που σημαίνει ανολοκλήρωτο πουσάρισμα) η μπροστινή ρόδα θα σηκώνεται έτσι για πλάκα χωρίς συμπλέκτη ? Τώρα από 87X67,2 που ξεκίνησε το 400ρι του έχουν βάλει 102 ! +15mm στο πιστόνι και με τι διαδρομή άραγε ? Ξεχείλωμα άσχημο.
    Δυστυχώς πιο καλά θα βολεύεται αυτό το μηχανάκι σε track day παρά για καθημερινή χρήση τι να πω...
    Για τους αγώνες στα singles ok αλλά στο ότι δεν υπάρχει SRX 600 παρά μόνο στα 608cc μάλλον θα επαναθεωρήσεις όπως έκανα και εγώ (χάνοντας και στοίχημα) αφού συμβουλευτείς το service manual (όχι το owners) του 600.
    Καλημέρα.

  7. #22
    CUORE SPORIVO ALFISTI Το avatar του/της lspiros
    Εγγραφή
    23/08/2007
    Μηνύματα
    7.823
    ετσι οπως το βλεπω με αυτη την ουρα και το μπροστινο φτερακι,φωναζει για cafe racer.η γενικοτερη κατασταση δειχνει καλη,καλη συνεχεια

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lspiros Προβολή μηνύματος
    ετσι οπως το βλεπω με αυτη την ουρα και το μπροστινο φτερακι,φωναζει για cafe racer.η γενικοτερη κατασταση δειχνει καλη,καλη συνεχεια
    Περίμενα ρε μάστορα ότι θα σχολίαζες και την βάση της πινακίδας οεο.
    Είμαι και εγώ περίεργος όπως και ο Βαρώνος πόσο το πήρε πάντως ???

  9. #24
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Για τους αγώνες στα singles ok αλλά στο ότι δεν υπάρχει SRX 600 παρά μόνο στα 608cc μάλλον θα επαναθεωρήσεις όπως έκανα και εγώ (χάνοντας και στοίχημα) αφού συμβουλευτείς το service manual (όχι το owners) του 600.
    Καλημέρα.
    Μιας και είμαι κάτοχος απ΄το 1992 και έχω ψαχτεί αρκετά με δαύτο, προσωπικά δεν έχω δει stock srx (μανιβελλάτο) με άλλο κυβισμό πέραν του 608. Μπορεί και να παίζει για λόγους που μόνο η Yamaha γνωρίζει.

    Τα περί σούζας με γκάζι κλπ ΔΞ/ΔΑ. Μόνο μια δυναμομέτρηση θα δείξει τι έχει το μηχανάκι, αρκεί να βρεί ο φίλος δυναμόμετρο και όχι μαγνητικό τομογράφο
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  10. #25
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lspiros Προβολή μηνύματος
    ετσι οπως το βλεπω με αυτη την ουρα και το μπροστινο φτερακι,φωναζει για cafe racer.η γενικοτερη κατασταση δειχνει καλη,καλη συνεχεια
    Η ουρά είναι η μαμά, το φαναράκι όμως από XT400-TT κλπ δεν κολλάει. Το φτερό είναι κομμένο bobber κιετς...
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  11. #26
    νομιζω οτι ξεφυγαμε λιγο απο το προτζεκτ


    οντως μπορει να εκρυψαν την αληθεια και να μου πουλησαν φουμαρα
    η τιμη αγορας 600€
    εγω ο ιδιος ζητησα καρμπς υποπιεσης
    και γιατι δεν ειχα χρηματα και γιατι στο μυαλο μου ειχα cafe racer και οχι dragster εστω και ψευτικο

    δεν βρικα πουθενα κυβισμο στις κασες του κινητηρα μονο στο πιστονι γραφει κατι αλλα ειναι καπως


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	001.jpg 
Προβολές:	660 
Μέγεθος:	64,5 KB 
ID:	260350

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	002.jpg 
Προβολές:	654 
Μέγεθος:	83,7 KB 
ID:	260351

  12. #27
    Μεσόγειος διασώστης Το avatar του/της Shiatman
    Εγγραφή
    24/09/2004
    Μηνύματα
    702
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karolos SRX 400 Προβολή μηνύματος
    σύμφωνει να τη βγαλω τη σιδερια αλλα εχω πονηρο σκοπο

    εξηγουμαι

    θελω να κανω πισω σελα-cafe racer πιο μικρη και πιο ψηλα
    και η πινακιδα?
    κατω απο τη σελα μου φενεται ασχημη

    Τώρα μιλάς σωστά. Την πινακίδα για λασπωτήρα στον κώλο. Δώσε πόνο...και καύλα
    WHO RUNS THE SHOW

  13. #28
    η πρωτη δουλεια που εκανα ηταν ο ανορθωτης
    ελειπαν ομως αρκετα πραγματα (φιλτροκουτια βασεις μπαταριας πλαστικα κατω απο το φτερο κτλ)
    βρηκα ανορθωτη απο virago τον εβαλα σε κουτι απο τροφοδοτικο υπολογιστη κρατησα το 12v βεντιλατερ και οτι περισεψε το εκοψα
    τελος το στηριξα προχειρα με tyre up-δεματικα


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	031.jpg 
Προβολές:	629 
Μέγεθος:	97,2 KB 
ID:	260356


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	032.jpg 
Προβολές:	632 
Μέγεθος:	95,2 KB 
ID:	260357

  14. #29
    και να μην ξεχασουμε και τον χορηγο απο το πλαστικο κατω απο τη σελα
    ηταν προσφορα του motomaniac

    επειδη ειχα θεμα με τις βροχες (εσβηνε) και δεν εχω ουτε χοανες οτι πετουσε ο πισω τροχος το ρουφουσαν τα καρμπ
    δοκιμασα βεβαια και χοανες αλλα εσβηνε στο ρελαντι και γενικα μια κριση ασθματος


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	033.jpg 
Προβολές:	631 
Μέγεθος:	92,6 KB 
ID:	260358

  15. #30
    τελικα δε δειχνει τιποτα η φωτο

    και εφοσον ειχα συνεχες ρευμα εκλεψα και μια μικρη ιδεα καποιου απο το φορουμ
    εβαλα πυκνωτη αντι για μπαταρια
    μια 20αρα ασφαλεια
    και εψαχνα για ρευματα μπροστα
    οι διακοπτες δεν υπαρχουν
    οποτε πηρα το πιο χοντρο κοκκινο και το εδωσα στο φαναρι


    καπου εκει ειχα κολησει μια βαση στο λαιμο για να κοιταει το φαναρι παντα ευθεια ασχετα με το που κοιτουσε το τιμονι
    το φαναρι ηταν απο hornet στρογγυλο και μεγαλο τοσο μεγαλο που προεξειχε απο τις μπουκαλες

    τρατζικ

    οποτε εβαλα ενα κινεζο, μικρο, νικελ και αληθωρο

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	036.jpg 
Προβολές:	625 
Μέγεθος:	38,7 KB 
ID:	260359

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	038.jpg 
Προβολές:	624 
Μέγεθος:	40,6 KB 
ID:	260360

Σελίδα 2 από 8 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. 9sec 0-400 με μπαταρίες......
    από sapila racing στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 22/04/2007, 15:06
  2. VFR 400 με 500euro
    από Blade954 στο forum Honda VFR's
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 26/11/2006, 10:44

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF