Σελίδα 2 από 13 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 182

Θέμα: Ποδηλάτης μου ανέβασε το αίμα!!

  1. #16
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DimChios Προβολή μηνύματος
    τωρα ΚΑΝΕΙΣ οτι δεν καταλαβαινεις!
    Όχι. Εσύ δεν καταλαβαίνεις.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  2. #17
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    το κράξιμο δεν ειναι γιατί πήγε ανάποδα (πολλοί ήταν όπως περιγράφεται)
    το κράξιμο είναι γιατί παρά το ανάποδα πήγε να βγει κι από πάνω

  3. #18
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cityfly Προβολή μηνύματος
    το κράξιμο δεν ειναι γιατί πήγε ανάποδα (πολλοί ήταν όπως περιγράφεται)
    το κράξιμο είναι γιατί παρά το ανάποδα πήγε να βγει κι από πάνω
    Ε Ελληνίδα γυναίκα δεν ειναι ρε; Ξέρετε καμία που δεν το κάνει;


    Είστε χαζοί;
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.971
    Ο ποδηλάτης δεν έχει δίκιο (γενικά) και σπάει τα @@ όλων όταν επιμένει να σέρνετε σε κεντρικούς δρόμους και να ταλεπορεί τους πάντες.
    Εγώ τους ζω κάθε μέρα στο κέντρο και πλάκα πλάκα απορώ πως δεν τους έχει βάλει κανένας από κάτω ακόμα.
    Άσε τα κόκκινα και τα μπινελίκια στους πεζούς, τα πεζοδρόμια που γίνονται δρόμοι κλπ κλπ
    Επιτέλους πρέπει να μπει μια ρέγουλα σ αυτούς τους κάφρους

    Φυσικά τη κοπέλα βρήκε να πει τη μλκια του όχι σε κανένα μαντράχαλο με μπουζα...


    Εκεί τζιζζζζ...

    Α και που σαι είναι παράνομο να την κάνω ανάποδα αλλά είναι νόμημο να κλείνεις όλους τους δρόμους του κέντρου και να γαμάς το σύμπαν με τα "Δίκια ΣΟΥ"
    Άσε με τώρα...

    -για τον κάθε μαλάκα που βουτάει ένα σπρέι και γράφει ότι να ναι όπου να ναι θα σου πω άλλη μέρα-

    :a017:

    ΜΑΝΙΚΙ ._

  5. #20
    Μέλος
    Εγγραφή
    21/12/2012
    Μηνύματα
    74
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος
    Δλδ για να καταλάβω..

    Πήγαινες ανάποδα.
    Τρόμαξε και σταμάτησε.
    Σε ρώτησε που πας.....
    Και εσύ τον κατηγορείς γιατί βγήκε στους δρόμους με ποδήλατο και χωρίς σακο!

    Σωστά?
    Δεν είπα ότι ήταν σωστό που παρανόμησα(ας το κάνω συγκεκριμένο) σε καμία περίπτωση αλλά όταν γνωρίζει ότι θα υπάρχει κυκλοφοριακό κομφούζιο για μένα προσωπικά δεν έπρεπε να βγεί. Καταρχήν με την ψυχή στο στόμα και ο ίδιος δεν ήταν δυνατόν να απολαύσει την διαδρομή μέσα στην τρέλα. Υπάρχει εκνευρισμός στο να είσαι για λεπτά κολλημένος κλπ κλπ. Εκείνη την ώρα αυτό σκέφτηκα. Δεν ήταν μια κανονική ημέρα ρε παιδιά πως θα γίνει δηλαδη. Αμα βγαίνει η κάθε κουτσή Μαρία γίνεται ακόμα πιο δύσκολο.
    Εγώ μπορεί να παρανόμησα αλλά ήμουν στην άκρη. Μην μου το παίζεται λοιπόν τώρα ¨ΟΛΟΙ άγιοι και είστε πάντα με τον νόμο. Μην γελάσω τώρα . ¨Ελα...... κυκλοφορώ και παρατηρώ το τι γίνεται....¨ΟΛα σχετικά είναι. Μπορεί κάποιος που δεν θα παρανομήσει να κάνει την μ%#@@ και κάποιος να προσέξει περισσότερο επειδή παρανομεί και τα μάτια του είναι 400 φορές πιο "ανοιχτά" αν είναι ευσυνείδητος.
    Έχετε μάθει να κρίνετε. ¨Ολοι έχουν παρανομήσει έστω και μία φορά ας λέμε μια. Αλλά τουλάχιστον δεν ενόχλησα φίλε μου γιατί ήμουν στην άκρη και αυτό που θέλω να πω για άλλη μια φορά είναι ότι με όση ταλαιπωρία τράβηξα γιατί δεν είμαι απο Αθήνα και την μαθαίνω.....μου φάνηκε παράλογο να βγεί ποδηλάτης για βόλτα. Σαν να πάω για ψάρεμα και να μην έχει ψάρια!!!!Τι θα απολαύσω? Καταλαβαίνεις τι εννοώ? ¨Ηταν επικίνδυνο και για τον ίδιο.
    Εγώ σκοπό σήμερα δεν είχα να βγώ. Πήγα στην δουλειά του άντρα μου που δουλεύει 12ωρο σήμερα να του πάω φαγητό για να πάρει δυνάμεις που δουλεύει σε βαριά βιομηχανία. ¨Ολος αυτός ο πανικός με άγχωσε και αυτό που συνάντησα καλό θα ήταν να μήν το συναντούσα. Συνάντησα και άλλους ποδηλάτες που το κάνουν για χόμπι οι άνθρωποι αλλά δεν ήταν στο κέντρο που γινόταν της τρελής!! Γιαυτό νευρίασα.
    Πίστεψε με δεν τρόμαξε από μένα. Μα**%$$ στο δρόμο δεν κάνω και δεν θέλω να ενοχλώ κόσμο όπως δεν θέλω να με ενοχλούν. Έκανα μια παράνομη παράκαμψη γιατί έκρινα πως γίνεται με ασφάλεια αφού όλος ο κόσμος είναι σε εγρήγορση και θα δείξει μια κατανόηση για την επιλογή .
    Αυτό ήθελα να πω.

  6. #21
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Ο ποδηλάτης δεν έχει δίκιο (γενικά) και σπάει τα @@ όλων όταν επιμένει να σέρνετε σε κεντρικούς δρόμους και να ταλεπορεί τους πάντες.
    Εγώ τους ζω κάθε μέρα στο κέντρο και πλάκα πλάκα απορώ πως δεν τους έχει βάλει κανένας από κάτω ακόμα.
    Άσε τα κόκκινα και τα μπινελίκια στους πεζούς, τα πεζοδρόμια που γίνονται δρόμοι κλπ κλπ
    Επιτέλους πρέπει να μπει μια ρέγουλα σ αυτούς τους κάφρους

    Φυσικά τη κοπέλα βρήκε να πει τη μλκια του όχι σε κανένα μαντράχαλο με μπουζα...


    Εκεί τζιζζζζ...

    Α και που σαι είναι παράνομο να την κάνω ανάποδα αλλά είναι νόμημο να κλείνεις όλους τους δρόμους του κέντρου και να γαμάς το σύμπαν με τα "Δίκια ΣΟΥ"
    Άσε με τώρα...

    -για τον κάθε μαλάκα που βουτάει ένα σπρέι και γράφει ότι να ναι όπου να ναι θα σου πω άλλη μέρα-

    :a017:

    +1000


    -για τον κάθε μαλάκα που βουτάει ένα σπρέι και γράφει ότι να ναι όπου να ναι θα σου πω άλλη μέρα-


    και για την υγρασια,και για την υγρασια

  7. #22
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Maria_P Προβολή μηνύματος
    Δεν είπα ότι ήταν σωστό που παρανόμησα(ας το κάνω συγκεκριμένο) σε καμία περίπτωση αλλά όταν γνωρίζει ότι θα υπάρχει κυκλοφοριακό κομφούζιο για μένα προσωπικά δεν έπρεπε να βγεί. Καταρχήν με την ψυχή στο στόμα και ο ίδιος δεν ήταν δυνατόν να απολαύσει την διαδρομή μέσα στην τρέλα. Υπάρχει εκνευρισμός στο να είσαι για λεπτά κολλημένος κλπ κλπ. Εκείνη την ώρα αυτό σκέφτηκα. Δεν ήταν μια κανονική ημέρα ρε παιδιά πως θα γίνει δηλαδη. Αμα βγαίνει η κάθε κουτσή Μαρία γίνεται ακόμα πιο δύσκολο.
    Εγώ μπορεί να παρανόμησα αλλά ήμουν στην άκρη. Μην μου το παίζεται λοιπόν τώρα ¨ΟΛΟΙ άγιοι και είστε πάντα με τον νόμο. Μην γελάσω τώρα . ¨Ελα...... κυκλοφορώ και παρατηρώ το τι γίνεται....¨ΟΛα σχετικά είναι. Μπορεί κάποιος που δεν θα παρανομήσει να κάνει την μ%#@@ και κάποιος να προσέξει περισσότερο επειδή παρανομεί και τα μάτια του είναι 400 φορές πιο "ανοιχτά" αν είναι ευσυνείδητος.
    Έχετε μάθει να κρίνετε. ¨Ολοι έχουν παρανομήσει έστω και μία φορά ας λέμε μια. Αλλά τουλάχιστον δεν ενόχλησα φίλε μου γιατί ήμουν στην άκρη και αυτό που θέλω να πω για άλλη μια φορά είναι ότι με όση ταλαιπωρία τράβηξα γιατί δεν είμαι απο Αθήνα και την μαθαίνω.....μου φάνηκε παράλογο να βγεί ποδηλάτης για βόλτα. Σαν να πάω για ψάρεμα και να μην έχει ψάρια!!!!Τι θα απολαύσω? Καταλαβαίνεις τι εννοώ? ¨Ηταν επικίνδυνο και για τον ίδιο.
    Εγώ σκοπό σήμερα δεν είχα να βγώ. Πήγα στην δουλειά του άντρα μου που δουλεύει 12ωρο σήμερα να του πάω φαγητό για να πάρει δυνάμεις που δουλεύει σε βαριά βιομηχανία. ¨Ολος αυτός ο πανικός με άγχωσε και αυτό που συνάντησα καλό θα ήταν να μήν το συναντούσα. Συνάντησα και άλλους ποδηλάτες που το κάνουν για χόμπι οι άνθρωποι αλλά δεν ήταν στο κέντρο που γινόταν της τρελής!! Γιαυτό νευρίασα.
    Πίστεψε με δεν τρόμαξε από μένα. Μα**%$$ στο δρόμο δεν κάνω και δεν θέλω να ενοχλώ κόσμο όπως δεν θέλω να με ενοχλούν. Έκανα μια παράνομη παράκαμψη γιατί έκρινα πως γίνεται με ασφάλεια αφού όλος ο κόσμος είναι σε εγρήγορση και θα δείξει μια κατανόηση για την επιλογή .
    Αυτό ήθελα να πω.
    Μια μικρή παρατήρηση, γιατί έχεις κολλήσει σε κάτι

    έχεις την εντύπωση ότι υπάρχουν πολλοί βιτσιόζοι που ανεβοκατεβαίνουν Σύνταγμα - Ομόνοια με ποδήλατο για να πάρουν πάρουν καθαρό αέρα ;

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Ε Ελληνίδα γυναίκα δεν ειναι ρε; Ξέρετε καμία που δεν το κάνει;


    Είστε χαζοί;
    α νταξει... τωρα συνεννοουμαστε!


  9. #24
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    Μια μικρή παρατήρηση, γιατί έχεις κολλήσει σε κάτι

    έχεις την εντύπωση ότι υπάρχουν πολλοί βιτσιόζοι που ανεβοκατεβαίνουν Σύνταγμα - Ομόνοια με ποδήλατο για να πάρουν πάρουν καθαρό αέρα ;
    +998



    ...και να παω σε γιατρο, δε γινεται ΠΑΛΙ!

  10. #25
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    Μια μικρή παρατήρηση, γιατί έχεις κολλήσει σε κάτι

    έχεις την εντύπωση ότι υπάρχουν πολλοί βιτσιόζοι που ανεβοκατεβαίνουν Σύνταγμα - Ομόνοια με ποδήλατο για να πάρουν πάρουν καθαρό αέρα ;

    παααρααααα πολλοι

  11. #26
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    Μια μικρή παρατήρηση, γιατί έχεις κολλήσει σε κάτι

    έχεις την εντύπωση ότι υπάρχουν πολλοί βιτσιόζοι που ανεβοκατεβαίνουν Σύνταγμα - Ομόνοια με ποδήλατο για να πάρουν πάρουν καθαρό αέρα ;
    Ξέρεις πόσοι ΜΑΛΑΚΕΣ βγαίνουν καθε παρασκευή με τα ποδήλατα και τις σφυρίχτρες και μας τα κάνουν καρπούζια; Μην τα ξαναλέμε....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  12. #27
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.971
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από christof40 Προβολή μηνύματος
    παααρααααα πολλοι
    ε ΝΑΙ....

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	respro-maska-city.jpg 
Προβολές:	261 
Μέγεθος:	19,4 KB 
ID:	295749

    :a31:

  13. #28
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Ξέρεις πόσοι ΜΑΛΑΚΕΣ βγαίνουν καθε παρασκευή με τα ποδήλατα και τις σφυρίχτρες και μας τα κάνουν καρπούζια; Μην τα ξαναλέμε....
    τους έχω δει, αλλά μη συγκρίνουμε ανόμοια πράματα
    Ξέρεις πόσους μαλάκες βλέπω κάθε Πέμπτη στη Βούτα με μαλλί γυαλί και κώλο φινιστρίνι ;
    τι πάει να πει αυτό ότι αν με πάρει παραμάζωμα με το μηχανάκι ένα αμάξι που πάει ανάποδα, θα χρησιμοποιήσει τα παραπάνω επιχειρήματα ;

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  14. #29
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    το οτι καποιοι κομπλεξικοι βρηκαν ευκαιρια και βγαζουν τα κομπλεξ τους με τα ποδηλατα δεν σημαινει οτι οσοι ποδηλατουν το κανουν.
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  15. #30
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    τους έχω δει, αλλά μη συγκρίνουμε ανόμοια πράματα
    Ξέρεις πόσους μαλάκες βλέπω κάθε Πέμπτη στη Βούτα με μαλλί γυαλί και κώλο φινιστρίνι ;
    τι πάει να πει αυτό ότι αν με πάρει παραμάζωμα με το μηχανάκι ένας που πάει ανάποδα, θα χρησιμοποιήσει τα παραπάνω επιχειρήματα ;
    Αν ειμαι εγώ δεν θα χρειαστώ καν επιχείρημα.

    Θα σε σέρνω μέχρι να έρθει ο γλάρος να με παρακαλέσει να σε αφήσω!
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

Σελίδα 2 από 13 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Rez, βγάλε το τηλ μου απο το sig σου.
    από gtsiros στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 14/06/2005, 11:37
  2. ξέρει κανείς αγγλικά να μου μεταφράσει το παρακάτω;
    από makaronachis στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 20/04/2005, 04:00
  3. Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2005, 11:42
  4. Θεέ μου, παρε το μηδεν.....
    από death_stv στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 01/04/2005, 15:53
  5. Μου πατησαν το μηχανάκι !
    από illuminatios στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 03/10/2004, 22:37

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF