Σελίδα 2 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 61

Θέμα: Πανελληνια 2005????????????

  1. #16
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.662
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    ANEVITE RE SE ENA AFRICA VGITE E8NIKI KE META MILATE
    MILAME TRENO
    Άμα θέλω να βγω Εθνική, παίρνω το Κ.Τ.Ε.Λ. (κουνάει λιγότερο από Africa)!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Άμα θέλω τραίνο, παίρνω τραίνο (Φτάνει πιο γρήγορα από το Africa):rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Άμα θέλω κατανόηση, συμπόνοια (και άλλες μελό καταστάσεις), παίρνω το Africa !!!
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  2. #17
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
    Άμα θέλω να βγω Εθνική, παίρνω το Κ.Τ.Ε.Λ. (κουνάει λιγότερο από Africa)!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Άμα θέλω τραίνο, παίρνω τραίνο (Φτάνει πιο γρήγορα από το Africa):rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Άμα θέλω κατανόηση, συμπόνοια (και άλλες μελό καταστάσεις), παίρνω το Africa !!!


    :rotflmao: :rotflmao:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	image7.jpg 
Προβολές:	80 
Μέγεθος:	54,3 KB 
ID:	7997
    Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.


    ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ


  3. #18
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.662
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
    :rotflmao: :rotflmao:
    Τώρα, περιμένει τους καταδρομείς να τον βγάλουν ή το καλοκαίρι να εξατμισθούν τα νερά ????:rotflmao: :rotflmao:
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  4. #19
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
    Τώρα, περιμένει τους καταδρομείς να τον βγάλουν ή το καλοκαίρι να εξατμισθούν τα νερά ????:rotflmao: :rotflmao:
    Κι ομως ...

    Προπερσυ σε κατακλυσμο, προςπαθησα να περασω το "γεφυρακι" στα Μελισσια (για οσους ξερουν). Ειναι πανω απο ενα ρεμα που ειχε φουσκωσει και περναγε ολο το νερο πανω απο την γεφυρα! Επειδη εχει κλιση, προσπαθησα να περασω απο το ρηχο κοματι. Ενας μαμακας με ενα civic ερχεται με φορα, βουταει στα νερα και φυσικα μενει εκει με το νερο μεχρι την μεση απο το παραθυρο του. Αναγκαστηκα να παω πιο βαθια για να περασω, με αποτελεσμα να σβησει, οταν φαινονταν μονο οι καθρεπτες κι η μπαγκαζιερα. Προλαβα και εκλεισα τον διακοπτη ψαχνοντας στα τυφλα. Την εσπρωξα σε ενα αναχωμα οντας σιγουρος οτι εχω βραχυκυκλωσει τα παντα.
    Γυρναω το διακοπτη και βλεπω φωτακια ...
    Μιζα, δεν παιρνει ...
    Ξανα μιζα πηρε κι εφυγα !!!

    :rotflmao:

    Ουτε εγω το πιστευα, αλλα ετσι ακριβως εγινε ...
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  5. #20
    Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
    Κι ομως ...

    Προπερσυ σε κατακλυσμο, προςπαθησα να περασω το "γεφυρακι" στα Μελισσια (για οσους ξερουν). Ειναι πανω απο ενα ρεμα που ειχε φουσκωσει και περναγε ολο το νερο πανω απο την γεφυρα! Επειδη εχει κλιση, προσπαθησα να περασω απο το ρηχο κοματι. Ενας μαμακας με ενα civic ερχεται με φορα, βουταει στα νερα και φυσικα μενει εκει με το νερο μεχρι την μεση απο το παραθυρο του. Αναγκαστηκα να παω πιο βαθια για να περασω, με αποτελεσμα να σβησει, οταν φαινονταν μονο οι καθρεπτες κι η μπαγκαζιερα. Προλαβα και εκλεισα τον διακοπτη ψαχνοντας στα τυφλα. Την εσπρωξα σε ενα αναχωμα οντας σιγουρος οτι εχω βραχυκυκλωσει τα παντα.
    Γυρναω το διακοπτη και βλεπω φωτακια ...
    Μιζα, δεν παιρνει ...
    Ξανα μιζα πηρε κι εφυγα !!!

    :rotflmao:


    Ουτε εγω το πιστευα, αλλα ετσι ακριβως εγινε ...



    Γεια σου Χρήστο με το moulinex σου!!το καλύτερο μιξεράκι .έλα πλάκα κάνω !καλό είναι.
    Σε πιστεύω σε πιστεύω

    Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.


    ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ


  6. #21
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.662


    ΕΡΩΤΗΣΗ : Όλοι οι μυθομανείς αγοράζουν Africa, ή γίνονται τέτοιοι μετά την αγορά ?????

    Υπάρχει περίπτωση να μην πήρε νερά το φίλτρο και με τις μιζιές να περάσαν στον κύλινδρο (οπότε bye-bye πιστόνι, μπιέλα κ.λ.π.) - το καϋμένο το νεράκι είναι Πρακτικά Ασυμπίεστο ...

    Υ.Γ.

    Ειλικρινά, ΔΕΝ ειρωνεύομαι, αλλά δεν μου στέκει ΚΑΘΟΛΟΥ η περιγραφή του όλου πράγματος

    (Όσον αφορά στο πέρασμα ποταμιών και άλλα συναφή, επέτρεψές μου, λόγω ηλικίας και ενασχόλησης να έχω (πικρά διαμορφωμένη) προσωπική γνώμη.

    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  7. #22
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan


    ΕΡΩΤΗΣΗ : Όλοι οι μυθομανείς αγοράζουν Africa, ή γίνονται τέτοιοι μετά την αγορά ?????

    Υπάρχει περίπτωση να μην πήρε νερά το φίλτρο και με τις μιζιές να περάσαν στον κύλινδρο (οπότε bye-bye πιστόνι, μπιέλα κ.λ.π.) - το καϋμένο το νεράκι είναι Πρακτικά Ασυμπίεστο ...

    Υ.Γ.

    Ειλικρινά, ΔΕΝ ειρωνεύομαι, αλλά δεν μου στέκει ΚΑΘΟΛΟΥ η περιγραφή του όλου πράγματος

    (Όσον αφορά στο πέρασμα ποταμιών και άλλα συναφή, επέτρεψές μου, λόγω ηλικίας και ενασχόλησης να έχω (πικρά διαμορφωμένη) προσωπική γνώμη.


    Προφανως, δεν προλαβε ....
    Αφου σου λεω οτι δεν βραχυκυκλωσε καν η μπαταρια ....

    Με το που μπηκα στα νερα, εσβησε, εκλεισα τον διακοπτη και βουτηξα κατω κι εσπρωχνα.

    Βεβαια μαλλον απο αγνοια εβαλα μπροστα μετα ...

    Αλλα πηρε !


    Παντως αν ψαχνεις για "αφρικανο" ...
    ΔΕΝ ειμαι !
    Εξ' αλλου οι περισοτεροι "αφρικανοι" εχουν Βαρκαντερο πλεον ...
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  8. #23
    Ελαιόψυκτο Μέλος Το avatar του/της free rider
    Εγγραφή
    26/08/2004
    Μηνύματα
    2.328
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan


    ΕΡΩΤΗΣΗ : Όλοι οι μυθομανείς αγοράζουν Africa, ή γίνονται τέτοιοι μετά την αγορά ?????

    Υπάρχει περίπτωση να μην πήρε νερά το φίλτρο και με τις μιζιές να περάσαν στον κύλινδρο (οπότε bye-bye πιστόνι, μπιέλα κ.λ.π.) - το καϋμένο το νεράκι είναι Πρακτικά Ασυμπίεστο ...

    Υ.Γ.

    Ειλικρινά, ΔΕΝ ειρωνεύομαι, αλλά δεν μου στέκει ΚΑΘΟΛΟΥ η περιγραφή του όλου πράγματος

    (Όσον αφορά στο πέρασμα ποταμιών και άλλα συναφή, επέτρεψές μου, λόγω ηλικίας και ενασχόλησης να έχω (πικρά διαμορφωμένη) προσωπική γνώμη.

    κάτσε ρε old αμα περνώντας το νερό ε΄χεις το γκάζι ανοιχτό και δεν βουλιάξει μέσα το φίλτο αερος ή μάλλον παίρνει αέρα απο κάτω απ την σέλα μπορείς να την βγάλεις καθαρή...

    εκεί που δεν τα καταφέρνεις είναι αν σε πιάσει το ρεύμα και σε πηγαίνει τρένο...

    αν με ενοείς

    και είναι το χειρότερο γιατι τα ποτάμια κατά κύριο λόγο έχουν πολύυυυυ κρυο νερό...


    και η ζωή συνεχίζεται...

  9. #24
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.662
    Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
    κάτσε ρε old αμα περνώντας το νερό ε΄χεις το γκάζι ανοιχτό και δεν βουλιάξει μέσα το φίλτο αερος ή μάλλον παίρνει αέρα απο κάτω απ την σέλα μπορείς να την βγάλεις καθαρή...
    εκεί που δεν τα καταφέρνεις είναι αν σε πιάσει το ρεύμα και σε πηγαίνει τρένο...
    αν με ενοείς
    και είναι το χειρότερο γιατι τα ποτάμια κατά κύριο λόγο έχουν πολύυυυυ κρυο νερό...
    Σε εννοώ πλήρως, αλλά : Αν έχεις ανοιχτό γκάζι (με την ψευδαίσθηση ότι δεν θα μπει νερό στην εξάτμιση) την γαμ@#$#!!!! ΔΕΝ υπάρχει περίπτωση (μιλάω πάντα για μηχανάκια με ψηλές εξατμίσεις) να μην μπει νερό στο κουτί του φίλτρου (Μην ξαχνάμε ότι το φίλτρο ΔΕΝ είναι αεροστεγές (άρα και υδατοστεγές) γιατί ΠΡΕΠΕΙ να ρουφήξει αέρα το μοτέρ ....(Τι κάθομαι και λέω Θεέ μου !!!)

    Στο επίπεδο που ο crs-k ισχυρίζεται ότι μπήκε στο νερό (μόνο καθρέφτες και μπαγαζιέρα έξω) ΕΛΕΕΕΕΕΟΣ !!!!

    Εκτός αν ξέρεις κάποιο μηχανάκι που παίρνει αέρα κάτω από την σέλλα και η τρύπα της εξάτμισής του είναι χαμηλότερα από την είσοδο του αέρα.


    Γενικά, αν τύχει και μπούμε σε "βαθειά νερά" (με οποιαδήποτε έννοια) κλείνουμε ακαριάια το γκάζι (πατώντας συγχρόνως αποσυμπιεστή - αν υπάρχει στο τιμόνι) και ΣΒΗΝΟΥΜΕ !!!!

    Το αν θα κάνουμε μετά τις Γοργόνες, εξαρτάται από τα γούστα του καθενός
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  10. #25
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.662


    Χρηστάρα, πετάς την μαλ@#$ σε άσχετο post και αρχίζουμε μετά να τρωγόμαστε .......

    ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!!!
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  11. #26
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
    .................
    Στο επίπεδο που ο crs-k ισχυρίζεται ότι μπήκε στο νερό (μόνο καθρέφτες και μπαγαζιέρα έξω) ΕΛΕΕΕΕΕΟΣ !!!!
    ...............

    Ημουνα πανω σε γεφυρα, που το νερο την καβαλησε. Ειχε ενα τοιχακι στους 80 ποντους περιπου. Το νερο σκεπαζε την μηχανη γιατι ερχοταν με δυναμη. Προφανως δεν προλαβε να μπει παντου, μιας και δεν "εκατσε" μεσα στο νερο πρακτικα. Η αληθεια ειναι οτι τα μονα "αβρεχτα" μερη ηταν αυτα. Μην φανταστεις οτι εκατσε καμμια ωρα μεσα στα νερα. Η ολη φαση ειναι ζητημα αν κρατησε καμμια 10ρια δευτερολεπτα ... :wacko:
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  12. #27
    Aλήθεια... ποιός ήταν ο τίτλος του ποστ?... :rotflmao:

  13. #28
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.662
    Αρχικά δημιουργήθηκε από VaSsiLaKos
    Aλήθεια... ποιός ήταν ο τίτλος του ποστ?... :rotflmao:
    ΠΟΛΥ καλή ερώτηση και ευχαριστούμε που μας την θέσατε ....
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  14. #29
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
    ΠΟΛΥ καλή ερώτηση και ευχαριστούμε που μας την θέσατε ....

    .... προχωρηστε στην επομενη!

    :rotflmao: :rotflmao:
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  15. #30
    Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
    .... προχωρηστε στην επομενη!

    :rotflmao: :rotflmao:

    Ποιό είναι το ειδικό βάρος του καδμίου σε κατάσταση νωχελικής αντίστηξης ?

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. πανελληνια μοτοσυγκεντρωση...
    από foti στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 08/05/2008, 18:40
  2. Πανελληνια 2005 . Τι Σασ Αρεσε , Τι Θελετε Να Αλλαξει
    από bxtrm στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 28/06/2005, 17:01
  3. Sara Mara στην Πανελλήνια 2005 .......
    από free rider στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 61
    Τελευταίο μήνυμα: 21/06/2005, 22:50
  4. Λοιπόν..Τέρμα τα ψέματα: Χειμερινή Πανελλήνια τώρα.
    από Adventure-R στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 01/12/2003, 17:24
  5. Χειμερινη Πανελληνια 03"!!!
    από BIKENEST στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2003, 22:15

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF