Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 34

Θέμα: Έσπασε ο ρεγουλατόρος της ντίζας του συμπλέκτη! (CBF-600)

  1. #16
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/05/2005
    Μηνύματα
    101
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador

    anyway....ειπα ,δεν εχω κατι με τα honda.....το fzs 600 ηταν η πρωτη μoυ επιλογη , αλλα προτιμησα το abs (σωτηριο!!!!) τoυ cbf.
    Να γιατί τελικά έχουν δίκιο όσοι λένε ότι πρέπει να αγοράσεις το μηχανάκι που γουστάρεις πραγματικά.

    Γούσταρες το fazer. Γιατί δεν το πήρες ρε άνθρωπε; Τώρα είσαι μέσα στην μιζέρια. Ούτε εσύ το ευχαριστιέσαι ούτε η κούκλα σου.

    Εντάξει, το καταλαβαίνω, είχες κάποια standard (βλέπε ABS και όποια άλλα) και με βάση αυτά επέλεξες, και τυχαίνει να συμφωνώ μαζί σου, αλλά κακώς δεν έβαλες μέσα στα standard σου και την καθαρά υποκειμενική σου άποψη για το τι Σ' ΑΡΕΣΕΙ.

    Και εγώ CBF600S έχω, και θεωρώ ότι είναι πάρα πολύ καλό έως τέλειο. Δεν μου έχει βγάλει κανένα απολύτως πρόβλημα. Δεν με έχει προβληματίσει πουθενά. Με έχει εντυπωσιάσει με τις δυνατότητές του που δεν τις περίμενα (δεν σ' αρέσει το στρίψιμό της; )
    Όπως λέει και ο Χάρυ... αν ποτέ τ' άλλαζα... πάλι φουντούνια θα 'περνα.

    Μην με παρεξηγήσεις, δεν έχω σκοπό να σε κοντράρω. Στενοχωριέμαι που δεν χαίρεσαι κάτι που χαίρομαι.
    Ίσως απλά να είσαι άτυχος και να σου έκατσε μια λίγο προβληματική μηχανή.



  2. #17
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/08/2003
    Μηνύματα
    362

    ΞΑΝΑ

    ΥΛΙΚΑ= ΑΝ ΔΕΙΣ ΣΤΑ ΕΝΔΟΤΕΡΑ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ ΣΟΥ ΕΧΕΙ 2 ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΕΝΑΝΤΙ ΕΝΟΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑ... ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΑΝ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ (ΟΧΙ ΑΠΟ ΕΤΑΙΡΙΑ )ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΑ ,Ο ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΠΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΜΕΝΕΙΣ ΣΕ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ FAZER 2 ΕΤΩΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΣΚΟΥΡΙΑ ΕΝΩ ΤΟ HONDA 15 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΣΟ ΒΑΦΗΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑΛΛΩΝ , ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΛΕΙΑΝΣΗ ΕΝΝΟΩ ΜΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΗ Η ΟΠΟΙΑ ΣΥΜΒΑΛΛΕΙ ΣΤΟ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΒΑΦΗ. ΚΤΜ= ΠΟΙΟΤΗΤΑ;CANYON;ΑΜΑΝ ΟΙ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ ΟΙ ΙΔΙΕΣ.ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΟ ΚΤΜ ΤΩΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΑ ΟΛΑ...ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ :ΟΤΑΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΟΧΙ ΟΛΕΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΚΑΛΩΔΙΑ ΛΕΠΤΑ ΟΣΟ ΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΑΥΤΟ ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ ΛΕΙΩΝΟΥΝ ΕΠΑΦΕΣ+ ++ΒΡΑΧΥΚΥΚΛΩΜΑΤΑ+ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ +++ ΤΟ ΚΥΚΛΩΜΑ ΕΙΝΑΙΤΟΣΟ ΑΠΛΟ ΕΧΩΝΤΑΣ ΠΟΛΥ ΛΙΓΕΣ ΑΠΩΛΕΙΕΣ ΛΙΓΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΒΛΑΒΗΣ . ΤΕΛΟΣ ΜΗΧΑΝΗ ΠΗΡΕΣ ΠΟΥ ΕΝΔΕ3ΧΕΤΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΒΛΑΒΗ ΑΠΛΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΙΩΣΕΙ ΤΙΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ(ΞΑΝΑΠΑΡΕ ΚΤΜ ΠΟΥ ΔΕ ΧΑΛΑΕΙ Η CAGIVA)

  3. #18
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082

    Re: ΞΑΝΑ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από bsari
    ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ........ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ ΛΕΙΩΝΟΥΝ ΕΠΑΦΕΣ+ ++ΒΡΑΧΥΚΥΚΛΩΜΑΤΑ+ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ +++ ΤΟ ΚΥΚΛΩΜΑ ΕΙΝΑΙΤΟΣΟ ΑΠΛΟ ΕΧΩΝΤΑΣ ΠΟΛΥ ΛΙΓΕΣ ΑΠΩΛΕΙΕΣ ΛΙΓΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΒΛΑΒΗΣ .........
    ΚΑΛΑ ΤΙ ΘΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ
    ΧΑΧΑΧΑΧΑ

    ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕ?

    ΤΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ HONDA ΤΙΓΚΑ ΣΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΙΝΑΙ .... ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

    ΞΕΚΟΛΛΑΤΕ!!!! ΚΑΝΕΤΕ ΣΑΝ ΤΟ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΟΔΕΥΣΕΙ ΣΤΙΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ!!!

    ΗΕLLOOOOOO ΕΑRTH CALLING


  4. #19
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/08/2003
    Μηνύματα
    362

    ΠΡΟΣΟΧΗ

    ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΡΩΤΗΣΕΣ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ Η ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΣΕ ΚΑΡΑΒΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ...) ΤΙ ΑΛΛΟ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΧΑΛΑΕΙ ;ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙ Ε ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΞΟΔΑ..

  5. #20
    δύο ημισφαιρίων Το avatar του/της ΙΠΠΕΑΣ
    Εγγραφή
    30/07/2005
    Μηνύματα
    896
    Κάτι άλλο ρε παιδιά:

    Ακούω πολύ συχνά(από μηχανικούς) ότι τα μηχανάκια εισαγωγής είναι καλά αλλά "δύσκολα με τα ανταλακτικά". Τι εννοούν με αυτή τη φράση ;

    Εννοώ ότι ρώτησα κάποιον να μου πει τη γνώμη του για το αν θα πρέπει να αγοράσω το CBF250. Αυτός μου είπε ότι είναι εισαγωγής, είναι αξιόπιστο αλλά αν θελήσω να πάρω ανταλακτικό θα είναι πανάκριβο. Ισχύει ή είναι μύθος ;

    Επίσης ποια μηχανάκια είναι μη εισαγωγής. Και αν δεν είναι εισαγωγής, τι είναι ; Στην Ελλάδα τα φτιάχνουν ; Και άντε και δεν είναι εισαγωγής ... λέμε τώρα ... Tα ανταλακτικά τους που κατασκευάζονται ;

  6. #21
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΙΠΠΕΑΣ
    Κάτι άλλο ρε παιδιά:

    Ακούω πολύ συχνά(από μηχανικούς) ότι τα μηχανάκια εισαγωγής είναι καλά αλλά "δύσκολα με τα ανταλακτικά". Τι εννοούν με αυτή τη φράση ;

    Εννοώ ότι ρώτησα κάποιον να μου πει τη γνώμη του για το αν θα πρέπει να αγοράσω το CBF250. Αυτός μου είπε ότι είναι εισαγωγής, είναι αξιόπιστο αλλά αν θελήσω να πάρω ανταλακτικό θα είναι πανάκριβο. Ισχύει ή είναι μύθος ;

    Επίσης ποια μηχανάκια είναι μη εισαγωγής. Και αν δεν είναι εισαγωγής, τι είναι ; Στην Ελλάδα τα φτιάχνουν ; Και άντε και δεν είναι εισαγωγής ... λέμε τώρα ... Tα ανταλακτικά που κατασκευάζονται ;
    το ιδιο 'κουτι' παει στην yamaha hellas και στη Yamaha πχ Ολανδιας...

    αμα ακουτε καθε γκιοζη το μονο που θα καταλαβετε στο τελος ειναι οτι ...εχουν κερδος να σας λενε πιπες!!!

  7. #22
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032

    Re: ναι εεεε

    Αρχικά δημιουργήθηκε από bsari
    ΚΑΙ ΕΧΩ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΜΑΓΙΚΟ.(ΒΙΛΟΥΔΟ).




    ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΘΑ ΘΥΜΗΘΕΙΣ...

    Λοιπον απο εμπειρια 1=κατι μηνα με ενα cbf 250 εχω παθει ΠΛΑΚΑ με το σαζμαν του....
    Οχι απλως ΔΕΝ ακουγετε οταν "κουμπωνει"¨αλλα ειναι τοσο ηρεμο ωστε οταν πχ απο 1η παω 2α καλα καλα ΔΕΝ το καταλαβαινω!!
    Καβαλαω Honda πολυ καιρο αλλα τετοιο πραγμα δεν ξαναματαδα

    Οσο για τα fazer που αναφερθηκαν καποιοι εχετε προσεξει κανα φιλο, γνωστο ή αγνωστο να αλλαζει ταχυτητες σε fazer (το καινουριο)??

    ΓΚΑΠ ΓΚΟΥΠ ΜΠΑΜ ΜΠΑΜ ΜΠΑΜ ΓΑΜΙΣ......ΕΤΑ ειναι η κατασταση καθε φορα που το ακουω ή το οδηγω ενος φιλου ποναει η ψυχη μου....


    Παρεπιπτωντος το Cbf το 600 απο καταναλωση μεσες ακρες πως παει???

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thander
    Εγγραφή
    07/10/2005
    Μηνύματα
    142
    απλά θέλω κι εγώ να συμφωνήσω με τα περί κιβωτίων Honda μια και θίχτηκε το ζήτημα, που μας τα πρήζουν όλοι για το πόσο βελούδινα και τέλεια είναι...απλά οδηγείστε ΚΤΜ (αψεγάδιαστο), ή Ducati (λίγο σκληρό ίσως, αλλά ακριβές και με εξαιρετική αίσθηση). Φίλε psari, του monstro το κιβώτιο δεν ήταν καλύτερο?

  9. #24
    Banned
    Εγγραφή
    10/01/2004
    Μηνύματα
    354
    Εμένα γιατί μου αρέσει το κλάκα-κλακ που κάνει όταν κουμπώνεις την πρώτη; Σα να μου λέει η μηχανή "έτοιμη!"

  10. #25
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
    Εμένα γιατί μου αρέσει το κλάκα-κλακ που κάνει όταν κουμπώνεις την πρώτη; Σα να μου λέει η μηχανή "έτοιμη!"
    +100000000000000000000

    πολυ καυλωτικο

  11. #26
    Banned
    Εγγραφή
    10/01/2004
    Μηνύματα
    354
    ΕΤΣΙ, ΕΤΣΙ!!!


  12. #27
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    Στα 70000 χλμ που ειχα το hornet ουδεποτε αντιμετωπισα προβλημα με το σασμαν του κουμπωνε βουτυρο χωρις πολλα πολλα αναφερω hornet διοτι ηταν το ιδιο...Τωρα εχει να κανει και με πολλα στο δικο μου ας πουμε ηταν λιγο στραβος ο κατω ρεγουλατορος και μου εφαγε τη ντιζα και τελικα πριν κοπει την αλλαξα....νταξ δεν ειναι και διαστημοπλοια να εχουν και ανοχες μικρου...και επισης και ποιος σου λεει οτι δεν ειχε φαει καμια μπουφλα στη μεταφορα η ακομα καλυτερα να σου πω το αλλο οταν ερχεται η μαηχανη σε κουτα απο ιταλια μονταρεται εδω απο πακιστανους τιμονια φαιρινκ μανετες κλπ εισαι σιγουρος οτι δεν την εκανε καποιος απο αυτους τη δουλεια .
    Δευτερον δυσκολια εκκινησης εχουν ολα μεχρι να το μαθεις ο κινητηρας cbr εχει αυτο το χουι και απαιτει τη σωστη δοση τσοκ πριν πνιγει απο λαθος μιγμα συχνο φαινομενο στο hornet μου ωσπου βρηκα το εξης:
    Τραβας τσοκ και δεν ακουμπας καθολου το γκαζι πατα με το δεικτη τη μιζα με φουλ τσοκ (μιλαμε να ειναι κρυο το μηχανακι πανω απο 8 ωρες το χειμωνα και εξω) και θα παρεις με τη μια!!!!!

    Δοκιμασε το μια
    Τα χα τραβηξει και εγω βασικα ειναι κουσουρια οτι ο κινητηρας σχεδιαστηκε με αλλα καρμπυρατερ μεγαλυτερα και εχει πλεον μικροτερα αρα δουλευει λιγο φιμωμενα + τις αλλαγες στην κεφαλη του κλπ φερνουν αυτα τα περιεργα αλλα δεν ειναι και τραγικο συνηθεια θελει

  13. #28
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΗΝ HONDA , ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΗΝ HONDA , ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΗΝ HONDA , ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΗΝ HONDA , ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΗΝ HONDA , ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΗΝ HONDA .....

    ...Δηλαδη ποσες φορες πρεπει να το γραψω για να το καταλαβει κανεις?
    Απλα ειναι πολυ αστειο να βλεπεις την επαρση και το υπεροπτικο υφος των Honda - funs οτι ταχα μου τα μηχανακια τους ειναι τα πιο αξιοπιστα και ποιοτικα.....στερεοτυπο και κλισε που ισχυε δυο δεκαετιες πριν.....
    Οπως επισης ειναι αστειο να βλεπεις τους Ευρωπαιους να λενε οτι τα μηχανακια τους εχουν καλυτερη οδικη συμπεριφορα.....και αυτο δυο δεκαετιες πριν ισχυε.....
    ρεεεεεε παρτε το χαμπαρι , η ψαλιδα εχει κλεισει , πλεον για να ειναι μια εταιρεια μοτοσυκλετων βιωσιμη η θα παρουσιαζει μοντελα ΚΑΙ αξιοπιστα ΚΑΙ ανταγωνιστικα ΚΑΙ γρηγορα , η θα την φαει η μαυρη μαρμαγκα....

    Για καθε μηχανακι που εχω παρει ειμαι απολυτα ικανοποιημενος για την επιλογη μου , και ιδιαιτερα χαρουμενος που τελικα ακολουθησα την προσωπικη μου εκτιμηση και δεν παρασυρθηκα απο τις παπαριες των εκαστοτε ξερολων.
    Για το canyon και το ΚΤΜ λεγαν μπουρδελα , αναξιοπιστα , κτλ-κτλ Για το cbf ξενερωτο , απροσωπο κτλ - κτλ

    σε ορισμενες περιπτωσεις ακολουθησα το αισθητικο μου κριτηριο σε αλλες ορθολογιστικη σκεψη....ποτε δεν απογοητευτηκα και -το σημαντικοτερο- ΠΟΤΕ δεν μιζεριασα με κανενα μηχανακι που ειχα...το ιδιο ισχυει και με το cbf....μετα την ''εντονη και punck-rock'' εποχη του ΚΤΜ ηθελα κατι πρακτικοτερο και πιο ανετο.....για αυτην την περιοδο αυτο ειναι που χρειαζομε και δεν υπαρχει καταληλοτερο μηχανακι για να καλυψει τις αναγκες μου απο το cbf....το οτι το προτιμησα εναντι του Ζ και του fazer εχει να κανει με το ΑΒS....προσωπικη εκτιμηση και επιλογη , η οποια με εχει σωσει απο κανα δυο χοντρα και αρκετα ψιλα....

    α! και οταν ποτε αξιωθω να αλλαξω μοτοσυκλετα ...το vfr 800 θα ειναι στις πρωτες μου επιλογες.....οχι γιατι ειναι honda , αλλα γιατι μου αρεσει!!!!



  14. #29
    ειμαι αλλου Το avatar του/της dimitris74
    Εγγραφή
    09/08/2004
    Μηνύματα
    104

    Re: ΞΑΝΑ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από bsari
    ΥΛΙΚΑ= ΑΝ ΔΕΙΣ ΣΤΑ ΕΝΔΟΤΕΡΑ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ ΣΟΥ ΕΧΕΙ 2 ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΕΝΑΝΤΙ ΕΝΟΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑ... ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΑΝ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ (ΟΧΙ ΑΠΟ ΕΤΑΙΡΙΑ )ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΑ ,Ο ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΠΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΜΕΝΕΙΣ ΣΕ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ FAZER 2 ΕΤΩΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΣΚΟΥΡΙΑ ΕΝΩ ΤΟ HONDA 15 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΣΟ ΒΑΦΗΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑΛΛΩΝ , ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΛΕΙΑΝΣΗ ΕΝΝΟΩ ΜΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΗ Η ΟΠΟΙΑ ΣΥΜΒΑΛΛΕΙ ΣΤΟ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΒΑΦΗ.
    εσυ πρεπει να εχεις μαστερ στην μεταλλουργεια, και στην μηχανολογια:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dessert

    Με ελάχιστη προσοχή, είναι κινητήρες που δεν χρειάζονται να έχουν κάποιο σοβαρό service πριν τα 200.000 χλμ. σε αντίθεση, με τους τετραμπ@ύρδελους Ιαπωνικούς που στα 40000 σου ζητάνε τα "οικονομικά" και εύκολα προσητά, σε όλους τους πληθωρικούς αγοραστές τους ανταλλακτικά...

  15. #30
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/08/2003
    Μηνύματα
    362

    πηγαινω για το διδακτορικο τωρα

    δε πιστευω οτι λεπτομερειεσ του τυπου περικτικοτητεσ σε καθε τι κλπ ειναι το ζητουμενο ουτε τι ανοχεσ εχει σε καθε θερμοκρασια ε μονο το οτι χρησιμοποιουνται καλυερα συνηθωσ υλικα και οτι εχουν επεξεργαστει περισσοτερο... το μονστρο ειχε λιγο σκληρο συμπλεκτη αλλα δεν ειχα κανενα προβλημα ουτε σε κτμ ειχα απλα σε αυτο μπαινουν πολυ καλυτερα τοσο που και εγω ορισμενσ φορεσ δεν ειμαι σιγουροσ οτι μπηκε

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Σχάρα Alu-Rack της SW-Motech για CBF-600
    από makis206 στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 63
    Τελευταίο μήνυμα: 14/05/2011, 15:14
  2. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 02/03/2005, 01:19
  3. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 27/07/2004, 01:14
  4. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 09/07/2004, 11:23
  5. Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 27/02/2004, 13:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF