Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 26 από 26

Θέμα: Η άποψη μου (σχετικά μεγάλο κείμενο)

  1. #16

    δεν έχεις καταλάβει οτι...

    αυτή την μοτοσυκλέτα (africa Twin) την λατρεύω! Αν δεν την γούσταρα, πολύ απλά δεν θα την οδηγούσα!

    Πώς εσύ έβαλες το συμπέρασμα οτι εγώ τις χλευάζω.......δεν γνωρίζω!!!!

    Τέσπα σου εύχομαι καλά χιλιόμετρα και να καμαρώσεις την κόρη σου όπως εσύ θέλεις...

  2. #17
    Ο Πεφωτισμένος Το avatar του/της illuminatios
    Εγγραφή
    05/06/2003
    Μηνύματα
    247
    Και καπου ξαναμπερδευεται το θεμα!
    Ξερετε , η μοτοσυκλετα δεν ειναι αντιδοτο στη μαλακια.
    Και εξηγουμαι.Αν καποιος ειναι μαλακας και αποκτησει μηχανη δεν παυει να ειναι μαλακας.
    Και ναι,ειναι η μοτο ειναι ενας λογος για να γνωρισεις κοσμο με ιδια ενδιαφεροντα κτλ κτλ ,δεν ειναι ομως αναγκαιο να τους συμπαθησεις ολους
    Οποτε σε αυτο το φορουμ θα εχουμε τις συμπαθειες μας αλλα και τις αντιπαθειες μας.
    Αρνουμαι να ειμαι ευγενικος και κοσμιος απεναντι σε ανθρωπους που δεν εχω σε καμια εκτιμηση εστω και αν ειναι οι καλυτεροι μοτοσυκλετιστες του κοσμου

    υ.γ.πολλες φορες μπηκα στον πειρασμο να απαντησω στην 'διαμαχη' αλλα το αφησα.μπηκα στο πειρασμο να 'κραξω' οταν επεσαν οι συγνωμες αλλα το παρατησα.....,αλλα ,μοτοσυκλετιστη afro twin τους χαρακτηρισμους τυπου ' κακομοιρο παιδι' κτλ καλυτερα να τους αφησεις αν το θεμα εχει κλεισει....
    Ασε που μου θυμησες ενα εκλεκτο μελος του φορουμ μας!
    Always made to mean nothing

  3. #18
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
    Και καπου ξαναμπερδευεται το θεμα!
    Ξερετε , η μοτοσυκλετα δεν ειναι αντιδοτο στη μαλακια.
    Και εξηγουμαι.Αν καποιος ειναι μαλακας και αποκτησει μηχανη δεν παυει να ειναι μαλακας.
    Και ναι,ειναι η μοτο ειναι ενας λογος για να γνωρισεις κοσμο με ιδια ενδιαφεροντα κτλ κτλ ,δεν ειναι ομως αναγκαιο να τους συμπαθησεις ολους
    Οποτε σε αυτο το φορουμ θα εχουμε τις συμπαθειες μας αλλα και τις αντιπαθειες μας.
    Αρνουμαι να ειμαι ευγενικος και κοσμιος απεναντι σε ανθρωπους που δεν εχω σε καμια εκτιμηση εστω και αν ειναι οι καλυτεροι μοτοσυκλετιστες του κοσμου

    υ.γ.πολλες φορες μπηκα στον πειρασμο να απαντησω στην 'διαμαχη' αλλα το αφησα.μπηκα στο πειρασμο να 'κραξω' οταν επεσαν οι συγνωμες αλλα το παρατησα.....,αλλα ,μοτοσυκλετιστη afro twin τους χαρακτηρισμους τυπου ' κακομοιρο παιδι' κτλ καλυτερα να τους αφησεις αν το θεμα εχει κλεισει....
    Ασε που μου θυμησες ενα εκλεκτο μελος του φορουμ μας!


    Αγαπητέ φίλε έχεις φοβερή αυτογνωσία
    και βέβαια δεν παύει να είναι μαλάκας με βάση τα λεγόμενα σου και το αποδεικνύεις περίτρανα.
    Και για να μην κουράζεσαι ’λο, όλοι εδώ είμαστε καλύτεροι από σένα.
    Και για της αιμορροΐδες σου ξέρω ένα καλό γιατρό, μην της αφήνεις να σε ταλαιπωρούν είναι κρίμα

  4. #19
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    φιλε afrotwin νομιζω οτι το θεμα εχει εξαντληθει και δεν υπαρχει λογος να το τραβας απο τα αυτια.Σταματησε το σε παρακαλω και μην ριχνεις αλλο λαδι στη φωτια ιδιως την ωρα που αυτη τεινει να σβυσει.
    Αστο να παει στο καλο,δηλαδη θες να συνεχισει;
    Δεν καταλαβαινω το σκεπτικο σου,πριν εγραψες κατι για εμπειριες και ηλικιες και τα ρεστα.
    Ε νομιζω οτι ηρθε η ωρα να το αποδειξεις!!!!!!!!!

  5. #20
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Πεφωτισμένε, συμφωνώ μαζί σου 100%

    Τελικά η ωριμότητα και η ηλικία δεν συμπίπτουν πάντα.

  6. #21

    Ο εκνευρισμός...

    ποτέ δεν έβγαλε πουθενά! Αυτό είναι γεγονός!

    Δεν διαφωνώ μαζί σου Γιώργο και σου είπα πια ήταν η θέση μου σε όλο το σκηνικό!

    Αυτό το οποίο όμως θεωρώ απαράδεκτο είναι να παρεξηγείτε κάποιος χωρίς να ξέρει όμως στην πραγματικότητα τι γίνετε!

    Όπως ακριβώς λοιπόν έχεις πει και εσύ, δεν είναι δυνατόν να καταλάβουμε το ύφος του άλλου λόγω του ότι η επικοινωνία είναι ηλεκτρονική. Θα έπρεπε λοιπόν κατά τη γνώμη μου όλοι όσοι διαβάζουν το moto.gr (τουλάχιστον) να είναι πιο ελαστικοί και λιγότερο παρεξηγησιάριδες! ! ! Πόσο μάλλον όταν είναι κάποιος καινούργιος και δεν ξέρει τους ανθρώπους με τους οποίους μιλάει!

    Εδω μέσα δεν υπάρχει χώρος για κομπλεξισμό και αυτό πρέπει να γίνει κατανοητό απο όλους μας!!!...

  7. #22
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
    φιλε afrotwin νομιζω οτι το θεμα εχει εξαντληθει και δεν υπαρχει λογος να το τραβας απο τα αυτια.Σταματησε το σε παρακαλω και μην ριχνεις αλλο λαδι στη φωτια ιδιως την ωρα που αυτη τεινει να σβυσει.
    Αστο να παει στο καλο,δηλαδη θες να συνεχισει;
    Δεν καταλαβαινω το σκεπτικο σου,πριν εγραψες κατι για εμπειριες και ηλικιες και τα ρεστα.
    Ε νομιζω οτι ηρθε η ωρα να το αποδειξεις!!!!!!!!!

    Έχεις δίκιο δεν ξαναμιλάω. αλά έχει πλάκα φίλε μου όταν έρχεται κάποιος βαρεμένος που νομίζει ότι μπορεί να σχολιάσει τα πάντα, και λεει αυτά που λεει και αισθάνεται ότι είπε και κάτι σημαντικό, πράγμα που σε κάνη να γελας και θες να ακούσεις κι ’λο γιατί το γέλιο μακραίνει την ζωή κάνη καλό στην υγεία.
    Αλά έχεις δίκιο το κόβω. συγχωρέστε με.

  8. #23

    ....


  9. #24

    ’φρο - κάφρο!

    μην βρίζεις γιατί πολλοί κρατιούνται εδω μέσα για να μην βρίσουνε εσένα!... και με τα χειρότερα κιόλας!

    Όσο για τα προκλητικά σχόλιά σου, μπορείς να έρθεις να του τα πεις αύριο βρε! Απο κοντά! Τί κάθεσαι πίσω απο μία οθόνη κρυμμένος και μας ζαλίζεις και εμάς!?!

  10. #25
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    Κωνσταντινα το ιδιο ισχυει και για εσενα.Σταματηστε το και θα περασει και ολα θα ειναι καλα.Μην το συνεχιζετε συμφωνησε ο ανθρωπος να σταματησει ας σταματησετε και εσεις.

  11. #26
    Ο Πεφωτισμένος Το avatar του/της illuminatios
    Εγγραφή
    05/06/2003
    Μηνύματα
    247
    μεταφερω την απαντηση μου στους διαξιφισμους!
    Always made to mean nothing

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 22/08/2006, 14:29
  2. Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 12/12/2003, 13:31
  3. Καλημέρα πουλάκια μου
    από swtos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 12:30
  4. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 01:39

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF