Σελίδα 2 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 66

Θέμα: 2-3-4 κλάσεις ανώτερος ο Ολυμπιακός...ΑΛΛΑ....

  1. #16
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    ANTE ΠΑΛΙ....

    ρεπορταζ απο το "Νίκος Γκούμας Bulletin Board"

    ....
    Στο ματς που έγινε στις 4 Νοεμβρίου 2000 μεταξύ ΑΕΚ και gay,που χάσαμε με 4-1.(Με τα δάχτυλα του Navas), ο επόπτης είχε κόψει τους Ντέμη και Ruiz με 4 ανύπαρκτα off-side που τους έβγαζε τετ α τετ.
    Θύμαμαι από φίλο μου,που μου είχε πει για τον έναν επόπτη που τον έλεγαν Παπαδόπουλο,που τον ήξερε και μου είχε πει πως ήταν άρρωστος γαύρος...Μετά το ματς που βρεθήκαμε με τον φίλο μου,μου λέει πως αυτός ήταν... Ο Παπαδόπουλος που μας έκοψε στο Κυριακατικο ματς με τα κατα φαντασίαν off-side σε Cesar και Soares ΠΑΛΙ !!!

    Επίσης είναι ο ίδιος που έκοψε τον Σκάτσελ στο ΟΣΦΠ-ΠΑΟ

    Και εντελώς τυχαία έτσι.. μα πώς γίνεται πάντα και η κληρωτίδα βγάζει αυτούς που "πρέπει" ;;;;

    Καλά μετά λένε γιατί απειλούνται διατητές και επόπτες....
    μετά απο κάποια τέτοια δύσκολα πιστεύεις στις συμπτώσεις και στο
    ότι δεν "μαγειρεύονται" οι κληρώσεις διαιτητών και εν τέλει τα
    αποτελέσματα υπέρ του εθνικού προμηθευτή.........

    Μιλάμε για πλήρη συγκάλυψη, και προσπάθεια αποπροσανατολισμού από το... "σύστημα" !

    Δεν με ενδιαφέρει αν παίξαμε μπάλα, γιατί δεν παίξαμε επί ίσοις όροις (πάλι).

    Μιλάμε για συνέχιση της παράγκας, για αλοίωση αποτελεσμάτων, και για χειρουργεία που δεν μιλάει και δεν ασχολείται κανείς!!!!!
    ...



    Προσέχτε στη φωτο απο το 4-1, με το βελακι ο Παπαδοπουλος και από πίσω τον παρατηρητή των επικίνδυνων αποστολών του gay. Παντα μεσα σε ολα οι gay....




    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	papadopoulos2000.jpg 
Προβολές:	149 
Μέγεθος:	62,1 KB 
ID:	10143

  2. #17
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    Stubi:
    Δεν νομιζω να ειναι τοσο μειωμενων δυνατοτητων οσο ποια θελετε να την παρουσιασετε...
    Θα σου πω μόνο το εξής...

    Στην περισινή σαιζόν η ΑΕΚ είχε Ζαγοράκη, Καψή , Λάκη, Οκκά (ναι τον δικό σας), Τσιάρτα, και λοιπούς που αν θυμάσαι έφεραν το κύπελο στην Ελλάδα... ουδεμία σύγκρισης λοιπόν....ακόμα και αν δεν έπαιζαν σοβαρά , μιας και λεφτά γιοκ....

    Φέτος με το που ξεκινήσαμε και στο derby με εσάς χρειάστηκα το πρόγραμμα για να αναγνωρίσω τους παίκτες απο τις φανέλες τους... για τέτοια αλλαγή μιλάμε...

    Το θαύμα έγινε απο τον Βαμβακά που τους κάνει γαιδούρια όλες τις ομάδες , ΄΄οσον αφορα΄τις "ανάσες", αν θυμάσαι και τον ΠΑΟ που τον είχε και έρεχαν σαν άλογα...
    Απο τον Santos που απο πολύ κοντινή πηγή σου λέω οτι ξαπέστειλε παίκτη σε άλλη ομάδα δανεικό , γιατί στην προπόνηση έκανε μαλακία και μετά θεώρησε οτι έπρεπε να του αντιμιλήσει... όσοι είναι στην ΑΕΚ κοντά ξέρουν για ποιόν μιλώ...
    Απο τον Νικολαίδη που δεν μπλέκει στα πόδια του προπονητή και τον αφήνει να κάνει την δουλειά του.
    Και τέλος απο τους παίκτες που δουλεύουν ρε φίλε και τρέχουν συνέχεια... ακόμα και στο derby μεταξύ μας , παρόλο που ήταν "πνιγμένοι" έκαναν χιλιόμετρα για να βρούν "λύσεις" αλλά και για να παίξουν άμυνα απέναντι σε ενα πολύ δυνατό αντίπαλο...

    όσον αφορά τις δυνατότητες της Ένωσης , απλά θα σου υποδείξω τι πάθαμε έξω παίζοντας την ίδια μπάλα που παίζουμε και εδώ....
    εισπράξαμε ηχηρότατες σφαλιάρες μέχρι και απο κάτι βαλκάνιους.... τι άλλο να πω;....

    Απλά εδώ είναι ενα μάτσο χάλια όλοι και ξεχωρίζει ο μονοφθαλμός ...τίποτα παραπάνω...

    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  3. #18
    Όσα Χωράει Ένα Αχ! Το avatar του/της ppaylos
    Εγγραφή
    28/07/2004
    Μηνύματα
    47
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    ANTE ΠΑΛΙ....

    ρεπορταζ απο το "Νίκος Γκούμας Bulletin Board"

    ....
    Στο ματς που έγινε στις 4 Νοεμβρίου 2000 μεταξύ ΑΕΚ και gay,που χάσαμε με 4-1.(Με τα δάχτυλα του Navas), ο επόπτης είχε κόψει τους Ντέμη και Ruiz με 4 ανύπαρκτα off-side που τους έβγαζε τετ α τετ.
    Θύμαμαι από φίλο μου,που μου είχε πει για τον έναν επόπτη που τον έλεγαν Παπαδόπουλο,που τον ήξερε και μου είχε πει πως ήταν άρρωστος γαύρος...Μετά το ματς που βρεθήκαμε με τον φίλο μου,μου λέει πως αυτός ήταν... Ο Παπαδόπουλος που μας έκοψε στο Κυριακατικο ματς με τα κατα φαντασίαν off-side σε Cesar και Soares ΠΑΛΙ !!!

    Επίσης είναι ο ίδιος που έκοψε τον Σκάτσελ στο ΟΣΦΠ-ΠΑΟ

    Και εντελώς τυχαία έτσι.. μα πώς γίνεται πάντα και η κληρωτίδα βγάζει αυτούς που "πρέπει" ;;;;

    Καλά μετά λένε γιατί απειλούνται διατητές και επόπτες....
    μετά απο κάποια τέτοια δύσκολα πιστεύεις στις συμπτώσεις και στο
    ότι δεν "μαγειρεύονται" οι κληρώσεις διαιτητών και εν τέλει τα
    αποτελέσματα υπέρ του εθνικού προμηθευτή.........

    Μιλάμε για πλήρη συγκάλυψη, και προσπάθεια αποπροσανατολισμού από το... "σύστημα" !

    Δεν με ενδιαφέρει αν παίξαμε μπάλα, γιατί δεν παίξαμε επί ίσοις όροις (πάλι).

    Μιλάμε για συνέχιση της παράγκας, για αλοίωση αποτελεσμάτων, και για χειρουργεία που δεν μιλάει και δεν ασχολείται κανείς!!!!!
    ...



    Προσέχτε στη φωτο απο το 4-1, με το βελακι ο Παπαδοπουλος και από πίσω τον παρατηρητή των επικίνδυνων αποστολών του gay. Παντα μεσα σε ολα οι gay....



    Πονανε οσους τους @αμαμε....Χαχαχαχαχαχαχα
    Σου εχει μεινη απο το 2000? Αντε να κανονισω κατι και στο κυπελο να το ευχαριστηθεις Προσφορα για πελατες που ειναι Γατες
    Το Πρωι Με Ξυπνας Με Κλοτσιες,
    Πως Γυρνουσα Με Αλλες Μου Λες,
    Αλλα Και Γω Θα Σου Πω..........
    Βρε Ουστ Απο Δω !!!!!

  4. #19
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    η ταριφα των 7 γκολ στην ευρωπη εγινε καθεστος
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  5. #20
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ppaylos
    Πονανε οσους τους @αμαμε....Χαχαχαχαχαχαχα
    Σου εχει μεινη απο το 2000? Αντε να κανονισω κατι και στο κυπελο να το ευχαριστηθεις Προσφορα για πελατες που ειναι Γατες
    ποιος ποναει ρεεεεε


    το πηρες χαμπαρι οτι καπαρωσατε τη 3η θεση στο πρωταθλημα με την ισοπαλια στο ντερμπυ ?

  6. #21
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    Και να σου και οι 4αρες πάλι απο τις αδερφές τους Άγγλους , που πάλι φιλοδώρησαν ...ποιόν άλλο;.... το "χωνί" της Ευρώπης...τον Ολυμπιακό ...

    Που τώρα θέλουν να φύγει και ο Bajevic , μεσούσης της περιόδου , για να μείνουμε μόνο εμείς με τον ΠΑΟ στην διεκδίκηση του πρωταθλήματος....


    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  7. #22
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
    Και να σου και οι 4αρες πάλι απο τις αδερφές τους Άγγλους , που πάλι φιλοδώρησαν ...ποιόν άλλο;.... το "χωνί" της Ευρώπης...τον Ολυμπιακό ...

    Που τώρα θέλουν να φύγει και ο Bajevic , μεσούσης της περιόδου , για να μείνουμε μόνο εμείς με τον ΠΑΟ στην διεκδίκηση του πρωταθλήματος....


    Gandalf
    η πλακα ειναι οτι ηταν ο ιδιος ρεφερι με την 7αρα στην γιουβε......καλα θα λεει απο μεσα του ο ανθρωπος...χωνι..οπως το ειπες.........................α και πουστε.......ο μαχλας κερναει ρακι την κυριακη....τωρα που ξεκουραστηκαν και οι βασικοι
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  8. #23
    Παγανιστικόν μέλος Το avatar του/της Κανένας
    Εγγραφή
    24/01/2003
    Μηνύματα
    885
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi


    ΔΕ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΛΕΜΕ

    (αλλα θα το παρουμε)
    Μια μερα είχαν βγει για φαϊ ο Μπάγεβιτς, ο Μαλεζάνι και ο Σάντος.

    Εκεί που τρώγανε λοιπόν, λέει ο Ντούσαν:
    - "Αφήστε ρε παιδιά... Έχω τρομερά προβλήματα πειθαρχίας στην ομάδα. Τη μια ο Ριβάλντο, την άλλη ο Τζιοβάνι, την άλλη ο Καστίγιο... Δε ξέρω τι να κάνω...".

    - "Αμ εγώ;" λέει ο Μαλεζάνι. "Άλλα λέμε στα αποδυτήρια, άλλα κάνουν αυτοί στο γήπεδο! Ρεζίλι με έχουν κάνει!".

    Οπότε ο Σάντος κουνάει απελπισμένος το κεφάλι του και λέει:
    - "Τι να πω κι εγώ ρε παιδιά... Από το Σεπτέμβρη λέω στους λαλάκες ότι δεν πάμε για πρωτάθλημα, αλλά αυτοί με γράφουν στα @@ τους!!"


    δεν ξερω αν εχει μπει γιατι δεν διαβαζω τσοντες αλλα μου αρεσε
    Παραμύθι δίχως δράκο, παραμύθι δίχως πέραση


  9. #24
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΚΑΝΕΝΑΣ
    Μια μερα είχαν βγει για φαϊ ο Μπάγεβιτς, ο Μαλεζάνι και ο Σάντος.

    Εκεί που τρώγανε λοιπόν, λέει ο Ντούσαν:
    - "Αφήστε ρε παιδιά... Έχω τρομερά προβλήματα πειθαρχίας στην ομάδα. Τη μια ο Ριβάλντο, την άλλη ο Τζιοβάνι, την άλλη ο Καστίγιο... Δε ξέρω τι να κάνω...".

    - "Αμ εγώ;" λέει ο Μαλεζάνι. "Άλλα λέμε στα αποδυτήρια, άλλα κάνουν αυτοί στο γήπεδο! Ρεζίλι με έχουν κάνει!".

    Οπότε ο Σάντος κουνάει απελπισμένος το κεφάλι του και λέει:
    - "Τι να πω κι εγώ ρε παιδιά... Από το Σεπτέμβρη λέω στους λαλάκες ότι δεν πάμε για πρωτάθλημα, αλλά αυτοί με γράφουν στα @@ τους!!"


    :rotflmao: :rotflmao:
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    xaxaxaxaxaxax
    axaxaxaxaxax
    axaxaxaxaxaxaxaxaxaxa:rotflmao:

    Ρε τα μαλακισμένα... μα να μην ακούνε τον προπονητή τους......

    :rotflmao: :rotflmao:
    [font=times]Και τι άλλα;;;
    Για πες, για πες...
    [/font]

  10. #25
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Gandalf dr685sm
    Που τώρα θέλουν να φύγει και ο Bajevic , μεσούσης της περιόδου , για να μείνουμε μόνο εμείς με τον ΠΑΟ στην διεκδίκηση του πρωταθλήματος....

    xaxaxaxaxaxa :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    :rotflmao:

    ΚΑΛΟ--ΚΑΛΟ .... Το αλλο με την αεκ πρωταθλητρια το ξερεις?????:hypnotize

  11. #26
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    GST
    η ταριφα των 7 γκολ στην ευρωπη εγινε καθεστος

    ΝΑΙ..... Εσεις με τις πενταρες περνατε καλλυτερα!!!!!

    Ασε τις ενχωριες τριαρες και τα αλματα υς υψος στην ΠΑΙΑΝΙΑ!!!!!!




  12. #27
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi

    Α, μη ξεχνιομαστε:

    ΔΕ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!!!!
    Πάνω απ' όλα!

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  13. #28
    Όσα Χωράει Ένα Αχ! Το avatar του/της ppaylos
    Εγγραφή
    28/07/2004
    Μηνύματα
    47

    Σεξουαλ ινστικτ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    ποιος ποναει ρεεεεε

    το πηρες χαμπαρι οτι καπαρωσατε τη 3η θεση στο πρωταθλημα με την ισοπαλια στο ντερμπυ ?


    Εσύ Μωρό μου ,πονάς και σου αρέσει ,για να κρατάς και φωτο από
    το γεγονός ...............Συνήθως αν κάτι δεν μας αρέσει το σβήνουμε από την μνήμη μας ΧοΧοΧοΧοΧοΧο :wacko:

    Υ.Γ.1 Καλά έκανες και δεν έβαλες φωτο από τον αγώνα γιατί ο Admin φωνάζει για φωτο με σεξουαλικό περιεχόμενο

    Υ.Γ.2 Τα πόσα κλείσατε χωρίς πρωτάθλημα ?
    Το Πρωι Με Ξυπνας Με Κλοτσιες,
    Πως Γυρνουσα Με Αλλες Μου Λες,
    Αλλα Και Γω Θα Σου Πω..........
    Βρε Ουστ Απο Δω !!!!!

  14. #29
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    Stubi....

    Κράτα πισινηηηηηηηή φίλε..... γιατί αν η ΑΕΚ σηκώσει τα "κατσαρολικά".... θέλω να δω τι θα λές τότε...

    Και σου επαναλαμβάνω οτι

    1) Η ΑΕΚ θεωρητικά έχει το πιο εύκολο πρόγραμμα , μιας και έχει τους περισσότερους αγώνες εντός και μόνο δύο εκτός...
    2) Έχει το υψηλότερο ηθικό όλων.
    3) Είναι μόλις ενα βαθμό απο την κορυφή.
    4) Δεν έχει τίποτα να χάσει για αυτό και "παίζει" ελεύθερα χωρίς πιέσεις απο οπαδούς και διοίκηση....

    Δεν είναι και λίγα να αναλογιστείς...

    Για αυτό σου λέω κράτα πισινή , γιατί έτσι και το κάνει , θέλω να δώ που θα είστε...

    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  15. #30
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    ppaylos
    Υ.Γ.2 Τα πόσα κλείσατε χωρίς πρωτάθλημα ?

    11 XRONIA PANE APO TOTE .. Μεχρι και ο Ντεμης επαιζε στον Απολονα.......










    Gandalf dr685sm
    Για αυτό σου λέω κράτα πισινή , γιατί έτσι και το κάνει , θέλω να δώ που θα είστε...

    Εδω θα ειμαστε.... Δεν μπορω να καταλαβω γιατι εξακολουθειτε να εχετε το συνδρομο << αεκακι>>... Εγω πιστευω οτι αν ρωτησεις 100 ατομα που παρακολουθουν στοιχιωδος μπαλλα θα σου που οι 90 ( ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΓΩ) οτι η αεκ εχει αρκετες πιθανοτητες να το παρει φετος και να στεφθει για πρωτη φορα στην καριερα του ο Ντεμης πρωταθλητης ελλαδας εστω και σαν προεδρος.....

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 27/11/2003, 22:55
  2. Ολυμπιακός Εθελοντισμός
    από filippos_hornet στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 22/11/2003, 20:20
  3. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2003, 22:42
  4. Καλημερα Αλλα Να Πατε Να.......
    από VAL-MPARIERINO στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 19:31
  5. Ωραία όλα τούτα τα καλούδια, αλλά
    από swtos στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 30/10/2003, 09:59

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF