Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 50

Θέμα: σημερινο track day Μεγαρα

  1. #16

    Re: σημερινο track day Μεγαρα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    ...
    Τωρα τι θες?
    τι ψαχνεις να βρεις??

    δεν ημαστε αρκετα ωρημοι να συζηταμε τατοια ακομα...

    και εδω ειναι η καλυτερη ανακοινωση για track day που εχω δει με ΞΕΚΑΘΑΡΟΥΣ κανονισμους αυτο που μενει ειναι να δω να εφαρμοζονται.
    γιατι καποιοι φωβουνται να τους εφαρμωσουν για να μην χασουν την "πελατεια"
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  2. #17
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504

    Re: Re: σημερινο track day Μεγαρα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
    Τωρα τι θες?
    τι ψαχνεις να βρεις??

    δεν ημαστε αρκετα ωρημοι να συζηταμε τατοια ακομα...

    και εδω ειναι η καλυτερη ανακοινωση για track day που εχω δει με ΞΕΚΑΘΑΡΟΥΣ κανονισμους αυτο που μενει ειναι να δω να εφαρμοζονται.
    γιατι καποιοι φωβουνται να τους εφαρμωσουν για να μην χασουν την "πελατεια"

    μην το γυρνας!!!!ξερω τι λες φυσικα και δεν διαφωνω μαζι σου

    σε αυτο το θρεντ εγω λεω κατι απλο

    ενας απο εμας επεσε

    δε χρειαζετε να τον γραφουμε στα παλια μας τα παπουτσια και μετα να εχουμε την καραμελιτσα ''οι αλλοι''

    ξερω τι λαθη κανουν οι διοργανωτες αλλα για αυτα τα λαθη υπαρχουν αλλα θρεντ

    σε αυτο μιλαω για τα δικα ΜΑΣ τα λαθη γιατι σημερα και να θελαν οι διοργανωτες να μπαιναν μεσα να τον μαζεψουν δεν μπορουσαν γιατι 30 ατομα γυρναγαν γυρω ακομα!!!!!!!!και αφου ειχαν προειδοποιθει να βγουν!



    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  3. #18
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    μισο γιατι δεν καταλαβα.

    βγαινει κιτρινη και οσοι ειναι μεσα κοζαρουν πεσμενη μοτο και κοβουνε.οκ.συνεχιζουνε χωρις προσπερασεις και ολα καλα.δε βλεπω κατι κακο εδω.

    βγηκε καρο...3 φορες στον ιδιο οδηγο???????

    γιατι αν εγω στριβω την 5 και εσυ δεις καρο θα κανεις τον γυρο σου και θα βγεις ενω εγω θα δω την καρο οταν περασω την 10 αρα για 1 θεατη η καρο βγηκε 2 φορες.εγινε κατι τετοιο???

    ρωταω για να καταλαβω....
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  4. #19
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    μισο γιατι δεν καταλαβα.

    βγαινει κιτρινη και οσοι ειναι μεσα κοζαρουν πεσμενη μοτο και κοβουνε.οκ.συνεχιζουνε χωρις προσπερασεις και ολα καλα.δε βλεπω κατι κακο εδω.

    βγηκε καρο...3 φορες στον ιδιο οδηγο???????

    γιατι αν εγω στριβω την 5 και εσυ δεις καρο θα κανεις τον γυρο σου και θα βγεις ενω εγω θα δω την καρο οταν περασω την 10 αρα για 1 θεατη η καρο βγηκε 2 φορες.εγινε κατι τετοιο???

    ρωταω για να καταλαβω....
    μην μπερδευεσε!ηταν ολοι μπουλουκι ηταν δεν ηταν ενας και μετα ηρθε αλλος ενας και γινανε 2

    δλδ καθε φορα που σηκωνοταν η σημαια το βλεπαν τουλαχιστον 5-6 που περναγαν απο κει και η σημαια δεν σηκωνετε για ενα νανοδευτερολεπτο στον αερα δεν δουλευει ο σημαιατζις με πνευματικες βαλβιδες, τσεκαρισμενο εγω ειδα τυπους που ειδαν την σημαια και περασαν αλλεσ 2 φορες απο μπροστα μου εκει ημουν και ξαναλεω κατι

    χρειαζεσε σημαια για να βγεις εξω?????ξερεις τι εχει γινει??????δλδ αν δεν σηκωνοταν σημαια πες οτι καναν μαλακια και δεν σηκωναν τιποτα

    εσυ τον εχεις δει ....2-3 φορες εχεις περασει απο μπροστα του


    συνεχιζεις επειδη δεν ειδες σημαια???????

    !!!!!!!!!!!!
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  5. #20
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI


    χρειαζεσε σημαια για να βγεις εξω?????ξερεις τι εχει γινει??????δλδ αν δεν σηκωνοταν σημαια πες οτι καναν μαλακια και δεν σηκωναν τιποτα

    εσυ τον εχεις δει ....2-3 φορες εχεις περασει απο μπροστα του


    συνεχιζεις επειδη δεν ειδες σημαια???????

    !!!!!!!!!!!!
    απανταω στις ερωτησεις σου με τη σειρα:

    ναι
    οχι
    αν καναν μλκια εγω δεν υποχρεωνομαι να βγω.αυτοι ειναι υποχρεωμενοι να μου δειξουνε με τις σημαιες τι πρεπει να κανω και εγω θα το κανω.
    ναι συνεχιζω επειδη δεν ειδα σημαια.δεν εχω εγω ευθυνη.αυτοι εχουν.εγω με το που θα δω σημαια θα βγω.δεν μπορω να ξερω γιατι δεν την βγαζουν.υποθετω οτι αφου δεν μου δειχνουν εξοδο συνεχιζω κανονικα και το παλικαρι ειναι οκ.αν συμβαινει κατι αλλο ευθυνονται οι διοργανοτες και μονο.

    αν παλι βγει σημαια που μου δειχνει εξοδο και εγω συνεχιζω πρεπει να μου απαγορεψει η διοργανωση να ξαναμπω !!!!!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  6. #21
    ειναι θεμα διοργανωτη,
    γιατι εδω και οχι εκει?

    γιατι εδω βρισκουν και τα κανουν, γιαυτο.
    εχω δει αγωνιζομενο να μπαινει σε καθε 20λεπτο, μα καθε ομως, να καθεται στανταρ ενα γυρο μεσα μετα την καρο και ενω ηταν μεσα τρειλερ να παρει πεσμενη μοτο και ενω ειχε αδιάσει όλη η πιστα αυτος εκανε τα δικα του και μαλιστα μας εκανε την χαρη να κοψει απο τα δρομακια της πιστα οστε να μην κανει ολη την διαδρομη για δευτερη φορα αφου ειχε δει την καρο.

    αμ ρε evi υπαρχει ελλειψη παιδειας τι μπορουμε να κανουμε? αμα του ιδίου δεν του σκαμπαζει η γκλαβα τι κανουνμε?
    του βαζουμε εμεις μυαλο (σημ: εμεις=διοργανωτες).

    Η χρηση της πιστας υπόκειται (δεν ξερω αν το γραφω καλα και δεν με νοιαζει) σε καποιους κανονισμους, αφου δεν εχει την παιδεια να το καταλαβει τοτε τον στελνουμε σπιτι του να παιξει με το xbox /ps3 και οτι αλλο θελει.
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  7. #22
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    απανταω στις ερωτησεις σου με τη σειρα:

    ναι
    οχι
    αν καναν μλκια εγω δεν υποχρεωνομαι να βγω.αυτοι ειναι υποχρεωμενοι να μου δειξουνε με τις σημαιες τι πρεπει να κανω και εγω θα το κανω.
    ναι συνεχιζω επειδη δεν ειδα σημαια.δεν εχω εγω ευθυνη.αυτοι εχουν.εγω με το που θα δω σημαια θα βγω.δεν μπορω να ξερω γιατι δεν την βγαζουν.υποθετω οτι αφου δεν μου δειχνουν εξοδο συνεχιζω κανονικα και το παλικαρι ειναι οκ.αν συμβαινει κατι αλλο ευθυνονται οι διοργανοτες και μονο.

    αν παλι βγει σημαια που μου δειχνει εξοδο και εγω συνεχιζω πρεπει να μου απαγορεψει η διοργανωση να ξαναμπω !!!!!

    τελεια! καλα να περνατε

    δλδ ΠΕΣ οτι ειχε χτυπησει και δεν σου σηκωναν εσενα σημαικι και τον εβλεπες εσυ

    αλλα δεν εβλεπες σημαια

    θα συνεχιζες???????????και μετα θα εμπαινες εδω μεσα και θα εβριζες την διοργανοση που ενας ανθρωπος χτυπησε και δεν καναν τιποτα και απο κατω θα γραφαν αλλοι 400 τα μπινελικια τους

    αλλα το αποτελεσμα Γιωργο ξερεις ποιο ειναι?????οτι εσυ που δεν εισαι διοργανωση και ξερεις να κρινεις τα παντα ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΙΠΟΤΑ περιμενες ενα σημαιακι....για να σου πει αν πρεπει να βοηθησεις καποιον??????




    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  8. #23
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    απανταω στις ερωτησεις σου με τη σειρα:

    ναι
    οχι
    αν καναν μλκια εγω δεν υποχρεωνομαι να βγω.αυτοι ειναι υποχρεωμενοι να μου δειξουνε με τις σημαιες τι πρεπει να κανω και εγω θα το κανω.
    ναι συνεχιζω επειδη δεν ειδα σημαια.δεν εχω εγω ευθυνη.αυτοι εχουν.εγω με το που θα δω σημαια θα βγω.δεν μπορω να ξερω γιατι δεν την βγαζουν.υποθετω οτι αφου δεν μου δειχνουν εξοδο συνεχιζω κανονικα και το παλικαρι ειναι οκ.αν συμβαινει κατι αλλο ευθυνονται οι διοργανοτες και μονο.

    αν παλι βγει σημαια που μου δειχνει εξοδο και εγω συνεχιζω πρεπει να μου απαγορεψει η διοργανωση να ξαναμπω !!!!!
    απλα και κατανοητα.
    γιαυτο υπαρχουν οι σημαιες για να πληροφορουνται οι αναβατες το τι γινεται
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  9. #24
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    τελεια! καλα να περνατε

    δλδ ΠΕΣ οτι ειχε χτυπησει και δεν σου σηκωναν εσενα σημαικι και τον εβλεπες εσυ

    αλλα δεν εβλεπες σημαια

    θα συνεχιζες???????????

    μισο λεπτο...

    εχει χτιπισει και ειναι μονος?
    εχει χτιπισει και ειναι οι πλοηγοι απο πανω?
    εχει χτιπισει ειναι κατω και πουθενα σημαιες?
    διευκρινισε γιατι ειναι ολες διαφορετικες περιπτωσεις.
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  10. #25
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
    ειναι θεμα διοργανωτη,
    γιατι εδω και οχι εκει?

    γιατι εδω βρισκουν και τα κανουν, γιαυτο.
    εχω δει αγωνιζομενο να μπαινει σε καθε 20λεπτο, μα καθε ομως, να καθεται στανταρ ενα γυρο μεσα μετα την καρο και ενω ηταν μεσα τρειλερ να παρει πεσμενη μοτο και ενω ειχε αδιάσει όλη η πιστα αυτος εκανε τα δικα του και μαλιστα μας εκανε την χαρη να κοψει απο τα δρομακια της πιστα οστε να μην κανει ολη την διαδρομη για δευτερη φορα αφου ειχε δει την καρο.

    αμ ρε evi υπαρχει ελλειψη παιδειας τι μπορουμε να κανουμε? αμα του ιδίου δεν του σκαμπαζει η γκλαβα τι κανουνμε?
    του βαζουμε εμεις μυαλο (σημ: εμεις=διοργανωτες).

    Η χρηση της πιστας υπόκειται (δεν ξερω αν το γραφω καλα και δεν με νοιαζει) σε καποιους κανονισμους, αφου δεν εχει την παιδεια να το καταλαβει τοτε τον στελνουμε σπιτι του να παιξει με το xbox /ps3 και οτι αλλο θελει.

    τελεια!τοσο καιρο λοιπον λεγατε ποσο σκατα ειναι τα τρακ ντεις (αλλα πηγαινατε)
    τωρα λετε οτι και εμεις κανουμε μαλακιες και οσοι δεν τις καταλαβενουν να παρουν τον μπουλο σπτι τους (σλλσ και για αυτο φταινε οι ''αλλοι'') φυσικα αν παω εγω σε τρακ ντει 0-300 και κανω μαλακια θα με στειλουν σπιτι μου

    υποθετω οτι θα δωσουν τα στοιχεια μου σε ολους τους υπολοιπους διοργανωτες να μην με δεχτουνε γιατι υπαρχει και η αλληλεγυη αλλων αυτων μεταξυ τους

    εξαλου για τον μοτοσυκλετισμο τα κανουν ολα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



    τουτεστιν εγω τρυγιρναω στα τρακ ντεις και κανω μαλακιες αυτοι με αφηνουν για τα φραγκα

    και μετα ολοι μαζι εν χωρο λεμε διαφορα για να περνα η ωρα....καλο


    τι κανουμε λοιπον??????
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  11. #26
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    τελεια! καλα να περνατε

    δλδ ΠΕΣ οτι ειχε χτυπησει και δεν σου σηκωναν εσενα σημαικι και τον εβλεπες εσυ

    αλλα δεν εβλεπες σημαια

    θα συνεχιζες???????????

    ρε μλκ σε κολησε ποντιοσυνη ο αλλος η ακομα να αναρωσεις απο το σαββατοβραδο ???

    1.που να ξερω αν χτυπησε η οχι?δεδομενου κιολας οτι δεν χαζευω οσους επεσαν γιατι ουτε περιεργος ειμαι και συν τοις αλλοις εκεινη την ωρα οδηγω και ειμαι προσηλωμενος στην πιστα και δε κανω βολτα χαζευοντας εξω απο αυτη
    2.αν υπαρχει σηκωμενη κιτρινη σημαινει οτι εχουνε αντιληφθει την πτωση του οι διοργανωτες και εχουνε επιληφθει του θεματος.
    3.οσο δεν σηκωνεται σημαια (ειναι ο μονος τροπος να ενημερωθουνε οι οδηγοι για οτιδηποτε) δεν βγαινω.δεν ειμαι υποχρεωμενος να βγω ουτε φακιρης να μαντεψω τι συναιβει !!!!!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  12. #27
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
    μισο λεπτο...

    εχει χτιπισει και ειναι μονος?
    εχει χτιπισει και ειναι οι πλοηγοι απο πανω?
    εχει χτιπισει ειναι κατω και πουθενα σημαιες?
    διευκρινισε γιατι ειναι ολες διαφορετικες περιπτωσεις.

    φιλε

    εχει πεσει

    ξερεις εσυ αν εχει χτυπησει η οχι?ξερεις εσυ αν εχει η πιστα λαδια η κομματια απο την μοτοσυκλετα ωστε αν περασεις απο κει δεν θα πεσεις και εσυ????

    οχι

    δεν ξερεις τιποτα απο ολα αυτα


    ειναι κατω σηκωνοντε σημαιες και τον περνανε αλλες 2 φορες ολοι που ερχοντε γαμιοντας κια κοβουν λιγο πριν την στροφη που τον βλεπουν....δλδ

    εχουν δει κιτρινη σημαια (δε ξερουν σε ποιο σημειο συμβαινει κατι μεχρι να το δουν σωστα?)παρο ολα αυτα συνεχιζουν να τρεχουν και κοβουν 3 μετρα πριν απο αυτον επειδη το ειδαν.....θα μπορουσαν να πεσουν σε λαδια πχ να πεσουν οοολοι μαζι


    ποιος φταιει μεχρι εδω?η διοργανοση??????ρωταω και πειτε μου

    μετα καρο

    2-3 φορες και μετα αδειαζει η πιστα και μπαινει αυτοκινιτο με τρειλερ μεσα το καλο ειναι οτι ο τυπος δεν ειχε παθει τιποτα ΑΛΛΑ το ξεραν αυτο οι αλλοι?????δε νομιζω


    για να μην μπλεκουμε τα πραγματα εγινε ενα γεγονος

    συγκεκριμενο γεγονος

    μην λες ΑΝ και ισως και μπορει και θα και ξερεις οι αλλοι σε αλλες μερες καναν αυτο


    δε με νοιαζει


    εγινε ενα ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΓΕΓΟΝΟΣ και αν διαβαζατε το θρεντ εγινε και αλλο ενα τετοιο ακριβως και μαλιστα

    το 2ο παιδι που επεσε ειναι δικος μας!απο εδω μεσα.


    τες πα


    καλα ειναι να τα ριχνουμε στους αλλους καλο ειναι να υπαρχουν κανονες κλπ κλπ κλπ αλλα ανθρωποι ειμαστε πανω απο ολα και πρεπει να προσεχουμε ο ενας τον αλλον

    αυτα ειχα να πω

    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  13. #28
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    ρε μλκ σε κολησε ποντιοσυνη ο αλλος η ακομα να αναρωσεις απο το σαββατοβραδο ???

    1.που να ξερω αν χτυπησε η οχι?δεδομενου κιολας οτι δεν χαζευω οσους επεσαν γιατι ουτε περιεργος ειμαι και συν τοις αλλοις εκεινη την ωρα οδηγω και ειμαι προσηλωμενος στην πιστα και δε κανω βολτα χαζευοντας εξω απο αυτη
    2.αν υπαρχει σηκωμενη κιτρινη σημαινει οτι εχουνε αντιληφθει την πτωση του οι διοργανωτες και εχουνε επιληφθει του θεματος.
    3.οσο δεν σηκωνεται σημαια (ειναι ο μονος τροπος να ενημερωθουνε οι οδηγοι για οτιδηποτε) δεν βγαινω.δεν ειμαι υποχρεωμενος να βγω ουτε φακιρης να μαντεψω τι συναιβει !!!!!
    ρε εισαι ηλιθιος????

    βλεπεις μηχανη και ανθρωπο κατω και εσυ συνεχιζεις την οδηγηση σου??


    ελπιζω μεσα απο την καρδια μου να μην σου συμβει αυτο εσενα Γιωργο

    και να μην συμβει και σε μενα δλδ θα ημουν εγω στην πιστα θα σε εβλεπα κατω με την μηχανη πεσμενη πανω στην στροφη θα σε εβλεπε 2 φορες !!!! 2 φορες θα περναγα απο μπροστα σου


    αλλα στα@@@ δεν ειμαι φακιρις να ξερω τι επαθες εσυ μπορει να σταματησες για κατουριμα και να σου επεσε απο το σταντ το μηχανακι θα χαλασω εγω το χρονο μου?


    ΡΕ ΚΟΥΝΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ



    υσ τι κανεις κει?παμε για καφε
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  14. #29
    evi η πιστα εχει καποιους κανονισμους,
    υπευθυνος για την τηρηση τους ειναι οι διοργανωτες και οταν αντιλαμβανωμαστε οτι δεν το κανουν τους το λεμε και αν δεν συμορφωθουν δεν εχουμε καμια θεση εμεις σε τετοιους ειδους διοργανωσεις.

    στην πιστα δεν σταματαμε για ΚΑΝΕΝΑΝ λογο υπαρχουν (και πρεπει να υπαρχουν) ειδικευμενα ατομα που ξερουν πως θα επεμβουν που και ποτε!

    εγ ω προσωπικα, οσο και αν το θελω, δεν προκειτε ποτε να σταματησω μεσα στην πιστα γιατι δεν πρεπει. Αν και ειμαι νοσηλευτης και ξερω απο πρωτες βοηθειες, θα βγω εξω και θα προσθερω τις υπηρεσιες μου εξω απο την πιστα, μεσα κανουν αλλοι κουμαντο.


    και για επειδη μιλαω προσωπικα οταν δω καποιον να κανει μια μαλακια και για να το δω αυτο θα πρεπει να ειμαι μεσα και να ειναι διπλα μου, θα ειδοποιησω τους κριτες (και συγκεκριμενα την Κ9) οπως κανω παντα σε καθε track day,
    και οταν ερχονται γυφτακια στην φυστικια βγαινω και ειδοποιηω,
    και οταν εφυγε απο το μπροστινο μου μηχανακι και βιδες (αρχισε να σκορπαει το kawa)
    και γενικα οτι γινεται εκτος κανονισμου βγαινω και ειδοποιω τους κριτες γιατι ετσι κρινω εγω, αλλα για να σταματησω μεσα στην πιστα οχι δεν το κανω γιατι δεν πρεπει!!!
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  15. #30
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
    evi η πιστα εχει καποιους κανονισμους,
    υπευθυνος για την τηρηση τους ειναι οι διοργανωτες και οταν αντιλαμβανωμαστε οτι δεν το κανουν τους το λεμε και αν δεν συμορφωθουν δεν εχουμε καμια θεση εμεις σε τετοιους ειδους διοργανωσεις.

    στην πιστα δεν σταματαμε για ΚΑΝΕΝΑΝ λογο υπαρχουν (και πρεπει να υπαρχουν) ειδικευμενα ατομα που ξερουν πως θα επεμβουν που και ποτε!

    εγ ω προσωπικα, οσο και αν το θελω, δεν προκειτε ποτε να σταματησω μεσα στην πιστα γιατι δεν πρεπει. Αν και ειμαι νοσηλευτης και ξερω απο πρωτες βοηθειες, θα βγω εξω και θα προσθερω τις υπηρεσιες μου εξω απο την πιστα, μεσα κανουν αλλοι κουμαντο.


    και για επειδη μιλαω προσωπικα οταν δω καποιον να κανει μια μαλακια και για να το δω αυτο θα πρεπει να ειμαι μεσα και να ειναι διπλα μου, θα ειδοποιησω τους κριτες (και συγκεκριμενα την Κ9) οπως κανω παντα σε καθε track day,
    και οταν ερχονται γυφτακια στην φυστικια βγαινω και ειδοποιηω,
    και οταν εφυγε απο το μπροστινο μου μηχανακι και βιδες (αρχισε να σκορπαει το kawa)
    και γενικα οτι γινεται εκτος κανονισμου βγαινω και ειδοποιω τους κριτες γιατι ετσι κρινω εγω, αλλα για να σταματησω μεσα στην πιστα οχι δεν το κανω γιατι δεν πρεπει!!!



    ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ!!!!!!


    αν διαβασει το πρωτο μου ποστακι λεω

    κανουμε το γυρο μας και βγαινουμε εξω καποιος ειναι κατω αυτο λεω!!!!!\


    ξερω πολυ καλα τους κανονισμους της πιστας

    και δεν ειμαι ηλιθια για να σταματησω μεσα στην πιστα ενω οι αλλοι ερχοντε κομματια απο πισω μου

    εσυ ειχες ενα περιστατικο και το περνεις πρωσοπικα

    θα στο θεσω λοιπον και εγω ετσι.....

    επεσες???ναι

    σου ειπαν μαλακιες?

    ναι


    ας το κανουμε λοιπον τωρα διαφορετικο


    πεφτεις

    οι διοργανοτες σε βλεπουν

    βγαζουν σημαιες

    και οι υπολοιποι συμμετεχοντες το γραφουν στα αρχιδια τους και περνανε απο μπροστα σου ακομα 2-3 φορες

    εσυ εισαι κατω και πονας

    δε μπορει να μπει κανεις να σε μαζεψει γιατι γυρνανε 30 ατομα γυρο ακομα παρο οτι εχουν ενημερωθει

    τωρα πως το σκεφτεσε ?


    ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΚΑΤΙ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΚΟΥΕΙ ΣΕ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ

    ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ

    ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΛΕΩ



    ΛΕΩ ΟΤΙ ΚΑΛΕΣ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΠΑΠΑΤΖΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΣΤΡΑΒΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ ΕΧΩΝΤΑς ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΟΜΩΣ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙ

    ΒΟΗΘΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΡΑΖΟΥΜΕ

    ΔΕ ΚΡΑΖΟΥΜΕ ΜΟΝΟ


    αυτο λεω τι διαολο τοσο δυσκολο ειναι?

    η με νοιαζει εμενα τι κανετε κει μεσα? στα @@ μου ουτε που θελω να μπω ποτε σε πιστα που μετρατε και ποσο γυρνατε!!!!!ελεος!!!!!και περασα αυτον και εκεινον και τον αλλον

    αν ειστε γρηγοριαδιδες βγαλτε αγωνιστικη και τραβατε στους αγωνες ΕΛΕΟΣ

    εμενα μου την σπαει να γραφουμε τον αλλον στα @@ μας γιατι στη θεση αυτουνου μπορει να ειμαι εγω εσυ ολοι μας

    απλα πραγματα

    ουφ





    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Track Day, Μεγαρα 6/7-03-2006
    από Daemon στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 04/03/2006, 00:38
  2. track day Μέγαρα 4/11/2005
    από Tigas στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 52
    Τελευταίο μήνυμα: 09/11/2005, 08:08
  3. track day Μεγαρα 21/22-05-05
    από Valentino_Ptossi στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2005, 14:00
  4. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2005, 12:26
  5. Prive Track Day @ Μεγαρα - Κυριακη 24/4
    από SF στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 62
    Τελευταίο μήνυμα: 23/04/2005, 22:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF