Σελίδα 2 από 9 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 128

Θέμα: Επεισόδια στο κέντρο της Αθήνας...

  1. #16
    shameless self promotion Το avatar του/της island
    Εγγραφή
    17/08/2005
    Μηνύματα
    125
    αντάρτες κwλου με τα λεφτά του μπαμπά και της μαμάς
    >>>> Κάθε μοτοσυκλέτα χάνει το 50% της αξιοπιστίας της μετά απο επίσκεψη σε Ελληνικό συνεργείο. <<<<

  2. #17
    Αρχικά δημιουργήθηκε από island
    αντάρτες κwλου με τα λεφτά του μπαμπά και της μαμάς

    Μπατσοι με κουκουλες απο την μια μπατσοι με γκλοπ και ολιγον απο χρυση αυγη απο την αλλη

  3. #18
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από island
    αντάρτες κwλου με τα λεφτά του μπαμπά και της μαμάς
    +750

    οι πραγματικοι αναρχικοι δεν σπανε ουτε προκαλουν με καψιμο σημαιας και βανδαλοτιτες ειναι οι πιο ησυχοι ανθρωποι του κοσμου.αυτο αλλωστε διαδιδουν ενα ΟΝΕΙΡΙΚΟ ΚΟΣΜΟ ΧΩΡΙΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΟΤΙΤΑ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΣΥΝΟΡΑ με ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ λογια το λεω.

    και αν μπεικαν τα ματ αναμεσα στα δυο μετωπα????????? η τηλεοραση εδειξε μεμονομενα εικονες και οχι ΤΑ ΠΑΝΤΑ

    χρυσαυγιτες? πορωμενοι και αυτοι οπως οι αλλοι..........και γιατι συκγρουστικαν??????????ξερει κανεις πως σκατα συναντηθηκαν?????????? να μου πει και μενα ?η τηλεοραση ειπε οτι οι χρυσοι κατεβηκαν εις μνημην των ιμιων και οι αλλοι πηγαν για να τους γιουχαρουν υσχιει?

    δε τους κλεινουν ολους μεσα να πανε στο διαολο που κλεινουν δρομους και σπανε πραγματα που πληρωνω εγω στην εφορια και μετα μου πανε για καφε? ΟΥΣΤ ΡΕ

    μην ακουσω ΠΑΛΙ την καραμελιτσα με τον μπατσο που δερνει κοσμο ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ?ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΕΙ ΓΑΡΥΦΑΛΛΑ? Η ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΠΟΤΕ ΕΤΣΙ ΠΑΝΩ ΣΤΙ ΤΡΕΛΛΑ ΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΠΑΤΣΟΥΝ ΝΑ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΟΙΥ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΡΝΟΥΝ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΣ?


    ελεος πια.

    τη λεξη διπλωματια δε τη ξερει κανεις?την ειρινικη διαδηλωση? τα 1000δες μεσα για να καταφερεις κατι? μπα ε? στα @@ τους ΟΛΟΙ. για αυτο εχουμε αυτα που εχουμε.

    εμεις φταιμε


    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  4. #19
    δεν ειχαν φραγκα να πανε σε κανα κωλομπαρακι και ειπαν να κανουν τα δικα μας
    φραγκα πουτ@ν@.


    στα τσακιδια
    dagazono
    VINCERE................

    φτηνα κτεβατια-επιπλα
    www.kouketa.com

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.094
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    +750

    οι πραγματικοι αναρχικοι δεν σπανε ουτε προκαλουν με καψιμο σημαιας και βανδαλοτιτες ειναι οι πιο ησυχοι ανθρωποι του κοσμου.αυτο αλλωστε διαδιδουν ενα ΟΝΕΙΡΙΚΟ ΚΟΣΜΟ ΧΩΡΙΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΟΤΙΤΑ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΣΥΝΟΡΑ με ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ λογια το λεω.

    και αν μπεικαν τα ματ αναμεσα στα δυο μετωπα????????? η τηλεοραση εδειξε μεμονομενα εικονες και οχι ΤΑ ΠΑΝΤΑ

    χρυσαυγιτες? πορωμενοι και αυτοι οπως οι αλλοι..........και γιατι συκγρουστικαν??????????ξερει κανεις πως σκατα συναντηθηκαν?????????? να μου πει και μενα ?η τηλεοραση ειπε οτι οι χρυσοι κατεβηκαν εις μνημην των ιμιων και οι αλλοι πηγαν για να τους γιουχαρουν υσχιει?

    δε τους κλεινουν ολους μεσα να πανε στο διαολο που κλεινουν δρομους και σπανε πραγματα που πληρωνω εγω στην εφορια και μετα μου πανε για καφε? ΟΥΣΤ ΡΕ

    μην ακουσω ΠΑΛΙ την καραμελιτσα με τον μπατσο που δερνει κοσμο ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ?ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΕΙ ΓΑΡΥΦΑΛΛΑ? Η ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΠΟΤΕ ΕΤΣΙ ΠΑΝΩ ΣΤΙ ΤΡΕΛΛΑ ΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΠΑΤΣΟΥΝ ΝΑ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΟΙΥ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΡΝΟΥΝ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΣ?


    ελεος πια.

    τη λεξη διπλωματια δε τη ξερει κανεις?την ειρινικη διαδηλωση? τα 1000δες μεσα για να καταφερεις κατι? μπα ε? στα @@ τους ΟΛΟΙ. για αυτο εχουμε αυτα που εχουμε.

    εμεις φταιμε



    Σωστή 95%!
    Είχαν γίνει πάνω από 50 προσαγωγές γύρω στις 90 λένε κάποιοι. Ξέρετε πόσοι τελικά συνελήφθησαν;;;;;;;

    ΙΣΩΣ ΕΝΑΣ!!!!!!!! Πως το είπατε αυτό;;;;; ΕΝΑΣ μόνο και αυτό δεν είναι σίγουρο!!! Δηλαδή για να καταλαβαίνουμε τι λέμε έγινε της πουτάνας σήμερα στην ΑΘήνα πλακώνονταν από το πρωί και τελικά συνελήφθη ΙΣΩΣ ΕΝΑΣ! Υπέροχα.
    Και σωστά η Εύη κάνει την πολύ καλή ερώτηση. ΠΩΣ σκατά συναντήθηκαν όλοι αυτοί; Η αστυνομία ΗΞΕΡΕ που ξεράδια της από την Παρασκευή για τις δύο πορείς. Το γνώριζαν! Αφού το γνώριζαν τι στην ευχή άφησαν να έρθουν τόσο κοντά;;;;;;;;;;;;
    Υπάρχει βέβαια μία πληροφορία ότι οι χρυσαυγίτες θα έκαναν την μπούρδα τους το απόγευμα και οι άλλοι τη δική τους βλακεία το μεσημέρι. Όταν το έμαθαν τα καλώπαιδα τα φασιστάκια αυτό αποφάσισαν να μαζευτούν νωρίτερα. Το πληροφορούνται οι άλλοι οι ανώριμοι βάνδαλοι από κει... να μπουρδέλο η Αθήνα. Και οι μπάτσοι... κάθονται...

    Είπα Ευάκι πως είσαι 95% σωστή. Ναι γιατί σε ένα πράγμα έχεις άδικο. Και το ξέρω πολύ καλά. ΟΧΙ οι μπάτσοι ΔΕΝ μπήκαν ανάμεσα στα δύο μέτωπα. Αυτό που σου λέω είναι επιβεβαιωμένο όχι τρίχες. Επενέβησαν τυπικά με σκοπό να μην έρθουν οι μεν και οι δε ηλίθιοι σε επαφή ουσιαστικά όμως προστάτευσαν τους χρυσαυγίτες γιατί χαμηλά στην Σταδίου ήταν λιγότεροι. Κι έτσι τους έσωσαν. Επίσης μετά τους άφησαν να πετούν πέτρες και ουσιαστικά τους επέτρεψαν να επιτίθονται στους άλλους μαζί τους. Αυτό μέχρι να έρθει ο εισαγγελέας και να αποχωρήσουν τα χρυσαυγιτάκια για να μείνουν οι υπόλοιποι μπουρδολόγοι και να συνεχίσουν το μπάχαλο.
    Εν ολίγοις... Ελλάς το μεγαλείο σου...

  6. #21
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Την σωστη κουβεντα την ειπε ενας δημοσιογραφος στην τηλεοραση και συντασσομαι 110% με αυτην την αποψη...

    τα επεισοδια ειτε σχεδιαστηκαν εξ ολοκληρου, ειτε σχεδιαστηκε να παρουν τετοια τροπη ωστε να αποπροσανατολιστει η κοινη γνωμη απο τα τεκτενομενα του τελευταιου μηνα...

    ελεος...

    ουτε την 17η Νοεμβριου δεν γινεται τετοιο μπαχαλο!!

    θα ασχολουμαστε τωρα με τους Χρυσαυγιτες και τους αντεξουσιαστες του κ*λου και θα ξεχασουμε τα του Ζαχοπουλου και τα της σαπιλας που υπαρχει στο πολιτικο προσκηνιο.

  7. #22
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    Την σωστη κουβεντα την ειπε ενας δημοσιογραφος στην τηλεοραση και συντασσομαι 110% με αυτην την αποψη...

    τα επεισοδια ειτε σχεδιαστηκαν εξ ολοκληρου, ειτε σχεδιαστηκε να παρουν τετοια τροπη ωστε να αποπροσανατολιστει η κοινη γνωμη απο τα τεκτενομενα του τελευταιου μηνα...

    ελεος...

    ουτε την 17η Νοεμβριου δεν γινεται τετοιο μπαχαλο!!

    θα ασχολουμαστε τωρα με τους Χρυσαυγιτες και τους αντεξουσιαστες του κ*λου και θα ξεχασουμε τα του Ζαχοπουλου και τα της σαπιλας που υπαρχει στο πολιτικο προσκηνιο.

  8. #23
    Αναλλοίωτος Το avatar του/της Akatanomastos
    Εγγραφή
    28/04/2005
    Μηνύματα
    1.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador

    τα επεισοδια ειτε σχεδιαστηκαν εξ ολοκληρου, ειτε σχεδιαστηκε να παρουν τετοια τροπη ωστε να αποπροσανατολιστει η κοινη γνωμη απο τα τεκτενομενα του τελευταιου μηνα...

    re paidia ok, san senario einai omorfo, alla den paizei..
    den ksero gia tous xrisiavgites pou einai kala tsirakia, allla oi <<anarxikoi>> fenonte kapos aneksartitoi ( www.indymedia.gr )
    -It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
    - Hit it.
    -------------------------------------------------------------------------------
    όλα αυτά, είναι απλά μέρος του πανυγηριού που λέγεται ζωή..
    ------------------------------------------------------------------------------
    νέα προσθήκη

    Definition of a bad boy



  9. #24
    Που εμφανιζονται μονο στην γιορτη του Πολυτεχνειου και σε διαδηλωσεις/πορειες/απεργιες

  10. #25
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
    re paidia ok, san senario einai omorfo, alla den paizei..
    den ksero gia tous xrisiavgites pou einai kala tsirakia, allla oi <<anarxikoi>> fenonte kapos aneksartitoi ( www.indymedia.gr )
    κοιτα, το ''αναρχικος'' το δηλωνεις πρωτιστως με σταση ζωης, οχι με κλωτσοπατιναδα με τους μπατσους.

    οποτε επετρεψε μου να εχω τις ενστασεις μου για το κατα ποσο αναρχικοι και αντιεαξουσιαστες ειναι κατ ουσιαν αυτα τα παλικαρια.

  11. #26
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.094
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
    re paidia ok, san senario einai omorfo, alla den paizei..
    den ksero gia tous xrisiavgites pou einai kala tsirakia, allla oi <<anarxikoi>> fenonte kapos aneksartitoi ( www.indymedia.gr )

    Φίλε μου πράγματι ότι στις πορείες οι και καλά "αγανακτισμένοι πολίτες" που κολουθούν τους μπάτσους είναι χρυσαυγίτες ή "συγγενείς" τους είναι γεγονός. Κι ότι η "συνεργασία" ανάμεσα στους μεν και τους δε είναι αργαστή που λέμε είναι επίσης γεγονός. Εξού και το παλιό καλό σύνθημα μπάτσοι και παρακρατικοί όλα τα Μ...Α δουλεύουνε μαζί.
    Αλλά από την άλλη είδα και κάτι "ανεξάρτητους" σήμερα να "τα λένε" μια χαρά με τους μπάτσους... να βρίσκονται μέσα στο χαμό και ξαφνικά να βάζουν πάλι τα κασκόλ και τα μαντήλια στο πρόσωπο και να περνούν ανάμεσά τους... άστα τέτοια ανεξαρτησία τι να σε πω.

    Το 'εγραψα και πριν. Πως αλλιώς εξηγείται το γεγονός ότι βρήκαν καδρόνια λοστούς μέχρι και γκασμάδες και τελικά ζήτημα ΑΝ συνελήφθη ένας. Όποιος μου το εξηγήσει αυτό θα του δώσω συγχαρητήρια...

  12. #27
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    κοιτα, το ''αναρχικος'' το δηλωνεις πρωτιστως με σταση ζωης, οχι με κλωτσοπατιναδα με τους μπατσους.

    οποτε επετρεψε μου να εχω τις ενστασεις μου για το κατα ποσο αναρχικοι και αντιεαξουσιαστες ειναι κατ ουσιαν αυτα τα παλικαρια.

    Παίρνω αφορμή τα λόγια σου και λέω,

    ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ

    και με σένα και τον ΑΕΚΑΡΑ πιο πάνω.


    Αυτή η ιστορία λεβέντες μου ,του κράτους και του παρακράτους,
    τη θυμάμαι απο το 60-65 , και τη διαβάζω
    απο τότε που συστάθηκε το σύγχρονο Ελληνικό κράτος,
    από τον καιρό του Καποδίστρια,που τον φάγαν λάχανο
    για τις πατάτες.

    ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΡΩΜΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ αυτή η ιστορία.
    Ούτε μαύρο ούτε κόκκινο.

    Έχουμε απλά , σκάνδαλα.
    Έχουμε Ζαχόπουλο, έχουμε SIEMENS ,έχουμε μια κυβέρνηση οριακή με +1 μόνο


    ΕΧΟΥME ΦΤΩΧΕΙΑ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΡΡΙΑ ΝΑ ΧΟΡΕΥΟΥΝ ΣΑ ΣΤΡΑΓΑΛΙΑ.

    ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗ ΣΦΑΓΗ ΣΤΟ ΠΑΠΑΔΑΡΙΟ.


    Υπάρχει καλύτερη στιγμή για ξύλο ,επεισόδεια,καταστροφές και ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣΜΑ ??

    ΟΣΟΙ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ.

    Γιαυτό προσέχτε, να βάζετε το μυαλό σας να δουλεύει, για να μη σας δουλεύουν.

    Πούσαι ρε Μπακούνιν να δεις τους σύγχρονους ομοιδεάτες σου,όπως τους ονειρεύτηκες
    είναι,
    να σπάνε και νά ρημάζουν τις περιουσίες του κοσμάκη στο όνομα του μπαμπά και της
    μαμάς.


    Αλλά και ή πολιτεία ρε παιδιά έκανε το καθήκον της.

    ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ ΓΙΑ ΔΕΙΓΜΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΣΑΝ, έτσι είπαν τώρα το πρωί στην T.V.

    OYTE ENAN.


    Mαχαίρια,τσεκούρια,στυλιάρια,σπασμένα καταστήματα,σπασμένα αυτοκίνητα,φωτιές , εκείνον τον ταξιτζή που έτρωγε τις πέτρες ανύμπορος λυπήθηκα, κυνηγώντας ο άνθρωπος
    το μεροκάμματο.

    Απλά αναρωτιέμαι,πόσα από αυτά τα παλικαρόπουλα,και από τις δύο πλευρές,
    ξέρουν ότι τους χρησιμοποιούν ,πόσα το φαντάζονται και πόσα βόσκουν μακαρίως ??



  13. #28
    El hymador και Τερενς μου φαινετε οτι το πιασατε το νοημα. Στημενα επεισοδια μου μυριζει.

  14. #29
    Αναλλοίωτος Το avatar του/της Akatanomastos
    Εγγραφή
    28/04/2005
    Μηνύματα
    1.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    κοιτα, το ''αναρχικος'' το δηλωνεις πρωτιστως με σταση ζωης, οχι με κλωτσοπατιναδα με τους μπατσους.

    οποτε επετρεψε μου να εχω τις ενστασεις μου για το κατα ποσο αναρχικοι και αντιεαξουσιαστες ειναι κατ ουσιαν αυτα τα παλικαρια.
    mazi sou gia tis enstaseis, giafto alloste egrapsa <<anarxikoi>> kai oxi anarxikoi.

    an einai stimeno theoro oti tha einai apo tin mia meria oste na prokalesei tin alli.
    -It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
    - Hit it.
    -------------------------------------------------------------------------------
    όλα αυτά, είναι απλά μέρος του πανυγηριού που λέγεται ζωή..
    ------------------------------------------------------------------------------
    νέα προσθήκη

    Definition of a bad boy



  15. #30
    Το ρεμάλι της Φ.Νέγρη Το avatar του/της LsKostas
    Εγγραφή
    17/02/2007
    Μηνύματα
    446
    an einai stimeno theoro oti tha einai apo tin mia meria oste na prokalesei tin alli.


    Ακριβως...
    Τα λογια πρεπει να ακολουθουνται απο πραξεις.Αλλιως...τουφες :-)

    "ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΙΚΗΣΩ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΝΙΚΗΘΩ"

Σελίδα 2 από 9 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αλλαγές στο κέντρο της Αθήνας
    από sadengr στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 87
    Τελευταίο μήνυμα: 17/06/2010, 11:26
  2. Απαντήσεις: 201
    Τελευταίο μήνυμα: 26/04/2010, 15:03
  3. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 20/06/2009, 09:42
  4. Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 12/01/2006, 12:28

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF