Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 53

Θέμα: Αγορά FZS 1000 για παιχνίδι

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.795
    Έχω πάρει vfr750ft 1996 τρακαρισμένο, λειψό, αποσυναρμολογημενο, προσβεβλημενες όλες οι επιφάνειες από θάλασσα 2 χρόνια, έχει αλλαχτεί, βαφτεί, επεξεργαστεί η μισή μοτοσυκλέτα, και το κόστος έχει φτάσει 1300 ευρώ σύνολο αγορά κ επισκευες, για πλήρη μαχιμοτητα. Από σκουπίδι να φωνάξουμε τον γύφτο να το μαζεψει λέμε τώρα.

    2000 ευρω επισκευές, για νεώτερη-καλύτερη μοτοσυκλέτα, που αγοράστηκε ως καλή, με 2000 αγορά, είναι νούμερο υπερβολικό.

    Κινητήρα ανοίγουμε όταν έχει πρόβλημα, όχι προληπτικά. Ακόμα κι έτσι ένα σετ μέταλλα ελατήρια τσιμουχακια, δεν φτάνει το κόστος τόσο ψηλά.

    Αλίμονό μας, αν εφταναν έτσι τα κοστη
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.989
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από telegonos Προβολή μηνύματος
    Έχω πάρει vfr750ft 1996 τρακαρισμένο, λειψό, αποσυναρμολογημενο, προσβεβλημενες όλες οι επιφάνειες από θάλασσα 2 χρόνια, έχει αλλαχτεί, βαφτεί, επεξεργαστεί η μισή μοτοσυκλέτα, και το κόστος έχει φτάσει 1300 ευρώ σύνολο αγορά κ επισκευες, για πλήρη μαχιμοτητα. Από σκουπίδι να φωνάξουμε τον γύφτο να το μαζεψει λέμε τώρα.

    2000 ευρω επισκευές, για νεώτερη-καλύτερη μοτοσυκλέτα, που αγοράστηκε ως καλή, με 2000 αγορά, είναι νούμερο υπερβολικό.

    Κινητήρα ανοίγουμε όταν έχει πρόβλημα, όχι προληπτικά. Ακόμα κι έτσι ένα σετ μέταλλα ελατήρια τσιμουχακια, δεν φτάνει το κόστος τόσο ψηλά.

    Αλίμονό μας, αν εφταναν έτσι τα κοστη


    πες μας και τι εδωσες στον μαστορα...
    ή μηπως τα εκανες μονος σου και μιλας ετσι αερατα?

    γιατι οι περισσοτεροι μαστορες μονο για ανεβα, κατεβα μοτερ θελουν ενα 350ρικο...

    επισης οταν μιλας για "πληρη μαχιμοτητα" τι εννοεις?
    δεν μας λες τι εκανες και ποσο κοστισε...

    οταν με ενα ζευγαρι λαστιχα και ενα σετ αλυσιδογραναζα μαζι με εργατικα φτανεις στα 400€ δεν νομιζω οτι ειναι υπερβολικο το κοστος που ειπα...

    εκτος αν εσυ ετσι τα λαστιχα και τα αλυσιδογραναζα τα αφησες ιδια, ενω οπως ειπες ηταν προσβεβλημενες ολες οι επιφανειες απο θαλασσα 2 χρονια...

    δλδ ενταξει...ουτε μαγικα...

  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.534
    Αν δεν καιει λαδια δεν ανοιγεις μοτερ προληπτικα γιατι εργοστασιακο μονταρισμα δεν θα ξαναγινει
    Αν καει λαδια δεν το παιρνεις εξαρχης
    Αν το παρεις δεν θα δωσεις 2000
    Αποφευγεις κατι παρατημενο για να γλυτωσεις ρεζερβουαρ καρμπυρατερ και κανεις ενα πληρες σερβις σε μοτερ φρενα αναρτησεις
    Καινουρια λαστιχα αν θελει....
    Τωρα αν φτασουν αυτα 2000 δεν ξερω αλλα μοτερ που λειτουργει σωστα δεν το ανοιγεις

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.989
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από toyar Προβολή μηνύματος
    Αν δεν καιει λαδια δεν ανοιγεις μοτερ προληπτικα γιατι εργοστασιακο μονταρισμα δεν θα ξαναγινει
    Αν καει λαδια δεν το παιρνεις εξαρχης
    Αν το παρεις δεν θα δωσεις 2000
    Αποφευγεις κατι παρατημενο για να γλυτωσεις ρεζερβουαρ καρμπυρατερ και κανεις ενα πληρες σερβις σε μοτερ φρενα αναρτησεις
    Καινουρια λαστιχα αν θελει....
    Τωρα αν φτασουν αυτα 2000 δεν ξερω αλλα μοτερ που λειτουργει σωστα δεν το ανοιγεις


    οκ, πειτε μου και εναν τροπο να διαπιστωσετε την καταναλωση λαδιου και εγω μαζι σας...
    γιατι οταν μιλαμε για καταναλωση δεν μιλαμε για "διχρονα" και καπνιλα απο την εξατμιση...


    αυτα τα μηχανακια ηταν 2000-2005 (αν δεν κανω λαθος)...οποτε στην καλυτερη ειναι 14 ετων και στην χειροτερη 19 ετων...
    1000αρι με 140 αλογα, πολυστροφο και με Χ χλμ και ΔΕΝ θα καιει λαδια...ή θα ισχυριζεται ο ιδιοκτητης οτι δεν θα καιει λαδια...και θα κανει και 2000€...

    ενταξει, ακομα δεν ηρθε το βραδυ και ζω σε παραμυθι...

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lospsi
    Εγγραφή
    19/08/2005
    Μηνύματα
    1.483
    Γενικά, τα Fazer καίνε το λαδάκι τους απο ότι διαβάζω. Οπότε στο μτχ το έχεις στο μυαλό σου.
    Πάντως τα 2Κ είναι ενα εύκολο νούμερο για μαζέματα και ψιλοαναβαθμίσεις αν θέλει κάποιος να τα κάνει μαζεμένα. Όπως λέει και ο devils, ενα ζευγάρι λάστιχα, ενα σετ αλυσιδογρανάζα, ένα πίσω αμορτισέρ, ενα revalving μπροστινού και ελατήρια, εμφανισιακά μαζέματα κτλ πιάνουν αυτά τα νούμερα. Βέβαια, όλα αυτά πιθανών να μην χρειάζεται να γίνουν την ίδια χρονική περίοδο, κάτι μπορεί να γλυτώσεις από εργατικά αναλόγως τις γνώσεις που έχεις, κάτι μπορεί να πετύχεις μτχ σε ebay κτλ.
    Επίσης, είναι σχετικό τι θεωρεί ο καθένας ως αποδεκτό για ΟΚ, εμφανισιακά ή λειτουργικά...

    Πέρα από το χρηματικό ή οχι του θέματος, πολλές φορές χώνεις λεφτά σε κάτι που γουστάρεις για να ειναι μοναδικό, ιδιαίτερο, στα γούστα σου. Όπως γράφει και κάποιος γνωστός : built, not bought

    Η σκέψη παραμένει στο μυαλό μου ακόμα, δεν ξέρω όμως να θα καταφέρω να την πραγματοποιήσω.

  6. #21
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/03/2008
    Μηνύματα
    160
    Πάντως μιλάμε για παντρειά, έτσι?

    Ένα hornet 900, xjr 1300, cb1300, bandit 1250 ή zrx 12000, θα το δώσεις πιο εύκολα μετά.
    Γιατί αν είσαι κάτω των 45, δε νομίζω ότι θες παντρειές...
    ίσα ίσα σε αυτή την ηλικία βλέπω γνωστούς να τα αλλάζουν μοτο κάθε 6 μήνες λόγω κρίσης ηλικίας

  7. #22
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    εννοειται οτι τα 2 χιλιαρικα για μαζεματα τα πιανεις για πλακα...500ε κανουν μονο τα αλυσιδογραναζα/λαστιχα (το ξεχασα στο αρχ. μηνυμα)

    τωρα το τι εννοει ο τελεγωνος οτι με 1300ε συνολο πηρε μηχανακι που του ελειπαν πραγματα απο πανω, ηταν για τα μπαζα, και το εφτιαξε μονο ο ιδιος ξερει...προφανως μιλαμε για κατασταση να του βαλει βενζινη και να δουλευει απλως...

    λιοσπι το φειζερ ειναι ενα καλο μηχανακι αλλα τιποτα παραπανω. Υπαρχουν και καλυτερα. Αν θες να το παρεις γιατι το γουσταρες οταν βγηκε και τωρα μπορεις να το εχεις, τοτε σιγουρα δε θα κανεις κακη επιλογη...βρες ενα αξιοπρεπες σαν βαση και ξεκινα τα μαζεματα, και θα καταληξεις να εχεις το μηχανακι που παντα γουσταρες...αν θες κατι που απλα να κανεις τη δουλεια σου με μια ορθολογικη αγορα, το φριτειζερ ειναι σιγουρα κακη επιλογη. Στα λεφτα του με τα μαζεματα μπορεις να παρεις καποιο απο τα γκοτζιλογυμνα η ακομα και μπουσα.
    Τελευταία τροποποίηση από p@nos; 01/01/2019 στις 23:25.

  8. #23
    Μόνο εμένα μου φάνηκε υπερ του δεόντος "μαλακό"; Σε σημείο που με τρόμαζε!
    Think faster than you ride

  9. #24
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.795
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από p@nos Προβολή μηνύματος
    500ε κανουν μονο τα αλυσιδογραναζα

    τωρα το τι εννοει ο τηλεγονος οτι με 1300ε πηρε μηχανή (μηχανάκια είναι τα παπιά και τα βεσπάκια) που του ελειπαν πραγματα απο πανω, ηταν για τα μπαζα, και το εφτιαξε μονο ο ιδιος ξερει...προφανως μιλαμε για κατασταση να του βαλει βενζινη και να δουλευει απλως...
    Ναι σιγά μην πρέπει να πουλήσεις και κανά αμπέλι, για να αλλάξεις καπάκια στις τάπες των βαλβίδων στις ρόδες. Στον αλεξόπουλο ας πούμε, βλέπω στο web του, 154 ευρώ την DID 530 αλυσίδα, 14 ευρώ έχει το JT εμπρόσθιο γρανάζι και 35 έχει το πίσω

    Το VFR750FT μου είναι αναλυτικά γραμμένο εδώ >>> http://forcev4.blogspot.com/2017/04/...0f-rc36-2.html 650 ευρώ αγοράστηκε, και άλλα 650 έχει κοστίσει ως τώρα.

    Μάχιμο θα πει, ότι δεν έχει ΚΑΝΕΝΑ μηχανικό ή λειτουργικό πρόβλημα. Παίρνει μπροστα ΠΑΝΤΑ χωρις μα-μου-σου-του, πάει όπως πρέπει στον δρόμο, ΔΕΝ υπάρχει ούτε σαν σκέψη το ''μπας και πάθει κάτι'', σε καθημερινή χρήση δεν κάνει ΚΙΧ, φρενάρει σωστά, πατάει σωστά, στρίβει σωστά. Μάχιμο θα πει, μου την βάρεσε αύριο να φύγω για Παρίσι, φεύγω και δεν κοιτάω ούτε καν αέρα στα λάστιχα, γιατί ξέρω ότι θα είναι σωστό.

    Αυτά τα επαληθεύει ΟΛΑ 100%.

    Μάχιμο ΔΕΝ θεωρώ να λαμποκοπάνε τα πλαστικά και τα χρώματα. Αυτά παραμένουν σημαζεμένα μεν, κολλημένα δε, άβαφτα και λειψά.

    Εννοείται, λάδια και καψίματα και τέτοια, ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ. Όσο μπαίνει, βγαίνει.

    ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΗ: Το δικό μου το λέω ως αντιπαράδειγμα της θεωρίας ''2000 ευρώ μηχανή FZS1000, θέλει άλλα 2000'', επειδή το ξέρω από πρώτο χέρι, δεν το λέω για να κάνω τον οτιδήποτε και χεστήκαμε τι κάνει το δικό μου.

    ΑΛΙΜΟΝΟ ΜΑΣ, αν δίναμε αυτά τα λεφτά που γράφτηκαν, για μηχανές που τις παίρνουμε και για καλές. Αν στο δικό μου παράδειγμα, που το πήρα έτσι ρημαδι, συνειδητά ξέροντας τι παίρνω και τι θα το κάνω, μου κόστισε τόσο, ΑΛΙΜΟΝΟ ΣΑΣ αν κάποιοι δίνετε 2000 ευρώ για φτιαξίματα, για μηχανή που αγοράζεται και καλή.

    Ή σας κοροιδεύουν οι μάστοροι και σας πιάνουν κότσο ή κάτι έχετε πάρει πολύ λάθος.

    2000 αγορά και 2000 επισκευή για FZS1000 με το σιδερένιο πλαίσιο, δεν πάνε μαζί. Ή το ένα ή το άλλo, ή παίρνεις fazer 1000 ρημάδι σχεδόν τζάμπα να το φτιάξεις με 2000 ευρώ, ή παίρνεις 2000 ευρώ fazer 1000 και δεν θέλει σχεδόν τίποτα.

    Γενικά μην γράφετε άσχετα και τρομάζετε άδικα τον κόσμο.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  10. #25
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    κατ αρχην, εκανα ενα λαθος λεγοντας οτι 500ε κανουν τα αλυσιδογραναζα, εννοουσα μαζι με λαστιχα, οποτε μιλαμε για ενα κοστος των 500ε μονο και μονο για να μη σκοτωθεις

    τα ασχετα τα γραφεις εσυ, η απλως δινεις μια πολυ λανθασμενη εντυπωση, οτι δηλαδη μπορει καποιος να εχει μια μοτοσυκλετα υψηλου κυβισμου σε σοβαρη κατασταση με κοστος 600ε απο σκουπιδι...

    αν υποθεσουμε οτι το μοτερ δε θα θελει τιποτα, θα δουμε τι χρειαζεσαι να κανεις οταν παιρνεις ενα μεταχειρισμενο μηχανακι για να εχεις το κεφαλη σου σχετικα ησυχο

    ενα σερβις μπροστινου κοστιζει στην καλυτερη περιπτωση 150
    αλλα τοσα ενα σερβις στην πισω αναρτηση δηλαδη 150 (δεν πιανω καν το σεναριο το πισω να ειναι μη επιδιορθωσιμο και συνεπως για πεταμα, οποτε να πρεπει να αντικαταστησεις αναρτηση)
    ενα 60αρι μινιμουν για λαδια κινητηρα και φιλτρο λαδιου
    ενα 30αρι για υγρα ψυγειου

    δηλαδη για απολυτως βασικα πραγματα φτασαμε στο χιλιαρικο, και μιλαμε ηδη για μοτοσυκλετες που εχουν ταλαιπωρηθει και πιθανως να χρειαστουν κι αλλα πραγματα (ενα κιτ για μεμβρανες στα καρμπ δηλαδη η ενα γενικο πακετο με τσιμουχες, τακακια μπρος πισω και λοιπα πραγματα που μπορει να χρειαστουν αλλαγη)

    το χιλιαρικακι λοιπον αν θες να εχεις κατι που θα ειναι ασφαλες και θα περναει ΚΤΕΟ σε μια χωρα της προκοπης και οχι στο ουζμπεκισταν που ζουμε το χρειαζεσαι

    τωρα αν εσυ απλα θες μια μοτο για παπι το οποιο θα τραβαει και θα παιζει το ρολο του μουλαριου, μιλαμε για μια περιπτωση απο την καθαρα προσωπικη σου οπτικη...

  11. #26
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.132
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από p@nos Προβολή μηνύματος
    κατ αρχην, εκανα ενα λαθος λεγοντας οτι 500ε κανουν τα αλυσιδογραναζα, εννοουσα μαζι με λαστιχα, οποτε μιλαμε για ενα κοστος των 500ε μονο και μονο για να μη σκοτωθεις

    τα ασχετα τα γραφεις εσυ, η απλως δινεις μια πολυ λανθασμενη εντυπωση, οτι δηλαδη μπορει καποιος να εχει μια μοτοσυκλετα υψηλου κυβισμου σε σοβαρη κατασταση με κοστος 600ε απο σκουπιδι...

    αν υποθεσουμε οτι το μοτερ δε θα θελει τιποτα, θα δουμε τι χρειαζεσαι να κανεις οταν παιρνεις ενα μεταχειρισμενο μηχανακι για να εχεις το κεφαλη σου σχετικα ησυχο

    ενα σερβις μπροστινου κοστιζει στην καλυτερη περιπτωση 150
    αλλα τοσα ενα σερβις στην πισω αναρτηση δηλαδη 150 (δεν πιανω καν το σεναριο το πισω να ειναι μη επιδιορθωσιμο και συνεπως για πεταμα, οποτε να πρεπει να αντικαταστησεις αναρτηση)
    ενα 60αρι μινιμουν για λαδια κινητηρα και φιλτρο λαδιου
    ενα 30αρι για υγρα ψυγειου

    δηλαδη για απολυτως βασικα πραγματα φτασαμε στο χιλιαρικο, και μιλαμε ηδη για μοτοσυκλετες που εχουν ταλαιπωρηθει και πιθανως να χρειαστουν κι αλλα πραγματα (ενα κιτ για μεμβρανες στα καρμπ δηλαδη η ενα γενικο πακετο με τσιμουχες, τακακια μπρος πισω και λοιπα πραγματα που μπορει να χρειαστουν αλλαγη)

    το χιλιαρικακι λοιπον αν θες να εχεις κατι που θα ειναι ασφαλες και θα περναει ΚΤΕΟ σε μια χωρα της προκοπης και οχι στο ουζμπεκισταν που ζουμε το χρειαζεσαι

    τωρα αν εσυ απλα θες μια μοτο για παπι το οποιο θα τραβαει και θα παιζει το ρολο του μουλαριου, μιλαμε για μια περιπτωση απο την καθαρα προσωπικη σου οπτικη...
    προφανως μιλάει για μέρες προσωπικής δουλειας. κατι που δεν μπορουν να κανουν ολοι. Σε γενικές γραμμές ενα καλό μαζεμα μαζι με ολα τα αναλώσιμα ειναι 1000+.

  12. #27
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basilis_k6 Προβολή μηνύματος
    προφανως μιλάει για μέρες προσωπικής δουλειας. κατι που δεν μπορουν να κανουν ολοι. Σε γενικές γραμμές ενα καλό μαζεμα μαζι με ολα τα αναλώσιμα ειναι 1000+.
    σε καθε περιπτωση, μιλαμε για μια μεση κατασταση και οχι για το σεναριο να τα κανεις ολα μονος σου/να εχεις εκπτωσεις τρομερες σε ανταλλακτικα και δε ξερω κ εγω τι αλλο

  13. #28
    ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΤΣΑΚΩΝΙΑΣ ΛΕΜΕ Το avatar του/της πυξιδας990
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    2.683
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bladerunner Προβολή μηνύματος
    Μόνο εμένα μου φάνηκε υπερ του δεόντος "μαλακό"; Σε σημείο που με τρόμαζε!
    ειναι αρκετα <ελαστικο> μηχανακι..αν το δεις ομως σαν χαλαρος τουρισμος,ειναι καλο.το ειχε φιλος εδω κατω πριν πολλα χρονια και το εχω οδηγησει και ταξιδεψει παρεα του.πλεονεκτημα οι χωροι του...αλλα το μοτερ αυτο με τη δυναμη που ειχε ηθελε πολυ καλυτερη συνεργασια απο πλαισιο-αναρτησεις.κατι που βελτιωσαν στην επομενη εκδοση,αλλαζοντας και το μοτερ βεβαιως με το ψεκασμο,αλλα η μεγαλη αλλαγη ηταν σε πλαισιο -αναρτησεις...παντως η πρωτη εκδοση εχει σελαρα μπρος-πισω
    37.12.07n
    22.47.01.e
    τα on-of φορανε ακτινες,τα αλλα ειναι μπασταρδα
    το χειμερινο μπανιο αναζοωγονει μυαλο και σωμα,το καλοκαιρινο τα καιει

  14. #29
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/08/2011
    Μηνύματα
    584
    Καλά τα λέει ο devil. Δεν είναι δυνατόν να ψωνίζεις τετρακύλινδρο 1000 Άρι 15 ετιας με 2000 ευρω και να νομίζεις ότι μπορείς να φύγεις για nordcape με έξοδα του στυλ μπιελα και λάστιχα σε cbf 125 . Εξαιρείται η περίπτωση να έχεις γνώσεις και προπάντων χρόνο να το μαζέψεις μόνο σου.

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.989
    Παιδιά και μόνος σου να το μαζέψεις.. Δεν βγαίνουν τα νούμερα μόνο με το κόστος των ανταλλακτικων...
    Δλδ πόσο θα τα πάρετε τα λάστιχα και τα αλυσιδογραναζα ?
    Πόσο θα πάρετε κιτ για επισκευή καρμπς ?
    Πόσο θα πάρετε τα λάδια, τα φίλτρα, τις τσιμουχες του μπροστινου, τις ξυστρες, τα τακακια κλπ?
    Και ξαναλέω ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ένα άνοιγμα μοτέρ με τσιμουχακια και ελατηρια βαλβίδων εφόσον καίει λάδι...
    Δλδ πως θα ξεκινήσετε για Ευρώπη ? Με 2-3 λίτρα λάδι στην μπαγκαζιερα ?
    Αυτά που γράφει ο τελεγονος είναι ανέκδοτα...
    650€ δεν κάνουν ούτε τα βασικά για μηχανακι που κάθεται 2 χρόνια δίπλα σε θάλασσα...
    Και μιλάμε για 1000 κυβικά και 140 άλογα...
    Αντε να σας δω να το καβαλατε με ένα απλό σερβισακι και να 200ριζετε...

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Σκέψεις για αγορά FZR 1000 exup
    από Dalt0n στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο μήνυμα: 21/09/2015, 08:28
  2. Καλό Site για αγορά PCIII USB για Vstrom DL 1000 K4
    από WWW στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 15/03/2009, 12:02
  3. ΑΓΟΡΑ Fazer 1000
    από smavrid στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 08/10/2005, 17:15

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF