Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 39

Θέμα: Dr-z400sm H Wr250x

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της georgis4
    Εγγραφή
    26/05/2008
    Μηνύματα
    297
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Souza_me_240kmh
    αν καθεσαι να ακους τι λεει ο καθενας δε θα παρεις κανενα μηχανακι ολοι για καποιο λενε κατι

    παρε αυτο που γουσταρεις τελος παντων...

    απλα το 250 θα ειναι πολυ ψοφιο μπροστα στο 400

    και μολις παρεις το 250 θα θες να βαζεις εξατμισεις μπλα μπλα για να το κανεις να παει λιγο καλυτερα... ασκοπα λεφτα
    Εεεε το ιδιο δεν γινετε και με το DRZ?Η αληθεια ειναι παντως πως να παρεις ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ και οχι οποιοδηποτε αλλο για οποιοδηποτε αλλο λογο εκτος το απο το να σου αρεσει!!!!!
    Θα το στρωσω που θα παει..

  2. #17
    Αρχικά δημιουργήθηκε από georgis4
    Αμα ακουγες το XR που ειχα θα καταλαβαινες! Απλα βαρεθηκα μωρε με τα σκαλισματα και εκτος αυτου με τις δουλειες πλεον δεν υπαρχει και χρονος να ασχοληθω....

    αμα το παρεις καινουριο γιατι να σκαλιζεις ρε φιλαρακι ?

    και εγω καινουριο το πηρα αμα δε το πειραζεις δε σε βγαζει κανενα προβλημα...
    Τα αλογα ποτε δεν ειναι αρκετα

  3. #18
    Αρχικά δημιουργήθηκε από georgis4
    Εεεε το ιδιο δεν γινετε και με το DRZ?Η αληθεια ειναι παντως πως να παρεις ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ και οχι οποιοδηποτε αλλο για οποιοδηποτε αλλο λογο εκτος το απο το να σου αρεσει!!!!!

    ναι εννοεται πρωτα κοιτας τι σου αρεσει αλλα αν δεν εχεις δυνατο και καλο μοτερ τι να τιν κανεις τιν ομορφια μονο ??

    το δρζ θελει 2-3 πραγματα αξιας 100ευρω και γινεται πολυ ομορφο αλλα το γκαζι δε θα σου λειψει οπως στο 250...
    Τα αλογα ποτε δεν ειναι αρκετα

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της georgis4
    Εγγραφή
    26/05/2008
    Μηνύματα
    297
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Souza_me_240kmh
    αμα το παρεις καινουριο γιατι να σκαλιζεις ρε φιλαρακι ?

    και εγω καινουριο το πηρα αμα δε το πειραζεις δε σε βγαζει κανενα προβλημα...
    Οχι δεν καταλαβες...απολυτος κανενα προβλημα δεν ειχα!Σκαλισμα ενοω κυριος το καρμπυρατερ και τα παρελκομενα εξατμισεις και γενικα περιφερειακα...οχι μοτερ
    Θα το στρωσω που θα παει..

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της georgis4
    Εγγραφή
    26/05/2008
    Μηνύματα
    297
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Souza_me_240kmh
    ναι εννοεται πρωτα κοιτας τι σου αρεσει αλλα αν δεν εχεις δυνατο και καλο μοτερ τι να τιν κανεις τιν ομορφια μονο ??

    το δρζ θελει 2-3 πραγματα αξιας 100ευρω και γινεται πολυ ομορφο αλλα το γκαζι δε θα σου λειψει οπως στο 250...
    Ξερεις ποσους ξερω που ενω αλλο τους αρεσε πηρανε καποιο αλλο για το λιγο γκαζι παραπανω και το σκυλομετανιονανε οταν εβλεπαν αυτο που γουσταραν στο δρομο να το οδηγαει αλλος?Ελαχιστοι ειναι που δεν κοιτανε την ομορφια αλλα μονο τις επιδοσεις...και εγω ετσι ημουν αλλα...
    Θα το στρωσω που θα παει..

  6. #21
    Αρχικά δημιουργήθηκε από georgis4
    Οχι δεν καταλαβες...απολυτος κανενα προβλημα δεν ειχα!Σκαλισμα ενοω κυριος το καρμπυρατερ και τα παρελκομενα εξατμισεις και γενικα περιφερειακα...οχι μοτερ

    δε σε καταλαβαινω αμα το παρεις καινουριο και δεν αλλαξεις τπτ δε χρειαζεται να πειραξεις καμπιρατερ αμα αλλαξεις εξατμιση κτλ θελει ριθμιση εννοειται

    γιατι με το injection δε θελει ρυθμιση? αμα αλλαξεις εξατμιση δλδ

    ισα ισα το καρπιρατερ το κανεις και μονος σου ενω το injection αντε να βαλεις χερι...

    ενταξει θα τραβασ τσοκ το χειμωνα αλλα κλαιν τωρα...
    Τα αλογα ποτε δεν ειναι αρκετα

  7. #22
    Αρχικά δημιουργήθηκε από georgis4
    Ξερεις ποσους ξερω που ενω αλλο τους αρεσε πηρανε καποιο αλλο για το λιγο γκαζι παραπανω και το σκυλομετανιονανε οταν εβλεπαν αυτο που γουσταραν στο δρομο να το οδηγαει αλλος?Ελαχιστοι ειναι που δεν κοιτανε την ομορφια αλλα μονο τις επιδοσεις...και εγω ετσι ημουν αλλα...

    δλδ αμα σου δωσουν ενα μηχανακι πανερμορφο και να χαλαει καθε μερα δε σε πειραζει ε?

    δε κοιτας ποτε μονο ενα πραγμα

    κοιτας να τα εχει ολα καλα σαν συνολο

    ενταξει το yamahα ειναι πιο φρεσκο αλλα αυτο δε λεει κατι τετοιου ειδους μηχανακια ειναι πολυ φτηνα να τα φτιαξεις αγοραζεις φτερο 20 ευρω μασκα 40 ευρω και κανα αλλο πλαστικο που σε χαλαει αλλα 30-40 ευρω στα 100-150 ευρω θα κολησουμε

    το δρζ μπορεις να το κανεις να μοιαζει σαν 450 αγωνιστικο και αμα γουσταρεις πειραζεις και μοτερ και παει σα τρελο και ειναι και αξιοπιστο

    το 250 ομως θα παραμεινει παπακι
    Τα αλογα ποτε δεν ειναι αρκετα

  8. #23
    Τρέχω και δεν φτάνω... Το avatar του/της Nefos
    Εγγραφή
    26/06/2007
    Μηνύματα
    152
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Souza_me_240kmh

    το 250 ομως θα παραμεινει παπακι
    Έχεις δει πολλά παπάκια με μοτέρ στις 10000 στροφές, σφυρηλάτο πιστόνι,βαλβίδες τιτανίου??
    Έλεος ρε παιδιά...το μοντελάκι τα σπάει...απλά είναι 250 cc...όποιος θέλει παραπάνω κυβικά και δεν ξέρω εγώ τι άλλο πάει σε DRZ και τέλος....


    Μη μου δείχνετε τα προβλήματα
    Δείξτε μου τις λύσεις

  9. #24
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της georgis4
    Εγγραφή
    26/05/2008
    Μηνύματα
    297
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Souza_me_240kmh
    δλδ αμα σου δωσουν ενα μηχανακι πανερμορφο και να χαλαει καθε μερα δε σε πειραζει ε?

    δε κοιτας ποτε μονο ενα πραγμα

    κοιτας να τα εχει ολα καλα σαν συνολο

    ενταξει το yamahα ειναι πιο φρεσκο αλλα αυτο δε λεει κατι τετοιου ειδους μηχανακια ειναι πολυ φτηνα να τα φτιαξεις αγοραζεις φτερο 20 ευρω μασκα 40 ευρω και κανα αλλο πλαστικο που σε χαλαει αλλα 30-40 ευρω στα 100-150 ευρω θα κολησουμε

    το δρζ μπορεις να το κανεις να μοιαζει σαν 450 αγωνιστικο και αμα γουσταρεις πειραζεις και μοτερ και παει σα τρελο και ειναι και αξιοπιστο

    το 250 ομως θα παραμεινει παπακι
    Εεεε να σε ρωτησω?Γιατι κολλησες στο WR και στο DRZ?Δεν μιλησα για κανενα απο τα 2 στο θεμα αρεσκειας και ενοειτε πως δεν κοιτας μονο ομορφια οπως δεν κοιτας μονο για γκαζι οπως δεν κοιτας μονο για αξιοπιστια...Απλα απο τα 3 ο κυριοτερος συντελεστης ειναι η εξωτερικη εμφανιση....Λιγοι θα επαιρναν ενα κατασχημο τερατουργημα απο παλιοσιδερα να πανε για την βολτα η το καφεδακι τους και ας ηταν και 125cc με 300 αλογα!!!!!(ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ Η ΥΠΟΝΟΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ!!!!!)
    Και κατι τελευταιο....νομιζω πως αρκετα μαμησαμε το θεμα του φιλου....sorry κιολας
    Θα το στρωσω που θα παει..

  10. #25
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της georgis4
    Εγγραφή
    26/05/2008
    Μηνύματα
    297
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nefos
    Έχεις δει πολλά παπάκια με μοτέρ στις 10000 στροφές, σφυρηλάτο πιστόνι,βαλβίδες τιτανίου??
    Έλεος ρε παιδιά...το μοντελάκι τα σπάει...απλά είναι 250 cc...όποιος θέλει παραπάνω κυβικά και δεν ξέρω εγώ τι άλλο πάει σε DRZ και τέλος....


    Οποιος θελει παραπανω κυβικα παει σε wr450r και rmz450(αν ΜΧ)...ΤΕΛΟΣ
    Θα το στρωσω που θα παει..

  11. #26
    αμα αυτα σας φενονται ασχημα τοτε παω πασο

    http://www.postimage.org/image.php?v=aV9OzLi

    http://www.postimage.org/image.php?v=aV9P0bS
    Τα αλογα ποτε δεν ειναι αρκετα

  12. #27
    .


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	kevin-supermoto1 (480 x 478).jpg 
Προβολές:	170 
Μέγεθος:	74,3 KB 
ID:	132010
    Τα αλογα ποτε δεν ειναι αρκετα

  13. #28
    Αρχικά δημιουργήθηκε από georgis4
    Οποιος θελει παραπανω κυβικα παει σε wr450r και rmz450(αν ΜΧ)...ΤΕΛΟΣ

    εκει εισαι αλλου φιλαρακι θελεις σερβις με τις ωρες

    εδω λεμε για μηχανακι τις βολτας που τα συνδιαζει ολα +αξιοπιστια
    Τα αλογα ποτε δεν ειναι αρκετα

  14. #29
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nefos
    Έχεις δει πολλά παπάκια με μοτέρ στις 10000 στροφές, σφυρηλάτο πιστόνι,βαλβίδες τιτανίου??
    Έλεος ρε παιδιά...το μοντελάκι τα σπάει...απλά είναι 250 cc...όποιος θέλει παραπάνω κυβικά και δεν ξέρω εγώ τι άλλο πάει σε DRZ και τέλος....


    σαν 250 ειναι καλο δε λεω απλα δε γινεται να το συγκρινεις με 400
    Τα αλογα ποτε δεν ειναι αρκετα

  15. #30
    Αρχικά δημιουργήθηκε από georgis4
    Εεεε να σε ρωτησω?Γιατι κολλησες στο WR και στο DRZ?Δεν μιλησα για κανενα απο τα 2 στο θεμα αρεσκειας και ενοειτε πως δεν κοιτας μονο ομορφια οπως δεν κοιτας μονο για γκαζι οπως δεν κοιτας μονο για αξιοπιστια...Απλα απο τα 3 ο κυριοτερος συντελεστης ειναι η εξωτερικη εμφανιση....Λιγοι θα επαιρναν ενα κατασχημο τερατουργημα απο παλιοσιδερα να πανε για την βολτα η το καφεδακι τους και ας ηταν και 125cc με 300 αλογα!!!!!(ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ Η ΥΠΟΝΟΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ!!!!!)
    Και κατι τελευταιο....νομιζω πως αρκετα μαμησαμε το θεμα του φιλου....sorry κιολας

    για αυτα τα 2 δε μιλαμε τοση ωρα
    Τα αλογα ποτε δεν ειναι αρκετα

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF