Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 38

Θέμα: Θεμα με Kawasaki Versys στις ταχυτητες

  1. #16
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.302
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από anavatis19 Προβολή μηνύματος
    καλα για αυτο με την ποσοτητα εγινε ολοκληρο θεμα..το μηχανακι απο το manual γραφει 2.3 λιτρα. και ειπα οταν το πηγα μην τυχον και με χρεωσεις 3 λιτρα για να σου μεινουν εσενα 700μλ τσαμπα..χρεωσε 2 και συμπληρωσε απο αυτο που εχεις, κριμα ειναι..ευγενικα μεν αλλα με υφος να καταλαβει οτι δεν ειμαι και μαλακας και ξερω τι μου γινεται. περα απο αυτο ομως..τι πιστευεις μπορει να φταιει με τον λεβιε?
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Χωρίς παρεξήγηση, αλλά αυτή η αντιμετώπιση κάθε άλλο παρά μη μαλάκα πελάτη δείχνει. Αν σου'χει κάνει μαλακία και σου'χει βάλει 300ml ελαιόλαδο, δε θα είναι ακριβώς αδικαιολόγητη.
    Το αυτό.....τι πάει να πει "από αυτό που έχεις;" και αν έχει περίσσευμα από βαλβολίνες σαζμαν από κανένα τετραξονικό Scania και στο βάλει και σου κάνει το μοτέρ pouT@N@ όλα θα φταίει αυτός που σου έβαλε "από αυτό που έχει";
    Κάνε ότι σου είπε ο George_sp....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motoexelixis
    Εγγραφή
    11/08/2009
    Μηνύματα
    258
    κατα τ αλλα, να μη σε περασει για μ@λ@κα ετσι;

    Καπου το εχεις χασει λιγο αδερφε, με τις εννοιες μαλακας, η εξυπνος.. και στο λεω πολυ καλοπροαιρετα.
    Καρτερ ημων το εν της μηχανης,αγιασθητω το βολαν σου,ελθετω η μπαταρια σου,γεμισθητωτο ρεζερβουαρ σου,ως εν λιπαντικον και επι της μηχανης,το στροφαλον ημων τον επιουσιον,σωσε ημην σημερον και αφες ημηναπο τα μικροπροβληματα των ηλεκτρικων,ως και ημεις αφιωμεν τις βαλβιδες ημων,στων αντιπροσωπων και τωνμηχανικων,αλλα ρησε ημας απο τα ιμιτασιον,
    AVIN

  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.562
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από anavatis19 Προβολή μηνύματος
    ..... και ειπα οταν το πηγα μην τυχον και με χρεωσεις 3 λιτρα για να σου μεινουν εσενα 700μλ τσαμπα..χρεωσε 2 και συμπληρωσε απο αυτο που εχεις, κριμα ειναι..ευγενικα μεν αλλα με υφος να καταλαβει οτι δεν ειμαι και μαλακας και ξερω τι μου γινεται....
    Στραβα το ξεκινησες με το συνεργειο σου... Πηγαινε πισω, ζητα εναν ελεγχο και παρτο αλλιως το πραγμα..
    Quod me nutrit... me destruit.....

  4. #19
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Χωρίς παρεξήγηση, αλλά αυτή η αντιμετώπιση κάθε άλλο παρά μη μαλάκα πελάτη δείχνει. Αν σου'χει κάνει μαλακία και σου'χει βάλει 300ml ελαιόλαδο, δε θα είναι ακριβώς αδικαιολόγητη.
    Τους χαρακτηρισμούς να πας να τους πεις μπροστά σε καθρέφτη κομπλεξικε. Και εσύ και όποιος άλλος έχει πρόβλημα με αυτό. Το θέμα είναι άλλο όχι τα λάδια άλλα θέλετε να κάνετε το μπαχαλο σας εξυπνακιδες

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motoexelixis
    Εγγραφή
    11/08/2009
    Μηνύματα
    258
    ρε φιλε δε σε βριζει το παλικαρι, μη στραβωνεις..
    Καρτερ ημων το εν της μηχανης,αγιασθητω το βολαν σου,ελθετω η μπαταρια σου,γεμισθητωτο ρεζερβουαρ σου,ως εν λιπαντικον και επι της μηχανης,το στροφαλον ημων τον επιουσιον,σωσε ημην σημερον και αφες ημηναπο τα μικροπροβληματα των ηλεκτρικων,ως και ημεις αφιωμεν τις βαλβιδες ημων,στων αντιπροσωπων και τωνμηχανικων,αλλα ρησε ημας απο τα ιμιτασιον,
    AVIN

  6. #21
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.131
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από anavatis19 Προβολή μηνύματος
    Τους χαρακτηρισμούς να πας να τους πεις μπροστά σε καθρέφτη κομπλεξικε. Και εσύ και όποιος άλλος έχει πρόβλημα με αυτό. Το θέμα είναι άλλο όχι τα λάδια άλλα θέλετε να κάνετε το μπαχαλο σας εξυπνακιδες
    Έχεις πρόβλημα κατανόησης μάλλον. Μπορούμε να υποθέσουμε τι συνέβη στο συνεργείο, λοιπόν και γιατί δημιουργήθηκε θέμα. Δεν υπήρξε κανένας χαρακτηρισμός από τη μεριά μου. Σε παρακαλώ πολύ να είσαι πιο κόσμιος όταν απευθύνεσαι σε γηραιότερους.
    Life begins at 45°.

  7. #22
    Μέλος Το avatar του/της rouvasi
    Εγγραφή
    03/05/2015
    Μηνύματα
    30
    Εγώ σε κάθε αλλαγή το λάδι που περισσεύει δεν το παίρνω μαζί μου και το αφήνω στον μάστορα.
    Προτιμώ να χάσω 4-5€ αλλά να ξέρω την ποιότητα του λαδιού
    Your feeble skills are no match for the power of the Dark Side.

  8. #23
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motoexelixis Προβολή μηνύματος
    ρε φιλε δε σε βριζει το παλικαρι, μη στραβωνεις..
    Και βέβαια με έβρισε και βέβαια θα στραβωσω όταν με αποκαλεί κάποιος έτσι. Και αυτός το ίδιο θα έκανε. Τον έχω δει κ εδώ μέσα τι παρεξηγα είναι κ αυτός που κάνει τον δήθεν μαγκάκι εδώ.

  9. #24
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motoexelixis
    Εγγραφή
    11/08/2009
    Μηνύματα
    258
    Αν και ειμαστε εκτος θεματος, στο ξαναλεω τζαμπα στραβωνεις, δε προσπαθει να στην πει κανεις, να σου ανοιξουν τα ματια θελουν
    Καρτερ ημων το εν της μηχανης,αγιασθητω το βολαν σου,ελθετω η μπαταρια σου,γεμισθητωτο ρεζερβουαρ σου,ως εν λιπαντικον και επι της μηχανης,το στροφαλον ημων τον επιουσιον,σωσε ημην σημερον και αφες ημηναπο τα μικροπροβληματα των ηλεκτρικων,ως και ημεις αφιωμεν τις βαλβιδες ημων,στων αντιπροσωπων και τωνμηχανικων,αλλα ρησε ημας απο τα ιμιτασιον,
    AVIN

  10. #25
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Έχεις πρόβλημα κατανόησης μάλλον. Μπορούμε να υποθέσουμε τι συνέβη στο συνεργείο, λοιπόν και γιατί δημιουργήθηκε θέμα. Δεν υπήρξε κανένας χαρακτηρισμός από τη μεριά μου. Σε παρακαλώ πολύ να είσαι πιο κόσμιος όταν απευθύνεσαι σε γηραιότερους.
    Και επειδή είσαι όπως λες γηραιότερος έχεις το αλάθητο να χαρακτηριζεις νομιζεις; πρόβλημα κατανόησης έχεις εσύ που εστιασες σε λάθος σημείο. Διάβασε ξανά τον τίτλο και μετά άνοιξε το στόμα σου να πεις κάτι σωστό. Οκ μαγκακο;

  11. #26
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.302
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από anavatis19 Προβολή μηνύματος
    Τους χαρακτηρισμούς να πας να τους πεις μπροστά σε καθρέφτη κομπλεξικε. Και εσύ και όποιος άλλος έχει πρόβλημα με αυτό. Το θέμα είναι άλλο όχι τα λάδια άλλα θέλετε να κάνετε το μπαχαλο σας εξυπνακιδες
    Άρα εμείς που πληρώνουμε τα 3 λίτρα είμαστε μ@λ@κες, έτσι;

    Αυτό που εννοούμε μιλώντας για τα λάδια είναι ότι το συνεργείο "στράβωσε" όταν τους ζήτησες τέτοιο πράγμα άσχετα από το αν εσύ το πήρες είδηση η όχι.....
    Οι περισσότεροι εδώ ξέρουμε ΚΑΛΑ τι θα πει να "στραβώσει" μαζί σου το συνεργείο....
    Εξ ου, και πιθανότατα @ρχίδι@ ελέγχους και σφιξίματα σου έκαναν....

    Μικρός είσαι, θα μάθεις και ελπίζω όχι με τον άσχημο τρόπο......
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  12. #27
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από anavatis19 Προβολή μηνύματος
    Και επειδή είσαι όπως λες γηραιότερος έχεις το αλάθητο να χαρακτηριζεις νομιζεις; πρόβλημα κατανόησης έχεις εσύ που εστιασες σε λάθος σημείο. Διάβασε ξανά τον τίτλο και μετά άνοιξε το στόμα σου να πεις κάτι σωστό. Οκ μαγκακο;
    Ωραία, εγώ που είμαι σίγουρα μεγαλύτερός σου, σου λέω ότι ο Πλίτσερ δεν σ' έβρισε.

    Θες να το συνεχίσουμε μπας και βρεθεί άκρη στο πρόβλημά σου ή θες να το συνεχίσετε με τα 300ml λάδι και να το κλειδώσω μια και καλή;
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  13. #28
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Άρα εμείς που πληρώνουμε τα 3 λίτρα είμαστε μ@λ@κες, έτσι;

    Αυτό που εννοούμε μιλώντας για τα λάδια είναι ότι το συνεργείο "στράβωσε" όταν τους ζήτησες τέτοιο πράγμα άσχετα από το αν εσύ το πήρες είδηση η όχι.....
    Οι περισσότεροι εδώ ξέρουμε ΚΑΛΑ τι θα πει να "στραβώσει" μαζί σου το συνεργείο....
    Εξ ου, και πιθανότατα @ρχίδι@ ελέγχους και σφιξίματα σου έκαναν....

    Μικρός είσαι, θα μάθεις και ελπίζω όχι με τον άσχημο τρόπο......
    Άρα μου λες ότι μου έκαναν ζημιά επίτηδες; ήσουν εκεί και το ξέρεις αυτό κ εσύ. Αποκλείεται λοιπόν ν στράβωσε αφού θέλετε απάντηση

  14. #29
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.302
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από anavatis19 Προβολή μηνύματος
    Άρα μου λες ότι μου έκαναν ζημιά επίτηδες; ήσουν εκεί και το ξέρεις αυτό κ εσύ. Αποκλείεται λοιπόν ν στράβωσε αφού θέλετε απάντηση
    Τι δεν καταλαβαίνεις από τα λεγόμενά μου; που είπα ότι σου κάνανε ζημιά; ΔΕΝ κάνανε τις προβλεπόμενες εργασίες είπα.....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  15. #30
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Ωραία, εγώ που είμαι σίγουρα μεγαλύτερός σου, σου λέω ότι ο Πλίτσερ δεν σ' έβρισε.

    Θες να το συνεχίσουμε μπας και βρεθεί άκρη στο πρόβλημά σου ή θες να το συνεχίσετε με τα 300ml λάδι και να το κλειδώσω μια και καλή;
    Είδες να δώσω κάπου βάση η ο κάθε άσχετος πετάχτηκε μόνο κ μόνο για να πει αυτό για τα λάδια. Προφανώς κ θέλω λύση αλλιώς θα έγραφα αρχικά για τα λάδια τα οποία δεν έχουν και καμιά σχέση. Και κακώς ανέφερα τελικά τι έκανα. Γτ βλέπω σε πολλά νήματα κάτι τέτοια τυπακια μα προσπαθούν να δημιούργησουν θέματα από το πουθενά. Δες εσύ που είσαι "υπεύθυνος" εδώ μέσα πόσα είναι οφ τοπικ και τους λες τα ίδια που λες σε μένα. Άρα εγώ δεν είπα κάτι άσχετο αλλά με προκάλεσαν. Οπότε το δίδαγμα στους οφ τοπικ όχι σε μενα

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Triumph Tiger 800 Θέμα με ταχύτητες
    από rubik στο forum Triumph
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2014, 01:22
  2. Θεμα με τις ταχυτητες
    από kotsos.b στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 31/01/2014, 23:13
  3. Ερώτηση για θέμα με αλυσίδα...
    από Gandalf dr685sm στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 23/03/2006, 21:22

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF