Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 20 από 20

Θέμα: Ελαστικά Heidenau K80

  1. #16
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.835
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mondomio Προβολή μηνύματος
    Πάλι εδώ μετα απο 450 χλμ με τα νεα λάστιχα.Γενικως κανενα παράπονο εκτός ίσως το λιγο πιο βαρύ τιμόνι, αλλά ισως να ναι και ιδέα μου.Στα δρομολόγια που κάνω εγώ (με Α.Ο.) το λάστιχο δειχνει να ζεσταίνεται γρήγορα και όσο και να το ζορίσεις ανταποκρίνεται καλά.Στο βρεγμένο επίσης πολύ καλά, απρόσμενα θα λεγα, ακόμα και με τη καταιγιδα της Τετάρτης και το χαλάζι μια χαρά πήγαινα με 120-130 και απόλυτο έλεγχο και σιγουριά.Πιο πολύ το κοντέρ με τρόμαξε όταν άρχισε να ανεβαίνει και έκοψα ταχύτητα, τα λάστιχα αψογα.
    Ολα αυτα όπως ειπα και πάνω σε συνθήκες κατι σαν ταξιδιου μιας και δεν μπαίνω καθόλου μες το κεντρο και έχω μονο ΑΟ και ποτάμι.
    Θα επανέλθω μευα απο κανενα μήνα με πιο ολοκληρωμένες εμπειρίες,
    Ισως τα χειροτερα λαστιχα που θα μπορουσες να βαλεις στο bandit.......
    Τα bt 21 μπορει να ειναι πολυ καλα λαστιχα για τους δρομους της Ιταλιας ή Γερμανιας πχ., οχι ομως για την Ελλαδα...
    Τα ειχα και μετα απο τα 6-7.000 χλμ. ηταν κουτσουρο και με το παραμικρο το μιχανακι ''εγραφε''.... (αφου νομιζα οτι ειχα busa!!!) Ασε που αργουν να ζεσταθουν(ειδικα στην πολη)...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  2. #17
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/05/2002
    Μηνύματα
    10
    Πάλι εδώ στα 2.000 και κάτι χιλιόμετρα.Οι εντυπώσεις συνεχίζουν να είναι πολύ καλές και δεν έχω νοιώσει ούτε για μια στιγμή ανασφάλεια ή απώλεια πρόσφυσης.Θα πω βεβαια για ακομα μια φορα ότι μεσ την Αθηνα μια φορα εχω μπει μονο και μαλιστα σε συνθηκες κίνησης οπότε δεν ξερω τι ισχυει για εναν που κινειται στους δρομους γυαλί όλη τη μέρα.Επειδή όμως ο καθένας αποφασιζει και αγοραζει με βαση τις προσωπικες του ανάγκες και ιδιαιτερότητες πιστευω ότι τα bt 21 για ανθρωπους που βασικα ειναι χιλιομετροφάγοι σαν και εμένα ,με γρηγορους ρυθμους και σε δρομους σαν την ΑΟ ,είναι και λόγω τιμής ,ίσως η καλύτερη αγορά.
    και ευτυχως που δεν παρασύρθηκα να πληρώσω 25 τοις εκατο παραπάνω για κάτι άλλο που δεν θα μου προσφέρει τιποτα παραπάνω και που ούτως η άλλως θα τα ξαναλάξω σε κανα χρόνο περίπου.

  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Dant3
    Εγγραφή
    11/10/2012
    Μηνύματα
    842
    Το φορεσε το γερμανικο ενας φιλος μου .μετριο λαστιχακι και το πισω του γλυστραει συχνα πυκνα...

  4. #19
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.835
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mondomio Προβολή μηνύματος
    Πάλι εδώ στα 2.000 και κάτι χιλιόμετρα.Επειδή όμως ο καθένας αποφασιζει και αγοραζει με βαση τις προσωπικες του ανάγκες και ιδιαιτερότητες πιστευω ότι τα bt 21 για ανθρωπους που βασικα ειναι χιλιομετροφάγοι σαν και εμένα ,με γρηγορους ρυθμους και σε δρομους σαν την ΑΟ ,είναι και λόγω τιμής ,ίσως η καλύτερη αγορά.
    .
    Μην παρεξηγηθω... την προσωπικη μου γνωμη ειπα απλως!
    Εμενα δεν μου κανουν!
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  5. #20
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/05/2002
    Μηνύματα
    10
    Κοντά στις 4.000 πια με τα καινούργια λάστιχα και κανένα πρόβλημα, είμαι απόλυτα ικανοποιημένος και ακόμη δεν φαίνεται επάνω τους ίχνος θφοράς.
    Χρόνια Πολλά και καλές γιορτές σε όλους.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Ελαστικα για TDM 850 μοντελο '94
    από tzic στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2016, 10:14
  2. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 21/08/2016, 11:53
  3. Ελαστικά Heidenau για το χειμώνα
    από skolix στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 22/08/2012, 13:16
  4. ελαστικα
    από fire στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 29/03/2005, 11:01
  5. Ελαστικά για Transalp???
    από petridist στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 19/04/2004, 13:28

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF