Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 29 από 29

Θέμα: Τιμη του vstrom του 2010

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της astaroth2
    Εγγραφή
    22/04/2004
    Μηνύματα
    254
    Ειμαι περιεργος, και σε αλλες χωρες η τιμη του strom ειχε αναλογη αυξηση?

    Για να δουμε..

    Ιταλια

    Vstrom 2010 (ισως χωρις ABS) 7480 Euro incl IVA

    Vstrom 2010 ABS "Traveller" 7980 Euro incl IVA

    ... Αν κατι δε διαβαζω σωστα, διορθωστε με..
    Η ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΕΡΩΤΑΣ...

  2. #17
    απλο μελος Το avatar του/της granazi
    Εγγραφή
    31/12/2009
    Μηνύματα
    1.270
    ετσι γινεται με τα ακινητα.

    επιτρεπεται να πεφτεις επιβαλεται να σηκωνεσαι


  3. #18

  4. #19
    Ειναι πολυ απλο, μεχρι το 08 τους ειχαν ξεσκισει στις παραεισαγωγες (εμου συμπεριλαμβανομενου στους αγοραστες παραεισαγωγης),
    οταν στο σφακιανακη ειδαν τις ταξινομησεις για το μηχανακι, και ποσα πουλαγαν αυτοι, εβγαλαν προσφορα με χαμηλη τιμη + αξεσουαρ.
    Τα φτηνα vstromια αντιπροσωπειας, που πηρατε καποιοι, ηταν γιατι πολλοι σαν και εμενα πριν τους ειχαν ξεπατωσει στις παραεισαγωγες.
    Τωρα που αγοραζουν λιγοι πλεον παραεισαγωγη, την ψωνισαν παλι και ξαναφουσκωσαν την τιμη. Βεντουζωστε τους με παραεισαγωγη, τα λεφτα σας τα τρωτε καλυτερα εσεις παρα αυτοι.

    Και σημερα αν ξαναγοραζα vstrom, παλι παραεισαγωγη θα επαιρνα, αν ειχε 1000+ ευρω διαφορα, χωρις δευτερη σκεψη.
    Το μηχανακι ειναι δοκιμασμενο, και ειδικα ο κινητηρας εχει δοκιμαστει χρονια και χρονια τοσο στο vstrom οσο και στο SV πριν...

  5. #20
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2006
    Μηνύματα
    205
    Αρχικά δημιουργήθηκε από furious99
    Ειναι πολυ απλο, μεχρι το 08 τους ειχαν ξεσκισει στις παραεισαγωγες (εμου συμπεριλαμβανομενου στους αγοραστες παραεισαγωγης),
    οταν στο σφακιανακη ειδαν τις ταξινομησεις για το μηχανακι, και ποσα πουλαγαν αυτοι, εβγαλαν προσφορα με χαμηλη τιμη + αξεσουαρ.
    Τα φτηνα vstromια αντιπροσωπειας, που πηρατε καποιοι, ηταν γιατι πολλοι σαν και εμενα πριν τους ειχαν ξεπατωσει στις παραεισαγωγες.
    Τωρα που αγοραζουν λιγοι πλεον παραεισαγωγη, την ψωνισαν παλι και ξαναφουσκωσαν την τιμη. Βεντουζωστε τους με παραεισαγωγη, τα λεφτα σας τα τρωτε καλυτερα εσεις παρα αυτοι.

    Και σημερα αν ξαναγοραζα vstrom, παλι παραεισαγωγη θα επαιρνα, αν ειχε 1000+ ευρω διαφορα, χωρις δευτερη σκεψη.
    Το μηχανακι ειναι δοκιμασμενο, και ειδικα ο κινητηρας εχει δοκιμαστει χρονια και χρονια τοσο στο vstrom οσο και στο SV πριν...
    Συμφωνω απολυτα και εμενα ειναι παραεισαγωγης και μεχρι στιγμης στα 71000χλμ δεν εχω κανενα προβλημα..Την πηρα το σεπ.2004 και πριν ενα ετος εκανα κομπλα στην σουζουκι σφακιανακης με δικηγορο και μου αναγνωρισαν οτι δεν ισχυει ο ορος παραεισαγωγη με την εννοια που αυτοι(σουζουκι)το ερμηνευουν..το μονο που κερδισα ειναι η εκπτωση σε ορισμενα ανταλλακτικα αλλα κατι ειναι και αυτο..αν ηταν πιο νεο θα ισχυε κ η εγγυηση...Μην δινετε λεφτα σε απατεωνες παρτε παραεισαγωγης και μην φοβαστε τιποτα...
    Leave it to Random to needlesly complicated things

  6. #21
    Κι εγώ παραεισαγωγής πήρα τον Ιούλιο του 2006, μαύρο μάτ ( το τελευταίο μονόμπουζο) 6.720 ευρώ μετρητά (σε πεντακοσάρικα).
    55.000 χλμ. και δεν έχω αλλάξει ούτε μπροστινά τακάκια.
    the motorcycleboy reigns

  7. #22
    Δικύλινδρο μέλος Το avatar του/της aris_n
    Εγγραφή
    08/12/2009
    Μηνύματα
    134
    Παραεισαγωγή το '08 με ABS....6500 ευρώ και μέχρι σήμερα και μετά απο 48.000 χλμ το μηχανάκι κελαηδάει. Όπως λέει και ο φίλος απο πάνω, είμαι και εγώ ακόμα με μαμά τακάκια και ούτε λάμπα δεν έχω αλλάξει ακόμα....
    Είχα και εγώ τρελό άγχος με την παραεισαγωγή, μήπως και βγάλει καμία ζημιά, αλλά τελικά το μηχανάκι είναι η χαρά του ιδιοκτήτη και η κατάρα του μάστορα....
    San Francisco Bay Area member......

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της arisk
    Εγγραφή
    19/04/2007
    Μηνύματα
    171
    Μήπως μπορείτε να μου δώσετε δ/νσεις - ονόματα από καταστήματα που κάνουν παραεισαγωγή το vstrom;Ενδιαφέρεται κάποιος φίλος να το αγοράσει.
    Ευχαριστώ όλους.

  9. #24
    ειναι απλο...ιδιο μηχανακi ειναι...απλα μπορει να εχει κανα αυτοκόλλητο παραπανω... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  10. #25
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.989

    Re: Re: Τιμη του vstrom του 2010

    Αρχικά δημιουργήθηκε από MARKOS-V


    8000 του 07.ναι καποιοα στιγμη ειχαν πεσει στην τιμη που λες.αλλα τωρα εχει 8.500.για αυτα που προσφερει μια χαρα ειναι η τιμη του.


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  11. #26

  12. #27
    Μήπως φταίει ότι αυξήθηκαν οι αντικειμενικές ανα τετραγωνικό και υφίσταται πλεόν απαίτηση καταβολής ΦΜΑΠ? Δεν εξηγείται αλλιώς!
    2 young 2 die,
    2 old 2 rock n' roll

  13. #28
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2006
    Μηνύματα
    205
    motojapan,bynios,global mpc(μακριά) κ.α. ειναι μερικοι που φερνουν σουζουκια παραεισαγωγης τα οποια τα παιρνουν απο εκει που τα παιρνει και η επισημη σουζουκι...αγαπητε φιλε βγες εξω ψαξε παζαρεψε και παρε το βεστρωμ σου..μην σκασεισ +1000 ευρω στουσ απατεωνες τη σουζουκι
    Leave it to Random to needlesly complicated things

  14. #29
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/06/2011
    Μηνύματα
    21
    φιλε μου καλε αυτα που εχεισ στισ φοτογραφιεσ ειναι ολα παραεισαγωγησ και κανονικα δεν εχουν εγγυηση και κανενας δεν φερνει καμια ευθηνη για οτι βγαλουν στην πορεια.εγω το εχω ψαξει και το πηρα το 2009 καινουργιο απο τον ομιλο ανδριοπουλο στην πατρα vstrom abs k9 .ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΗΣΥΧΟ.ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΠΑΡΕ ΕΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΑΝ ΕΧΟΥΝ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΛΙΜΑΝΙ ΤΙΣ ΑΓΓΛΙΑΣ

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF