Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 39

Θέμα: "Του είπαν η σειρά σου να πας στο στρατό....

  1. #16
    Τι πιστόνια, τι πιστόλια
    Εγγραφή
    27/11/2003
    Μηνύματα
    3

    DIT

    Υπάρχουνε και τα καλά της υπόθεσης. Ένα που βλέπω εγώ αυτή τη στιγμή είναι: Τις αποθήκες του στρατού να πας για να διαρήξεις να πάρεις πυρομαχικά στο γάμο σου να ρίξεις. ’ντε βρε, με το καλό! Και αν στη μπαίνει πολύ ο διοικητής μπορείς να του πεις: Τιμώρησέ με διοικητά, να βρω κι εγώ αιτία καταριπάς απάνω σου να αδειάσω το G3! Και μετά σίγουρα θα σε αφήσει ήσυχο. Δεν ξέρω πως θα είναι εκεί που θα πας και πως θα τη δεις τη δουλιά πάντως από πείρα (όχι στο στρατό, γενικά) ξέρω ότι άμα το παίζεις τρελός (με τη καλή έννοια) δεν σου πολυφορτώνονται, δεν σου δίνουν πολύ σημασία και προσπαθούνε και να αποφεύγουνε τα πολλά πάρε-δώσε. ’μα είναι έτσι, θα 'ναι καλάαα!! Με το καλό να υπηρετήσεις κι εσύ τη μαμά-πατρίδα! Και να περάσεις όσο πιο καλά γίνεται.
    Και όταν θα γίνεις πολίτης με το καλό, κοίτα μην αρχίζεις μπροστά στη κοπελιά σου τις ατέλειωτες ιστορίες από τη στρατιωτική θητεία μαζί με τους φίλους και τους γνωστούς σου. Είναι πολύ βαρετόοοοο. Εκτός αν έχει μέσα φόνους, όπλα και γκάζια πολλά!
    Και τα μυαλά στο προστατευτικό κιγκλίδωμα!!!

  2. #17
    not bar, just... code! Το avatar του/της code
    Εγγραφή
    14/05/2003
    Μηνύματα
    53

    Ditaaaaaaaaaako,

    Τί έγινε άντρα SouZoβιε σε Μαζεύουνε!??!???!!??!??!??!??!?!

    ...εεεεμ, ήθελες και site!!!! Το είδανε τα Στρατά, και λένε.... «τέτοια ταλέντο και να το αφήσουμε να πάει χαμένο!??!?!?! ...επιβάλλεται να τον φωνάξουμε για μεταπτυχιακό στο SouzoΠανεπιστήμιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!»

    Πάρτα τώρα!!!!!!!!!!!!!!




    Αλλά μάλλον, δεν έχουν καταλάβει με ποιους πάνε να τα βάλουνε...................




    Μοτοφορουμίτεεεεεεεεεεεεεεες, Τρελοί ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ στις ΕΠΑΛΞΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΣ!!


    ΌΛΟΙ ΜΑΖΙ στις 24 του Φλεβάρη ΜΕ ZOYZA τις μηχανές να παραδώσουμε το ΑΞΙΟΤΙΜΟ μέλος στην Κόρινθο!!!!!!!!!!!!!!!!!


    ...και όπως πολύ σοφά και γαργαριστά λέει και ο SouperΛαρύγγις......

    « οοοοοοο, οοοοοο, ΜΕ ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΚΟΡΔΕΛΑ , θα πάρουμε τη σαρδέλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



    Οοοοοο ρε τι έεεεεχει να γίιιιινει έξω από το στρατόοοοοοοοοοπεδο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



    ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ, είμαστε ΜΑΖΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΣΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!








    Υ.Γ. TManiac, που είσαι κοπέλα μου?????? .... για έλα από τα μέρη μας να οργανώσουμε τρελή κατάσταση!!!!!!!!
    'Όσα φώτα κι αν ανάψεις,
    το σκοτάδι δε νικιέται,
    απ' τα ίδια σου τα μάτια σα γενιέται".
    ΤΕΛΟΣ

  3. #18

    χαχαχαχαχα.....

    τι λες τώρα Γαλάτεια!!!!!Θες να αποτρελαθούν οι καραβανάδες και να ξηλώσουν τα γαλόνια τους?? Εγώ το duka του Μπιμπίκου θέλω να τον κάνω βόλτα πάνω - κάτω.

    todi θα σε δω και σένα μαρή Λουκία όταν θα είσαι στα ελληνικά στρατά και θα σου κουνάω το μαντήλι μαζί με δύο αμερικάνες-μοντέλα στην πύλη. Ξέρεις...από αυτές που τεντώνουν τα χέρια και τους σκίζεται το μπλουζάκι!!!

    koula οι μαντινάδα σου έγραψε, νομίζω όμως πως ο κυρ διοικητάς μάλλον θα ταπερνοκρανιαστεί περισσότερο. Όσο για τις ιστορίες του στρατού....γι αυτό είναι πλασμένη η γυναίκα. Να έχει πάντα ζεστό φαί, να φέρνει πάντα τις παντόφλες και πάντα να ανέχεται τις ιστορίες του στρατού!!

    petridis κράτησε μου δύο ντουζίνες για όταν απολυθώ από τα ποντικάκια σου. Να γδέρνονται εύκολα γιατί ήδη θα έχει πολύ δουλειά ο μάγειρας!!

    Wizard 13 πες μου που θες να πάρω μετάθεση να έρχεσαι να με βλέπεις?? Σας διευκολύνουμε δίνοντας σας τον σούπερ οδηγό κατάταξης. Μοναδική προσφορά: στους 2 φαντάρους ο ένας δώρο!!


    S4 άκουσα οτι άλλαξαν τα πράγματα...το υπερμοντέρνο αποχετευτικό σύστημα λέει το έκαναν πισίνα με υπερλουξ water-bar. A, και στην Βορ.Ανατολική σκοπιά ακούγονται περίεργοι θόρυβοι από το ξενοδοχείο"Πονάω Αλλά Χώστο Πιο Βαθιά",πλέον διατίθενται και χαρτομάντηλα!!

  4. #19

    ΡΕ ΤΑΣΟΥΛΗ

    Δεν ξαναπέρνετε και μενα, να αράξω κανα χρόνο να χαλαρώσω και εγώ και να ξεκολιαστώ στα γέλια με τους καραβανάδες;;
    Μην αγχώνεσαι ρε Τασούλη, γαμώ θα πήξεις εεεεε...... θα περάσεις ήθελα να πω!!


    ΚΑΛΕ ΠΑΡΤΕ ΜΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ
    ΕΙΣΑΙ ΑΜΑΡΤΩΛΗ

  5. #20
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    Τασουλη μια χαρα θα περασεις μην μασας ....χαβαλες απιστευτος!


    Πω πω βαλαντακο εχεις δικιο,και τι δεν θα εδινα για να ειμουνα στο στρατο.Ερε ξαπλες ......


    Παρτε και μενα ρεεεεεεεεεεεεεεεεε

  6. #21
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
    Τασουλη μια χαρα θα περασεις μην μασας ....χαβαλες απιστευτος!


    Πω πω βαλαντακο εχεις δικιο,και τι δεν θα εδινα για να ειμουνα στο στρατο.Ερε ξαπλες ......


    Παρτε και μενα ρεεεεεεεεεεεεεεεεε
    Π.Ο.Ε.
    χα χ αχ αχ αχ αχ
    χ α
    χ α
    χ
    α χ
    α
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  7. #22
    [font=century gothic]σωστός ο τσουλ.... ούτε καν Π.Ε.Ε. (στο μπλε χαρτάκι)

    Μες την κοκκινίλα... Π.Ο.Ε.!!!!! ΧΑΧΑΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧ

    Παππούκααααα
    [/font]
    "In Groove We Trust" - W.F.P.
    www.wolfyfunkproject.com

  8. #23

    Dittttt... άκυρο...

    Dit... ΠΡΟΣ'ΧΗ!!!!

    Μην μασάς ρεεεε! Μια ιδέα είναι όλος ο γαμωστρατός και τελικά μονο 12 μήνες θα ταλαιπωρηθείς μην μασάς.

    Στα παπάρια σου, και να θυμάσαι πως ο ύπνος μικραίνει την θητεία καθώς και...































    ... δεν πιστέυω να είσαι εριστικός ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

  9. #24
    εγώ εριστικός????

    ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ???

    Γιατί ρε σεις δεν μιλάτε ελληνικά?? Τι είναι αυτά τα συνθηματικά?? Ουστ..!!

    Χρήστο και λοιποί έχω ψιλομπερδευτεί....Ερώτημα: να είμαι στα τέτοια μου και να μην κάνω τίποτα,να μην φαίνομαι πουθενά για να μη με χώνουν ή

    όπου παίζει δουλειά,ακόμα και ράφτης να χωθώ και να τσιμπάω την άδεια....??????????

    Στάθη και Βαλάντη να ρωτήσω αν μπορείτε να έρθετε???Φτάνει μόνο να με κρατάτε από το χεράκι!!!

  10. #25
    Madness? THIS IS SPARTA!! Το avatar του/της Wizard13
    Εγγραφή
    23/11/2003
    Μηνύματα
    374
    Nα είσαι low-profile...

    Ακόμα και αν θέλεις να βοηθήσεις καν'το με ήρεμο τρόπο. "Θα μπορούσα να βοηθήσω σε αυτό...?"

    Όσο λιγότεροι ξέρουν το όνομά σου, τόσο καλύτερα είναι. Να περνάς απαρατήρητος. Ακόμα και όταν βοηθάς κάπου, απλά να ξέρουν ότι είσαι κάπου και κάνεις δουλειά, μέχρι εκεί
    Wizard! "Έν οίδα, ότι ουδέν οίδα" - Σωκράτης (469πΧ - 399πΧ)
    [font=Geneva]Το να είσαι το παράδειγμα δεν είναι ο κατάλληλος τρόπος να φτάσεις ψηλά, είναι ο μόνος τρόπος - Albert Einstein (1879-1955)[/font]

  11. #26
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    TASO...KANE TON..

    MALAKA...MHN ANAKATEYESAI PANTOY...MH DIAFONEIS..MH TSANTIZESAI..KAI AN LENE AYTOI ASPRO...ASPRO EINAI MH PROSPATHISEIS NA TOYS APODHXEIS TO ANTITHETO!
    NA EISAI STA TETOIA SOY ...KAI PROSPATHISE NA KRATAS XAMHLOYS TONOYS PERNONTAS APARATHRHTOS!

    TORA STO KENTRO XOSOY OPOY MPOREIS NA GLITONEIS TO TREXIMO....[EKPAIDEYSEIS KAI MALAKIES]
    META...STH MONADA MPES MESA KAI PESTOYS...KOYFALES...SAS GAMHSA....OLOYS..



    E ...OTAN APOLYTHEIS..PARE ME THL...NA SOY GNORISO TA PAIDIA MOY!

  12. #27
    Που πας ρε τασούλι και μας αφήνεις μόνους.
    πάντως μην αγχώνεσε θα περάσεις μιά χαρα..θα γίνεις κολλητός με τους πάντες και θα ρίξεις άφθονο γέλιο.

    θα σου πρότεινα βέβαια για να την περάσεις πιό φίνα απο την αρχή να σκάσεις μύτη στο στρατόπεδο με την βιντεοκασέτα του alter με την τούμπα για να δουν όλοι ότι είσαι φίρμα και γνωστός celebrity...α και να αρχίσεις να μοιράζεις αυτόγραφα..θα ψαρώσουν όλοι
    Cars are road furniture!!!!

  13. #28
    Madness? THIS IS SPARTA!! Το avatar του/της Wizard13
    Εγγραφή
    23/11/2003
    Μηνύματα
    374
    Θα οργανωθούμε να πάμε όλοι μαζί κάτω και θα σκάσουμε μύτη στο στρατόπεδο με endo και ο Τάσος θα κάθεται πίσω δικάβαλο και θα στέλνει φιλιά στους υπόλοιπους νέοπες...

    Μετά θα παρατάξουμε τα μηχανάκια δεξιά αριστερά κάνοντας διάδρομο και ο Τάσος θα περάσει ανάμεσά μας ενώ εμείς θα μαρσάρουμε και θα κορνάρουμε

    Εκεί να δεις τι έχει να γίνει! Θα νομίζουν ότι είναι ο βασιλιάς της σούζας... (όχι ότι δεν είναι δηλαδή... )

    Έρε γλέντια...
    - Μπαμπάκο?
    - Τι'ναι Κολητίρι
    - Ο μπαρμπα Γιώργος γιατί σε βαράει?
    - Γιατί είμαι (ο) Καραγκιόζης παιδί μου...!
    Wizard! "Έν οίδα, ότι ουδέν οίδα" - Σωκράτης (469πΧ - 399πΧ)
    [font=Geneva]Το να είσαι το παράδειγμα δεν είναι ο κατάλληλος τρόπος να φτάσεις ψηλά, είναι ο μόνος τρόπος - Albert Einstein (1879-1955)[/font]

  14. #29

    xaxaxaxaxaxaxaxaxa!!!!!

    super!!!!!

    exeis skeftei na grapseis tainia????

  15. #30
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Eikona : proinh anafora ton neon........

    Loxagos exei arxisei ta ymh-anas kai pros-xh......

    apo to vathos plisiazei sto plano siga siga magiras.......

    Magiras "Kyrloxage theloume ena atomo sta mageiria gia genikh kathariotita, patates kremidia klp....... "

    Loxagos "xmmmmmmm esy o psilos, nai re o psilos poy eksexei, nai esy, pagene me ton mageira na se pei dyo logakia".



    xax ax ax ax a xa xa x ax ax a x
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Να πας Φυλακή Με αυτό το tattoo!!!
    από jp79 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 22/09/2006, 12:13
  2. Δείξε μου τη μηχανη σου να σου πω ποιος είσαι...
    από Dirty_Gas στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 48
    Τελευταίο μήνυμα: 30/06/2006, 17:13
  3. Θες να πας καπου ????????
    από EKEINOS στο forum Πληροφορίες
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 26/02/2006, 18:22
  4. Απαντήσεις: 55
    Τελευταίο μήνυμα: 05/10/2005, 19:07
  5. Toν καβαλάς να πας να τον ποτίσεις;
    από maintenance στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 09/04/2005, 03:02

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF