Σελίδα 2 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 95

Θέμα: Ετησια εκδρομη

  1. #16
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
    Εαν πανε Mugello, δεν νομιζω να στενοχωρηθούν που δεν θα πανε Καλαμπάκα
    Συμφωνώ μαζί σου αλλά, γιατί όμως αν γίνεται να μην είναι και στα δύο;

  2. #17
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από FZMAN
    Συμφωνώ μαζί σου αλλά, γιατί όμως αν γίνεται να μην είναι και στα δύο;
    Γιατί η Καλαμπάκα είναι στην κεντρική Ελλάδα και το Mugello στην Ιταλία.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.094
    Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
    με επιφύλαξη σας λέω τα παρακάτω, γιατί δεν έχει οριστικοποιηθεί κάτι ακόμα...

    πιθανόν λέμε για Σάββατο 30 και την Κυριακή 31 Μαίου. Η εκδρομή-συνάντηση θα είναι 2μέρη, αλλά η διαδρομή θα είναι τέτοια που όποιος θελήσει θα μπορεί να έρθει μόνο τη Κυριακή (με κάποιους συμβιβασμούς και περικόπτωντας ορισμένα κομμάτια που θα δουν τα γκρουπ του Σαββάτου)

    προορισμός θα είναι η ευρύτερη περιοχή της Καλαμπάκας ... (να ρθούν και οι Βόρειοι )

    καλά ρε τώρα το λέτε;;;;; Που ανεβαίνουμε για 3ήμερο πρωτομαγιάς Καλαμπάκα;;; Δεν μας το λέγατε νωρίτερα να γλιτώναμε τα έξοδα;;;
    Τέρμα οι χαρές τα κεφάλια μέσα!

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Γιατί η Καλαμπάκα είναι στην κεντρική Ελλάδα και το Mugello στην Ιταλία.
    ΣΙγουρο αυτο ρε μεγαλε?


  5. #20
    Destination is the trip Το avatar του/της Corvo
    Εγγραφή
    13/09/2008
    Μηνύματα
    1.299
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    ΣΙγουρο αυτο ρε μεγαλε?

    επιστημονικα αποδεδειγμενο:rotflmao:
    You start with a bag full of luck and an empty bag of experience. The trick is to fill the bag of experience before you empty the bag of luck.

  6. #21
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
    καλά ρε τώρα το λέτε;;;;; Που ανεβαίνουμε για 3ήμερο πρωτομαγιάς Καλαμπάκα;;; Δεν μας το λέγατε νωρίτερα να γλιτώναμε τα έξοδα;;;
    ναι, αλλά η διαδρομή που θα ακολουθηθεί για να φτάσουμε καλαμπάκα δεν θα είναι η συνηθισμένη ...

    (το χάσιμο δλδ το έχεις σίγουρο Στέλιο )

  7. #22
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    κροοκη σπιριτ σνιπερ χτυπιεμαι απο τα γελια !!!!!!!!!!!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  8. #23
    δρόμο να 'χουμε... Το avatar του/της npat
    Εγγραφή
    13/09/2006
    Μηνύματα
    3.150
    Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
    ναι, αλλά η διαδρομή που θα ακολουθηθεί για να φτάσουμε καλαμπάκα δεν θα είναι η συνηθισμένη ...
    Εκτός κι αν ο δρόμος που παίρνετε για Καλαμπάκα σας περνάει συνήθως λίγο έξω απ' το Καρπενήσι...


  9. #24
    Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
    Εκτός κι αν ο δρόμος που παίρνετε για Καλαμπάκα σας περνάει συνήθως λίγο έξω απ' το Καρπενήσι...

    καλά, εσύ αντι να πας όλο ευθεία όπως είναι το συνηθισμένο για το περισσότερο κόσμο που ξεκινά απο αττική (πχ απο δομοκό τράβα πάνω για καλαμπάκα) πας απο δεξιά και αριστερά ολούθε... το κάνεις απο μικρός αυτό, το ξέρω


  10. #25
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.094
    Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
    ναι, αλλά η διαδρομή που θα ακολουθηθεί για να φτάσουμε καλαμπάκα δεν θα είναι η συνηθισμένη ...

    (το χάσιμο δλδ το έχεις σίγουρο Στέλιο )

    Μπα!!! Με τίποτα. Γιατί...
    δεν ξέρω αν θα εμφανιστώ φίλε
    καταρχάς δεν έχω πατήσει ποτέ μου σε ετήσια για προσωπικοιδεολογικούς λόγους λέμε τώρα αλλά πέραν της μαλακίας μου αυτής αν την κάνετε διήμερη πραγματικά θα είναι κάτι διαφορετικό και όντως θα αξίζει!!! Αλλά... πολλά τα λεφγτά Γιάννη'μ τριήμερο τώρα έκθεση μοτό μέσα στη βδομάδα κι άλλο διήμερο μετά... δεν με βλέπω...

    αλλά πάλι ποτέ δεν ξέρεις
    Τέρμα οι χαρές τα κεφάλια μέσα!

  11. #26
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.218
    παντως να πω την αμαρτια μου δεν μου πολύ κάθεται καλα το 2ημερο για mega-βολτα

    το ξερω οτι ο Νικολας θα την βει την ακρη να συγχρονιστούν οι 1ημεροι με τους 2ημερους αλλά το νόημα της ετήσιας βόλτας ειναι το get-together-in-big-scale. Δηλαδή αν σκεφτούμε οτι πέρσι ηταν 120+ μηχανές αυτό απο μόνο του ήταν φοβερό γεγονός και αρκούσε ακόμα και αν η διαδρομή δεν ήταν τόσο καλή.

    Το γεγονός της mega-ετήσιας βόλτας είναι η μάζωξη η ίδια και όχι το πόσα χιλιόμετρα θα κάνουμε η ποια μέρη θα δούμε. Ετσι και αλλιώς σχεδόν όλα τα Σ/Κ μέσα στον χρόνο κάποια βόλτα διοργανώνεται με περίεργα μέρη ως προορισμό και πολλά χιλιόμετρα.

    Αυτο που μου έμεινε απο την περσινή όμως ήταν το μέγεθος καθεαυτό της μάζωξης.

    ειλικρινά φοβάμαι για τον αριθμό συμμετοχών φετος δεδομένου του 2ημερου συγκριτικά με προγενέστερες ετήσιες.





    PS. Εγω πάντως έτσι και αλλιώς ειτε 1 ειτε 2 θα ειμαι εκει.

  12. #27
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro
    παντως να πω την αμαρτια μου δεν μου πολύ κάθεται καλα το 2ημερο για mega-βολτα

    το ξερω οτι ο Νικολας θα την βει την ακρη να συγχρονιστούν οι 1ημεροι με τους 2ημερους αλλά το νόημα της ετήσιας βόλτας ειναι το get-together-in-big-scale. Δηλαδή αν σκεφτούμε οτι πέρσι ηταν 120+ μηχανές αυτό απο μόνο του ήταν φοβερό γεγονός και αρκούσε ακόμα και αν η διαδρομή δεν ήταν τόσο καλή.

    Το γεγονός της mega-ετήσιας βόλτας είναι η μάζωξη η ίδια και όχι το πόσα χιλιόμετρα θα κάνουμε η ποια μέρη θα δούμε. Ετσι και αλλιώς σχεδόν όλα τα Σ/Κ μέσα στον χρόνο κάποια βόλτα διοργανώνεται με περίεργα μέρη ως προορισμό και πολλά χιλιόμετρα.

    Αυτο που μου έμεινε απο την περσινή όμως ήταν το μέγεθος καθεαυτό της μάζωξης.

    ειλικρινά φοβάμαι για τον αριθμό συμμετοχών φετος δεδομένου του 2ημερου συγκριτικά με προγενέστερες ετήσιες.





    PS. Εγω πάντως έτσι και αλλιώς ειτε 1 ειτε 2 θα ειμαι εκει.
    μετα απο 3 ετησιες σου λεω οτι εχει νοημα αυτο που παει να γινει φετος σπυρακο.

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  13. #28
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    μετα απο 3 ετησιες σου λεω οτι εχει νοημα αυτο που παει να γινει φετος σπυρακο.


    πσσσςςςς...... συ ΄σαι παλιοοοοοός φιλαράκι......πωωω ρε , πως του το πες αυτό ..... του χρειαζότανε εδω που τα λέμε .... όχι, καλά του ΄κανες, που ΄βγαλε και γλώσσα το νεούδι .....τσσς ...

    σε γουστάρω ρε μάγκα ....ακου ρε 3 ετήσιες .....χύθηκα λεμε ....

  14. #29
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
    πσσσςςςς...... συ ΄σαι παλιοοοοοός φιλαράκι......πωωω ρε , πως του το πες αυτό ..... του χρειαζότανε εδω που τα λέμε .... όχι, καλά του ΄κανες, που ΄βγαλε και γλώσσα το νεούδι .....τσσς ...

    σε γουστάρω ρε μάγκα ....ακου ρε 3 ετήσιες .....χύθηκα λεμε ....

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Λεωνίδας
    Εγγραφή
    11/11/2005
    Μηνύματα
    3.747
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Σελίδα 2 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ετησια εκδρομη moto.gr στις 22/6
    από hornet στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 258
    Τελευταίο μήνυμα: 29/04/2009, 15:49
  2. ΕΤΗΣΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ Moto.gr - Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
    από Vstrommer71 στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 118
    Τελευταίο μήνυμα: 18/05/2007, 08:43
  3. ΕΤΗΣΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ Moto.gr
    από hornet στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 176
    Τελευταίο μήνυμα: 12/05/2007, 23:36

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF