Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 32

Θέμα: ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  1. #16
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2004
    Μηνύματα
    1.661

  2. #17
    σψι φι ρθλεσ ;-) Το avatar του/της danaos75
    Εγγραφή
    02/04/2004
    Μηνύματα
    731
    ...
    The MEDIATOR between the HEAD and the HANDS MUST be the heart.

  3. #18
    Επειδή δεν θέλω να αφήνω πράγματα να αιωρούνται ξανμπαίνω στη διαδικασία για να αποσαφηνίσω κάποια πράγματα δεν κατηγορώ κανένα κράτος, το οτι το κράτος που ζούμε είναι ενα μεγάλο μπουρδέλο νομίζω πως όλοι μας το κατανοούμε εκτός απο 300 ανθρώπους τους οποίους ΕΜΕΙΣ ψηφίζουμε, εγώ όχι αλλά πολλοί μεταξύ ημών. Δεν κατηγορώ κανέναν άλλο πέρα απο τον εαυτό μου και δεν αισθάνομαι άξιος να κατηγορίσω κανέναν συνάνθρωπό μου όσο γελοίος και αν γίνεται δίχως επιχειρήματα και δίχως ίχνος λογικής σκέψης, ευχαριστώ πολύ όλους για τα καλά σας λόγια ένα έχω να πω εγώ πήγα για μπάνιο σήμερα με το παιδί μου και τη γυναίκα μου ο Παναγιώτης δεν θα ξαναπάει...
    Δε ξέρω ποιος νοιώθει τον μεγαλύτερο πόνο αυτός που φεύγει ή αυτοι που μένουν πίσω και μη βιαστείτε να απαντήσετε ΕΔΩ είναι η κόλαση ΕΔΩ και ο παράδεισος ΡΕΕΕ το τι συμβαίνει εκεί πάνω θα το μάθουμε μόνο όταν πάμε και εμείς γι'αυτό κάντε αυτό που πρέπει για να κάνετε τη ζωή τη δική σας καθώς και της οικογένειάς σας παράδεισο και όχι κόλαση ζήστε τη ζώη στα άκρα αλλά μείνετε ζωντανοί εδώ σας θέλουν όσοι σας αγαπάνε και αυτοί θα πονέσουν αν πάθετε κάτι αυτοί είναι μετρημένοι, όλοι οι άλλοι ότι και να πουν θα ξεχαστεί.
    Δεν τα έβαλα με κανέναν λοιπόν αγαπητοί μου μόνο με τον εαυτό μου γαιτί έχω συντελέσει και εγώ στη διαμόρφωση προσωπικοτήτων έχω ανέβει και εγώ στον Άγιο Γιάννη το Ρώσσο με τα γόνατα ξυσμένα και όλα τα σχετικά και παράλληλα είχα το θράσος να μπώ και να ανάψω κερί και να προσευχηθώ ΕΙΜΑΙ ΑΞΙΟΛΥΠΗΤΟΣ γιατί τον εαυτό μου σκεφτόμουν και όχι αυτούς που έθεσα σε κίνδυνο κάνοντας οτι έκανα, μπερδεμένα πράγματα και μπερδεμένες σκέψεις οι οποίες αν και ξεκάθαρες μέσα μου δύσκολα αποτυπόνονται στο χαζοκούτι που κοιτάζω και πάλι.
    Χάσαμε οτι πιο μοναδικό είχαμε σαν πλάσματα την αμεσότητα φτάσαμε να μιλάμε με κουμπιά και να τρώμε σκατά, μπράβο μας είμαστε Άξιοι πλέον έχουμε και μοτοσυκλέτα τώρα και πάμε με τα όσα να πιάσουμε τη χαμένη ελευθερία που μας στέρησε το κλουβί που ζούμε και πάλι ΑΞΙΟΙ.
    Μέσω της μοτοσυκλέτας γνώρισα τη γυναίκα μου και έχω μια υπέροχη οικογένεια, μέσω της μοτοσυκλέτας έζησα όλα εκείνα τα οποία η οικογένειά μου δεν θέλω να ζήσει ποτέ και να μη τα ζήσει η οικογένεια κανενός, καλό απόγευμα και όπως έγραψα κια εχθές ούτ και απόψε θα κοιμηθώ ήρεμα το εύχομαι για εσάς που φοβηθήκατε πως σας κατηγόρησα, δεν το έκανα και δε θα το κάνω τις ευθύνες τις αναζητώ σε όσους κλέινει η πόρτα και ο εαυτός μου ποτέ σε ξένους.
    ΟΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΟΥΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥΣ ΟΙ DUCATI ΦΤΙΑΧΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ

  4. #19
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    ola stin zoi 8a ginoun opos prepi ke otan prepi
    ligi isixia gia ton xamo tou filou den vlapti

    ana8ematismoi ke eksorkismoi ke siniditopioisi tou sistimatos tis xoras tin ora pou kideftike an8ropos den xorane

    an8ropos simeni prolipsi
    me tin idia logiki pou pernoume merika kila kreas gia proliptikous logous

    etsi prepi na simperiferomaste sta panta sto pos megalonoume ta pedia mas ti tous ma8enoume pos na odigane ke lipa

    isos afto to oksimoro na miazi me to proigoumeno tou meta apo ola arxizoume ke leme
    ala ine safos kalitero

    pote kanis na min mpi se kamia 8esi tosis asximias ke ponou

    kalo taksidi ston atixo filo
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  5. #20
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    .
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  6. #21
    ΜΑΝΟΣ para siempre Το avatar του/της vangelis 64
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.431
    Να πω μόνο ότι χαίρομαι για την ώριμη σκέψη τού Γιώργου,που δεν την συναντάμε εύκολα σε πολύ μεγαλύτερες ηλικίες.

    Για τον πόνο του.....βγάζω το σκασμό.
    moto perpetuo



    Todo eso de la creacion es mentira, el sufrimiento de la creación es mentira, lo que pasa que los artistas somos unos charlaores (habladores)
    y lo que queremos es engañar a la gente. Los artistas de verdad como vivimos es así, to el día echao, no sufrimos ni na, lo pasamos muy bien,
    hasta luego.
    -------------------------------------------------------------------
    [FONT=courier new]Paco de Lucia[/FONT]

  7. #22
    ola stin zoi 8a ginoun opos prepi ke otan prepi
    ligi isixia gia ton xamo tou filou den vlapti

    ana8ematismoi ke eksorkismoi ke siniditopioisi tou sistimatos tis xoras tin ora pou kideftike an8ropos den xorane

    an8ropos simeni prolipsi
    me tin idia logiki pou pernoume merika kila kreas gia proliptikous logous

    etsi prepi na simperiferomaste sta panta sto pos megalonoume ta pedia mas ti tous ma8enoume pos na odigane ke lipa

    isos afto to oksimoro na miazi me to proigoumeno tou meta apo ola arxizoume ke leme
    ala ine safos kalitero

    pote kanis na min mpi se kamia 8esi tosis asximias ke ponou

    kalo taksidi ston atixo filo


    Καλέ μου φίλε δεν θα σε πω ανόριμο αν και αυτό δείχνει και οτρόπος που σκέφτεσαι και οτρόπος που γράφεις δυσκολεύτηκα να καταλάβω τι λες, πάντως αν κατάλαβα καλά ενοχλήθηκες και εσύ, καλά έκανες και χαίρομαι μακάρι να μπορούσα να κάνω και άλλους να ανησυχύσουν , βέβεα δεν πρόκειται να αλλάξεις είσαι ένα κομμάτι απο το κρέας που αγοράζεις προληπτικά ??? Πρώτη φορά το ακούω αλλά μάλλον κάτι θα ξέρεις.
    Αγαπητέ μου το σύστημα το γνωρίζω αρκετά καλά απο τότε που πήρα την πρώττη μου μηχανή μια και φάινεται οτι είσαι ενας ακόμα μοτοσυκλετιστής και δε μου την πήρε ο μπαμπάς το σύστημα το είδα όταν είδα ανθρώπους να πεθαίνουν γιατί δεν νοιάζεται κανείς, το είδα μέσα στα νοσοκομεία απο πολύ μικρή ηλικία και το βλέπω καθημερινά ώντας εργαζόμενος σε τομέα υγείας, δεν ανέχομαι όμως κριτική απο κανέναν και θα φωνάξω και θα γιουχάρω και θα πω την αλήθεια όπως είναι και ας πειράζει και εσένα και πολλούς άλλους εσείς οι πολλοί άλλοι φτιάχνεται σκατένιες κοινωνίες και ας μην το δέχεσται είστε απόλυτα εναρμονισμένοι με το ρόλο του συστήμαστος και παίζεται τους καραγκιόζηδες μια χαρά.
    Και να σου πω και κάτι ακόμα Κε Θιγμένε νεοέλληνα εγώ ντρέπομαι ρε που είμαι Έλληνας ντρέπομαι που είχα παπού στο ΕΑΜ και η κόρη μου δε θα μάθει απο το σχολείο τι ήταν ο προπάππους της δεν θα μάθει τι σημαίνει αρχαίο Ελληνικό πνεύμα κι αρετές και ξέρεις ποιός φταίει να σου πώ εγώ φταίς εσύ και οι όμοιοί σου που δεν αναγνωρίζεις τα λάθη σου και δε θα το κάνεις ποτέ γιατί ποτέ δρ βρέθηκες αντιμέτωπος με αυτά.
    Αλλά ας μην σου πώ άλλα γιατί μάλλον τώρα που το διαβάζεις δεν ξέρεις απο που να αρχίσεις να βρίζεις και να κάνεις κριτική φυσικά δεν θα κάνεις αυτοκριτική.
    Ο λόγος που φωνάζω ρε ΗΛΙΘΙΕ δεν είναι γιατί έφυγε ακόμα ένας είναι επειδή βαρέθηκα ρε ΒΛΑΚΑ να πηγαίνω σε κηδείες βαρέθηκα να μην έχω δάκρυα και βαρλεθηκα να λέω ψέματα στους γονείς για δήθεν κουράγιο φωνάζω για να αφυπνήσω συνειδήσεις μήπως και δε θρηνίσει άλλη μάνα το παιδί της μήπως και φάω κουφέτα σε γάμο και όχι σε κηδεία ρε ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ λυπάμαι για λογαριασμό δικό σου και των όμοιών σου και να σου πώ και κάτι σε ευχαριστώ που μου έδωσες την ευακιρία να ξεσπάσω αν και δε νομίζω πως κάτι θα βγάλω ούτε και πρόκειται να γίνεις άνθρωπος απλά να ξέρω πως σου είπα μια αλήθεια μια αλήθεια για το τι είσαι και τι είστε όλοι εσεις που κοιτάζετα;ι το τώρα και το κόλο σας χωρίς ποτέ να νοιαστείται για τους άλλους.
    ΑΣΕ ΜΕ ΝΑ ΞΕΡΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΩς ΕΙΝΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΤΗΣ ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΝΕΟΕΛΛΗΝΑ .
    ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΨΕΤΕ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΩΠΑΙΝΟΥΜΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΩΝΑΞΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΕΝΑ ΑΡΚΕΤΑ ΕΝΑ ΟΧΙ ΑΛΛΟΣ ΕΝΑΣ ΝΕΟΣ ΧΑΜΕΝΟΣ ΤΟΣΟ ΑΔΙΚΑ.
    ΟΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΟΥΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥΣ ΟΙ DUCATI ΦΤΙΑΧΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ

  8. #23
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.886
    Koyrsare ο πονος ειναι πολυς το καταλαβαινω, καλο θα ηταν ομως να χαλαρωσεις γιατι σε λιγο καιρο τα πραγματα θα τα δεις με αλλο ματι.

    Δεν επρεπε να πεις αυτα που ειπες παραπανω (αφου το ενιωθες καλα εκανες)τωρα το θρεντ θα παρει αλλη τροπη.

  9. #24
    Μέλος με μέλι Το avatar του/της marulis
    Εγγραφή
    09/06/2007
    Μηνύματα
    539
    ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ στο παλληκάρι.
    θελω να ΦΥΓΩ!!!!!!!!!!!
    ...........Πέταξες ψηλά , κι΄ας λεν σε ρηξαν, Γιάννη δε σε χωράει όλη η γηηηη .............
    Η μυρωδιά του εμετού από το χαλί φεύγει με γάλα η να το τρίψω με πράσινο σαπούνι;
    πω-πω μια κανονια!!!!

  10. #25
    Δυτηχώς δεν έμαθα ποτέ μου να σωπαίνω δεν θα το κάνω τώρα αν έθιξα κάποιον λυπάμαι την αλήθεια όμως δε την κρύβω ούτε διαχωρίζω τον εαυτό μου απο τα λάθη μου τα αντιμετωπίζω καθημερινά και όχι πάντα με θετικό αποτέλεσμα όμως δε το βάζω κάτω.
    Αν πάρει άλλη τροπή δε με ενοχλεί έτσι και αλλοιώς όλοι μας πίσω απο την απρόσωπη οθόνη του υπολογιστή κάνουμε κριτική και μιλάμε με ιδιαίτερο ύφος, ξέρω καλά τι θα ακούσω και τι θα μου σούρουν πολλοί πάραυτα έχω κρατήσει μια καλή θέση ανάμεσα στα πόδια μου για να τους καταχωρίσω, το θέμα είναι στη καθημερινότητά μας τι κάνουμε στη πραγματικότητα τι γίνεται και όσο για το ίντερνετ καλώδια είμαστε όλοι μας.
    ΟΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΟΥΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥΣ ΟΙ DUCATI ΦΤΙΑΧΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ

  11. #26
    Ρε μαγκα καταλαβαινω (οσο θα μπορουσα) οτι πονας για την απωλεια του φιλου η δικου σου ανθρωπου

    δεν θα ποσταρω (και δεν ποσταρω ποτε) δηθεν κλαψερα emoticon

    Αλλα πες μου γιατι φταιει η πουτανα η καινωνια και ο αδικος ντουνιας για τον χαμο του?

    Που κολλαει στην ολη ιστορια το σαπιο πολιτικο συστημα,το απροσωπο internet,η επανασταση που δεν ηρθε ποτε και η υποκριτικη κοινωνια μας?

    Και στην τελικη τι περιμενες να ακουσεις ποσταροντας εδω μεσα, περα απο "και καλα" φιλικα χτυπηματα στην πλατη και μαλακιες?

    Ολα αυτα χωρις πραγματικα καμια διαθεση να σου την πω

    Υγ αν απλα ηθελες να εκτονωθεις ξαναμανα πασο αν και βρισκω τον τροπο καπως ποζεραδικο

  12. #27
    ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ Η ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΠΟΛΥΤΕΕΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΙΑΦΕΡΩ.
    ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΟΜΩΣ ΛΥΠΑΜΑΙ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΣ, Η΄ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΤΣΙ ΝΟΙΩΘΕΤΑΙ, ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΘΕ ΛΟΓΟ ΝΑ ΑΠΟΡΕΙΤΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ AFRICATWIN ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΧΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΠΑΡΑ ΤΗΥ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ (ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ), ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΕΙΝΑΙ ΑΚΑΤΑΛΑΒΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΠΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΣΟ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΛΙΓΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΑΚΟΜΑ, ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΝΩΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΤΟΝΩΘΩ ΠΑΩ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ. ΟΥΤΕ ΠΟΖΑ ΟΥΤΕ ΠΡΟΖΑ ΗΡΘΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΩ ΦΟΑΒΑΜΑΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΞΑΝΑΕΓΡΑΨΑ Η' ΜΑΛΛΟΝ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΑΝΕΧΤΗΚΑΤΕ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΑΝΩΤΕΡΟΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΚΑΤΕΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΙΔΙΟΤΕΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΑΡΑΚΟΛΩ ΤΟΥΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ ΝΑ ΣΒΗΣΟΥΝ ΤΑ ΟΣΑ ΕΝΑΣ ΤΑΠΕΙΝΟΜΕΝΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΓΡΑΨΕ.
    ΟΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΟΥΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥΣ ΟΙ DUCATI ΦΤΙΑΧΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ

  13. #28
    Ok the κλαψα must go on

    κανεις δεν ειπε οτι η κοινωνια μας ειναι τελεια ουτε τπτ απο τα υπολοιπα που λες

    δεν τιμας την μνημη του παλικαριου ετσι

  14. #29
    koursaros7

    Σε καταλαβαίνω απόλυτα , αλλά μάλλον λόγο ηλικίας και βιωμάτων ,
    Που σίγουρα τα νέα παιδιά , δεν έχουν .

    Μας έσβησαν από το χάρτη τις αξίες , μας σβήνουν από τα βιβλία την ιστορία , μας παίρνουν την υπερηφάνεια , για να μας κάνουν ζωάκια καταναλωτές .

    Οχι δεν είμαστε εμείς που έχουμε πλέων το ελέγχω της ζωής μας , αλλά οικονομικά κέντρα που αλλάζουν ότι δεν τους εξυπηρετεί .

    Πως γίνετε μια τράπεζα , να έχει στο συμβόλαιο δανείου , 80 όρους , και ο καταναλωτής να μην έχει στο σύνταγμα του, ούτε έναν , που να πηγαίνει κόντρα στους 80 όρους .

    Αλλο παράδειγμα , δίνει μια συμβουλή ο πατέρας στο γιο , και ο γιος τον γράφει , διοτι δεν είναι In , να ακούς τον πατέρα σου.

    Στο σοβαρό ατύχημα , άμα είσαι κάτω από 30 σε πάνε αμέσως στο χειρουργείο , άμα είσαι πάνω από 30 σε αφήνουν στην αναμονή , εάν υπάρχει νεώτερος που έχει ανάγκη .

    Το κράτος σπαταλάει λεφτά , για χαζομάρες , αλλά εάν δυο βρέφη χρειαστούν άμεση μεταφορά , λόγο έλλειψης ειδικών ασθενοφόρον , ένα από τα δυο θα πεθάνει .

    Και σταματώ εδώ λέγοντας , σε καταλαβαίνω , αλλά δεν μπορώ να κάνω τίποτα για να μειώσω λίγο τον πόνο σου .
    κάτι που με βοηθά στα δύσκολα , είναι μια βόλτα στην θάλασσα , η το άναμμα ενός κεριού σε ένα εκκλησάκι .

    Αυτα τα λίγα ..

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Φίλε κουρσάρε μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις πως πέθανε το παλικάρι?

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF