Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 18 από 18

Θέμα: ΔΩΣΕ ΘΑΡΡΟΣ...........

  1. #16
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
    Oτι λακαμια και να μου κανουν, αν μου ζητησουν συγνωμη το ξεχασα το επομενο δευτερολεπτο

    Οταν η συγνωμη δεν γινεται δεκτη, ειτε εισαι μοτοσυκλετιστης να εισαι, ειτε ταριφας, ειτε πρεζακιας να πεφτεις κατω, τοτε εισαι μεγαλο ρεντικολο.
    Παιδιά επιτρέψτε μου να γίνω κάφρος και να διαφωνίσω ελαφρώς. Ναι, ως επί το πλείστον η συγνώμη πρέπει να γίνεται δεκτή, εξ'αλλου όλοι κάνουμε τα λάθη μας, μηδενός εξαιρουμένου. Και εγώ τις έχω κάνει τις μαλακίες μου.

    Αλλά νομίζω πως εξαρτάται και από το μέγεθος της λαλακίας. Τι να την κάνω τη συγνώμη ότι περνάει η άλλη το κοκκινο φανάρι και εμβολίζει τον άλλο?
    Γυρνούσα χτες το βράδυ, διασταύρωση Γερακα. Εγω κατεύθυνση απο Λαυρίου να στρίψω προς Αγ. Παρασκευή, πράσινο φανάρι. Και ενώ προσεγγίζω ελέγχοντας διαστάυρωση (τι και αν εχω πρασινο, πάντα ελέγχω), βλεπω fabia να ερχεται πλακομενο. Δεν μπορεί λεω, θα σταματήσει (εξάλλου δεν ήταν για να προλάβει το φανάρι, ήταν ήδη κοκκινο), κόβω, εστιάζω στο πρόσωπο του (της) οδηγού, τπτ! σε άλλο κόσμο ήταν η τύπισα. Πέρασε σε απόσταση περίπου 2 μετρων και δεν κατάλαβε τπτ! ο κόσμος που ήταν σταματημένος στα γύρω φανάρια τραβούσε τα μαλιά του...

  2. #17
    Φτουσκουλικομυρμηγκότρυπα Το avatar του/της Sabre
    Εγγραφή
    10/02/2006
    Μηνύματα
    484
    Αν είχες Φορτηγό και της πάταγες κόρνα την ώρα που ξεκίναγες θα σου έλεγα εγώ - η κουφάλα τι έκφραση θα είχε στο πρόσωπο της...
    Έχουμε δεί το τέλος της ιστορίας, το τέλος του υπαρκτού σοσιαλισμού, το τέλος της Θρησκείας, το τέλος της αυταπάτης, ακόμα και το τέλος της χιλιετηρίδας...
    Μόνο το τέλος της μαλακίας δεν προβλέπεται να δούμε σύντομα.

  3. #18
    Υπάρχει μια κόρνα για μηχανές, aftermarket πράμα, εννοείται, που έχει τρομακτική ένταση. Τρομακτική στην κυριολεξία . Αυτή θα βάλω στο μοτόρι μου. Φυσικά θα την έχεις για εξέχουσες περιπτώσεις γιατί όχι μόνο συναγερμοί των τριγύρω αυτοκινήτων θα πάρουν μπρος, αλλά ακόμα και κουφοί θα την ακούσουν :rotflmao:

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 105
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2022, 19:29
  2. Δεν βάζεις κράνος και ζώνη;... δώσε το 1/3 του μισθού σου...νεός ΚΟΚ
    από Gandalf dr685sm στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 180
    Τελευταίο μήνυμα: 10/09/2006, 01:19
  3. Ιστορίες για αγρίους (δώσε μία και εσύ, τσάμπα είναι)
    από zireous στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 27/05/2006, 22:20
  4. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 05/04/2005, 23:42
  5. Δωσε Καλημερεσ
    από monstermind στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 08/09/2004, 11:22

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF