Σελίδα 2 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 73

Θέμα: DirtyWash και σοβαρό πρόβλημα σε δερμάτινο!

  1. #16
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ASTRAKITCAR
    o Αντωνης ειναι ενας φιλοσοφος καθαριστης που του παει η μανα μου κοστουμια κτλ..

    του πηγα το δερματινο...

    αν πηρε 20-25? δεν θυμαμαι καλα ,αφου μου εκανε περιεργεια το ποσο λιγα μου πηρε αφου σκεφτηκα οτι δεν βγαζει κερδος καθολου...(βεβαια οποτε παω πιανουμε κουβεντα απο αρχαια ιστορια εως τον πολεμο του Ιρακ...)ειναι απο τους ανθρωπους που εχει προσωπικη επαφη με τον πελατη..

    το σιγουρο ειναι οτι τι μπουφαν ειναι καλυτερο απο καινουριο!!!!απο τοτε ειπα θα το παω μια φορα τον χρονο στον Αντωνη..

    ειναι κοντα στο Αιγαλεω για οποιον ενδιαφερεται...στα ΤΕΙ ΑΘηνας κοντα...
    Φιλε ενδιαφερομαι στειλε μου πμ που ειναι ακριβως!

    Μιας και ειμαι απο Αιγαλεω και γω σε ποια ΤΕΙ ειναι κοντα στην καβαλς η στην θηβων?
    Keep spamming!!!:a13:

  2. #17
    Γιαννη ΤΕΙ Αθηνας ειναι αυτο που ειμαι εγω.Στην Καβαλας δηλαδη.Στην Θηβων ειναι τα ΤΕΙ Πειραια.

  3. #18
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5
    Γιαννη ΤΕΙ Αθηνας ειναι αυτο που ειμαι εγω.Στην Καβαλας δηλαδη.Στην Θηβων ειναι τα ΤΕΙ Πειραια.
    Bρε Γιαννο αυτο το ξερω(ολη μερα μεσα στις φοιτητριες ειμαι κα γω,διπλα σου ειμαι ),εγω ρωταω σε ποια απο τα δυο ΤΕΙ ειναι το μαγαζι που λεει ο φιλος.
    Keep spamming!!!:a13:

  4. #19
    Ναι ρε συ το ξερω οτι εισαι διπλα στο δικο μου ΤΕΙ,αλλωστε κατι εχει ακουστει οτι ενας τυπος με δερματινα καθεται και παρενοχλει αθωα 20χρονα την ωρα που σχολανε απο την σχολη... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    Απλα το ειπα επειδη το παιδι ειπε οτι ειναι κοντα στο ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ και οχι Πειραια...

  5. #20
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5
    Ναι ρε συ το ξερω οτι εισαι διπλα στο δικο μου ΤΕΙ,αλλωστε κατι εχει ακουστει οτι ενας τυπος με δερματινα καθεται και παρενοχλει αθωα 20χρονα την ωρα που σχολανε απο την σχολη... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    Απλα το ειπα επειδη το παιδι ειπε οτι ειναι κοντα στο ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ και οχι Πειραια...
    Στραβομαρα...τωρα το ειδα.

    Ευχαριστω!

    edit:Φτου ρε φουστη με πηρανε χαμπαρι,θα αλλαξω στεκι και θα παω στα ΤΕΙ του πειραια.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Keep spamming!!!:a13:

  6. #21
    Καυλαντης ! Το avatar του/της R-1nas
    Εγγραφή
    03/04/2006
    Μηνύματα
    450
    Οποτε ανακαλυψα τελικα τι πηγε στραβα .... γμτ


    Πηγα το δερματινο Dainese MC202 στο dirtywash οπως ολος ο μοτοσυκλετικος λαος.

    Οντως περιμενα να γινει πολυ σφιχτο και εκανα υπομονη με την χρηση να ανοιξει αλλα αποτι βλεπω δεν παιζει να φτιαξει με αυτα που διαβαζω.

    Παραξενευτικα και εγω γιατι θυμομουν οτι το φοραγα με συγκεκριμενα φουτερ και τωρα δεν μπορει να κλεισει στα μανικια(παπιες) με τιποτα.


    θα πεσει βαζελινη στην υποθεση για να γινει πιο soft king .....


    οποτε δεν φταιει που ειμαι στον ογκο..... :rotflmao:

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ASTRAKITCAR
    Εγγραφή
    18/08/2004
    Μηνύματα
    287
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
    Bρε Γιαννο αυτο το ξερω(ολη μερα μεσα στις φοιτητριες ειμαι κα γω,διπλα σου ειμαι ),εγω ρωταω σε ποια απο τα δυο ΤΕΙ ειναι το μαγαζι που λεει ο φιλος.
    εχεις pm...με το τηλ..
    πωλουνται ΦΡΕΝΑ 288mm κομπλέ από AUDI A3 2.0 tsi για Group VAG (δεν είμαι έμπορος).

  8. #23
    1.οπως δινεις το τζακετ στο καθαριστηριο ,ετσι θα πρεπει να το παρεις .......δλδ να φοριεται οπως και πριν.........αλλωστε γι αυτο παμε στο καθαριστηριο ,για στεγνο καθαρισμα .....

    ρωτησα επαγγελματιες ,ψαχτηκα ,και ολοι μου ειπαν το ιδιο ..........αδιανοητο να μικρυνει το τζακετ του φιλου.........σιγουρα εκαναν καποιο λαθος ,ισως εριξαν καποιο υγρο και εγινε η ζημια .

    φιλε ,πανε στο μαγαζι να σου πληρωσουν το τζακετ για καινουριο .

  9. #24
    σαν λυση λεω την εξης .......πας στο μηχανημα που ειχαν βαλει τον William Wallas και τον τραβουσαν μεχρι να ξεχειλωσει και κανεις την δουλεια σου

  10. #25
    αν παω το μηχανακι για πλυσιμο εκει ..........mini bike θα το παραλαβω?? .......οι απιθανοι ...........

  11. #26
    ♠ ace of spades ♠ Το avatar του/της ALX GS 11½
    Εγγραφή
    20/03/2006
    Μηνύματα
    238
    Πάντως το ξαναπήγα την Τρίτη που μας πέρασε για να δούμε τι θα γίνει. Ακόμα περιμένω βέβαια απάντηση. Μου είπαν μέσα στην εβδομάδα θα με ειδοποιήσουν. Θα περιμένω μέχρι αύριο απόγευμα και βλέπουμε.
    Το πιο απίθανο που μου είπαν όμως πιο ήταν?
    Να προσθέσουν δέρμα για να το μακρύνουν!
    Ε όχι ρε μάγκες και να γίνω κλόουν μετά. Άκου λέει να προσθέσουν δέρμα! Τι το πέρασαν?

    Πάντως ψάχνομαι όλες αυτές τις μέρες κι εγώ με το θέμα του μαζέματος κι όλοι μου λένε τα ίδια. Αποκλείεται να μάζεψε έτσι ένα τέτοιο μπουφάν. Θεωρητικά τα επώνυμα δερμάτινα μοτοσυκλετιστικά ρούχα έχουν πολύ καλής ποιότητας δέρματα και δεν μπορεί να συμβεί κάτι τέτοιο.
    Κάποια λαμακία έκαναν μου είπαν όλοι.

    Λέτε γι αυτό να μου αυξήσαν τον χρόνο παράδοσης από 3-4 μέρες που μου είχαν πει αρχικά, σε 7?
    Είδαν ότι μάζεψε και δεν ήξεραν τι να κάνουν?
    Δεν έχει σημασία τι μοτοσυκλέτα οδηγείς αλλά....ΠΩΣ την οδηγείς!

  12. #27
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.484
    Αν ψάξεις τα μοτοσυκλετιστικα φορουμ....θα δεις μια περιπτωση που λογο διακοπης ρευματος εμεινε ενα δερματινο μεσα στο πλυντηριο του DirtyWash για 3 ωρες...και καταστραφηκε.
    Του το αντικατέστησαν άμεσα με ενα καινουργιο! Αυτο ειναι γεγονός.

    Επισης απο προσωπικη αποψη ειμαι πολυ ευχαριστημένος απο αυτο το καταστημα...μεχρι που
    αφησα ενα παλιο μπουφαν εκει και μου το πουλησε στην τιμη που του ειπα (εννοειτε οτι εβγαλε κιαυτος) και με πηρε τηλεφωνο να παω να παρω τα χρηματα.

    Δλδ. με λιαγα λογια....μονο λαμογιο δεν μπορω να τον χαρακτιρισω τον τύπο.
    Εκτος κιαν εχει αλλάξει ιδιοκτησία.

  13. #28
    BMW+KTM = GS 1450 EXC-F Το avatar του/της Nik0s
    Εγγραφή
    25/05/2004
    Μηνύματα
    3.596
    Έχω πάει 2-3 φορές κράνος για καθαρισμό κι έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος. Γενικότερα, μόνο καλά λόγια έχω ακούσει. Θα περιμένουμε να μας πεις την εξέλιξη της ιστορίας σου...
    - So, what do you do for a living ?
    - I'm into murders and executions.
    - I'm sorry ?
    - I said, I'm into mergers and acquisitions.

    Patrick Bateman
    -------------------------------------
    Bikepics Photo Album
    Ινδία: Δύο εβδομάδες στο Rajasthan

  14. #29
    ♠ ace of spades ♠ Το avatar του/της ALX GS 11½
    Εγγραφή
    20/03/2006
    Μηνύματα
    238
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    Αν ψάξεις τα μοτοσυκλετιστικα φορουμ....θα δεις μια περιπτωση που λογο διακοπης ρευματος εμεινε ενα δερματινο μεσα στο πλυντηριο του DirtyWash για 3 ωρες...και καταστραφηκε.
    Του το αντικατέστησαν άμεσα με ενα καινουργιο! Αυτο ειναι γεγονός.


    Oυπς...

    Αυτό τώρα με έβαλε σε σκέψεις. Εγώ το πήγα αυτή την περίοδο που έκανε απεργία η ΔΕΗ και κοβόταν συνεχώς το ρεύμα!!! Λες να την έπαθα κι εγώ έτσι?
    Δεν έχει σημασία τι μοτοσυκλέτα οδηγείς αλλά....ΠΩΣ την οδηγείς!

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ASTRAKITCAR
    Εγγραφή
    18/08/2004
    Μηνύματα
    287
    ποσο παει να καθαρισεις εκει ενα δερματινο μπουφαν?
    πωλουνται ΦΡΕΝΑ 288mm κομπλέ από AUDI A3 2.0 tsi για Group VAG (δεν είμαι έμπορος).

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Πρόβλημα σε TownMate 50cc και Ζ50...
    από Yamaha maniac στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 14/07/2010, 17:35
  2. Ηλεκτρικό πρόβλημα σε Honda; Και όμως...
    από satel στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 14/06/2010, 10:07
  3. Αλλαγη φλαντας για αγορα σε μηχανακη? Σοβαρο προβλημα?
    από Hondakias23 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 30/11/2009, 08:47
  4. Sos!!ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ
    από jek στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2006, 15:47
  5. Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 30/10/2006, 15:08

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF