Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 48

Θέμα: Μια φορά κι ένα καιρό...

  1. #16

    ΤΙ ΘΕΛΕΙ;;;

    Κοπέλα τι κι άλλη κοπέλα κάποτε δεν είχαμε όυτε μισή και τώρα καλόμαθε και δεν προλαβαίνει;;;:hypnotize
    Ποιος είναι άλλωστε ο bibikos o 2
    Α κοίτα κύριε spazzzzzz από κοπέλες κλείσαμε, τώρα θέλουμε μεγαλοκοπέλες για να χαλαρώσουμε, ε Κωστάκη

    Τοdi o τρελοθείος σου σιγά και μην δεν σε έγραφε ρε, ρώτα και τους άλλους τι έχουν τραβήξει με την πάρτυ του


    Ασε που τώρα περιπλανιέται σε χώρους με επίπεδο και ποιητικούς φιλοσοφισμούς
    ΕΙΣΑΙ ΑΜΑΡΤΩΛΗ

  2. #17
    μαμα κοιτα το δελφιΝι Το avatar του/της Todi
    Εγγραφή
    21/05/2002
    Μηνύματα
    251
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
    καλα κι οι περισσοτεροι τωρα μαλλον ακομπλεξαριστα μιλανε.μεχρι τωρα λιγο πολυ για πλακα σε εχουν πει δυο τρεις μαλακα.χαχαχααχα και σιγα τι κομπλεξ να εχουν ειδικα αυθτοι που δεν σε ξερουν.παρε αλλη μια ακομπλεξαριστη απαντηση.............τι μαλακιες καθεσαι και αναπολεις.......αυτα ειναι για το βραδυ παρεα με μια μπυρα ........γενικα μου την σπαει που οι μοτοσυκλετιστες την εχουν δει ποιητες φιλοσοφοι κτλ κτλ.


    τελος δεν σε βριζω μπορει να εισαι καλο ατομο αλλα χρειαζεσαι κοπελα....... χεχεχε

    Υ.Γ.αν σε προσεβαλα χεστηκα γιατι εγουστερνω και θα γινει της πουτανας.............
    EEEEEEEEEEETΣΣΣΣΣΣΙΙΙΙΙΙ
    \\χωσε χωσε να γινει μπουγιο//


    ρε δεν τον εχεις γνωρισει τον Κωστακι.. ειναι πολυ φιλοσοφος..
    μεχρι και μουσακι εχει...

    και ειδον εκ του στοματος δρακοντος και εκ του στοματος του θηριου και εκ του στοματος του αντιχριστου, πνευματα τρια, ακαθαρτα ως βατραχοι,
    πνευματα τεσσερα ακαθαρτα ως μπατσοι
    εκει που η φαντασια ξεπερναει την πραγματικοτητα

  3. #18
    οχι δεν λεει ........αλλα αμ θελει τις παιζουμε!.......τις μπουνιες.
    κχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!

  4. #19
    μαμα κοιτα το δελφιΝι Το avatar του/της Todi
    Εγγραφή
    21/05/2002
    Μηνύματα
    251

    Re: ΤΙ ΘΕΛΕΙ;;;

    Αρχικά δημιουργήθηκε από VAL-MPARIERINO
    Κοπέλα τι κι άλλη κοπέλα κάποτε δεν είχαμε όυτε μισή και τώρα καλόμαθε και δεν προλαβαίνει;;;:hypnotize
    Ποιος είναι άλλωστε ο bibikos o 2
    Α κοίτα κύριε spazzzzzz από κοπέλες κλείσαμε, τώρα θέλουμε μεγαλοκοπέλες για να χαλαρώσουμε, ε Κωστάκη

    Τοdi o τρελοθείος σου σιγά και μην δεν σε έγραφε ρε, ρώτα και τους άλλους τι έχουν τραβήξει με την πάρτυ του


    Ασε που τώρα περιπλανιέται σε χώρους με επίπεδο και ποιητικούς φιλοσοφισμούς
    πες αν ειναι να παρει Γιαμαχα που ακουγεται απο δω και απο κει οτι θελει να παρει ας παρει καλυτερα Βολβο να γουστερνει και ι Τζινα και το σκυλι τους οταν παρουν..
    αι σιχτιρ...
    μα τουλαχιστον ενα zxr... ακους εκει Γιαμαχα..

    και ειδον εκ του στοματος δρακοντος και εκ του στοματος του θηριου και εκ του στοματος του αντιχριστου, πνευματα τρια, ακαθαρτα ως βατραχοι,
    πνευματα τεσσερα ακαθαρτα ως μπατσοι
    εκει που η φαντασια ξεπερναει την πραγματικοτητα

  5. #20
    [FONT=century gothic]Βαλαντάααααακο..... ναι ρε γιατί να μην καλομάθουμε? Μόνο ο Μπιμπίκος να είναι ερωτίλος???? μήπως πρέπει να περάσουμε μία από Fahrenheit αύριο βράδυ??? Λεω... Μήπως?

    Μικρό Πολωνέζικο σκουλήκι.... σ'αρέσει το μουσάκι μου ρε? Και δεν το λεγες τόσο καιρό???


    ΘΕΛΩ MOTO FORUM 2002 TΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
    [/FONT]
    "In Groove We Trust" - W.F.P.
    www.wolfyfunkproject.com

  6. #21
    μαμα κοιτα το δελφιΝι Το avatar του/της Todi
    Εγγραφή
    21/05/2002
    Μηνύματα
    251
    Αρχικά δημιουργήθηκε από superfour
    [FONT=century gothic]Βαλαντάααααακη..... να ρε γιατί να μην καλομάθουμε? Μόνο ο Μπιμπίκος να είναι ερωτίλος???? μήπως πρέπει να περάσουμε μία από Fahrenheit αύριο βράδυ??? Λεω... Μήπως?

    Μικρό Πολωνέζικο σκουλήκι.... σ'αρέσει το μουσάκι μου ρε? Και δεν το λεγες τόσο καιρό???


    ΘΕΛΩ MOTO FORUM 2002 TΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
    [/FONT]

    ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΠΑ ΡΕ ΠΑΛΙΟΜΠΑΚΟΥΡΙ..
    ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΕΡΩΤΗΛΟΣ... ΑΛΛΑ ΛΕΣ ΣΤΟ ΜΣΝ..ΠΑΛΙΟΜΠΕΤΟΥΓΙΑ ΑΓΑΜΙΔΗ..ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
    JOIN THE CLUB OF MITSUKO ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΑΣΤΑ ΤΑ ΓΚΟΜΕΝΙΛΙΚΑ ΓΙΑ ΠΙΟ ΝΕΟΥς ΣΑΝ ΚΑΙ ΜΑΣ... ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ.. ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ Ο ΔΟΝ ΖΟΥΑΝ Η Ο ZANZIBAR

    και ειδον εκ του στοματος δρακοντος και εκ του στοματος του θηριου και εκ του στοματος του αντιχριστου, πνευματα τρια, ακαθαρτα ως βατραχοι,
    πνευματα τεσσερα ακαθαρτα ως μπατσοι
    εκει που η φαντασια ξεπερναει την πραγματικοτητα

  7. #22

    EΧΩ ΞΕΦΥΓΕΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΣΟΥ ΛΕΩ

    Superkaterina εύκολα πάμε αύριο εύκολα!!!!
    ΕΙΣΑΙ ΑΜΑΡΤΩΛΗ

  8. #23
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    ?????


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	tazdentist.gif 
Προβολές:	141 
Μέγεθος:	11,5 KB 
ID:	1278
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  9. #24
    ΠυκννοίΚαπνννοίΜεΠνννίξαν Το avatar του/της dela
    Εγγραφή
    24/05/2002
    Μηνύματα
    47
    Μικρό Πολωνέζικο σκουλήκι.... σ'αρέσει το μουσάκι μου ρε? Και δεν το λεγες τόσο καιρό???



    Κωστακη συγκρατείσου...

    ρε θα την βρούμε την άκρη ...και εντέλει στα παπόρια σου
    κιόλας....αλλά προς θεού άσε τα αγοράκια ήσυχα μην τρελαίνεσαι
    μην κανεις τέτοιες σκέψεις γιατί....πρρρρρρρρρ ουτε να το σκεφτομαι
    δεν θελω...

    Ουστ παλιολουγκρα !!!!!
    ----------------------------------------------
    A true friend is the one who holds your hand and touches your heart.

  10. #25
    Ο Πεφωτισμένος Το avatar του/της illuminatios
    Εγγραφή
    05/06/2003
    Μηνύματα
    247
    ΚΩΣΤΑΚΗ-ΛΟΥΚΙΑ-ΛΟΥΚΡΗΤΙΑ!
    Always made to mean nothing

  11. #26
    μαμα κοιτα το δελφιΝι Το avatar του/της Todi
    Εγγραφή
    21/05/2002
    Μηνύματα
    251
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dela
    Μικρό Πολωνέζικο σκουλήκι.... σ'αρέσει το μουσάκι μου ρε? Και δεν το λεγες τόσο καιρό???



    Κωστακη συγκρατείσου...

    ρε θα την βρούμε την άκρη ...και εντέλει στα παπόρια σου
    κιόλας....αλλά προς θεού άσε τα αγοράκια ήσυχα μην τρελαίνεσαι
    μην κανεις τέτοιες σκέψεις γιατί....πρρρρρρρρρ ουτε να το σκεφτομαι
    δεν θελω...

    Ουστ παλιολουγκρα !!!!!
    Στεφανε φανταζεσαι τον Κωστα να με κανακευει και να μου την πεφτει>>???αχαχαχαχαχαχαχαχα
    ικανο τον εχω και ειμαι και ομορφο αγορι.....


    <Κωστα παρτο χαμπαρι ρεεεε.. ΔΕ ΣΟΥ ΚΑΘΟΜΑΙ>

    και ειδον εκ του στοματος δρακοντος και εκ του στοματος του θηριου και εκ του στοματος του αντιχριστου, πνευματα τρια, ακαθαρτα ως βατραχοι,
    πνευματα τεσσερα ακαθαρτα ως μπατσοι
    εκει που η φαντασια ξεπερναει την πραγματικοτητα

  12. #27
    "Παππούς" -- (22-05-02) Το avatar του/της jimbar
    Εγγραφή
    30/09/2003
    Μηνύματα
    317

    Καλημέρα και απο μένα ...

    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από superfour
    [B][B][SIZE=3][FONT=century gothic][COLOR=green]
    Ήταν κάτι «παλικάρια» (3-4 τον αριθμό) που το έπαιζαν «ιστορία» ...


    Φίλε Κώστα, κατατάσσω τον εαυτό μου στους τυχερούς-άτυχους μετά το κείμενο σου.

    Από τότε που γνώρισα το moto.gr έλεγα «φτού μου, τι ατυχία, να μην το είχα γνωρίσει πιο γρήγορα …» και άλλα τέτοια.

    Μετά το κείμενό σου, κατατάσσω τον εαυτό μου στους «τυχερούς» … ευτυχώς που δεν το είδα να αλλάζει όπως το είδες εσύ και άλλοι τόσοι. Άρα είμαι ακόμα στους «τυχερούς» που δεν το είδαν με τα δικά σου / σας μάτια.

    Από την άλλη όμως, χάρηκα την γνωριμία μου με το Κώστα [Parji] από την Άρτα, και μάλιστα την χάρηκα διότι μπόρεσα να πιο έναν καφέ με κάποιο παιδί από το site, χωρίς να γνωριζόμαστε στα «μέρη μας». Χάρηκα με την γνωριμία του Γιώργου [Julius], του Γιώργου [Γριά Αρκούδα], του άλλου Γιώργου [Wizzard13], του Θάνου, του Νίκου, φυσικά του Περικλή, του Μιχάλη, του Θανάση, του Στάθη, του Γιάννη [boxer], και για τα κορίτσια την Θεοδώρα, την Νίκη, την Ρούλα … όλο και κάποιον ή κάποια έχω ξεχάσει.

    Εν ολίγοις μέσα στην ατυχία μου είμαι και τυχερός διότι μαθαίνω, μοιράζω τις απορίες μου, βλέπω απόψεις, συναναστρέφομαι με άτομα που έχουν ένα κοινό σημείο αναφοράς: την μηχανή…

    Εύχομαι να βρεις, και μέσα από τους «νέους» αυτό που λείπει, αυτό το αλατοπίπερο που κάνει την ζωή μας λίίίίγο πιο «γευστική».

    Την Καλημέρα Μου …
    Τζίμης
    - - - ΠANTA ΟΡΘΙΟΙ !!!! - - -

    ΘΕΕ μου μην φοβάσαι είμαι δίπλα σου!!

  13. #28
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Κωστή...

    συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.Και εγώ τυχαία το βρήκα ένα βράδυ.Έβλεπα τις πρώτες συζητήσεις και απλά έγινα μέλος να δω τι φρούτο είναι και αυτό το forum.
    Δεν υπήρχαν πολλά άτομα τότε και μου άρεσε που γρήγορα "γνωριστήκαμε".
    Γούσταρα τρελλά τα ξεκάρφωτα ποστ και όπως λέει και ο Κώστας να ψάχνεις να βρεις τις απαντήσεις!Πολύ χαβαλές που γέλαγες συνέχεια αλλά και ποστ που βοήθαγε ο ένας τον άλλο σε οτιδήποτε πρόβλημα.Ήρθε και η πρώτη συνάντηση, να σου και οι πρώτες βολτίτσες, οι πρώτοι μοτοκαφέδες και οι πρώτες εκδρομούλες!!!Πανέμορφα όλα τους!!!

    Ακόμα θυμάμαι πως προτρέπαμε άλλα παιδιά να έρθουν σε συναντήσεις.Οι οποίες συναντήσεις ήταν το κάτι άλλο!Κάθε φορά και περισσότερα άτομα τα οποία ΟΛΑ μαζί χαβαλεδιάζαμε!!! Ακόμα και οι καφεδοσυναντήσεις ήταν πολύ διαφορετικές!Αρκετά έως πολλά άτομα αλλά ΟΛΑ μαζί με ένα παράξενο τρόπο!Ο τελευταίος τέτοιος καφές ήταν τον Οκτώβρη στο Terra Petra.Από εκεί και πέρα ...

    Θυμάμαι ότι μια συνάντηση για καφέ, βόλτα, εκδρομή ήταν γεγονός!!!Δεν κανονιζόταν συχνά για αυτό.Τώρα αυτό το καθημερινό κουράζει και για αυτό έχει χάσει την μαγεία του.Οι μοτοκαφέδες έχουν χαθεί.Τώρα πλέον υπάρχουν καφέδες με παρέες κτλ αλλά ΟΧΙ ΜΟΤΟκαφέδες όπως τους είχα συνηθίσει και μου άρεσαν!

    Το άλλο που έχω παρατηρήσει είναι ότι κάποια άτομα προσπαθούν να αυτοπροβληθούν, άλλα γράφουν με γνώμονα την ηθική τους ικανοποίηση μπας και πιστέψουν ότι κάτι είναι και μόνο, βλέπεις απαντήσεις ανούσιες και ηλίθιες απλά για να απαντήσει κάποιος κτλ κτλ.Θα μου πεις ναι ρε μάγκα Internet είναι όποιος γουστάρει μπαίνει.Ναι ρε μάγκες αλλά και πριν Internet ήταν και προσωπικά δεν το έβλεπες σε ΑΥΤΟ το Forum.Άλλο χαβαλετζίδικες απαντήσεις και άλλο ΗΛΙΘΙΕΣ!

    Δεν ξέρω τι έχει αλλάξει από τότε.Σε όλα.Προς το χειρότερο (Κατ εμέ).Και στο Forum και στις βόλτες και στις καφεδοσυναντήσεις και ΠΑΝΤΟΥ!Τώρα μου φαίνεται στημένο ένα πράμα, με παρέες συγκεκριμένες κτλ.Ίσως να μου τα λέω αυτά επειδή μου λείπουν παλιότερα μέλη.Πάντως η μαγεία έχει χαθεί!Προσωπικά δεν πιστεύω ότι θα ξαναζήσουμε τέτοιες καταστάσεις.Ευτυχώς που τις ζήσαμε τουλάχιστον και ΑΝΑΠΟΛΟΥΜΕ!

  14. #29
    [FONT=century gothic]
    Ρε σεις! Μέχρι και κουμπαριές "γεννηθηκαν" από το forum και όχι μόνο! Δηλαδή αν κάτσεις να το καλοσκεφτείς μιλάμε για ΤΡΕΛΑ πράγματα που αν τα πεις σε κανένα θα σε κοιτάει με το στόμα ανοιχτό! όσο για το αν φιλοσοφώ ή όχι δεν το ξέρω εγώ! απλώς γράφω κάτι που τελευταία με έχει προβληματίσει. Kαι αν η ... ρίγανη θεωρείται φιλοσοφία τότε είμαι ο ΣΩΚΡΑΤΗΣ! Αλλά όπως είπε κι ο Μπιμπίκος... μάλλον μας τελείωσε!

    Πάντως γενικότερα έχω παρατηρήσει όσο είνα απλά τα πράγματα περνάς πιο ωραία. Στα πάντα! όταν αρχίζεις και σκαλίζεις και αναβαθμίζεις ιδέες, απόψεις, καταστάσεις, τότε...! Όχι βέβαια να μείνεις οπισθοδρομικός αλλά ρε αδερφέ άστα και λίγο τα πράγματα να κυλήσουν! Και δεν αναφέρομαι σε παλιούς και νέους! Απλά στην αρχή ήταν διαφορετικά... δεν ξέρω υπήρχε μια μαγεία....

    ΚΑΙ ΣΤΗ ΤΕΛΙΚΗ ΡΕ ΜΑΡΚΕΛΛΟ ΒΓΑΛΕ ΚΑΝΑ VIRTUAL ΜΟΤΟ FORUM 2002 NA ΞΑΝΑΔΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΠΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΛΙΓΟ!!!!! JULIUS ΑΚΟΥΣ? ΑΣΕ ΤΟ ΤΑΒΛΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ

    ΑΪΝΤΕ!!!!


    [/FONT]
    "In Groove We Trust" - W.F.P.
    www.wolfyfunkproject.com

  15. #30
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2003
    Μηνύματα
    199
    ...ΠΕΣΤΑ!!
    www.copacampagnia.gr

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Μια φορά κι ένα καιρό υπήρχαν τα ΔουΣού.
    από Ζεύκας στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 10/03/2013, 17:55
  2. Μια φορά και ένα καιρό
    από Anty12 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 05/03/2009, 06:50
  3. Μια φορά και έναν καιρό...
    από gerodim στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 23/04/2007, 22:32
  4. μια φορα και ενα καιρο
    από EVI στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 19/06/2006, 14:14
  5. Μια φορά και έναν καιρό στην αρχαία Αίγυπτο
    από Ora_Nihil στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 14/05/2004, 07:57

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF