Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 17 από 17

Θέμα: Έκθεση Μηχανής & η μαύρη μου αλήθεια ...

  1. #16
    the wolf lives in side me Το avatar του/της wolfman13
    Εγγραφή
    28/06/2002
    Μηνύματα
    176
    simfono me to filo me to kairo matheneis arkei na min kaneis malakies mexri na to mathis kai ego 3ekinisa me ena srx600 kai meta pira ton elefant750 me ta diplasia alloga asxeto oti ekana kai proponisi me katharo sxedon 1 xrono.stin arxi pigena san papia tora apla tou pino to aima.kai vevaia kalo einai oti to exo mathi kai otan exei kapio provlima i zitaei servis pali san papia pigeno mipo san xelona!!opote pare oti esy nomizeis den genithikame odigares apla mathame kai mathenoume akoma.(ma kala fovithikes to gazi apo to varadero hmarton:PP to mono gkazi pou fovithika xestika dil htan to r1 kai antithetos to zx12r pou eperna volta sixna den me fovize)
    Tous les autres produits chimiques utilisГ©s dans cette Г©tude Г©taient de qualitГ© pharmaceutique, nos chimiques prГ©sentent des activitГ©s nГ©matocides, cytotoxiques et antioxydantes 14,15,16,17.

  2. #17
    να σου πω, εγω οδηγω απο το 1975 μοτο μεγαλου κυβησμου, εμαθα να μην φωβαμε αλλα να σεβομαι την μοτο. και να σκευτομαι με το πανω κεφαλι οταν οδηγω. αν κανεις και εσυ το ιδιο δεν εχει σημασια το ποσα αλογα θα εχει ο σταβλος σου. οι μοτο που με εντυποσιασαν με το γκαζι τους ηταν. 1) η βενελι SEI 900 6κηλινδρη φτιαγμενη στα 1100, και 2) το ZX12R του 2002. και η μοτο που δεν μου αρεσε για τον τροπο που δηνη την δηναμη στον τροχο, ηταν το FZR 1000 GENESIS το πριν το εχουπ. ειχε πολυ γκαζι αλλα και πολλες τρυπες με αποτομα ξεσπασματα. πριν παρω το καβασακι ημουν μεταξη XX και ZZR και κατελιξα στο καβασακι λογο του οτι δεν αντεχει ο κολος μου το χουφτομα απο τον σαρακακι. και τα δυο ειναι αξιολογοτατα αλλα για εμενα που κανω 40-50000 χιλ τον χρονο με την μοτο ειναι το κοστος συντηρησης υπερ του ZZR και λογο των πιο φτηνων ανταλακτικων που εχει. οσους ξερω να εχουν παρει το χχ δεν εχω ακουση κανενα παραπονο. με απλα λογια ειναι χοντα. αν δεν ηταν και ο σαρακακης αντιπροσοπος τοτε θα επερνα χοντα με κληστα ματια.
    γιωργος

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 04/02/2013, 08:07
  2. Αγορα Μηχανης Παρακαλω Πειτε Μου Αποψεις
    από alx8619 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 31/08/2010, 17:25
  3. Έκθεση: " Ο μπαμπάς μου"
    από ermiss στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 20/09/2008, 23:18
  4. Αλλαγή της μηχανής μου
    από chai-lis στο forum Yamaha TDM series
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 17/04/2008, 14:02
  5. Η περιπετεια με τα λαδια της μηχανης μου TDM 850
    από petros047 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2005, 22:07

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF