Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 19 από 19

Θέμα: Ereuna_Agoras

  1. #16

    Unhappy Re

    Ναι, φίλε xifia το σκέφτομαι και αυτό. Τα sv στην μέχρι τώρα πορεία τους έχουν βγάλει κάποιο πρόβλημμα ; Δεν ξέρω γιατί αλλά γενικά έχω πάρει απο φόβο το σύστημα του ψεκασμού στις μοτο. Εχω την εντύπωση ότι σαν πιό πολύπλοκο σύστημα που είναι, αν χαλάσει θα θέλει και πολύ money για επισκεύη. Ισχύει κάτι τέτοιο ; Και τα τελευταία transalp με ψεκασμό δεν βγαίνουν ;

  2. #17



    το sv ξερω (και απο το δικο μου) οτι ακουγεται η καμπανα αλλα δεν ξερω περισοτερα γιατι το εχω λιγο καιρο και με τα κρυα ουτε που προλαβα να το στρωσω....

    παντως απο την αντιπρωσωπια μου ειπαν οτι ετσι κανουν ολα τα τ/α.....αν γνωριζει καποιος περισοτερα ενδιαφερομαι και εγω να μαθω......

  3. #18
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/04/2004
    Μηνύματα
    173
    αμα δε γουσταρεις ψεκασμους παρε το τρανσαλπ.Καιει ομως παραπανω απ τα v tης σουζουκι

    ειναι πως αισθανεσαι εσυ πιο ανετα.Μια δυσλειτουργια στα καρμπυρατερ επισκευαζεται απ τον ιδιοκτητη αν εχει το μερακι και γνωριζει, οι περισσοτεροι βεβαια κατοχοι τρανσαλπ δεν ξερουν τι ειναι ζιγκλερ.

    ο ψεκασμος ειναι πολυ πιο συνθετο πραμα, εγκεφαλος, μπεκ, αισθητηρες κλπ.

    επειδη και γω ειχα αυτο το κολλημα,(λεω ειχα γιατι η μοτο που εχω τωρα εχει ψεκασμο) θα σου ελεγα να μην το βαλεις κρητιριο για το μηχανακι που θα παρεις

    Αν εισαι απ αυτους που κανουν τα σερβις στο συνεργειο, ο ψεκασμος θα σου κατσει πολυ καλυτερα.

    η ετσι η γιουβετσι.Δεν υπαρχει ολιγον εγκυος.Και το χτ εχει ηλεκτρονικη, πολλαπλασιαστη, ανορθωτη

    Η παιρνεις μπεμπα με μανιατο και πλατινες να γουσταρεις(εγω καραγουσταρω και το χω στο προγραμμα)

    σε λιγο δεν θα υπαρχουν καρμπυρατερ σε καμια μοτο

  4. #19


    αν και εχω transalp στο θεμα ψεκασμου θα συμφωνησω μαζι σου γιατι ειτε ξερεις ειτε οχι θελει και το <<χου>>του το καρμπυρατερ για να το ρυθμισεις και ως γνωστω στην ελλαδα του 2005 καθε <<μητσος>> εχει γινει μαστορας επειδη απλα δουλευε καποτε ως βοηθος καπου ....ενω ο ψεκασμος ειναι απλα τα πραγματα βγαζεις ,
    καθαριζεις,βαζεις και εφυγες ......





    Υ.Γ.δεν εχω κατι με τους μητσους ως ονομα ....για να μην παρεξιγιομαστε κιολας........:smilea:

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF