Σελίδα 2 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 76

Θέμα: Ελεος ρε φιλε...

  1. #16
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    i ili8iotita fenete apo ala pragmata oxi apo to an odigai kapoios moto xoris boyfan xoris kranos i me dixala padofla
    epidi i zoi den ine mono mixanakia........


    loipon kalo 8a itan na prosexete ligo ta pragmatika ili8ia pragmata poy simbenoyn simera ke mis sa zoa anexomaste ke na stamatisete ka8e xrono tetia epoxi na kanete sa tis par8enes poy toys piasan to bizi otan blepete kapoion etsi....siga to sok.....



    episis ti mia mera poy 8a bgite ti bolta sas kalokeri foul ntimeni mi kitate ton alon me ifos anoterotitas opos koitai o homo sapiens ton pi8iko.....

    giati ke esis na ste sigoyroi kapoy ta kanete iperbolika skata ke la8os ke gelane mazi sas..........ke fisika me afti tin antidrasi iste to idio xazoi me to sfixti poy koroideuete..........





    loipon koitaxte na beliosete ti dikia sas kaboyra ke stamatiste na gelate me tin kaboyra toy aloy.........giati exete ke sis mia...........


    filakia
    Αυτο που λες θα χε νοημα αν οδηγουσε παπι, αλλα οταν οδηγαει Hayabusha το πραγμα αλλαζει...
    Το κοριτσι παλι τι φταιει?

  2. #17
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Αρχικά δημιουργήθηκε από IVX
    Αυτο που λες θα χε νοημα αν οδηγουσε παπι, αλλα οταν οδηγαει Hayabusha το πραγμα αλλαζει...
    Το κοριτσι παλι τι φταιει?



    eksoplismo forame panta oxi mono otan kabalame apo sigekrimena kibika ke pano......

    ipame simbeni ti na kanoyme ine gegonos....


    opos gegonos ine pos prepi na asxoloymaste me pio sobara pragmata poy simbenoyn ke oxi me to an idame kapoion me kontomaniko/amaniko/dixala ke gomena piso........

  3. #18
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    eksoplismo forame panta oxi mono otan kabalame apo sigekrimena kibika ke pano......

    ipame simbeni ti na kanoyme ine gegonos....


    opos gegonos ine pos prepi na asxoloymaste me pio sobara pragmata poy simbenoyn ke oxi me to an idame kapoion me kontomaniko/amaniko/dixala ke gomena piso........
    υπαρχουν αρκετοι που δεν διαθετουν να αγορασουν εξοπλισμο, μη το προσπερνας ετσι απλα,
    αλλα ο τυπας με τh busha και το μωρο απο πισω full μαγκια ειναι το κλασσικο παραδειγμα του νεοελληνα που τα εχει κανει γενικως σκατα.

    Φιλικα παντα

  4. #19
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    i ili8iotita fenete apo ala pragmata oxi apo to an odigai kapoios moto xoris boyfan xoris kranos i me dixala padofla
    epidi i zoi den ine mono mixanakia........

    απο ποια πραγνατα δηλ? η ηλιθιοτητα διακρινεται στα παντα... και εννοειται και στον τροπο που οδηγεις και αντιλαμβανεται ο ηλιθιος πως θα πρεπει να οδηγει ή οχι... γιατι αν ειχε το μυαλο να σκεφτει τις συνεπειες, ουτε αυτος θα ανεβαινε ετσι και ακομα περισσοτερο δεν θα εβαζε σε κινδυνο την γκομενα που ειχε πισω...που φυσικα και ειχε ευθυνη και η ιδια που ανεβηκε σχεδον γυμνη... δεν ξερω αν το διαβασες καλα... δεν εγραψα για τα απειρα παπια που κυκλοφορουν μεσα στην πολη χωρις κρανος(που και αυτοι εννοειται θα επρεπε να φορουν) αλλα για μια busa me 170km//h!!!

    loipon kalo 8a itan na prosexete ligo ta pragmatika ili8ia pragmata poy simbenoyn simera ke mis sa zoa anexomaste ke na stamatisete ka8e xrono tetia epoxi na kanete sa tis par8enes poy toys piasan to bizi otan blepete kapoion etsi....siga to sok.....

    τα προσεχουμε και αυτα φιλε μου αλλα αυτα ανηκουν σε αλλη συζητηση...τι να κανουμε, τωρα ανοιχτηκε συζητηση με το συγκεκριμενο θεμα. Και να σου πω κατι, καλο ειναι να τα γραφουμε γιατι μπαινουν και νεοι στα forums και αν τυχει να τα διαβασουν μπορει και να νιωσουν πως δεν ειναι τοσο μαγκες οι τυποι που δεν σκεφτονται και οδηγουν χωρις προστασια σε δρομους και καφετεριες!!!! οσο αφορα το σοκ... για μενα ηταν...μα με 170???δεν το βλεπω καθε μερα...

    episis ti mia mera poy 8a bgite ti bolta sas kalokeri foul ntimeni mi kitate ton alon me ifos anoterotitas opos koitai o homo sapiens ton pi8iko.....

    εγω προσωπικα ετσι τους κοιταζω γιατι ετσι τους αξιζει. Δεν σκεφτονται καν τους ανθρωπους που θα αφησουν πισω...και μην υποτιμας τους πιθηκους οσο αφορα την αυτοπροστασια και αυτοσυντηρηση σε σε συγκριση με πολλους ανθρωπους γυρω μας...

    giati ke esis na ste sigoyroi kapoy ta kanete iperbolika skata ke la8os ke gelane mazi sas..........ke fisika me afti tin antidrasi iste to idio xazoi me to sfixti poy koroideuete..........

    ακομα και ετσι να ειναι ρε φιλε, δεν σημαινει πως οταν βλεπουμε κατι στραβο δεν πρεπει να το λεμε...κανεις δεν ειναι τελειος αλλα οσο αφορα το συγκεκριμενο θεμα... και στα 5 λεπτα διαδρομης φοραω κρανος, jacket και γαντια...

    loipon koitaxte na beliosete ti dikia sas kaboyra ke stamatiste na gelate me tin kaboyra toy aloy.........giati exete ke sis mia...........

    η μονη καμπουρα που εχω και αφορα την οδηγηση (γιατι γι'αυτο το λογο ανοιχτηκε η συζητηση, αν θες για αλλες καμπουρες ανοιξε αλλη!!!) ειναι πως δεν ακολουθω τα ορια ταχυτητας εκει που κρινω πως μπορω... δεν μιλαω για στενα κτλ... αλλα και παλι ρε φιλε, ανοιξε αλλη συζητηση για αυτο και θα σου το γραψω εκει...

    και να σου πω κατι ρε φιλε, δεν καταλαβαινω την θεση σου σε αυτο...

    δεν θα ελεγα πως θιχτηκες γιατι αναφερεις αργοτερα πως ολοι πρεπει να φορουν εξοπλισμο...

    και αναφερεις τα τοσα σοβαρα θεματα που συμβαινουν καθημερινα... αυτο δεν ειναι σοβαρο θεμα???αυτοι οι τυποι θα επηρεασουν και τα δικα μας παιδια στο μελλον αν δεν καταφερουμε να τους δωσουμε οδηγικη παιδεια!!! γιατι δεν φταινε παντα οι γονεις για αυτους που δεν φορουν εξολπισμο...τους γονεις δεν τους ακουγαμε σε ολα, ετσι δεν ειναι???

    οποτε μην λες πως δεν ειναι καθημερινο σοβαρο θεμα!!!

    οσο αφορα τα υπολοιπα καθημερινα θεματα που μας αφορουν, υπαρχουν και αυτα στο forum...



    filakia

  5. #20
    μαλλον καποιος βαριοταν και ειπε να δημιουργησει μια αντιπαραθεση στο ακυρο.
    μετα μπες και στο σε ειδα,εχεις πολλα να πεις και εκει.
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  6. #21
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    Να σου χαλασω λιγο ακομα την εικονα ????

    Αυτοι εχουν και δικαιωμα ψήφου.

    Οποτε δεν θα αναρωτιεσαι πια για το χαλι μας.



    Είσαι Θεός......Μόλις εξέφρασες μία ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ Μερίδα ανθρώπων.....¨)
    Ευχαριστώ και Συγνώμη... Λέξεις ζωής. Πρέπει να έχεις δύναμη καρδιάς για να τις πεις.

  7. #22
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    i ili8iotita fenete apo ala pragmata oxi apo to an odigai kapoios moto xoris boyfan xoris kranos i me dixala padofla
    epidi i zoi den ine mono mixanakia........


    loipon kalo 8a itan na prosexete ligo ta pragmatika ili8ia pragmata poy simbenoyn simera ke mis sa zoa anexomaste ke na stamatisete ka8e xrono tetia epoxi na kanete sa tis par8enes poy toys piasan to bizi otan blepete kapoion etsi....siga to sok.....



    episis ti mia mera poy 8a bgite ti bolta sas kalokeri foul ntimeni mi kitate ton alon me ifos anoterotitas opos koitai o homo sapiens ton pi8iko.....

    giati ke esis na ste sigoyroi kapoy ta kanete iperbolika skata ke la8os ke gelane mazi sas..........ke fisika me afti tin antidrasi iste to idio xazoi me to sfixti poy koroideuete..........





    loipon koitaxte na beliosete ti dikia sas kaboyra ke stamatiste na gelate me tin kaboyra toy aloy.........giati exete ke sis mia...........


    filakia




    Εγώ απλά ΕΝΑ έχω να πω.....Οποιος είχε την δυσάρεστη εμπειρία ατυχήματος με μηχανή θα καταλάβει απόλυτα γιατί λέγονται όλα αυτά σ'αυτό το ποστ....Χωρίς ειρωνείες, εκνευρισμούς, περιττά σχόλια....
    Ευχαριστώ και Συγνώμη... Λέξεις ζωής. Πρέπει να έχεις δύναμη καρδιάς για να τις πεις.

  8. #23
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.116
    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
    απορω γιατι, ακομα, σας κανουν εντυπωση αυτα?
    Εγώ απορώ γιατί κρίνουν, κράζουν, δημιουργούν ανούσια threads για τον καθένα, λες και είναι ο γιος τους. Ήταν ενήλικες? Αρκεί. Η δουλειά σας τελειώνει κάπου εδώ.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7
    δεν αντεχω ρε φιλε την ηλιθιοτητα καποιων ανθρωπων!!!
    Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7
    με τσαντιζουν τοσο πολυ που μου ερχεται να τους ριξω κατω να δουν το αποτελεσμα...
    Εύγε.
    Life begins at 45°.

  9. #24
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
    Εγώ απορώ γιατί κρίνουν, κράζουν, δημιουργούν ανούσια threads για τον καθένα, λες και είναι ο γιος τους. Ήταν ενήλικες? Αρκεί. Η δουλειά σας τελειώνει κάπου εδώ.

    quote:
    Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7
    δεν αντεχω ρε φιλε την ηλιθιοτητα καποιων ανθρωπων!!!


    quote:
    Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7
    με τσαντιζουν τοσο πολυ που μου ερχεται να τους ριξω κατω να δουν το αποτελεσμα...


    Εύγε.
    ειναι ενηλικες αλλα δινουν το κακο παραδειγμα, τα βλεπουν τα νεα παιδια και μπορει να επηρεαστουν... προσωπικα χ€στηκα αν σκοτωθει ο καθε μαγκας χωρις κρανος...οταν ανεβαινεις σε μια μηχανη ειτε μπαινεις σε ενα αυτοκινητο, πρεπει να αναλαμβανεις καποιες ευθυνες!!!

    οσο αφορα το ειρωνικο "ευγε" σου ρε φιλε... αποψη μου ειναι πως ολοι αυτοι ειναι ηλιθιοι με ολη την σημασια της λεξης... και οσο αφορα το οτι θα τους ριξω κατι... εννοειται πως δεν ειναι κατι που θα εκανα... ας πιανουμε καποια πραγματα απο μονοι μας...

    και σε οσους δεν αρεσουν οι συζητησεις που ανοιγονται απλα να τις αγνοουν... ξερεις ποσες εχω αγνοησει εγω? ασε που δεν ειναι καθολου ανουσια...

  10. #25
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.472
    Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7
    και σε οσους δεν αρεσουν οι συζητησεις που ανοιγονται απλα να τις αγνοουν... ξερεις ποσες εχω αγνοησει εγω? ασε που δεν ειναι καθολου ανουσια...
    Αυτο !
    Αυτο !

    Πες και σε μενα το forum junkie πως το καταφερνεις ???


  11. #26
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    file ta pedia pernoyn to paradigma apo to spiti toys, oxi ap oti paparia blepoyn ekso ke ine pio eksipna ap oso nomizis.....

    afto to epixirima ine entelos atopo



    tespa 8imisoy afto to 8red tin epomeni fora poy 8a kikloforisis ekso xoris boyfan gantia botes klp klp klp


  12. #27
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    file ta pedia pernoyn to paradigma apo to spiti toys, oxi ap oti paparia blepoyn ekso ke ine pio eksipna ap oso nomizis.....

    afto to epixirima ine entelos atopo

    tespa 8imisoy afto to 8red tin epomeni fora poy 8a kikloforisis ekso xoris boyfan gantia botes klp klp klp

    θες να μου πεις πως εσυ παντα ακουγες τους γονεις σου??? εγω ομολογω πως δεν το εκανα... μην αναφερουμε παντα τους γονεις στα δικα μας λαθη!!! αυτη ειναι η ευκολη λυση...

    και ναι, παιζει ρολο τι θα παρεις απο τους γονεις σου, τι θα σου διδαξουν αλλα δεν θα τα παρεις μονο απο αυτους και καποια σαν νεος θα τα αγνοησεις... μην μου λες λοιπον πως ειναι ατοπο...

    και σε πληροφορω πως κρανος, γαντια και μπουφαν φοραω παντα!!! ακομα και για μια αποσταση 5 λεπτων...

  13. #28
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    quote:
    Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7
    και σε οσους δεν αρεσουν οι συζητησεις που ανοιγονται απλα να τις αγνοουν... ξερεις ποσες εχω αγνοησει εγω? ασε που δεν ειναι καθολου ανουσια...

    Αυτο !
    Αυτο !

    Πες και σε μενα το forum junkie πως το καταφερνεις ???

    με σεβασμο φιλε μου... στο μελος που ανοιξε μια¨κατα την αποψη μου¨ ανουσια συζητηση...

    ετσι το καταφερνω...

  14. #29
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.116
    Οκ, λοιπόν, αφού προτίμησες να το συνεχίσεις αντί να παραδεχτείς το λάθος σου...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7
    ειναι ενηλικες αλλα δινουν το κακο παραδειγμα, τα βλεπουν τα νεα παιδια και μπορει να επηρεαστουν... προσωπικα χ€στηκα αν σκοτωθει ο καθε μαγκας χωρις κρανος...οταν ανεβαινεις σε μια μηχανη ειτε μπαινεις σε ενα αυτοκινητο, πρεπει να αναλαμβανεις καποιες ευθυνες!!!
    Τα νέα παιδιά δεν επηρρεάζονται από τον κάθε τυχαίο. Τα ηλίθια νέα παιδιά επηρρεάζονται.

    Και τις ευθύνες αυτές θα τις υποδείξεις εσύ? Με ποιο δικαίωμα? Χαλάρωσε λίγο, δε σε έβαλε κανείς κριτή. Μείνε στο άμεσο περιβάλλον σου αν θες να παίξεις τον θεό.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7
    οσο αφορα το ειρωνικο "ευγε" σου ρε φιλε... αποψη μου ειναι πως ολοι αυτοι ειναι ηλιθιοι με ολη την σημασια της λεξης... και οσο αφορα το οτι θα τους ριξω κατι... εννοειται πως δεν ειναι κατι που θα εκανα... ας πιανουμε καποια πραγματα απο μονοι μας...
    Δεν ξέρω τι θα έκανες. Δε με νοιάζει κιόλας. Τη στιγμή που γράφεις κάτι τέτοιο, αυτόματα γίνεσαι εξίσου ηλίθιος, αν όχι περισσότερο. Σαν μοτοσυκλετιστής, δε θα έπρεπε καν να το σκεφτείς. Αλλά ο μόνος λόγος που έκανες όλο αυτό ήταν για να κρίνεις, να κράξεις, να ρίξεις κανά μπινελίκι να περάσει η ώρα. Αν θες να κάνεις τον σταυροφόρο, άντε εκεί έξω και συμβούλεψε όλους αυτούς τους "ηλίθιους". Αλλά δε σε ενδιαφέρει κάτι τέτοιο. Ποιος θα μείνει να ασχολείσαι μετά?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7
    και σε οσους δεν αρεσουν οι συζητησεις που ανοιγονται απλα να τις αγνοουν... ξερεις ποσες εχω αγνοησει εγω? ασε που δεν ειναι καθολου ανουσια...
    Το "δεν αρέσουν" από το "δε συμφωνούν" απέχει μερικά μίλια. Αγνοώ ότι δε με ενδιαφέρει. Όταν έχω κάτι να πω, θα το πω. Αν ξεκίνησες αυτή την ανουσιότητα απλά για να βρεις άλλους 50 να σου μπουν "μπράβο", να κράξετε όλοι μαζί και να χαζοχαίρεστε μαζικώς, λυπάμαι, αλλά, ξέρεις, κάπως έτσι οι συζητήσεις αποκτούν νόημα. Διαφωνώντας.
    Life begins at 45°.

  15. #30
    αν κοιταξεις το προφιλ μου, ειμαι γραμμενος απο το 2008 και εχω μονο 27 μηνυματα!!! οποτε δεν εχει κανενα δικαιωμα να μου λες πως το παιζω θεος και σταυροφορος οταν εκθετω ενα σοβαρο θεμα που υπαρχει στο δρομο... γινομαι κριτης???παιζω τον θεο??? τι να πω ρε φιλε...

    να ριξω κανενα μπινελικι να περασει η ωρα??? ποσα μηνυματα εχεις ειπαμε? και ποσα ειναι ουσιωδη???εεε? οποτε μην λες πως περναω εγω την ωρα μου με το να κρινω, κραζω και μπινελικιαζω στο ιντερνετ...

    αν θιχτηκες που τους λεω ηλιθιους ολους αυτους ειναι μαλλον επειδη ουτε εσυ φορας κρανος...

    ειτε μου αρεσουν ειτε διαφωνω με το ειδος της συζητησης που ανοιγει ενα μελος και παλι τον σεβομαι και δεν λεω την παπ$αρια που θα μου ερθει...

    και να σου πω κατι... δεν με ξερεις και απο χτες για να λες τα παραπανω..θεος, σταυροφορος κτλ... για χαλαρωστε λιγακι γιατι φαινεται πως δεν τα επεξεργαζεστε στο μυαλο σας μερικοι αυτα που γραφετε πισω απο μια οθονη...

    ps. την επομενη φορα που θα θελησω να ανοιξω μια συζητηση θα στειλω πρωτα μηνυμα σε εσας για εγκριση...

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ελεος ρε παιδια!!
    από el_hymador στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 23/01/2007, 19:27
  2. AGUSTA(Ω ΡΕ ΦΙΛΕ) + rs,rxv!!
    από vassilis88 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 19/09/2006, 10:20
  3. Έλεος ρε παιδιά!
    από McGyver στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 60
    Τελευταίο μήνυμα: 19/04/2006, 12:25
  4. ε μα πεστο ρε φιλε .....
    από el_hymador στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 12/02/2006, 01:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF