Σελίδα 2 από 11 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 155

Θέμα: best video

  1. #16
    Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
    Γαμάτοι είναι και οι δύο τους και οδηγοί με @@....


    (αν και κάποια στιγμή το γαμούσαν στη σούζα για να γίνει πιο θεαματικό το σκηνικό - λες και δεν ήταν )


    +1100

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της madox
    Εγγραφή
    12/03/2008
    Μηνύματα
    237
    μπραβο τα παλουκαρια ειναι για πολυ ..μουντζα

  3. #18
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/05/2007
    Μηνύματα
    187
    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
    οι στροφες ειναι γνωστες και φαινεται απο "τυφλα" σημεια το αντιθετο ρευμα.

    οι ταχυτητες που πανε τους επιτρεπουν να υπολογισουν για το 1'' που χρειαζονται για να βρεθουν στο αντιθετο.

    οντως το ενα ειναι το 749 και το οδηγαει γνωστος αγωνιζομενος.



    αρκει να σας πω οτι οι ταχυτητες που μπορει να παει ενας μεσος οδηγος σ'αυτον τον δρομο διαιρουνται δια του 2 με αυτες που βλεπουμε στο βιντεο.




    αμα θετΕ εχω σε dvd ολο το βιντεακι που μετα μπαινει και ενα ΚΤΜ 520 στο παιχνιδι...



    ειναι ο ορισμος της κ@υλας.απλα.
    Ξέρουν πολλά κιλά οδήγηση, αλλά εξακολουθώ να πιστεύω ότι θα ήταν καλήτερα να μην τα έκαναν αυτα στον δρόμο όσο γνωστός και αν είναι...
    Δεν μπορούν να ξέρουν πως θα έρχεται ο άλλος απο απέναντι και ούτε πως θα αντιδράσει αν τρομάξει μολις τους δει μπροστά του...
    Ο δρόμος δεν είναι πίστα για να κινούμαστε σε όλο το πλάτος του.

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.988
    Αρχικά δημιουργήθηκε από stvr1
    Ξέρουν πολλά κιλά οδήγηση, αλλά εξακολουθώ να πιστεύω ότι θα ήταν καλήτερα να μην τα έκαναν αυτα στον δρόμο όσο γνωστός και αν είναι...
    Δεν μπορούν να ξέρουν πως θα έρχεται ο άλλος απο απέναντι και ούτε πως θα αντιδράσει αν τρομάξει μολις τους δει μπροστά του...
    Ο δρόμος δεν είναι πίστα για να κινούμαστε σε όλο το πλάτος του.

    δεν εχω ουτε την ορεξη,αλλα ουτε και τον χρονο για αντιπαραθεση...


    απλα να σου πω, οτι μονο σε καποιες στροφες βγαινουν στο αντιθετο και εκμεταλευονται ολο το δρομο.

    και ειναι ελαχιστες οι φορες που "ρισκαρουν". οσο και αν σου φαινεται περιεργο.


    ο βαθμος επικινδυνοτητας που εχουν ειναι ιδιος με τον οποιονδηποτε παει με την μηχανη του σ'αυτον τον δρομο.

  5. #20
    Μέλος Έξτρα Σπέσιαλ Το avatar του/της MitsosNaked
    Εγγραφή
    13/07/2007
    Μηνύματα
    318
    Σε καμία περίπτωση δέ βγάζω τον εαυτό μου απο παιχνίδι, και ούτε πρόκειται να το παίξω ' Άγιος ' απλά το 1'' που λές ότι εκμεταλλεύονται απο τα τυφλά σημεία(στο οποίο τα δίνουν όλα ώστε να μή ρισκάρουν) σκέψου ότι μπορεί να το εκμεταλλεύεται την ίδια στιγμή και άλλος μηχανόβιος(ή να επιταχύνει απότομα αυτοκίνητο) από το αντίθετο ρεύμα. Το αναφέρω γιατί το έχω ζήσει(και ευτυχώς είμαι ακόμα εδώ) και δέν ήταν καθόλου καλή εμπειρία.

    Πάντως δέ χωράει αμφιβολία ότι τα παλικάρια 'το'χουν΄.
    ΘΕΛΩ ΤΟ ΜΠΑΣΟ ΜΟΥ ΑΤΑΣΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΜΟΥ ΣΛΙΚ !!!!



    Wings for Life - Φιλανθρωπικός Οργανισμός με σκοπό την Θεραπεία Τραυμάτων στη Σπονδυλική Στήλη

    http://www.wingsforlife.com


  6. #21
    Ρακόμελος Το avatar του/της bZrOo
    Εγγραφή
    30/06/2008
    Μηνύματα
    52
    Είναι απλά τυχεροί που δεν υπήρχαν άλλα "παλικάρια" που το έχουν να κατεβαίνουν την ίδια διαδρομή με τις ίδιες ταχύτητες και να βρεθούν φάτσα κάρτα , θέλω να δω που θα βρουν το 1" όταν πάνε με 120 αυτοί και με άλλα 120 ο άλλος.

    Άλλα ξέχασα ,όταν το έχεις το άθλημα αποκτάς και fun boys που δικαιολογούν ότι μ@λακία και να κάνεις , απλά και μόνο γιατί είναι κ@ύλα και επικίνδυνο


    Edit : +1 MitsosNaked
    I make good milkshake !!!

  7. #22
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    παιδια οι ανθρωποι δεν ειναι κοινοι οδηγοι...

    ειναι στανταρ αγωνιζομενοι του πανελληνιου και οδηγουν πολυ πιο σιγουρα ετσι απ'οτι οταν η πλειοψηφια των οδηγων θα πηγαινε μια σβελτη βολτα...

  8. #23
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
    αυτό το βίντεο έπαιζε στο περίπτερο γνωστού μαγαζιού ειδών μοτοσυκλέτας την ημέρα της έκθεσης ..... δυο περίπτερα πιο κάτω γνωστό περιοδικό του χώρου είχε φέρει το Ghost Rider και πρόβαλε βίντεο με τα κατορθώματά του

    (τον είχαν κλάσει όλοι και είχαν χαζέψει με τα παλικαράκια τα δικά μας )



    ημουν κι εγω τοτε εκει

    πραγματικα το βιντεο του Ghost Rider φαινοταν ερασιτεχνικο και πολυ ''λιγο'' σε οδηγηση σε σχεση μ'αυτο...

  9. #24
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.988
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bZrOo
    Είναι απλά τυχεροί ....
    καθε σ/κ....


    ok,whatever you say....

  10. #25
    big boned μέλος Το avatar του/της cartman
    Εγγραφή
    26/05/2007
    Μηνύματα
    392
    Χωρίς να είμαι κανας τρομερός οδηγός, εμένα μου φαίνεται ότι ο μπροστά με το 749 πάει πολύ καλύτερα από τον πίσω, τουλάχιστο στο θέμα γραμμών και ότι ο πίσω προσπαθήσει να τον ακολουθήσει για να τον τραβήξει βίντεο...αυτό παίζει για όσους ξέρουν τα παιδιά?

    Όσο για το αντίθετο, συμφωνώ με τον devil ότι υπάρχει τέτοια τεχνική και ότι είναι 100% ασφαλής, φτάνει ο οδηγός να ξέρει καλά τι κάνει (το έχω δει με τα μάτια μου να το κάνουν, εντούτοις σπάνια το εφαρμόζω αν και πιάνει)
    Chris

  11. #26
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της hidefnick
    Εγγραφή
    07/08/2005
    Μηνύματα
    1.586
    Δεν πάτε καλά να επιδοκιμάζεται τέτοια οδήγηση σε δημόσιο δρόμο. Καθόλου καλά. Και μια γρήγορη ανάγνωση στις απαντήσεις στο tube θα σας δείξει γιατί. Τα πιτσιρίκια θέλουν να κάνουν τα ίδια (και οι μεγαλύτεροι βρίζουν).

    Ο Ghost κάνει ότι κάνει σε δρόμους με άσφαλτο και οδηγούς με συνείδιση. Αυτό κάνει την οδήγησή του να δείχνει "παιδική"

    Οσο για τα τυφλά σημεια και τις οδηγικές ικανότητες..... Λίγο λαδάκι χυμένο στον δρόμο νομίζω ότι θα σκοτώσει πολούς παραπάνω από τους δύο γκιόζιδες, που στην τελική "ξέρουν" τους κινδύνους. Ρίχτε μια ματιά πόσα ποστ εδω μέσα μιλάνε για στούκια από λάδια στον δρόμο.

    Ειλικρινά στα @ρχίδι@ μου αν το χουν ή όχι, αν σκάσουν επάνω μου και με σκοτώσουν, η ακόμα χειρότερα σκοτώσουν τον τσόγλανο μου.

    Διαβάζουν και ανήλικα εδω μέσα. Αντε ξεκολάτε.
    "Growing old is inevitable. Growing up is optional"...

  12. #27
    Μέλος Έξτρα Σπέσιαλ Το avatar του/της MitsosNaked
    Εγγραφή
    13/07/2007
    Μηνύματα
    318
    Αρχικά δημιουργήθηκε από wiredgr


    Οσο για τα τυφλά σημεια και τις οδηγικές ικανότητες..... Λίγο λαδάκι χυμένο στον δρόμο νομίζω ότι θα σκοτώσει πολούς παραπάνω από τους δύο γκιόζιδες, που στην τελική "ξέρουν" τους κινδύνους. Ρίχτε μια ματιά πόσα ποστ εδω μέσα μιλάνε για στούκια από λάδια στον δρόμο.

    Λίγο χωματάκι(απο φορτηγό ή λάσπη που ξεράθηκε από βροχή) πάνω στη στροφή με πολλά και με κλίση είναι αρκετό, πίστεψέ με (δέ μπαίνω σε λεπτομέρειες άλλες...).
    ΘΕΛΩ ΤΟ ΜΠΑΣΟ ΜΟΥ ΑΤΑΣΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΜΟΥ ΣΛΙΚ !!!!



    Wings for Life - Φιλανθρωπικός Οργανισμός με σκοπό την Θεραπεία Τραυμάτων στη Σπονδυλική Στήλη

    http://www.wingsforlife.com


  13. #28
    Ρακόμελος Το avatar του/της bZrOo
    Εγγραφή
    30/06/2008
    Μηνύματα
    52
    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
    καθε σ/κ....


    ok,whatever you say....
    Sorry man άλλα είσαι μεγάλος γκιοζης αν πιστεύεις ότι εγώ είπα ότι είπα γιατί είμαι ο θεός και κρίνω κατωτέρους μου. Τα παλικάρια είναι και γαμώ τους χειριστές αλλά ΣΚΑΤΑ οδηγοί.

    Ο οδηγός είναι κάτι ΠΟΛΥ διαφορετικό με το οδηγός αγώνων και για αυτο το λογο οι αγώνες γίνονται σε ειδικά διαμορφωμένους χώρους.

    Εδώ σε αυτό το φόρουμ βλέπεις να παρακαλάει όλος ο κόσμος να γίνει καλά η κοπέλα που έπεσε με full εξοπλισμό και σε ελεγχόμενο περιβάλλον , φαντάσου αυτά να τα έκανε σε δρόμο και να πέρναγε κάτω από κάνα αυτοκίνητο ή κάτω από κάνα γκρεμό.

    Μην διαφημίζετε καραγκιόζηδες όπως είναι τα παλικάρια που κάνουν αυτά που κάνουν στο βίντεο , σκοτώνετε νέα παιδιά με την μαλάκια που σας αρέσει και την κάνετε post εδώ και στο youtube.
    I make good milkshake !!!

  14. #29
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.988
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bZrOo
    Sorry man άλλα είσαι μεγάλος γκιοζης αν πιστεύεις ότι εγώ είπα ότι είπα γιατί είμαι ο θεός και κρίνω κατωτέρους μου. Τα παλικάρια είναι και γαμώ τους χειριστές αλλά ΣΚΑΤΑ οδηγοί.

    Ο οδηγός είναι κάτι ΠΟΛΥ διαφορετικό με το οδηγός αγώνων και για αυτο το λογο οι αγώνες γίνονται σε ειδικά διαμορφωμένους χώρους.

    Εδώ σε αυτό το φόρουμ βλέπεις να παρακαλάει όλος ο κόσμος να γίνει καλά η κοπέλα που έπεσε με full εξοπλισμό και σε ελεγχόμενο περιβάλλον , φαντάσου αυτά να τα έκανε σε δρόμο και να πέρναγε κάτω από κάνα αυτοκίνητο ή κάτω από κάνα γκρεμό.

    Μην διαφημίζετε καραγκιόζηδες όπως είναι τα παλικάρια που κάνουν αυτά που κάνουν στο βίντεο , σκοτώνετε νέα παιδιά με την μαλάκια που σας αρέσει και την κάνετε post εδώ και στο youtube.
    να'σαι καλα!

    no more talking for me....

  15. #30
    Αρχαία Ολυμπία Το avatar του/της marios8
    Εγγραφή
    02/04/2005
    Μηνύματα
    2.079
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bZrOo


    Μην διαφημίζετε καραγκιόζηδες όπως είναι τα παλικάρια που κάνουν αυτά που κάνουν στο βίντεο , σκοτώνετε νέα παιδιά με την μαλάκια που σας αρέσει και την κάνετε post εδώ και στο youtube.
    +1 Σε περίπτωση που είναι και αγωνιζόμενοι η μ@λακία είναι χ2 γιατί ντροπιάζουν το άθλημα
    Τον κάθε λαό τον κυβερνάει αυτός που του αξίζει.

Σελίδα 2 από 11 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Best Sportsbike Video Collection
    από FZR600R στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 28/03/2007, 07:12
  2. Best Joke
    από yamaha στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 04/06/2004, 19:13
  3. tank cam speed video
    από monstermind στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 03/05/2004, 23:53
  4. Best Moto 2004
    από kalgeorge στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 31/03/2004, 20:52

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF