Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 20 από 20

Θέμα: Honda CBF 600s 2005-6-7

  1. #16
    καλησπερα μετα απο 4 μηχανες τα 2 transalp 3 scooter καταφερα και πηρα το cbf 2007 με abs εχει 24000 χλμ ελεγμενα φελει βεβαια τα μαζεματακια τις αλησιδες γραναζια λαστιχα και service αλλα σιγα σιγα τιν εχω μονο 100χλμ εχω προσαρμοστη ευκολα μαζι της τωρα εχει ενα βουισμα που βγενει μπρωστα μεσα απο το φερινγ και βγαζει και ενα υριξιμο στα ποδια μετα τις 4000 στρ αν καποιος ξερει κατι να μου γραψει να το δω Το φορουμ το παρακολουθω καιρο αλλα δεν εγραφα ευχαριστω
    ποτε μη λες ποτε

  2. #17
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.951
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Γκριζομαλης Προβολή μηνύματος
    καλησπερα μετα απο 4 μηχανες τα 2 transalp 3 scooter καταφερα και πηρα το cbf 2007 με abs εχει 24000 χλμ ελεγμενα φελει βεβαια τα μαζεματακια τις αλησιδες γραναζια λαστιχα και service αλλα σιγα σιγα τιν εχω μονο 100χλμ εχω προσαρμοστη ευκολα μαζι της τωρα εχει ενα βουισμα που βγενει μπρωστα μεσα απο το φερινγ και βγαζει και ενα υριξιμο στα ποδια μετα τις 4000 στρ αν καποιος ξερει κατι να μου γραψει να το δω Το φορουμ το παρακολουθω καιρο αλλα δεν εγραφα ευχαριστω
    καλύτερα κάνε οτι μπορείς απο το μεγάλο service επειδή είναι στα 24κ το πρώτο απο τι θυμάμαι,βαλβίδες μη πειράξεις άστες για πιο μετά γιατί στο μανουαλ για τοτε λεει αν δε κάνω λαθος. Τώρα αυτό που λες για το βούσιμα απο το fairing...μήπως έχει σπάσει κάτι και περνάει αέρας? Τι ήχο κάνει μεταλλικό? Για το άλλο θέμα με τα πόδια παίζει να φταίει και η αλυσίδα,παρατήρησε σταθερά στις 3500rpm με 4000rpm αν ο δείκτης του στροφόμετρου παίζει 100-150συν πλην στροφές πάνω κάτω..αν ναι τότε θα φταίει η αλυσίδα δες και πόσο φαγωμένο ειναι το πίσω γρανάζι..
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  3. #18
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ μημπως ξερουμε τιμη για αλησιδα γραναζια ; τιμη servise συνεργειο αποχαιδαρι μεχρι πειραια ; ευχαριστω
    ποτε μη λες ποτε

  4. #19
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.951
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Γκριζομαλης Προβολή μηνύματος
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ μημπως ξερουμε τιμη για αλησιδα γραναζια ; τιμη servise συνεργειο αποχαιδαρι μεχρι πειραια ; ευχαριστω
    130+ ευρο εξαρτάται τον τύπο της αλυσίδας κιολας
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  5. #20
    μια ερωτηση που εκανα για τα γνησια 170 με τοποθετιση ευχαριστω
    ποτε μη λες ποτε

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Honda CBF-600 videos
    από makis206 στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 17/01/2007, 13:22
  2. Honda CBF-600S ABS vs Yamaha Fz6 Fazer
    από anixneyths στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 14/04/2005, 09:18
  3. Honda CBF-600S. Γνώμες;
    από Papasouzas στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 29/11/2004, 22:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF