Σελίδα 20 από 24 ΠρώτοΠρώτο ... 1015161718192021222324 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 286 έως 300 από 348

Θέμα: MotoGp round 16 Australian Grand Prix

  1. #286
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.971
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από endopandou Προβολή μηνύματος
    Τα άλλα τα αφήνω ασχολίαστα ειδικά όταν ο δικός σου (οχι ο βάλε, ο άλλος... ) συμφώνησε πως έφτεγαν και οι 2
    Θυμήσου όμως ότι αυτό είναι χαζό
    κι όσο ζει κάτω από τη νομική ομπρέλα της Χόντα τόσο πιο χοντρά θα κάνει.

    -μαντεψιά-

    υγ
    δικός σου όχι ο καπιρόσσι (που θα έπρεπε πει κάτι αλλά κάνει μόκο) ο Στόνερ λέει ότι ο μικρός θέλει μάζεμα...
    ανανήψαντας

  2. #287
    σκαουντερ πορνοσταρ Το avatar του/της endopandou
    Εγγραφή
    06/09/2012
    Μηνύματα
    2.621
    Με τον δικό μου τον τρελό συμφωνώ απόλυτα για το μάζεμα του μικρού. Εννοείται πως ο θρύλος μιλούσε για άλλα συμβάντα και όχι για την μαύρη.
    Με τον άλλο δικό μου συμφωνώ... μαζί σου. Έπρεπε να βγει να πει πως τα αφεντικά του είναι άχρηστοι στη θέσπιση κανόνων όπως έκανε ο @ρχιδάτος Περνάτ.
    Το ίδιο εξάλλου έπρεπε να κάνει και ο δικός σου ο βάλες γιατί ας μην ξεχνάμε πως εξακολουθΆει να εκπροσωπΆει τους αγωνιζόμενους σε θέματα ασφάλειας και είδαμε όλοι πως 1 πιτ στοπ δεν ήταν πλήρως ασφαλές, χρειαζόταν 2.

    edited...
    it's all a matter of perception

    ο ορισμός του ανθρωπάκου: look on and do nothing

  3. #288
    Γράψε Κόλλιας Το avatar του/της Antonisss
    Εγγραφή
    03/07/2010
    Μηνύματα
    1.079
    Αν δείτε προσεκτικά στο βίντεο αναφορικά με το DQ του Μάρκεζ, η κίνηση του μηχανικού αφού κατάλαβε ότι ο Μάρκεζ δεν μπήκε στα πιτς υποδηλώνει ότι ξέρανε πολύ καλά τι ποινή θα επέφερε η μη υπακοή στους κανονισμούς (και νομίζω ότι φαίνεται κάποιος να λέει black flag, γύρω στο 0.35). Αυτά περί της μαύρης....

    Αυτό που πραγματικά έγινε γαργάρα/πέρασε απαρατήρητο, είναι η "αστεία" ποινή του Dani ο οποίος κατά την είσοδο του στα πιτ παραβίασε το όριο ταχύτητας... Σε παρόμοιο συμβάν παλαιότερα (ή στο Μοτέγκι το 2007 ή στο ΛεΜαν το 2009) ο Ρόσσι τιμωρήθηκε με ride through, εδώ είπανε ένα "drop position". Όχι ότι θα έχει έκβαση στο αποτέλεσμα του πρωταθλήματος, αλλά να τα λέμε αυτά....

  4. #289
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από endopandou Προβολή μηνύματος
    Η μαύρη είναι η εσχάτη των ποινών. Να τον μαυρίσουν γιατί άργησε να μπει στα πιτς είναι αστείο. Το παράπτωμα ΑΝ τιμωρηθεί θα έπρεπε η ποινή να είναι κάτι πολύ ελαφρύτερο.
    μανο ξερεις και οτι συμπαθω τον μικρο και οτι γουσταρω τον τσαμπουκα στον αγωνα αλλα (το ξαναγραφω) θεωρω οτι ειχαν τη γνωση του τι θα γινει με τα ελαστικα αν μενανε εξω οι οδηγοι. και προφανως θεωρησανε επικινδυνο να μεινει εξω καποιος μετα τον 10ο γυρο οποτε αυτοματως ειναι επικινδυνος και ειναι για μαυρη. πιστευω οτι στο briefing ειχανε ενημερωθει και ξερανε και την ποινη οποτε καλως την εφαγε. αυτο ομως που γουσταρω ακομα περισσοτερο ειναι που δεν κλαφτηκε ο ιδιος. ουτε επειδη ακουμπησε με τον λορενθο, ουτε για τη μαυρη.
    στα απαυταρια του. ειναι ο απολυτος κυριαρχος, το ξερει και θα τους παρει τα σωβρακα one way or another. παρ' ολα αυτα δεν μπορουμε παρα να παραδεχτουμε οτι η γιαμαχα προσπαθει παρα πολυ φιλοτιμα για να γυρισει το ματς!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  5. #290
    σκαουντερ πορνοσταρ Το avatar του/της endopandou
    Εγγραφή
    06/09/2012
    Μηνύματα
    2.621
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    αυτο ομως που γουσταρω ακομα περισσοτερο ειναι που δεν κλαφτηκε ο ιδιος. ουτε επειδη ακουμπησε με τον λορενθο, ουτε για τη μαυρη.
    στα απαυταρια του.
    Νευρίασε όταν του εξήγησε ο Νακαμότο τον λόγο που έφαγε την μαύρη. Μέχρι εκείνο τοσημείο προφανώς νόμιζε πως την έφαγε για την επαφή του με τον Γιώργο.
    Το ότι δεν το έδειξε στις κάμερες είναι εν μέρη κατευθυνόμενο αφού πλέον έχουν συγκεκριμένους ανθρώπους υποβολείς δίπλα τους, οι οποίοι τους εξηγούν τι θέλει η ομάδα να πουν στις κάμερες. Το ίματζ (των και της ομάδας) ελέγχεται πλέον στον μέγιστο βαθμό.
    Ο υποβολέας φύλακας άγγελος (Communication Manager) του μικρού λέγεται Rhys Edwards και είναι ο ψηλός μακρυμάλλης που είναι πάντα δίπλα του όταν μιλάει στις κάμερες.

    Εγώ πάντως θα νευρίασα και αν μπορούσα να είμαι ευθύς θα γκρίνιαζα. Απο την άλλη παρότι με ενοχλεί δεν θα κατηγορήσω και κανέναν που για μισό μύριο τον αγώνα θα προτιμήσει να το βουλώσει και να χαμογελάει υποκριτικά στις κάμερες...
    Δεν με ενοχλούν οι γκρίνιες, οι υποκρισίες με ενοχλούν.
    it's all a matter of perception

    ο ορισμός του ανθρωπάκου: look on and do nothing

  6. #291
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από endopandou Προβολή μηνύματος
    ...........
    Δεν με ενοχλούν οι γκρίνιες, οι υποκρισίες με ενοχλούν.
    οκ δεν το ηξερα. αλλα ακομα κι ετσι να ειναι, γιατι δεν κανει το ιδιο ο ντανι, ο χορχε, παλιοτερα ο στονερ κλπ κλπ?

    αλλα εστω κι ετσι να ειναι οπως λες (δεν το αμφισβητω με το παραπανω που εγραψα.απλα απορια εξεφρασα), να υποθεσω οτι προτιμας τον ντανι που για τα πουπουλα που κουβαλαει φταει το σετ απ, τα λαστιχα, ο αναδρομος ερμης, προτιμας τον χορχε που αν του χωσει μουτρα στην εισοδο καποιος και του φυγουν τα σφοντηλια θα αρχισει τα περι επικνδυνης οδηγησης (βεβαια αν βγει νικητης στη μαχη τουμπεκι ψιλοκομενο), προτιμας τον στονερ που οποτε του τυχαινε το οτιδηποτε κλαψουριζε, παλιοτερα τον σετε η ακομα και τον μπιατζι, και δεν προτιμας τον ροσσι που με αυτο το στυλ (το οποιο υιοθετει και ο μαρκ) ακομα και αν ειναι τα μεγαλυτερα αιδιοφασκια του κοσμου γινονται συμπαθεις.
    κι επειδη θα μου πεις οτι ''ναι ρε γιωργο εγω γουσταρω τον αλλο γι' αυτο που ειναι και οχι γι' αυτο που θα ηθελα να ειναι'' να σε προλαβω λεγοντας σου οτι δεν θα παντρευτεις κανεναν τους (φανταζομαι τουλαχιστον)
    οποτε δες το θεαμα, σαν θεαμα οπως πλασαρεται και δεξου οτι χρειαζονται image makers για να δημιουργουν ''προτυπα'', αλλα τα προτυπα ειναι για αλλους και οχι για μας

    ναι κορυφαιοι οδηγοι αλλα μεχρι εκει λοιπον. ετσι το βλεπω εγω τουλαχιστον.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  7. #292
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.989
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από endopandou Προβολή μηνύματος
    Η μαύρη είναι η εσχάτη των ποινών. Να τον μαυρίσουν γιατί άργησε να μπει στα πιτς είναι αστείο. Το παράπτωμα ΑΝ τιμωρηθεί θα έπρεπε η ποινή να είναι κάτι πολύ ελαφρύτερο.
    ρε συ Μανο, σε διαβαζω ολες τις μερες να γραφεις οτι δεν επρεπε να φαει μαυρη και ηταν αδικο κλπ...κλπ...
    οταν υπαρχει τοσο σοβαρο προβλημα στα λαστιχα και βλεπεις να εχουν κανει ανω κατω τον αγωνα με pit stop και τα ρεστα (μονο βοηθητικες δεν τους εβαλαν) και εχεις δει και τοσες φωτο απο λαστιχα διαλυμενα, και εχεις και εναν marquez ΤΕΡΜΑ κ@υλωμενο, να παιρνει ρισκα παντου και παντα (οχι μονο προψες, αλλα σε ολο το πρωταθλημα), ΕΣΥ τι θα εκανες?

    πηγε να του γλιστρισει ηδη μια φορα και να γινοταν ηχος και φως...ΓΙΑΤΙ να μπει οποτε γουσταρει αυτος? οι κανονες για την ασφαλει ΟΛΩΝ ειχαν βγει...
    τι και αν το πηγαινε Παναϊα βοηθα? θα πονταρες να πεσει και να παρει και αλλους 2-3 μαζι του?

    οι κανονες ασφαλειας βγαινουν για την προληψη...
    αν γινει, δεν εχει νοημα μετα να συζηταμε τιποτα...

    απο την στιγμη λοιπον, που εγραψε στα @@ του τους κανονες ασφαλειας, καλα εκαναν και τον πεταξαν εξω...

    end of story...

  8. #293
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.971
    Pes ta de...
    ανανήψαντας

  9. #294
    σκαουντερ πορνοσταρ Το avatar του/της endopandou
    Εγγραφή
    06/09/2012
    Μηνύματα
    2.621
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    οποτε δες το θεαμα, σαν θεαμα οπως πλασαρεται και δεξου οτι χρειαζονται image makers για να δημιουργουν ''προτυπα'', αλλα τα προτυπα ειναι για αλλους και οχι για μας

    ναι κορυφαιοι οδηγοι αλλα μεχρι εκει λοιπον. ετσι το βλεπω εγω τουλαχιστον.
    χαχαχα απάντησες μόνος για εμένα ντάρλινγκ Το θέαμα με απασχολεί και όχι να βλέπω τον κάθε αναβάτη να γίνεται λουλού για χάρη του ίματζ του.
    Την κουβέντα αυτήν είχαμε εψέ με έναν πύραυλο φίλο που δεν γράφει εδώ (ακόμα...) Δες το αθώο παιδί ονόματι Βάλε μέχρι το 2006-7 πως στα PC και στα post-race PC πόσο νοίταγε την κάμερα και δες τον τώρα που έγινε Μενεγάκη. Ε εγώ εκείνον γούσταρα με τρέλα εκείνον θα γουστάρω κι ας έκανε μερικές μαλακιούλες. Τον σημερινόΝΕ σας τον χαρίζω.
    Όσο για τον μικρό τον γουστάρω για την οδήγησή του εκτός κάποιων υπερβολικά βίαιων κινήσεων. Τα χαμογελάκια του στις κάμερες και το πόσο funky βλέπει τους άλλους αναβάτες με αφήνουν αδιάφορο.

    Και φτάνοντας στην ουσία
    προτιμας τον στονερ που οποτε του τυχαινε το οτιδηποτε κλαψουριζε
    Γκρίνιαξε ναι όπως θα έκανα και εγώ και εσύ θέλω να πιστεύω αν ήμασταν σε μια ομάδα πορτάτεν (μπουρδέλο) Κλαψούρισε Ο άντρας Ο ΠΟΤΕ Αυτοί είναι μύθοι των πονεμένων και το ότι τους αναπαράγεις εσύ επισύρει ποινή 1 μπύρας.
    it's all a matter of perception

    ο ορισμός του ανθρωπάκου: look on and do nothing

  10. #295
    Για το θέμα Πεντρόζα, έχω την εντύπωση πως πάτησε την άσπρη γραμμή εξόδου από τα pits για την πίστα όπως γίνεται και στην F1. Δεν έφαγε την ποινή για αυξημένη ταχύτητα στα pits.
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  11. #296
    σκαουντερ πορνοσταρ Το avatar του/της endopandou
    Εγγραφή
    06/09/2012
    Μηνύματα
    2.621
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Pes ta de...
    Όχι πες τα έτσι απλά.
    Δεν απάντησες στην πρότασή μου που είναι ταυτόχρονα και απάντηση στον ντέβιλ. Επειδή τα λάστιχα ακόμα και με 10 γύρους έγιναν φυτίλια χρειαζόταν 2 πιτ στοπ τα οποία η dorna δεν είχε το θέρρος να κάνει.

    Απαντήστε πρώτα σε αυτό που είναι η επιτομή της ασφάλειας και μετά θα σας δείξω και 2-3 φωτό να απαντήσετε και εκεί με την ίδια αυστηρότητα που σας διακρίνει όταν επιμένετε πως η μαύρη ήταν η κατάλληλη ποινή για το συγκεκριμένο παράπτωμα.

    Περιμένω
    it's all a matter of perception

    ο ορισμός του ανθρωπάκου: look on and do nothing

  12. #297
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.971
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από endopandou Προβολή μηνύματος
    χαχαχα απάντησες μόνος για εμένα ντάρλινγκ Το θέαμα με απασχολεί και όχι να βλέπω τον κάθε αναβάτη να γίνεται λουλού για χάρη του ίματζ του.
    Την κουβέντα αυτήν είχαμε εψέ με έναν πύραυλο φίλο που δεν γράφει εδώ (ακόμα...) Δες το αθώο παιδί ονόματι Βάλε μέχρι το 2006-7 πως στα PC και στα post-race PC πόσο νοίταγε την κάμερα και δες τον τώρα που έγινε Μενεγάκη. Ε εγώ εκείνον γούσταρα με τρέλα εκείνον θα γουστάρω κι ας έκανε μερικές μαλακιούλες. Τον σημερινόΝΕ σας τον χαρίζω.
    Όσο για τον μικρό τον γουστάρω για την οδήγησή του εκτός κάποιων υπερβολικά βίαιων κινήσεων. Τα χαμογελάκια του στις κάμερες και το πόσο funky βλέπει τους άλλους αναβάτες με αφήνουν αδιάφορο.

    Και φτάνοντας στην ουσία Γκρίνιαξε ναι όπως θα έκανα και εγώ και εσύ θέλω να πιστεύω αν ήμασταν σε μια ομάδα πορτάτεν (μπουρδέλο) Κλαψούρισε Ο άντρας Ο ΠΟΤΕ Αυτοί είναι μύθοι των πονεμένων και το ότι τους αναπαράγεις εσύ επισύρει ποινή 1 μπύρας.
    To 1453 έπεσε η Πόλη και 400 χρόνια μετά ο Παπαφλέσσας στα Δερβενάκια τους έκανε το Γκώλο κόσκινο...
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	maxresdefault.jpg 
Προβολές:	82 
Μέγεθος:	81,6 KB 
ID:	301966





    και μια που τ αναφέραμε
    Εντυπωσιακός ο Βάλε μόλις μύρισε βάθρο.
    Εκεί που έλεγες όλα έχουν τελειώσει θα βολευτεί στη 4η, με το που τρώει τη μαύρη το βλαμμένο


    ΓΙΟΥΡΓΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!





    υγ σήμερα στα Δερβενάκια έχει ωραία αρνιά στη Σούβλα !
    ανανήψαντας

  13. #298
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από endopandou Προβολή μηνύματος
    χαχαχα απάντησες μόνος για εμένα ντάρλινγκ Το θέαμα με απασχολεί και όχι να βλέπω τον κάθε αναβάτη να γίνεται λουλού για χάρη του ίματζ του.
    Την κουβέντα αυτήν είχαμε εψέ με έναν πύραυλο φίλο που δεν γράφει εδώ (ακόμα...) Δες το αθώο παιδί ονόματι Βάλε μέχρι το 2006-7 πως στα PC και στα post-race PC πόσο νοίταγε την κάμερα και δες τον τώρα που έγινε Μενεγάκη. Ε εγώ εκείνον γούσταρα με τρέλα εκείνον θα γουστάρω κι ας έκανε μερικές μαλακιούλες. Τον σημερινόΝΕ σας τον χαρίζω.
    Όσο για τον μικρό τον γουστάρω για την οδήγησή του εκτός κάποιων υπερβολικά βίαιων κινήσεων. Τα χαμογελάκια του στις κάμερες και το πόσο funky βλέπει τους άλλους αναβάτες με αφήνουν αδιάφορο.

    Και φτάνοντας στην ουσία Γκρίνιαξε ναι όπως θα έκανα και εγώ και εσύ θέλω να πιστεύω αν ήμασταν σε μια ομάδα πορτάτεν (μπουρδέλο) Κλαψούρισε Ο άντρας Ο ΠΟΤΕ Αυτοί είναι μύθοι των πονεμένων και το ότι τους αναπαράγεις εσύ επισύρει ποινή 1 μπύρας.
    αναπαραγω εγω μυθους πονεμενων? ισα-ισα! εγω ειμαι αυτος που υποστηριζει το shut the fuck up and race mothafacka!

    απλα απο το να εχω τη γκρινια του καθε πικραμυγδαλου προτιμω το εστω επιτηδευμενο χαζογελακι. τη μπυρα που ειπες οτι χρωσταω την πινω εγω και κερνας και μια γυρα τεκιλα κιτρινη να γουσταρω

    ακους εκει...εκει που μας χρωστανε θα μας παρουν και το βοδι!!!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  14. #299
    Γράψε Κόλλιας Το avatar του/της Antonisss
    Εγγραφή
    03/07/2010
    Μηνύματα
    1.079
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από H.A.Balafoutre Προβολή μηνύματος
    Για το θέμα Πεντρόζα, έχω την εντύπωση πως πάτησε την άσπρη γραμμή εξόδου από τα pits για την πίστα όπως γίνεται και στην F1. Δεν έφαγε την ποινή για αυξημένη ταχύτητα στα pits.
    Το μόνο που έχω διαβάσει είναι για το όριο ταχύτητας, πουθενά στο νετ δεν έχω διαβάσει για τη γραμμή...

  15. #300
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από endopandou Προβολή μηνύματος
    Όχι πες τα έτσι απλά.
    Δεν απάντησες στην πρότασή μου που είναι ταυτόχρονα και απάντηση στον ντέβιλ. Επειδή τα λάστιχα ακόμα και με 10 γύρους έγιναν φυτίλια χρειαζόταν 2 πιτ στοπ τα οποία η dorna δεν είχε το θέρρος να κάνει.

    Απαντήστε πρώτα σε αυτό που είναι η επιτομή της ασφάλειας και μετά θα σας δείξω και 2-3 φωτό να απαντήσετε και εκεί με την ίδια αυστηρότητα που σας διακρίνει όταν επιμένετε πως η μαύρη ήταν η κατάλληλη ποινή για το συγκεκριμένο παράπτωμα.

    Περιμένω
    εγω λεω να κανουνε πιτ στοπ μετα απο καθε γυρο για να εχουνε μονιμα φρεσκο λαστιχο ρε!

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    To 1453 έπεσε η Πόλη και 400 χρόνια μετά ο Παπαφλέσσας στα Δερβενάκια τους έκανε το Γκώλο κόσκινο...
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	maxresdefault.jpg 
Προβολές:	82 
Μέγεθος:	81,6 KB 
ID:	301966και μια που τ αναφέραμε
    Εντυπωσιακός ο Βάλε μόλις μύρισε βάθρο.
    Εκεί που έλεγες όλα έχουν τελειώσει θα βολευτεί στη 4η, με το που τρώει τη μαύρη το βλαμμένο
    ΓΙΟΥΡΓΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

    υγ σήμερα στα Δερβενάκια έχει ωραία αρνιά στη Σούβλα !


    το αφηνω γιατι το θεωρω γαματο σαν χιουμορ!!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

Παρόμοια θέματα

  1. MotoGP, Round 16 Malaysia - Sepang
    από chr1s_86 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 77
    Τελευταίο μήνυμα: 24/10/2012, 09:26
  2. MotoGP GRAND PRIX DE FRANCE
    από pan_ski στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 54
    Τελευταίο μήνυμα: 25/05/2009, 14:36
  3. Australian Grand Prix
    από tasoulisk στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 05/10/2008, 07:54
  4. CHINESE GRAND PRIX, SHANGHAI-round 4
    από monarxis στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 162
    Τελευταίο μήνυμα: 08/05/2008, 16:10
  5. MotoGP Δοκιμαστικα 16/04/2004
    από anco στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2004, 19:19

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF