Σελίδα 21 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 1116171819202122232425263171121 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 301 έως 315 από 2028

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.IX

  1. #301
    Σε είδα θερμόμετρο να χτυπας 36 και να εχω λαλησει απο την ζεστη.
    Πρεπει να δω και που θα βρω τα λ7 να παρω καλοκαιρινο μπουφαν, γιατι το "παλιο μου παλτο" δεν κλεινει λογω "ιδιαιτερης γραμμωσης" κοιλιακΟΥ.
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  2. #302
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nobody
    Εγγραφή
    21/09/2008
    Μηνύματα
    527
    Σε είδα φίλε μου πριν λίγα λεπτά να κατεβαίνεις την Πιπίνου ή την Τρίτωνος,δεν θυμάμαι πως την λένε,στην άνω Νέα Σμύρνη

    Πρέπει να ήσουνα με την vstrom σου ή με κάτι αντίστοιχο αν είδα καλά και εγώ με το κουτί

    Δεν σου φώναξα όπως μου καταλόγισες,νόημα σου έκανα με το χέρι μου ότι πήρες ανοιχτά πολύ την στροφή και μη γνωρίζοντας ούτε τις οδηγικές σου ικανότητες ούτε τα αντανακλαστικά σου,για λίγο ναι φοβήθηκα,το παραδέχομαι

    Μπορεί να είχες εσύ δίκιο μπορεί εγώ,δεν επιμένω

    Εκεί που στέκομαι όμως,είναι ότι ενώ εγώ συνέχισα την δουλειά μου(το οτι κονταστάθηκα στην διασταύρωση δεν ήτανε για σένα,για να ελέγξω την κίνηση μπας και με αφήσουν να περάσω απέναντι ήτανε),εσυ γύρισες πίσω,ανέβηκες την ανηφόρα για να με βρείς και να μου ζητήσεις τον λόγο

    Παλικάρι,αν θες την γνώμη μου,μην το κάνεις αυτό.Εγώ εκείνη την ώρα,θες επειδή είχα μέσα την ετοιμόγεννη ουσιαστικά γυναίκα μου,το παιδί μας και την πεθερά μου,θες επειδή έμαθα σιγά σιγά και με δύσκολο τρόπο να δίνω τόπο στην οργή,θες επειδή ειλικρινά δεν είχα όρεξη όχι για τσακωμό ούτε καν για αντιπαράθεση,δεν το συνέχισα

    Πολλοι άλλοι όμως εκεί έξω δεν αντιδρούν έτσι ψύχραιμα.Δεν αξίζει να σπας τα νέυρα σου για κάτι τέτοιο,μια φιλική συμβουλή σου δίνω και μπορείς να την κάνεις ότι θες

    Νασαι καλά και καλούς δρόμους να έχεις

  3. #303
    Σε ειδα πριν λιγο, προσεγμενο SRX με δυο κανονια για εξατμισεις να ριχνεις πιστονιες
    και να την ακουμε, στη Βας. Σοφιας, εστριψες για Παγκρατι.
    Ωραιοτατο!
    Typhoon 125, NX 250, WR200, LC4 400E, M 600, Canyon 500, LC4 640 SM, 640 ADV, Speed 4, Z1000, 404 DS, ADV 950S , SDuke 990, SM 950 , 440 SM, 690 SM, TUONO 660!

  4. #304
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.847
    Σας βλεπω καθημερινα να τα εχετε πεταξει ολα... ποτε θα πεσω πουθενα δεν ξερω
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  5. #305
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Σε είδα πρωί πρωί στην Ακτή Μιαούλη να γράφεις τα πάντα στα παλιά σου υποδήματα και να κάνεις αλλαγή λωρίδας με το έτσι θελώ κυρά με το μαύρο yaris και να πλακώνεται στα φρένα και το προπορευόμενο μου όχημα και εγώ,ευτυχώς που κράταγα απόσταση είπα απο μέσα μου γιατί θα το πέρναγα απο πάνω το αμάξι..Το νού μας λεβεντόπαιδα κυκλοφορούν ελεύθεροι....

  6. #306
    Σε είδα παππούλη ρασοφόρε με την ξινίλα των εκατό και βάλε καρδιναλίων να αράζεις στην αναπηρική θεσούλα σου στο εξωτικό σεντ ετιέν. Πέρα από την προφανή δυσκινησία που προκαλεί το κορμί το βοϊδίσιο σε συνδυασμό με την ηλικία, μιά χαρά σε είδα και με διάθεση για τσαμπουκά... Ούτε το κατεβασμένο βλέμμα του πιστού που σε πλησίασε με σέβας να σε χαιρετήσει φάνηκε να σου φτιάχνει τη διάθεση. Τι 'στε και 'σεις οι θεούσοι, έχετε τα ζόρια σας...

  7. #307
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/08/2011
    Μηνύματα
    159
    Σε είδα παππού να σφάζεις το κόκκινο σε διασταύρωση που ευτυχώς είμαι ψιλιασμένος και αργώ να ξεκινήσω.
    Όταν σε πλεύρισα στο επόμενο έγινε ο διάλογος :
    - Πέρασες με κόκκινο.
    - Πού?
    - Πριν. Δεν άκουσες τη κόρνα ?
    - Όχι. Που?
    - Πιο πίσω λέμε
    - Γιατί? Είχε φανάρι?
    - .....

  8. #308
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.018
    Σε είδα καγκουριλε στη Συγγρού να έρχεται με ...όσα και να επιχειρεις μια σφήνα απο δεξια στο προπορευόμενο Golf και να σου γλυστραει ο κωλος

    Να ξέρεις οτι είσαι πολύ τυχερός που βρήκε καπου προσφυση και μαζεύτηκε αλλιως θα μας χαριζες μια εντυπωσιακοτατη τούμπα βραδιατικα

    Εσύ βέβαια εννοείται δε μασησες και συνεχισες τάπα! Η Παναγία μαζί σου παλληκάρι μου

  9. #309
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Σε είδα να μου φέρνεις το εργαλείο που σου δάνεισα, σπασμένο, μέσα σε σακούλα και να μη μου λές τίποτα. Λίγη μπέσα ρε! Έβγαζα μεροκάματο μ' αυτό το πραγματάκι.
    Άν μου το έλεγες θα σε είχα σε εκτίμηση και μηδέν είς το πηλίκον. Τώρα στη φυλάω και την επόμενη, θα μου το πληρώσεις τριπλό

    Ρε ούτε κατσαβίδι!
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  10. #310
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Σας είδα στον Κηφισσό...έριξες καλό τράκο στο punto της κοπελιάς που την άκουσε στερεοφωνικά πάει για καινούριο όλο το πίσω μέρος ,ευτυχώς απ'ότι πρόφτασα να δώ φάνηκε πως φορούσατε ζώνες και οι 2 και δεν είδα κάποιον χτυπημένο.Τα παλιοσίδερα ας χαλάσουν,τα μέλη του κορμιού μη χαλάσουν.

  11. #311
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.041
    Σε ειδα σημερα ξαπλωμενο και ακινητο στις 10 το πρωι Γρηγοριου Λαμπρακη και Βασιλεως Γεωργιου στο Πειραια. Ελπιζω να εισαι καλα!!!

    Παιδια προσοχη εκει εξω, εχω δει 3 ατυχηματα με μηχανες τις τελευταιες 3 μερες.
    ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!

  12. #312
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    539
    Σε είδα σήμερα να βγάζεις το σκύλο βόλτα και ντράπηκα για τον εαυτό μου. Να μπορώ να περπατήσω και να βαριέμαι να βγάλω τη δικιά μου, κι εσύ στο καροτσάκι να μη μασάς. Μπράβο ρε φίλε, καλό κουράγιο.

  13. #313
    σε ειδα γιδι να φλομωνεις την αιθουσα στο ψεμα, και οδηγεις και μηχανη... να πω να σου τυχει στο δρομο σου ο φιλος σου που για χαρη του ξεφτιλισες τα παντελονια που φορας, να δεις τη γλυκα;

  14. #314
    d.m.w.t.l. Το avatar του/της congate7
    Εγγραφή
    02/06/2012
    Μηνύματα
    881
    Σε είδα Drzάκι μου να ξαναγριεύεις στα χέρια μου
    O παππούλης


    Θα πάω σε ένα νησί, να ψαρεύω πρόκες.

  15. #315
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Σε ειδα να με χρεωνεις 80 ευρω για 2 ντιζες και να κουδουναω απο το νουμερο..... ακριβο χομπι το μηχανακι.......

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF