Σελίδα 23 από 31 ΠρώτοΠρώτο ... 131819202122232425262728 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 331 έως 345 από 454

Θέμα: Σε Είδα.....

  1. #331
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 2stroker
    Εγγραφή
    12/07/2008
    Μηνύματα
    725
    σε ειδα σημερα το πρωι στην κηφισιας στο υψος της πανορμου με το R6,εσυ κρανακι οκ την κοπελια πισω γιατι την ειχες ξεκρανωτη και με σαγιοναρα????ειπαμε ζεστη κ να πατε για μπανιο αλλα οχι κ ετσι!
    Hell on wheels is no big deal... Kawasaki KDX200SR - Kawasaki KLX300R - Yamaha TTR250 - Yahama XT600E - Ktm 640 Adventure

  2. #332
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    σημερα στον καθρεφτη μου να προσπαθεις να με κανεις σαντουιτς παλιομαλακα!!!

    ευτυχως εκοψα το τιμονι και εφυγα απο μπροστα σου αφηνοντας απροστατευτο τον προφυλακτηρα του μπροστινου μου τον οποιο και κατεστρεψες.δεν θελω να ξερω τι θα συνεβαινε αν επεφτες με τοσα πανω μου.βλακα.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  3. #333
    Σε είδα στον πεζόδρομο της Σωτήρος στον Πειραιά... εσένα... ναι, ναι.... εσένα με το 1200 adventure να ζείς την περιπέτεια του:
    "το'χω... σου λέω.... είναι γαμώ και αυτή η βερμούδα που... όχι ρε πούστη μου μου βγήκε η σαγιονάρα... όχι δεν πέφτω... θα γδαρθούν τα Ray Ban..."
    Λυπάμαι που σε κτύπησα όταν μου είπες με περίσεια χάρη και μαγκιά ¨κάνε πιο πέρα ρε μαλάκα"
    Σου ζητώ δημόσια συγγνώμη που δε με άφησαν να σε γ@μήσω
    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ...


  4. #334
    Γιατί όλα σε 'μένα;
    Σε είδα λοιπόν με το κόκκινο παπάκι στην Εθνική οδό, στο ύψος του κόμβου της Βαρυμπόμπης, χωρίς κράνος να προχωράς και να μιλάς στο κινητό έχοντας το με το αριστερό σου χέρι στο δεξί σου αυτί.

    Πάνω απ' όλα μην πάθει ζημιά ο εγκέφαλος σου από την ακτινοβολία!!!!
    Καλλιά στα όρη άρχοντας
    παρά στον κάμπο δούλος,
    θωρώ τον κόσμο από ψηλά
    κι είναι δικός μου ούλος.

  5. #335
    σε είδα επιτέλους.
    εχθές νωρίς το απόγευμα να στρίβεις απο πειραιώς για π.ράλλη.
    με ενα GSXR??? κρανάκι,γαντάκι κ το υπέροχο μακρύ μαλλί σου πιασμένο μέχρι κάτω με κορδέλα...
    αν σε έπιανε κόκκινο θα σε σταμάταγα για να σου πω οτι θα σε γράψω στο "σε είδα"...
    μου έφτιαξες την μέρα,μπράβο ρε κοπελιά...
    squirrel

  6. #336
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kokos08
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    267
    Σε ειδα! Εσυ δεν με ειδες!

  7. #337
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.472
    Σε ειδα-με ξανθο , αδυαντο κοριτσακι με το μαυρο μινι φορεμα χθες να διασχίζεις την Λαοδικίας στη Νικαια και κοντεψαμε να αγκαλιαστουμε με ενα παπι.
    Ευτυχως κιαυτος εσενα χαζευε....και συννενοηθήκαμε με εναν αναστεναγμο.


  8. #338
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    Σε ειδα-με ξανθο , αδυαντο κοριτσακι με το μαυρο μινι φορεμα χθες να διασχίζεις την Λαοδικίας στη Νικαια και κοντεψαμε να αγκαλιαστουμε με ενα παπι.
    Ευτυχως κιαυτος εσενα χαζευε....και συννενοηθήκαμε με εναν αναστεναγμο.

    δεν είναι να κυκλοφορείς Νίκαια-Κορυδαλλό πια.... εκτός κι αν φοράς παροπίδες...

  9. #339
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2009
    Μηνύματα
    111
    Σε είδα μαλάκα με το SUV χτές στη Πάτρα να πετάγεσαι απο stop ενώ πήγαινα στην έλληνος στρατιώτη. Τελικά σε μαλάκες που μιλούν στο κινητό η κόρνα δεν είναι σωτήρια καθώς μόλις την άκουσες έμεινες απλά στη μέση και περίμενες να καρφωθώ στην πόρτα σου, με το βλέμα της "ξανθιάς". Να ναι καλά το ABS.

  10. #340
    Σε ειδα κατα τις 5 στης Βασ, Σοφιας με το υπερτουμπανο movistar hayabusa σου, αλλα εσύ δεν με ειδες...
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  11. #341
    Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
    Mάλλον εμένα λες, γιατί εκείνη την ώρα πήγαινα ΔΣ


    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  12. #342
    The Firestarter Το avatar του/της jimtarasxt660x
    Εγγραφή
    04/09/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Σε ειδα στον Κηφισο να εισαι ακρανωτος και να εχει βαλει επανω και ενα μικρο κοριτσακι και αυτο βεβαια χωρις κρανος και να το εχεις φορτωσει και σαν γαιδουρι...τι να σου πω ρε φιλε...μπραβο σου που ενδιαφερεσαι τοσο πολυ για την ζωη του μικρου παιδιου γιατι για την δικη σου ενταξει 30+ μαντραχαλος ησουν αμα ηθελες θα το φοραγες το ρημαδι!!!
    Βοηθός Ταμία (το 23% που λεγαμε)

    Αυτονομία SV (εγγύηση λεμε )

  13. #343
    Σε βλέπω καθε μέρα με το TTR250 ανεβαίνεις τη Σουτσου κατα τις 1 κ κατι...

    γράψε εδώ
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  14. #344
    Σε ειδα και με ειδες....χαιρετηθηκαμε...


  15. #345
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kokos08
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    267
    Σας ειδα ολους του καραγκιοζοπαιχτες εχθες Κυριακη στην παραλιακη με τα Varaderia και τα V-stromia να μου ανοιγετε στο φαναρι και μετα να κανετε και σφηνες για να μου δειξετε ποσο τιμοναρες ειστε με την κοπελα σας πισω χωρις κρανος καν, εννοειται και με μαγιο!

    Βρε γελοιοι,ηλιθιοι,εκει που τελικαρετε εγω βαζω τριτη! Θα το καταλαβετε ποτε αυτο???
    Και την κοπελα μου δεν την αφηνω να ανεβει στην μηχανη τουλαχιστον χωρις κρανος,μπουφαν,παντελονι και παπουτσια και ας εχει χιλιους βαθμους εξω.
    Ελπιζω να με δειτε κι εσεις την επομενη φορα και να μου γραψετε εδω οτι με ειδατε και νιωσατε γελοιοι! :rotflmao:

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 18/07/2008, 10:16
  2. ΣΕ ΕΙΔΑ ΕΚΕΙ.......
    από zoropatra στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 18/10/2006, 11:49
  3. Sorry ρε φιλαράκο δε σε ειδα....
    από idi στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 09/06/2005, 18:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF