Σελίδα 25 από 32 ΠρώτοΠρώτο ... 152021222324252627282930 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 361 έως 375 από 480

Θέμα: φθηνο μα πολυ φηνο site απο αγγλια

  1. #361
    FZS600 Fazer Το avatar του/της schumacher_
    Εγγραφή
    13/05/2006
    Μηνύματα
    220
    Αρχικά δημιουργήθηκε από asphyx
    Επειδής όπως είπα είμαι άσχετος και δεν έχω ούτε πιστωτικές ουτε τίποτες,, άμα βγάλω απο αυτές τισ prepaid καρτες πρέπει να γραφτώ και σε αυτό το paypal???Σε αυτό πληρώνεις συνδρομή είχα ακούσει?

    Η παραγγελία γίνεται μόνο μέσω τηλεφώνου?
    Στο paypal για να κάνεις αγορές δεν πληρώνεις τίποτα. Απλά θα κάνεις ένα νέο λογαριασμό χρήστη
    κι εκεί θα δηλώσεις τα στοιχεία σου και τα στοιχεία της κάρτας που έχεις (είτε είναι πιστωτική, είτε
    προπληρωμένη, κ.ο.κ)

    Για την παραγγελία, θα πρέπει να μιλήσεις μέσω τηλεφώνου λογικά. Αν διαβάσεις τις εμπειρίες όσων
    έχουν αγοράσει από το μαγαζί, θα δεις ότι λένε για τηλεφωνικές επικοινωνίες κλπ. Προσωπική εμπειρία
    δεν έχω από το μαγαζί, αλλά έτσι φαίνεται να συνεννοούνται οι περισσότεροι...


  2. #362
    εχω στειλει ενα μειλ εδω και 10 μερες αλλα τιποτα....
    μαλλον θα πρεπει να μπω σε εξοδα...
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  3. #363
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    11/05/2007
    Μηνύματα
    194
    Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
    εχω στειλει ενα μειλ εδω και 10 μερες αλλα τιποτα....
    μαλλον θα πρεπει να μπω σε εξοδα...
    Γι'αυτο λέμε για τηλεφωνική παραγγελία, με τα mail δεν θα βγάλεις άκρη.

    Για τι έξοδα εννοείς;

  4. #364
    Να σας προσέχετε Το avatar του/της nktR
    Εγγραφή
    27/03/2004
    Μηνύματα
    1.894
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
    την Παρασκευή μου έρχονται 2 RX-7 (Majestic-Edwards) με 372 το καθένα με μεταφορικά και από
    45 ευρώ η μαύρη ζελατίνα και 55 ευρώ η χρώμιο η μπλέ.
    Από εβδομάδα θα πάρουμε άλλα δύο ζεύγη γάντια Alpinestars.
    H αγορά έγινε από gearchangeonline - bikersbargains = ίδια επιχείρηση. Στέλνετε email στο info@gearchangeonline.com και μιλάτε με την Carol. Την έχω ενημερώσει ήδη ότι αρκετά παιδιά ενδιαφέρονται για φτηνές αγορές από προσφορές και ευχαριστεί πολύ και θα κάνει ότι καλύτερο μπορεί από θέμα εξυπηρέτησης, χρόνου παράδοσης και εύρεση φθηνότερου κόστους μεταφοράς.
    Αυτά. Ελπίζω να βοήθησα. Καλά ψώνια

    ps: ήμουν τυχερός με αυτή την αγορά γιατί πήρα με 1.02 τη λίρα και το κράνος είχε 350 λίρες και επιπλέον μοιράστηκα και τα μεταφορικά με ένα φίλο.
    Τώρα το έχουν ανεβάσει στα 380 και με τη λίρα στο 1.12, αλλά και πάλι συμφέρει σε σχέση με Ιαπωνία.

    email επικοινωνίας εδώ gearchangeonline@btconnect.com και μιλάς με την Carol.

  5. #365
    FZS600 Fazer Το avatar του/της schumacher_
    Εγγραφή
    13/05/2006
    Μηνύματα
    220
    Εγώ θα το πω τώρα και όποιος το δει με ενημερώνει αν θέλει...

    Θέλω να πάρω μία μαύρη ζελατίνα για το RX7 Corsair που έχω και τα 45? που αναφέρει ο nktR είναι
    πολύ ενδιαφέρουσα περίπτωση... επειδή δεν έχω σκοπό να αγοράσω και κράνος μαζί όμως, αν κάποιος
    κάνει καμια σχετική αγορά αυτό τον καιρό, ας ρίξει μια ενημέρωση, μήπως και κανονίσουμε να
    παραγγείλω και τη ζελατίνα μαζί

    Θεεεεεενξ


  6. #366
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/03/2009
    Μηνύματα
    8
    Καταρχήν ένα μπράβο σε όλα τα παιδιά για την πολύ καλή ενημέρωση
    Εγώ έστειλα ένα mail χθες το βράδυ στο gearchangeonline@btconnect.com και πριν λίγο μου ήρθε η απάντηση. Φυσικά η Carol έπαθε πλάκα που γνώριζα το όνομα της αλλά της εξήγησα πως έχουν τα πράγματα. Απλά τελικά δεν βλέπω να αγοράζω τις μπότες που ήθελα γιατι για 2 ζευγάρια με ενημέρωσε ότι τα μεταφορικά είναι 40 λίρες και μαζί με την ισοτιμία αυτό εξανεμίζει την διαφορά τιμής με Ελλάδα...

  7. #367
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    25/10/2005
    Μηνύματα
    8

    Smile

    Και εγω εστειλα ενα email σε αυτη την διευθυνση για να δουμε αν θα απαντησει. Εχω ηδη στειλει 3 πριν κανενα μηνα στο bikersbargains αλλα καπου χαθηκε στη Μαγχη

  8. #368
    Να σας προσέχετε Το avatar του/της nktR
    Εγγραφή
    27/03/2004
    Μηνύματα
    1.894
    Αρχικά δημιουργήθηκε από schumacher_
    Εγώ θα το πω τώρα και όποιος το δει με ενημερώνει αν θέλει...

    Θέλω να πάρω μία μαύρη ζελατίνα για το RX7 Corsair που έχω και τα 45? που αναφέρει ο nktR είναι
    πολύ ενδιαφέρουσα περίπτωση... επειδή δεν έχω σκοπό να αγοράσω και κράνος μαζί όμως, αν κάποιος
    κάνει καμια σχετική αγορά αυτό τον καιρό, ας ρίξει μια ενημέρωση, μήπως και κανονίσουμε να
    παραγγείλω και τη ζελατίνα μαζί

    Θεεεεεενξ

    έχω πάρει μία επιπλέον στοκ για μένα. Πάρτη να κάνεις τη δουλειά σου και σε επόμενη παραγγελία βάζω και παίρνω άλλη

  9. #369
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051
    1. Τις τιμές στα κράνη στην Ελλάδα τις βγάζει ο αντιπρόσωπος και όχι το κάθε μαγαζί ξεχωριστά
    2. Τώρα αναλόγως την έκπτωση που παίρνει το κάθε μαγαζί από τον προμηθευτή, μπορεί να κάνει και την ανάλογη έκπτωση
    3. Ξεκινάμε από το προμηθευτή που βγάζει πάρα πολλά και καταλήγουμε στα υπόλοιπα καταστήματα που βγάζουν καλά χρήματα.
    4. Τώρα για ποιο λόγο έχουμε τόσες μεγάλες διαφορές δε ξέρω, αλλά αν θυμάμαι καλά ο θείος μου (Γερμανία) μου είχε πει ότι αν πας σε μαγαζί έχουν τις ίδιες τιμές με μας.



    Τρελοκοτσιδού..!!!!

  10. #370
    Racefit Growler...τελος!!
    Εγγραφή
    12/12/2008
    Μηνύματα
    595
    Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
    1. Τις τιμές στα κράνη στην Ελλάδα τις βγάζει ο αντιπρόσωπος και όχι το κάθε μαγαζί ξεχωριστά
    2. Τώρα αναλόγως την έκπτωση που παίρνει το κάθε μαγαζί από τον προμηθευτή, μπορεί να κάνει και την ανάλογη έκπτωση
    3. Ξεκινάμε από το προμηθευτή που βγάζει πάρα πολλά και καταλήγουμε στα υπόλοιπα καταστήματα που βγάζουν καλά χρήματα.
    4. Τώρα για ποιο λόγο έχουμε τόσες μεγάλες διαφορές δε ξέρω, αλλά αν θυμάμαι καλά ο θείος μου (Γερμανία) μου είχε πει ότι αν πας σε μαγαζί έχουν τις ίδιες τιμές με μας.


    κοιτα ν δεις....ενα μαγαζι αγοραζει πολλααααα κρανη απο την εκαστοτε εταιρεια....σωστα?
    εγω απο ενα netομαγαζο αγοραζω 1 κρανος κ το παιρνω το λιγοτερο 100? φθηνοτερα απο οτι θα μου το πουλησει το εκαστοτε μαγαζι το οποιο θα το αγορασει απο τον προμηθευτη κ εκεινος απο τον χονδρεμπορα κ ουτω καθεξης.....χεστηκα ποσο τα αγοραζουν οι εδω βασικα....επειδη κ γω εχω μαγαζι σε καποιον ασχετο τομεα με μοτο κ πουλαω κ γω καποια πραγματακια κ βλεπω την αντιμετωπιση που μου δειχνουν οι εκαστοτε εταιρειες προτιμαω το εξωτερικο....δυστυχως στον τομεα τον δικο μου δεν εχει μεγαλες διαφορες ή οταν βρισκω κατι καλο δεν στελνουν ελλαδα....αλλα που θα παει καποια στιγμη γινει η αρχη...μεχρι τοτε σερφαρετε στο εξωτερικο μαγκες

  11. #371
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    25/10/2005
    Μηνύματα
    8
    Χθες παρελαβα και εγω το Arai μου απο το bikersbargains.co.uk / gearchangeonline.com αψογη η Carol !!!

  12. #372
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Το κοστος αποστολης στην Ελλαδα γιατι δεν το γραφει πουθενα ποσο ειναι για Ελλαδα?

  13. #373
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    25/10/2005
    Μηνύματα
    8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Sapadak
    Το κοστος αποστολης στην Ελλαδα γιατι δεν το γραφει πουθενα ποσο ειναι για Ελλαδα?
    για 2 κρανη που παραγγειλα 50 λιρες και τα εστειλε με DHL

  14. #374
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Αρχικά δημιουργήθηκε από aspan
    για 2 κρανη που παραγγειλα 50 λιρες και τα εστειλε με DHL

  15. #375
    make love not work Το avatar του/της L.omerta
    Εγγραφή
    18/04/2005
    Μηνύματα
    139
    Απο Αγγλια πληρωνεις καποιο ποσο τελωνείο η οχι επειδη ειμαστε ΕΕ?
    go big or go home!!!

Παρόμοια θέματα

  1. Ενα πολυ ενδιαφερον site με video-test
    από AFTER στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 26/02/2006, 12:24
  2. ΕΝΑ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ Site ΑΠΟ ΦΙΛΟΥΣ
    από mike78 στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 17/10/2005, 13:02
  3. Πολυ Καλο Site
    από toyota στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 24/05/2005, 19:10
  4. Αγορα μηχανής απο Αγγλία
    από niko13g στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2004, 21:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF