Σελίδα 26 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 1621222324252627282930313676126 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 376 έως 390 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #376
    never hold back Το avatar του/της Ohm
    Εγγραφή
    08/12/2015
    Μηνύματα
    371
    μόλις είδα 2, παρέα, μάλλον από τη ζούρικχ αν είδα καλά τις πινακίδες, καραφούλ εξοπλισμό (τανκμπαγκ, σακίδια, μπΟφάν/μπότες) ...

    ... στη μιχαήλ βόδα

    οι κακομοίρηδες μάλλον έχουν χαθεί...
    I live to learn. I learn to think. I think to create. I create to be.

  2. #377
    Σε είδα ζευγάρι με το R80GS στο βενζινάδικο. Κρανάκια, το μηχανάκι σε άριστη κατάσταση, σας χάρηκα. Μπαίνω μέσα να πληρώσω κλπ, την ώρα που βγαίνω, μπαίνει ο οδηγός, κοντούλης με πουκάμισο ριχτό και παντελόνι φαρδύ, με το κράνος στο κεφάλι. Κουκλί το έχεις, λέω. "Ευχαριστώ πολύ" η απάντηση, αρκετές οκτάβες πάνω από αυτό που περίμενα... Κοιτάω στο άνοιγμα του κράνους, γυναίκα. "Πενηνταεφτά εγώ, τα εικοσιοχτώ μαζί της" λέει. Φτου σας και στις δύο, θεές και καλές βόλτες να έχετε για πολλά πολλά ακόμα χρόνια.

  3. #378
    Get the Flip Out Το avatar του/της function.analys
    Εγγραφή
    21/07/2016
    Μηνύματα
    15
    Σκούτερ που οδηγούσες ΕΣΥ πιτσιρικά στην Μπουμπουλινας, Πειραιας. Πριν σε συναναστραφω ομολογω οτι ανεμενα αλλες αρετες απο σπινθηροβολα αντρακια που εχουν να αντιμετωπισουν τις μυλοπετρες μιας δύσκολες επιβίωσης. Αρετες, οχι αυθαδεια...ελπιζω ότι δεν είσαι καθόλου αντιπροσωπευτικο δειγμα της γενιας και της ηλικιας σου.

    Χωρίς κράνος, γάντια, μπουφαν αλλα με τεραστια ακουστικά στ' αυτιά και γλωσσα μεγαλυτερη από το αναστημα σου.

    Είχες το κουράγιο να παραπονεθεις γιατί έστριψα μπροστά σου από το κάθετο στενό, ενώ ερχόσουν με 10 και είχες ορατότητα πάνω από 100 μέτρα!! Δεν θες 100, να στα κάνω 70.

    Αμφιβαλλω οτι ειχες εστω διπλωμα και τα βασικά χαρτια.

    Οταν σε κοιταξα απορημενος, εκτιμωντας οτι μόνο για αστείο το ελεγες, μάλλον σου χαλασα την τονικοτητα στ' ακουστικά με την απαντηση μου. Ακομα χειροτερα, τολμησες να χρησιμοποιήσεις πεζοδρόμιακες εκφράσεις. Πίναμε μπυρες στο στρατο; Ακόμα χειρότερα, πηγές να με κλείσεις προσπαθώντας να χτυπήσεις/κλωτησεις την ολοκαίνουρια μοτοσικλετα.

    ΕΣΥ, αναιδή κι ανοητε νεανια...ΕΣΥ που εχασες κάθε ίχνος σεβασμού κι αυτογνωσίας...σ' εσένα το λεω μικρουλη, να θυμάσαι ότι στάθηκες πολύ τυχερός που σταμάτησα την 'συζήτηση' μαζι σου αποτομα κι εσβησα την ζωχαδα στα κόκκινα του LC8.

  4. #379
    Σε είδα κατσαριδα να προσγειωνεσαι στο πόδι του κουμπάρου.... Τρελό γέλιο. Ακολούθησε κυνηγητό και εξολόθρευση. Μία μπύρα πας να πιείς, metallica seek and destroy καταληγεις...

  5. #380
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.375
    Σε είδα στην Ακαδημίας εξω από το ροζ κτίριο, να κατεβαίνεις ανάποδα με το παλιό ιχ.

    tragic

  6. #381
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Σε είδα σφίχτη μουσκουλά στη Καλλιρόης πάνω στο παπί με φουλ φεις κράνος και σε χάρηκα.

    Μπράβο ρε αλάνι γιατί κάνεις τη δουλειά σου με απλότητα και ασφάλεια.

    Όχι σαν όλους τους κομπλεξάρες κλαρινογαμπρούς με το τρίπτυχο μεγκασκούτερ + τατού σε χέρια πόδια + ανάποδο καπελάκι

    Ωραίος

  7. #382
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.344
    Σε είδα βενζίνη να μου βγάζεις συν τα μισά χλμ και παραπάνω ίσως. Με στροφιλίκια και ξεσπάσματα... Δεν σε είδα να μου χεις 100αρα πουθενά (μα πουθενά όμως). Κάτι μου λέει ότι ωράιο παπά τρώμε στην Ελλάδα

  8. #383
    Σε ειδα καυλιαρικο καινουριο κουτακι μου:
    1) Να μου χαριζεις απολαυση
    2) να αναρωτιεμαι γιατι εχεις DSC+TCS (αν και σε ελληνικους η βρεγμενους δρομους πρεπει να ειναι απολυτως απαραιτητο το TCS)
    3) να εχεις την ιδια αυτονομια με το μηχανακι μου, αλλα το 3πλασιο τεποζιτο
    4) να σε απολαμβανω που εχεις τα κοκκινα στις 9κ
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  9. #384
    Σε είδα να κάνεις παρανομη αναστροφη σε στενακι διπλης κυκλοφοριας, να μην ακούς τις κορνες μου κ τελικά να βρίσκομαι στο πεζοδρόμιο και εσυ χωρίς μπροστινό προφυλακτηρα.. Ευτυχώς την έβγαλα με κατι χαζοραμματα..

  10. #385
    Μέλος Το avatar του/της cornell
    Εγγραφή
    16/05/2010
    Μηνύματα
    115
    Σε είδα στην έξοδο της Ποσειδώνος μετα τον Φλοίσβο να σφάζεις το Stop και να βγαίνεις άνετα σαν να μην συμβαίνει τίποτα.
    Φρένα... και την γλύτωσα.Σου είπα μερικά γαλλικά όταν πέρασα απο δίπλα σου.
    Σταμάτατησες δίπλα μου στο φανάρι και ζήτησες συγγνώμη.Ήμουν αφηρημένος είπες.
    Ήσουν ευγενικός αλλά πρόσεχε γιατί την επόμενη φορά θα χτυπήσεις κανέναν και είναι κρίμα.

  11. #386
    Μέλος
    Εγγραφή
    21/07/2016
    Μηνύματα
    37
    Σε είδα στο Σύνταγμα εχτές το βράδυ δικάβαλο στο σκούτερ χωρίς κράνος ούτε εσύ ούτε ο έτερος καππαδόκης στην σέλα.
    Χαρά στην τσέπη σου μιας και πιο κάτω είναι μόνιμα οι Ζ(ητάδες).

  12. #387
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.835
    Σε ειδα με το v-strom στην Μαραθωνος, να εισαι με το μαγιο και ενα κοντομανικο, εννοειται χωρις κρανος και να οδηγεις ξυπολιτος!!!
    Εφυγες και με κοκκινο...
    Σε ειδα και εσενα με το golf να θες να φυγεις με πορτοκαλι, να μην προλαβαινες και να ''πλακώνεσαι'' στα φρενα, ζητωντας μου συγγνωμη που πηγα να ξεκινησω απο απεναντι με πρασινο...(υπαρχουν & οι σωστοι)...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  13. #388
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Σε είδα λιποσαρκη αλεπουδιτσα να έχεις κατέβει από το βουνό στα διόδια της μεγαλοπολης να ζητάς φαγητό από την υπάλληλο και μαύρισε η ψυχή μου...

  14. #389
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.951
    Σε είδα σμαρτ χθες στον κιφησό τα ξημερώματα αραγμένο στη ΛΕΑ και είχες καεί ολοσχερως.. απο τι κατάλαβα οι επιβάτες είχαν προλάβει και ειχαν βγεί απο το αυτοκίνητο..Επίσης σε βλέπω Αθήνα να αδειάζεις μέρα με τη μέρα και να σε ευχαριστιέμαι και να βγαίνει άνετα η δουλειά.
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  15. #390
    Ειμαι ninja Το avatar του/της mariza
    Εγγραφή
    28/12/2015
    Μηνύματα
    257
    Σε είδα 40άρα μέσα στο μερσεντικό να κάνεις ζίκ ζάκ μέσα στην κίνηση και να πηγαίνεις όπως νάναι....
    Όταν έφτασα δίπλα στο παράθυρό σου,είδα ότι με το ένα κουλάδι σου κράταγες iphone και μίλαγες και στο άλλο κουλάδι κράταγες πάνω στα πόδια σου τσάντα τεραστίων διαστάσεων,μέσα απο την οποία ξεπρόβαλε το κεφάλι σκύλου...
    Α....που και που έπιανες και τιμόνι
    Κάτι γ@@@##@ες σαν και εσένα βλέπουνε στους δρόμους και μας έχουνε πάρει στο ψιλό

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF