Σελίδα 26 από 45 ΠρώτοΠρώτο ... 16212223242526272829303136 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 376 έως 390 από 665

Θέμα: Τελική ταχύτητα V strom 650

  1. #376
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sakisvolos
    Εγγραφή
    08/07/2007
    Μηνύματα
    879
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos1709
    8α παρω 2 πακετα απο αυτα
    +1

    Να πάρεις πολλά από αυτά γιατί θα διαβάσεις και άλλα πολλά!

    Άλλοι τα λένε σοβαρά, άλλοι δεν εννοούν όλα όσα λένε (εγώ σε αυτήν την κατηγορία ανήκω)!

    Να κάνουμε και λίγο πλάκα έτσι?

    Υ.Γ. Και κάτι τελευταίο! Δεν έχεις να αποδείξεις τίποτα και σε κανέναν!

  2. #377
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/05/2008
    Μηνύματα
    130
    και εγω κανω πλακα 240 πηγα

  3. #378
    ΜΑΝΟΣ para siempre Το avatar του/της vangelis 64
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.431
    [
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Elle
    Πόσα είδες;
    QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από xapos_kil
    ΑΝ ΕΙΧΕ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΝΑ 230 ΘΑ ΗΤΑΝ... ΣΤΟ ΚΟΝΤΕΡ !! [/QUOTE]
    Mετά απ' αυτό,η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά.
    Ρε παιδιά κι εγώ το είχα,και καλά πήγαινε στην Επίδαυρο, και είχα δει σε κατηφορικό κομμάτι τής εθνικής 200 αλλά έτσι όπως τα λέτε εσείς.....

    Ρε μπας κι έκανα μαλακία που το πούλησα;
    moto perpetuo



    Todo eso de la creacion es mentira, el sufrimiento de la creación es mentira, lo que pasa que los artistas somos unos charlaores (habladores)
    y lo que queremos es engañar a la gente. Los artistas de verdad como vivimos es así, to el día echao, no sufrimos ni na, lo pasamos muy bien,
    hasta luego.
    -------------------------------------------------------------------
    [FONT=courier new]Paco de Lucia[/FONT]

  4. #379
    Για να τελειωνουμε, το συμπερασμα ειναι μεσα απο αυτη την συζητηση οτι το vstrom, εχει τελικη ατελειωτη και οσο θελει ο καθε ιδιοκτητης αναβατης. Οσο του δωσεις θα παει.
    Ορεξη να χεις να ανοιγεις το γκαζι και να φανταζεσε αλλα απ οτι βλεπεις στο κοντερ.:rotflmao:
    Εγω μια μερα περασα με το 650 δικαβαλος μια χαγιαμπουσα, στην εθνικη, κοντα στην Αρκιτσα. Οτυπος προφανως εκανε οικονομια στην βενζινη η βαριοτανε να τρεξει, η φοβοτανε.
    Για μενα ομως το μηνυμα ειναι οτι το vstrom ξεπερναει ανετα τα 310χλμ.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  5. #380
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Τελικά ή τελική είναι στα 200+


    Θυμάμαι σε μια βόλτα πέρασα το κίτρινο μαμούνι έτσι για πλάκα, σημαίνει ότι το μηχανάκι μου είναι τούμπανο???? Κουλάτζες όλους σας έχω και ειδικά εσένα sniper


    Σας ευχαριστώ μου φτιάξατε τη διάθεση λέμε

    Τρελοκοτσιδού..!!!!

  6. #381
    Artificial Spammer Το avatar του/της Elle
    Εγγραφή
    10/05/2008
    Μηνύματα
    1.010
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
    Για να τελειωνουμε, το συμπερασμα ειναι μεσα απο αυτη την συζητηση οτι το vstrom, εχει τελικη ατελειωτη και οσο θελει ο καθε ιδιοκτητης αναβατης. Οσο του δωσεις θα παει.
    Ορεξη να χεις να ανοιγεις το γκαζι και να φανταζεσε αλλα απ οτι βλεπεις στο κοντερ.:rotflmao:
    Εγω μια μερα περασα με το 650 δικαβαλος μια χαγιαμπουσα, στην εθνικη, κοντα στην Αρκιτσα. Οτυπος προφανως εκανε οικονομια στην βενζινη η βαριοτανε να τρεξει, η φοβοτανε.
    Για μενα ομως το μηνυμα ειναι οτι το vstrom ξεπερναει ανετα τα 310χλμ.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    :a36: Θεσσαλικό κλιμάκιο :a36:
    :a07:Τη λένε Μαίρη
    Ζητείται νεαρός για delivery σε πιτσαρία με GSXR hayabusa K8

  7. #382
    I had a dream ... Το avatar του/της WWW
    Εγγραφή
    23/08/2004
    Μηνύματα
    447
    Γιατί ψάχνεστε. Υπάρχει μια αξιόπιστη πηγή για να μάθετε πόση τελική έχει το Vstrom :

    Όλη η αλήθεια για την τελική του Vstrom

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    I had a dream ...

  8. #383
    Artificial Spammer Το avatar του/της Elle
    Εγγραφή
    10/05/2008
    Μηνύματα
    1.010
    Αρχικά δημιουργήθηκε από WWW
    Γιατί ψάχνεστε. Υπάρχει μια αξιόπιστη πηγή για να μάθετε πόση τελική έχει το Vstrom :

    :a19: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :a19:
    :a36: Θεσσαλικό κλιμάκιο :a36:
    :a07:Τη λένε Μαίρη
    Ζητείται νεαρός για delivery σε πιτσαρία με GSXR hayabusa K8

  9. #384
    Παιδια

    τωρα ειδα την κουβεντα σας διοτι το Σ-Κ ειχα παει Σερρες με το στρομακι μου για κατι δοκιμες.

    Λοιπον αυτο που εχω να καταθεσω ειναι οτι με ενα διαφορετικο γραναζωμα λιιιγο πιο μακρυ, μια ελευθερη race tech εξατμιση και με octane booster εκανα γυρο πιστας 1.09.

    Επίσης σε όλο το ταξιδι (3 βαλιτσος 2καβαλος με τρειλερ ) και ενω πήγαινα 220- με 250 δεν μου εκαψε ποτε παραπανω απο 4 λιτρα/100.

    Τελος πριν τον αγωνα στις δοκιμες, στην ευθεια των Σερρων προλαβε και μου εβγαλε 265 ~ 275 (δεν εδειχναν οι βελονες στο κοντερ- θα βαλω απο busa- και ειχε κι'αλλο.

    Με την προσθήκη του φίλτρου αερα δε, εχει παρει πολύ χαμηλα, ειδικα εκει γυρω στις 2.000 - 2500 οργώνει.

    Θα βγαλω λιστα με χρονους αργοτερα.

  10. #385
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sakisdani750
    Εγγραφή
    26/06/2006
    Μηνύματα
    192
    Παιδια

    τωρα ειδα την κουβεντα σας διοτι το Σ-Κ ειχα παει Σερρες με το στρομακι μου για κατι δοκιμες.

    Λοιπον αυτο που εχω να καταθεσω ειναι οτι με ενα διαφορετικο γραναζωμα λιιιγο πιο μακρυ, μια ελευθερη race tech εξατμιση και με octane booster εκανα γυρο πιστας 1.09.





    εκανες στην πιστα στις σερρες με vstrom 1.09 καποιο λαθος θα εχεις κανει μονο με f16 γινετε αυτος ο χρονος!
    εγινα suzukakios

  11. #386
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisdani750
    Παιδια

    τωρα ειδα την κουβεντα σας διοτι το Σ-Κ ειχα παει Σερρες με το στρομακι μου για κατι δοκιμες.

    Λοιπον αυτο που εχω να καταθεσω ειναι οτι με ενα διαφορετικο γραναζωμα λιιιγο πιο μακρυ, μια ελευθερη race tech εξατμιση και με octane booster εκανα γυρο πιστας 1.09.





    εκανες στην πιστα στις σερρες με vstrom 1.09 καποιο λαθος θα εχεις κανει μονο με f16 γινετε αυτος ο χρονος!
    Το εχω πειραξει φιλε...και ειναι πυραυλος!

  12. #387
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisdani750
    Παιδια

    τωρα ειδα την κουβεντα σας διοτι το Σ-Κ ειχα παει Σερρες με το στρομακι μου για κατι δοκιμες.

    Λοιπον αυτο που εχω να καταθεσω ειναι οτι με ενα διαφορετικο γραναζωμα λιιιγο πιο μακρυ, μια ελευθερη race tech εξατμιση και με octane booster εκανα γυρο πιστας 1.09.


    το 1.09 ηταν το πιο αληθοφανες.....αυτό σε πείραξε?




    εκανες στην πιστα στις σερρες με vstrom 1.09 καποιο λαθος θα εχεις κανει μονο με f16 γινετε αυτος ο χρονος!
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  13. #388
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisdani750



    εκανες στην πιστα στις σερρες με vstrom 1.09 καποιο λαθος θα εχεις κανει μονο με f16 γινετε αυτος ο χρονος!
    Ειπε πουθενα οτι πηγε απο ασφαλτο;
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  14. #389
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AntoD
    Παιδια

    τωρα ειδα την κουβεντα σας διοτι το Σ-Κ ειχα παει Σερρες με το στρομακι μου για κατι δοκιμες.

    Λοιπον αυτο που εχω να καταθεσω ειναι οτι με ενα διαφορετικο γραναζωμα λιιιγο πιο μακρυ, μια ελευθερη race tech εξατμιση και με octane booster εκανα γυρο πιστας 1.09.

    Επίσης σε όλο το ταξιδι (3 βαλιτσος 2καβαλος με τρειλερ ) και ενω πήγαινα 220- με 250 δεν μου εκαψε ποτε παραπανω απο 4 λιτρα/100.

    Τελος πριν τον αγωνα στις δοκιμες, στην ευθεια των Σερρων προλαβε και μου εβγαλε 265 ~ 275 (δεν εδειχναν οι βελονες στο κοντερ- θα βαλω απο busa- και ειχε κι'αλλο.

    Με την προσθήκη του φίλτρου αερα δε, εχει παρει πολύ χαμηλα, ειδικα εκει γυρω στις 2.000 - 2500 οργώνει.

    Θα βγαλω λιστα με χρονους αργοτερα.








    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  15. #390
    Ειδα 280 σε ανηφορα το Σαββατο.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF