Σελίδα 27 από 666 ΠρώτοΠρώτο ... 1722232425262728293031323777127527 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 391 έως 405 από 9987

Θέμα: Ο καφενές vol.2

  1. #391
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	hqdefault.jpg 
Προβολές:	127 
Μέγεθος:	8,5 KB 
ID:	385805

  2. #392
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    Μόνο σε αυτό το νήμα απο χτες 17 διαφορετικά ατομα συμφώνησαν με αυτά που έλεγα.
    Συγνώμη αλλά αυτό που γράφεις πως προκύπτει; Γιατί παρακολουθώ το νήμα και δεν παρατήρησα κάτι τέτοιο.

  3. #393
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Καλώς ή κακώς ο Κογιότ έθιξε μια πραγματικότητα https://www.moto.gr/forums/showthrea...=1#post2885521
    που πολλοί εδώ και καιρό έχουμε διαπιστώσει και θίξει (σόρρυ βαριέμαι τώρα να βρίσκω τα νήματα) το θέμα είναι ότι αν συνεχίσει έτσι το πράγμα θα μας βάλετε στα γεράματα να ψάχνουμε άλλη "γωνία" και ειλικρινά δεν έχω όρεξη.
    Λίγο η κατάσταση λίγο η έλλειψη όρεξης λίγο η μαλακία των μοδιστρών και βρίσκει ο καθένας αφορμή να την κάνει ,άλλος ήσυχα άλλος φωναχτά...
    Μην αναλώνεστε σε κοντρίτσες χρηστών - team και προτείνω όταν σφάζετε οι μεν κάτι να γίνετε πρώτα μια συνεννόηση μεταξύ σας ,όχι βουρ ο κάθε μοντ όπως γουστάρει (δύσκολο οκ).
    Βλέπω κι από τον εαυτό μου ότι ξεκίνησα με ιστορίες σε σεντόνια και κατάντησα να κάνω πλακίτσα πιο πολύ ,μάλιστα κάποιος εκτός διαχείρισης (ξέρει αυτός) θέλησε να με επαναφέρει σε τάξη... ,συμβουλεύω δείτε και την προσφορά σας στο φόρουμ πριν τα βάλετε με τα μ@υν@πανα τους μοντς.

  4. #394
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Coyote.V Προβολή μηνύματος
    Συγνώμη αλλά αυτό που γράφεις πως προκύπτει; Γιατί παρακολουθώ το νήμα και δεν παρατήρησα κάτι τέτοιο.
    Ε δεν θα μεταφέρω και προσωπικά δεδομένα κανοντας αντιγραφή τα vroom.
    Ουτε μποικοταζ εκανα ποτέ.
    Ουτε είπα μην πάτε ετήσια - κρίκο κλπ.

  5. #395
    Σούτερ, έχεις απίστευτα πολλά μηνύματα (9048 από το 13 που γράφτηκες, χωρίς καν αυτά που δεν μετριούνται) για να γκρινιάζεις ότι δε σε αφήνουμε να μιλάς.
    safety doesn't happen by accident

  6. #396
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    Ε δεν θα μεταφέρω και προσωπικά δεδομένα κανοντας αντιγραφή τα vroom.
    Ουτε μποικοταζ εκανα ποτέ.
    Ουτε είπα μην πάτε ετήσια - κρίκο κλπ.
    Δεν έχω πάει ποτέ μου βόλτα με το Μοτο ούτε στον Κρίκο. Ούτε και γνωρίζω κανέναν από εδώ... εκτός και αν γράφαμε και συναντιόμασταν σε άλλο φόρουμ όπως με τον billy84‎.

    Απλά μου δημιουργήθηκε απορία πως προκύπτει αυτό που γράφεις. Εφόσον είναι προσωπικά δεδομένα τότε δεν θα έπρεπε να αναφέρονται καθόλου.

    Επίσης άλλαξα φόρουμ που γράφω όχι για προσωπικές τριβές η ίντρικες άλλα από αλλαγή μοτοσυκετιστικού προσανατολισμού.

  7. #397
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Δεν έχεις δίκιο. Ο Σούτερ πχ είπε ξεκάθαρα ότι εγώ φταίω για τα θέματα του φόρουμ. Επίσης εγώ φταίω που η ετήσια είχε 30 άτομα, επειδή μας μποϊκόταραν ο Σούτερ και η παρέα του, που γεμίζουν στάδια κάθε άλλη χρονιά. Οπότε να, θα μας πεις και τους άλλους 2 που έχουν ευθύνη, θα παραιτηθούμε και θα ζήσουμε όλοι καλά!

  8. #398
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.130
    Σούτερ, από χτες που ξεκίνησε το "θέμα", έχεις 18 βρουμ σε 19 ποστ. Τι πιστεύεις ότι σημαίνει αυτό; Θες μετάλλιο; Μπισκότο; Να ανακηρυχθείς χρήστης του μήνα; Επαναστάτης ίντερνετ Ιουλίου 2017;

    Συνολικά, έχεις 4.132 βρουμ σε 9.048 ποστ. Ούτε 50%. Just saying, επειδή το ανέφερες ως επιχείρημα.
    Life begins at 45°.

  9. #399
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος

    Συνολικά, έχεις 4.132 βρουμ σε 9.048 ποστ. Ούτε 50%
    Λάθος

    Κόβεσαι, έλα το Σεπτέμβριο

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  10. #400
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.130
    Και τον Οκτώβρη να έρθω, το ~46% θα είναι πάντα μικρότερο από το 50%.
    Life begins at 45°.

  11. #401
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.375
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	2017-07-06 12.35.01.jpg 
Προβολές:	115 
Μέγεθος:	23,6 KB 
ID:	385808



    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  12. #402
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Stefanos73
    Εγγραφή
    29/11/2015
    Μηνύματα
    214
    Άλλη μια ατέρμονη συζήτηση ξεκινά... Η αλήθεια είναι ότι οι προσβολές και οι "αυταρχικές" συμπεριφορές εδώ μέσα περισσεύουν. Προφανώς φταίει ότι δεν είμαστε πρόσωπο με πρόσωπο αλλιώς δεν νομίζω ότι κάποιος θα έλεγε στον απέναντί του ότι συμπεριφέρεται σαν κοριτσάκι ή γυναικούλα ή δεν ξέρω τι άλλο (μιλάμε πάντα για ανθρώπους άνω των 18 και όχι για 6χρονα). Ακριβώς γι'αυτό τον λόγο πιστεύω, επίσης, οτι αν η BMW ή οποιαδήποτε άλλη εταιρεία, μάστορας ή φυσικό πρόσωπο ζητήσει ευθύνες για ό,τι γράφετε εδώ θα το κάνει από φυσικά πρόσωπα και όχι από κάποιον moderator. Υπάρχει αυτό που αποκαλούμε ατομική ευθύνη οπότε ο καθένας είναι υπεύθυνος για ότι λέει (αρκεί να μπορεί να αποδείξει αυτό που λέει, να μην χυδαιολογεί και να μην προσβάλει). Τώρα, το γεγονός ότι κάποιοι καλύπτουν τα διαχειριστικά έξοδα δεν νομίζω ότι τους δίνει το δικαίωμα να παίρνουν από τα μούτρα όποιον τους "καπνίσει". Θα ήταν πιο τίμιο να υπάρχει μια ετήσια συνδρομή και να μην αισθάνεται κανείς "ριγμένος".
    Αυτή είναι η προσωπική μου άποψη, πάντα, οπότε δέχομαι ότι μπορεί να μην τη συμμερίζεται κάποιος αλλά πιστεύω ότι οποιαδήποτε "κοινότητα" πρέπει να έχει κανόνες, αυτοί να γίνονται σεβαστοί κα να υπάρχει αξιοπρέπεια αλλά και σεβασμός στα πρόσωπα με τα οποία "συναναστρεφόμαστε".

  13. #403
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Και τον Οκτώβρη να έρθω, το ~46% θα είναι πάντα μικρότερο από το 50%.
    Δε μετράς τα post του καφενέ

    Τα βρουμ όμως προσμετρώνται ;

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  14. #404
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Καλώς ή κακώς ο Κογιότ έθιξε μια πραγματικότητα https://www.moto.gr/forums/showthrea...=1#post2885521
    που πολλοί εδώ και καιρό έχουμε διαπιστώσει και θίξει (σόρρυ βαριέμαι τώρα να βρίσκω τα νήματα) το θέμα είναι ότι αν συνεχίσει έτσι το πράγμα θα μας βάλετε στα γεράματα να ψάχνουμε άλλη "γωνία" και ειλικρινά δεν έχω όρεξη.
    Λίγο η κατάσταση λίγο η έλλειψη όρεξης λίγο η μαλακία των μοδιστρών και βρίσκει ο καθένας αφορμή να την κάνει ,άλλος ήσυχα άλλος φωναχτά...
    Μην αναλώνεστε σε κοντρίτσες χρηστών - team και προτείνω όταν σφάζετε οι μεν κάτι να γίνετε πρώτα μια συνεννόηση μεταξύ σας ,όχι βουρ ο κάθε μοντ όπως γουστάρει (δύσκολο οκ).
    Βλέπω κι από τον εαυτό μου ότι ξεκίνησα με ιστορίες σε σεντόνια και κατάντησα να κάνω πλακίτσα πιο πολύ ,μάλιστα κάποιος εκτός διαχείρισης (ξέρει αυτός) θέλησε να με επαναφέρει σε τάξη... ,συμβουλεύω δείτε και την προσφορά σας στο φόρουμ πριν τα βάλετε με τα μ@υν@πανα τους μοντς.
    Για να πω την αλήθεια κάτι είχα μυριστεί, γιαυτό και το έθιξα, είναι καλύτερο να ειπωθούν κάποια πράγματα και αν είναι δυνατό να ξεκαθαρίσει η κατάσταση γιατί έτσι όπως έχει δημιουργηθεί δεν είναι καθόλου καλή.

    Ο κύριος λόγος της ύπαρξης της κοινότητας αυτής για εμένα είναι η βοήθεια επάνω σε τεχνικά θέματα και μετά όλα τα άλλα. Καφές, βόλτα, χαβαλές... Για πολιτική πχ έχω άλλο φόρουμ...
    Τελευταία τροποποίηση από Coyote.V; 06/07/2017 στις 11:45.

  15. #405
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.130
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Stefanos73 Προβολή μηνύματος
    Τώρα, το γεγονός ότι κάποιοι καλύπτουν τα διαχειριστικά έξοδα δεν νομίζω ότι τους δίνει το δικαίωμα να παίρνουν από τα μούτρα όποιον τους "καπνίσει". Θα ήταν πιο τίμιο να υπάρχει μια ετήσια συνδρομή και να μην αισθάνεται κανείς "ριγμένος".
    Αυτό δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει. Καλώς ή κακώς, στο λέω ψυχρά και ευθέως, δεν είμαστε όλοι ίσοι κι όμοιοι. Κάποιοι έχουν ιδρώσει προσωπικά για να γίνει το moto.gr αυτό που είναι (και δε μιλάω για μένα, φυσικά). Ούτε η συνδρομή, ούτε η συμμετοχή σε εκδρομές και εκδηλώσεις, ούτε η αγορά αυτοκόλλητων και μπλουζακίων θα το αντικαταστήσει ποτέ αυτό ή θα "αγοράσει μετοχές". Το φόρουμ είναι ιδιωτικός χώρος, ανήκει σε κάποιον και αυτός ο κάποιος χαίρεται να μας φιλοξενεί και να μας εξυπηρετεί, με προσωπικό κόστος, αλλά μέχρι ενός σημείου. Τα άτομα που έχουν επιλεγεί από τον ίδιο για την Ομάδα Διαχείρισης είναι άτομα εμπιστοσύνης και εμπιστευόμαστε την κρίση τους, ότι δε συμπεριφέρονται άδικα. Το ίδιο πρέπει να κάνετε κι εσείς. Αν έχετε παράπονο από οποιονδήποτε χρήστη, μοντ, αντμίν ή οτιδήποτε, υπάρχει πάντα η φόρμα επικοινωνίας ή τα πμ, όπου μπορείτε να επικοινωνήσετε το πρόβλημά σας και αν το κρίνουμε σωστό, θα λάβουμε μέτρα. Αλλά, προφανώς, δε μπορεί κανείς να έχει απαιτήσεις. Ναι, είμαστε όλοι φιλοξενούμενοι εδώ.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    Δε μετράς τα post του καφενέ

    Τα βρουμ όμως προσμετρώνται ;
    Δε μας παρατάς.

    Λοιπόν, επειδή το συγκεκριμένο νήμα παίρνει συχνά κουτσομπολίστικη/προσωπική χροιά και με αηδιάζει λίγο που αναπόφευκτα πέφτω κι εγώ στην παγίδα, πείτε ό,τι έχετε να πείτε τώρα, γιατί είναι η τελευταία φορά που γίνεται τέτοια συζήτηση. Αν σας αρέσει το φόρουμ, μένετε. Αν όχι, η πόρτα είναι ανοιχτή. Αλλά σε καμία περίπτωση δε θα επιτραπεί να λειτουργείτε εις βάρος του.

    Κάποια πράγματα θα αλλάξουν σύντομα, λαμβάνοντας υπόψη τις προτάσεις σας. Θα φανεί ποιοι όντως ενδιαφέρονταν για το καλό του φόρουμ, ποιοι πρότειναν λύσεις για το όφελος όλων και ποιοι είναι εδώ μόνο για να τρολάρουν, να κάνουν την πλάκα τους και μετά να κλαίνε για την αδικία των μοντ(ς).
    Life begins at 45°.

Παρόμοια θέματα

  1. Σ/Κ στα Τζουμέρκα, Vol. II
    από apapadop στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2007, 13:17
  2. Mια ιστορια θα σας πω....[vol.2]
    από fantacid στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 21/02/2007, 11:01
  3. οτε και αυξήσεις vol.2
    από akaposto στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2005, 22:23
  4. Sete ole!!!! Vol 2
    από Electra στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 26/05/2004, 15:00
  5. Καλημέρες Vol.2
    από real_hope στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2004, 14:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF