Σελίδα 28 από 34 ΠρώτοΠρώτο ... 182324252627282930313233 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 406 έως 420 από 508

Θέμα: Crypton X135

  1. #406
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/08/2009
    Μηνύματα
    5
    eimai ligo gematoulis k poreia me bgazei 110 mamisio to papi omws!!!me e3atmisi mono pou exw parei bgazei 120 aneta kai kati!!!teliki sto zorisma k psarwma ktltklktkltkl anetotata memena panw 140+teliki mexei bgalei k exei na dwsei polla akoma to papi!!! an 8es kati allo ti na sou pw dn 3erw auto einai skuli pantws k mixanika k pantou!!!

  2. #407
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/03/2008
    Μηνύματα
    452
    παρτε κανα 250αρι να γουσταρετε αφου τα ιδια εξοδα εχουν τελη και ασφαλειες και μην καθεστε να ασχοληστε με τους σωληνες,,παντα φιλικα

  3. #408
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/03/2008
    Μηνύματα
    452
    το χ 135 ειναι παπι,,οι τελικες που εχει μαμα ειναι 110-115 σε ευθεια,,, απο εκει και περα πεζει ρολο ο αερας ο δρομος το βαρος κτλ η μουαγιεν που θα χει λοιπον το μχν αυτο χωρις να ζοριζεται με ενα ατομο θα ειναι 85-90 χλμ,

  4. #409
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    165
    ara na prosanatolisto se kapoio 250ari
    einai arketa pisteuo kai gia mesa sthn polh kai gia ekso apo auth

  5. #410
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/03/2008
    Μηνύματα
    452
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alexojohn
    ara na prosanatolisto se kapoio 250ari
    einai arketa pisteuo kai gia mesa sthn polh kai gia ekso apo auth
    τα εξοδα που εχει ενα 250αρι ειναι τα ιδια με ενος παπιου ασφαλειες τελη κυκλοφοριας κτλ,,σην οτι οδηγας κανονικη μοτο,ειναι πιο ασφαλης,και θα κανεις και το ταξιδακι σου πιο ανετα

  6. #411
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Αρχικά δημιουργήθηκε από taksidiotis25
    ρε παιδια,ερωτηση.ποιος ειναι ο μεγαλυτερος κυβισμος που μπορει να ανεβει ενα crypton x???εχει ενας φιλος και τον ενδιαφερει.
    Απ'οτι ξερω υπαρχει κυλινδροπιστονο απο yamaha,150 κυβικα,που χρησιμοποιειται στο X1R και ταιριαζει ακριβως στο X.
    Το εχουν φερει αρκετοι απο Φιλιπινες και Μαλαισια.
    Αλλα αντε και το εβαλες,με την τροφοδοσια τι κανεις?
    The only easy day was yesterday.

  7. #412
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.789
    Ρε κουλάδια σας αφησα λιγους μήνες να γράφετε και το κάνατε το παπί να πηγαινει 180 190? 0-100 σε 2,6 " τι ήσαστε εσεις? λοιπόν το παπί μου πια έχει 9000 και γαζώνει κανονικά καλλύτερα από ποτε. Ένας φίλος πήρε το kawasaki (είναι η εταιρία που έχω σε μεγάλη εκτίμηση για την ποιότητα της), τελικα το crypton είναι μακράν καλλύτερο αν και θα μπορούσαν να του βαλουν ένα πλαινο σταντ κι ένα δισκόφρενο πίσω, αλλά από επιδώσεις και από συμπεριφορά είναι πολύ μπροστα η Yamaha. Τα λέμε ....... πυραυλοκίνητοι....

  8. #413
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/03/2008
    Μηνύματα
    452
    ειναι πιο πιοτικο και πιο γρηγορο το ζχ 130,, ,το χ 135 ειναι ψοφιο χαμηλα,,μετα γεμιζει ολες τις ταχητητες εκτος την τεταρτη που ειναι και το μεγαλο του προβλημα,,απο θεμα πιοτητας ειναι κατω του ζχ 130 ειδικα η απλη εκδοση,η σπεσιαλ παει και ερχεται, παρατηρησε τα καλα και θα το δεις,,τωρα το ζχ ειναι πιο στιβαρο,,πιο πιοτικο,,εχει πιο πολυ ροπη,και καλητερη κλιμακωση σασμαν

  9. #414
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/08/2009
    Μηνύματα
    5
    plaino stan exoun bgalei file m :P 10 euro tn plirwsa tn mlk...!!!!TELIKA 8A M BREITE E3ATMISH

  10. #415
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/03/2008
    Μηνύματα
    452
    στο πρασινο χρωμα τα σπαει, τι γινεται,,στην αρχη οταν το πρωτοδεις σου φαινεται ασχημο χοντρουλικο,,αν ζησεις μαζι του θα ανακαληψεις σιγα σιγα οτι εχει μια δικη του ομορφια,,πχ εγω τωρα κοιταζω τα χ 135 και ειδικα η απλη εκδοση μου μοιαζει με κινεζικο,,η σπεσιαλ κατι κανει ενεκα των χρησων ζαντων που εχει και το ματ χρωμα,,το καβασακι εχει πολυυυυυυυυ καλητερη πιοοτιτα κατασκευης στα παντα,, απο μοτερ πλαστικα,,σελα,,στιβαροτητα,,εκμεταλευεται καλυτερα το σασμαν,,η τεταρτη ταχητητα γεμιζει κανονικα κτλ,,απλα επειδη το χ 135 ειναι υδροψηκτο,ιτζεξιον,κτλ δεν μπορεις να αποδεχτεις οτι ειναι κατωτερο απο το πιο φθηνο καβασακι,,το ιδιο πιστευα και εγω προτου βιωσω και τα 2,,και μαλιστα για μεγαλο χρονικο διαστημα,,πολλα και ορθια χλμ σε ολους,,,

  11. #416
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nik7119
    στο πρασινο χρωμα τα σπαει, τι γινεται,,στην αρχη οταν το πρωτοδεις σου φαινεται ασχημο χοντρουλικο,,αν ζησεις μαζι του θα ανακαληψεις σιγα σιγα οτι εχει μια δικη του ομορφια,,πχ εγω τωρα κοιταζω τα χ 135 και ειδικα η απλη εκδοση μου μοιαζει με κινεζικο,,η σπεσιαλ κατι κανει ενεκα των χρησων ζαντων που εχει και το ματ χρωμα,,το καβασακι εχει πολυυυυυυυυ καλητερη πιοοτιτα κατασκευης στα παντα,, απο μοτερ πλαστικα,,σελα,,στιβαροτητα,,εκμεταλευεται καλυτερα το σασμαν,,η τεταρτη ταχητητα γεμιζει κανονικα κτλ,,απλα επειδη το χ 135 ειναι υδροψηκτο,ιτζεξιον,κτλ δεν μπορεις να αποδεχτεις οτι ειναι κατωτερο απο το πιο φθηνο καβασακι,,το ιδιο πιστευα και εγω προτου βιωσω και τα 2,,και μαλιστα για μεγαλο χρονικο διαστημα,,πολλα και ορθια χλμ σε ολους,,,
    Το x φιλαράκι είναι το τοπ παπί αυτή τη στιγμή,αν για σενα δεν εχει σημασία το υδρόψυκτο,η μονή ανάρτηση πίσω,το ιντζέξιον,και σε οτι άλλο υπερτερεί το χ έναντι όλων (οχι μόνο από το ΖΧ) για όλο τον κόσμο έχει και φαίνεται και από τις πωλήσεις αυτό.Η kawasaki σαν εταιρία είναι πολύπαθη και η τελευταία των γιαπωνέζων.Αν το χ σου μοιάζει κινέζικο τότε τα θρυλικά astrea (που έτριζε ολόκληρο )και glx τι μοιάζουν?

  12. #417
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/03/2008
    Μηνύματα
    452
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p_bourinos
    Το x φιλαράκι είναι το τοπ παπί αυτή τη στιγμή,αν για σενα δεν εχει σημασία το υδρόψυκτο,η μονή ανάρτηση πίσω,το ιντζέξιον,και σε οτι άλλο υπερτερεί το χ έναντι όλων (οχι μόνο από το ΖΧ) για όλο τον κόσμο έχει και φαίνεται και από τις πωλήσεις αυτό.Η kawasaki σαν εταιρία είναι πολύπαθη και η τελευταία των γιαπωνέζων.Αν το χ σου μοιάζει κινέζικο τότε τα θρυλικά astrea (που έτριζε ολόκληρο )και glx τι μοιάζουν?
    τοσα χρονια τα παπια που εχουν αντεξει τοσες κακουχιες ειχαν προβλημα απο θεμα ψηξης?να ξερεις οτι το ιτζεξιον εχει τα προτερηματα του αλλα και τα ελατωματα του, τα καζε ρ ειναι σκυλια παπια,και η καβασακι ειναι μονο στην ελλαδα οπως λες η τελευταια των ιαπωνεζων

  13. #418
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nik7119
    τοσα χρονια τα παπια που εχουν αντεξει τοσες κακουχιες ειχαν προβλημα απο θεμα ψηξης?να ξερεις οτι το ιτζεξιον εχει τα προτερηματα του αλλα και τα ελατωματα του, τα καζε ρ ειναι σκυλια παπια,και η καβασακι ειναι μονο στην ελλαδα οπως λες η τελευταια των ιαπωνεζων
    Το ιντζέξιον φίλε μου δεν έχει ελαττώματα εκτός αν θεωρείς ελάττωμα το οτι δεν βγαίνει ακαυτη η βενζίνα.Για το παπί σκυλί που λες δεν θα πω οτι το χ είναι γιατί έχει πολλά ψωμιά να φάει ακόμα,το μόνο σκυλί παπί που παραδέχομαι είναι το astrea το οποίο το είχα από 16 χρονών και το πούλησα στα 29 μου για να πάρω κάτι πιο καινούριο.13 ολόκληρα χρόνια άλλαζα μόνο λάδια,μπουζί και κανα φιλτράκι.100000χλμ.Να σου πω την αλήθεια δεν έχω τις ίδιες προσδοκίες από το χ.Αλλά μόνο από τις πωλήσεις να δεις φτάνει να καταλάβεις.Το αγοραστικό κοινό είναι που καθορίζει την ποιότητα και είναι ο απόλυτος κριτής,επίσης είναι και αυτός που τιμωρεί τις εταιρίες.Εγώ ήμουν κολλημένος χοντακιας όσο αφορά τα παπιά τουλάχιστον,πήρα όμως χ γιατί όταν ο πατέρας μου αγόρασε το ινοβα με κλειστά μάτια μονο και μονο επειδή ήταν χοντα,την πάτησε γιατί είδε ένα απαράδεκτο μηχανάκι.Όταν έκανε βόλτα με το χ μέρα με τη νύχτα μου απάντησε. Αν λοιπόν κάθε μήνα πουλιούνται 1000 χ (παράδειγμα είναι) και 100 ΖΧ δεν είναι τυχαίο.Για κάποιο λόγο πουλάει το χ περισσότερο από το ΖΧ.Επίσης δεν θεωρώ κανένα ευρωπαίο ή οποιονδήποτε άλλο μη Έλληνα,πιο έξυπνο από μένα αν θα αγόραζε το ΖΧ αντί του χ.

  14. #419
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/03/2008
    Μηνύματα
    452
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p_bourinos
    Το ιντζέξιον φίλε μου δεν έχει ελαττώματα εκτός αν θεωρείς ελάττωμα το οτι δεν βγαίνει ακαυτη η βενζίνα.Για το παπί σκυλί που λες δεν θα πω οτι το χ είναι γιατί έχει πολλά ψωμιά να φάει ακόμα,το μόνο σκυλί παπί που παραδέχομαι είναι το astrea το οποίο το είχα από 16 χρονών και το πούλησα στα 29 μου για να πάρω κάτι πιο καινούριο.13 ολόκληρα χρόνια άλλαζα μόνο λάδια,μπουζί και κανα φιλτράκι.100000χλμ.Να σου πω την αλήθεια δεν έχω τις ίδιες προσδοκίες από το χ.Αλλά μόνο από τις πωλήσεις να δεις φτάνει να καταλάβεις.Το αγοραστικό κοινό είναι που καθορίζει την ποιότητα και είναι ο απόλυτος κριτής,επίσης είναι και αυτός που τιμωρεί τις εταιρίες.Εγώ ήμουν κολλημένος χοντακιας όσο αφορά τα παπιά τουλάχιστον,πήρα όμως χ γιατί όταν ο πατέρας μου αγόρασε το ινοβα με κλειστά μάτια μονο και μονο επειδή ήταν χοντα,την πάτησε γιατί είδε ένα απαράδεκτο μηχανάκι.Όταν έκανε βόλτα με το χ μέρα με τη νύχτα μου απάντησε. Αν λοιπόν κάθε μήνα πουλιούνται 1000 χ (παράδειγμα είναι) και 100 ΖΧ δεν είναι τυχαίο.Για κάποιο λόγο πουλάει το χ περισσότερο από το ΖΧ.Επίσης δεν θεωρώ κανένα ευρωπαίο ή οποιονδήποτε άλλο μη Έλληνα,πιο έξυπνο από μένα αν θα αγόραζε το ΖΧ αντί του χ.
    φιλε μου πολυ σωστα τα λες,, και εγω ειχα ενα ινοβα που δεν εμεινα καθολου ευχαριστημενος,,σαν προην κατοχος του χ 135 και τωρα του zx 130 και χωρις να εχω κανενα σημφερον απο πουθενα πιστεψε με το καβασακι ειναι πολυυυυυυ πιο σταθεροοο πιο ροπατο και πιο γρηγορο,,να σου πω γιατι?εχει καλυτερη κλιμακωση ταχητητων απο το χ,,εγω οταν ειχα το χ χαμηλα ειταν ψοφιο και η τεταρτη ταχητητα ειταν και θα ειναι το προβλημα του μχν οτι δεν γεμιζειιιιι,, φαντασου οτι με το καβασακι και 1600 χλμ στο κοντερ ανεβενω ανηφορα διπλος με τεταρτη και το μχν δεν κολωνει,,ακομα και στην τελικη του ειταν βραχος τωρα πως γινεται αυτο??δεν ξερω,,τωρα οσο αναφορα τις πωλησεις δεν ειναι το απολητο κριτηριο το να αγορασεις κατι,,και το ινοβα εχει κανει ρεκορ πωλησεων,,τι παει να πει οτι ειναι το καλητερο??

  15. #420
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.890
    Φιλοι μου θα πατε κοντρα?

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF