Σελίδα 28 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 1823242526272829303132333878128 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 406 έως 420 από 2028

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.IX

  1. #406
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.037
    Σε ειδα παρκαρισμενο αυτοκινητο κατω απο το σπιτι με τα συμπτωματα που αναφερει ο Αμυρο απο πανω. Ή σατανική σύμπτωση ή διαδραματίστηκε στο Πειραια το συμβάν.

  2. #407
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.182
    Σας είδα που δε με βλέπατε, σφάζοντας κόκκινο, γωνία Λ. Μαρκοπούλου και Ικάρου φλεγματικέ αουντάκια και ταρίφα, με όσο θράσος σας προίκισε η φύση.

    Εσύ αουντάκια (ασημί α3) με έγραψες εντελώς στα @@ σου. Εσύ ταρίφα, ενώ προχωρούσα, συνέχιζες σπασμοδικά κ στο άκουσμα της κόρνας μου, απλά σήκωσες το χέρι για συγγνώμη ( ; ).

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	clapping.gif 
Προβολές:	460 
Μέγεθος:	1,8 KB 
ID:	336898

  3. #408
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    σε είδα παλιό μου μηχανάκι εχθές και σε λυσμόνησα

    να σε χαίρετε όποιος σε έχει πλεόν γιατί σίγουρα δεν σε έχει εκείνος που το είχα δώσει.

  4. #409
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Μεσα σε 2 μερες ειδα 2 buell. Ενα lightning στην αλεξανδρας και ενα 1125 στην εθνικη. Καλοκαιρι βγαινουν;;

  5. #410
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Σας είδα πιτσιρικαδες με το KLE, σταματημενους δίπλα μου στο φανάρι, να φωναζετε ο ένας στον άλλο. Όταν της ειπες να κατέβει και κατεβηκες και εσύ, περίμενα οτι θα τη χτυπουσες και ετοιμάστηκα να ξεπεζεψω.
    Αντιθέτως της εσκασες ενα φιλί, αγνοώντας τα σταματημένα κουτάκια που κορναριζαν απο πίσω σας, στη θεα του πράσινου.
    Να είστε καλά και πάντα ερωτευμένοι. Με φερατε 20 χρόνια πισω μπαγασικα
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  6. #411
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    708
    Σε είδα transalp στην εθνική Λαμίας λίγο μετά την έξοδο για αττική οδό και στρίψαμε για μεταμόρφωση.Είχες τόσα πολλά αυτοκόλητα moto πάνω που εντυπωσιάστηκα! Μαύρο shoei κράνος, κοντομάνικος!

  7. #412
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σε είδα μαυροκόκκινο Varadero Startrek στη Βεάκη Περιστέρι πριν καμιά ώρα. Φουλ ledo-ταινίες-προβολάκια πάνω κάτω αριστερά δεξιά και πίσω στη μπαγαζιέρα! Κράνος Τζετ με το μαύρο γυαλί του judge Dredd κατεβασμένο για κάλυψη και με ενδοσυνεννόηση!
    Έπρεπε να πάρω φωτογραφία μιλάμε αλλά είχα λύσει από τα γέλια και δε μπορούσα να συνέλθω!

  8. #413
    d.m.w.t.l. Το avatar του/της congate7
    Εγγραφή
    02/06/2012
    Μηνύματα
    872
    Σε είδα που είχες γραμμένο στο πίσω μέρος του κράνους σου «ΓΑΤΑΚΙ!» και γέλασα πολύ.
    Σε είδα με το μπλε XT σου, με μπλε κράνος με μαύρη μοϊκάνα να σηκώνεις σούζες στη Ηρακλείου
    Σε είδα και εσένα κοκοβιέ να σε βλέπω να έρχεσαι κατά πάνω μου, να κάνω άκρη στα δεξιά μπας και γλυτώσω αλλά στο τέλος να αφήνεις το κινητό και να με αποφεύγεις στο τσακ. :a36:
    O παππούλης


    Θα πάω σε ένα νησί, να ψαρεύω πρόκες.

  9. #414
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.176
    Σε ειδα ..........
    Με το ασπρο ταπεR , εΓΚξατμιση γατοφωλια,μπαΓΚετιες,ΓκαρμπονοκΑΠΑ,κλουβι περασμενο και στις πορτες τον κλασσικο καταλογο
    isotta
    BMC
    Brembo
    EBC
    TEIN
    Muggen
    Tzatziki
    Pattates
    rossikh
    Kwlokithakia............

    Ηθελες μαγκιτσες με τον βασιλια ..............
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  10. #415
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2015
    Μηνύματα
    131
    Σε είδα βλάκα σκουτεράκια να έρχεσαι σαν τρελός από πίσω ενώ ήμουν στην δεξιά λωρίδα και πήγα να κάνω δεξιά όσο ποιο γρήγορα μπορούσα και συ ρε τούβλο πήγες και χώθηκες από δεξιά λίγα εκατοστά από εμένα και το πεζοδρόμιο . Στο φανάρι που σε πέτυχα ακουλούθησε ο εξής διάλογος.
    Εγώ: Πάω να σου ανοίξω τον δρόμο για να περάσεις και συ πας και χώνεσαι σαν τον χάρο από τα δεξιά ;
    Σκουτεράκιας : Συγνώμη δεν πρόλαβαίνα να περάσω από αριστερά ..
    Εγώ: Τα φρένα για διακοσμητικά τα έχεις;
    Σκουτεράκιας : οχι
    Εγώ: Περαστικά σου..

    Ανάψε πράσινο και έφυγα , πραγματικά μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι με τον τρελό.

  11. #416
    Σε ειδα χθες το βραδι με το ομορφο 950 σου, να σταματας διπλα μου στο φαναρι Ασκληπιου και Σολωνος, να μου προτεινεις να δοκιμασω Dunlop οταν ερθει ο καιρος για λαστιχο.
    Ειδα και την κοπελια που ειχα μαζι μου να παραξενευεται, πως ειναι δυνατον να μιλανε 2 αγνωστοι στο φαναρι.
    There are 10 types of ppl in this world: Those who understand binary and those who don't.

  12. #417
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.121
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ChrisNt Προβολή μηνύματος
    Σε είδα βλάκα σκουτεράκια να έρχεσαι σαν τρελός από πίσω ενώ ήμουν στην δεξιά λωρίδα και πήγα να κάνω δεξιά όσο ποιο γρήγορα μπορούσα και συ ρε τούβλο πήγες και χώθηκες από δεξιά λίγα εκατοστά από εμένα και το πεζοδρόμιο .
    Κανόνας, τον οποίο θα έπρεπε να γνωρίζεις σαν μοτοσυκλετιστής:Όταν πλησιάζει μηχανάκι με ταχύτητα, ΠΟΤΕ δεν κάνουμε ελιγμό και σίγουρα όχι απότομο. Μένουμε σταθεροί στην πορεία μας κι εκείνος θα βρει τρόπο να περάσει.

    Σε είδα, πατσαβούρα, να βγαίνεις από το κάθετο στενάκι με STOP, να με κόβεις, για να σταματήσεις 2 μέτρα μετά και να κλείσεις τον δρόμο, αφού το στενό απέναντι, όπου ήθελες να πας, ήταν εμφανέστατα κλειστό από φορτηγό που ξεφόρτωνε. Παρολαυτά δε μπορούσες να κάτσεις στο γαμημένο STOP σου μέχρι να τελειώσει, έπρεπε να βγεις στον δρόμο μου και να κάνεις ουρά 5 αυτοκινήτων, τα οποία ήθελαν να συνεχίσουν ευθεία. Ζώο.
    Life begins at 45°.

  13. #418
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.373
    Σε είδα με το αμάξι σου να κόβεις 2 λωρίδες κάθετα να έχω βγάλει φλας για αλλαγή πορείας να αλλάζω ρεύμα γιατί πλακώθηκε και ο μπροστά στα φρένα και να μου κολάς στον πίσω τροχό και να με αρχίζεις στις μούτζες κιόλας και στα βρισίδια.Ρε τελεμέ καραγκιοζάκο έχε χάρη που δεν δίνω σημασία σε κάτι σκουπίδια του δρόμου σαν εσένα ειδάλλως ευχαρίστως θα σε κέρναγα κάτι κατακούτελα με το κράνος πρωϊνιάτικα...Άϊντε όλα τα γίδια απο το παλιομαντρί σας έχετε ξεφύγει και το παίζετε και νταηλίκι κιόλας.

  14. #419
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2015
    Μηνύματα
    131
    Κανόνας, τον οποίο θα έπρεπε να γνωρίζεις σαν μοτοσυκλετιστής:Όταν πλησιάζει μηχανάκι με ταχύτητα, ΠΟΤΕ δεν κάνουμε ελιγμό και σίγουρα όχι απότομο. Μένουμε σταθεροί στην πορεία μας κι εκείνος θα βρει τρόπο να περάσει.
    Δεν έκανα κάποιον απότομο ελιγμό απλά κινήθηκα προς τα δεξιά ,αν είχα κάνει απότομο ελιγμό θα είχε πέσει πάνω μου.Γενικά αποφεύγω τις απότομες κινήσεις ασχέτως αν είμαι με το αμάξι η την μηχάνη πάντα δίνω την δυνατότητα( χρόνο ) στον άλλον να με προειδοποιήσει ( κόρνα ) όταν αλλάζω την πορεία μου .Ο συγκεκρίμενος θα μπορούσε να μου είχε κορνάρει και θα πέρναγε σαν κύριος έστω και απο δεξιά παρότι πήγαινε σαν μαλακας αλλά προτίμησε να πάιξει την ζωη μου και την ζωη του κορόνα γράμματα.

    Μένουμε σταθεροί στην πορεία μας κι εκείνος θα βρει τρόπο να περάσει.
    Η απλά θα πέσει πάνω σου .. δεν ξέρω για σενα αλλά εγω προσωπικά δεν εμπιστεύομαι την ζωη μου στους άλλους.Είναι κλασικό λάθος που μπορεί να το κάνει ακόμα και κάποιος έμπειρος μηχανόβιος , καθώς έρχεται με μεγάλη ταχύτητα αντί να κοιτάξει να βρεί διέξοδο διαφυγής κλειδώνει το βλέμμα του στο εμπόδιο και απλά πέφτει πάνω του.
    Τελευταία τροποποίηση από ChrisNt; 10/06/2015 στις 11:05.

  15. #420
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.881
    Σε ειδα να πηγαινεις ζιγκ ζαγκ με το αμαξι... οταν περασα απο διπλα σου, εστελνες μαλλον μηνυμα απο το κινητο...
    Συγγνωμη κιολας που αρχισα τις κορνες και σε ενοχλησα...
    Ρε τι μ@λ@κες κυκλοφορουν...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF