Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 41 από 41

Θέμα: βοήθεια για πρώτη μηχανή

  1. #31
    τελικα μαλλον θα ακουσω τις υπερπολυτιμες συμβουλες σας οποτε ακυρωνω το bandit και παω στη δευτερη επιλογη που ειναι το honda cb400. ποιοα ειναι η γνωμη σας? ποσο πανε αυτα περιπου. αυτα ομως ειμαι σιγουρος οτι ειναι σκυλια απο αποψη αξιοπιστιας. ειναι και το ιδιο στυλ οχι βεβαια τοσο ωραιο. σκεφτομαι μοντελο περιπου 92.

  2. #32
    και γ@μω τα μελη Το avatar του/της xampos
    Εγγραφή
    11/03/2007
    Μηνύματα
    1.734
    ευτηχως αλλαξες γνωμη !! ΣΩΘΗΚΕς !!!!!!!!

    το cb μια χαρα ειναι απλα η γνωμη μου ειναι οτι ειναι λιγο υπερτιμημενο και το δινουνε ακομα και μετα απο τοσα χρονια σε υψηλες τιμες:hypnotize

  3. #33
    ποσο δηλαδη παει περιπου; πιστευεις οτι θα βρω κατι κοντα στο χιλιαρικο? δεν με νοιαζει και πολυ κα ειναι σε καλη εξωτερικη κατασταση. θα το κανω εγω ομορφο. οποις εχει καμια προσφορα μου λεει..

  4. #34
    και γ@μω τα μελη Το avatar του/της xampos
    Εγγραφή
    11/03/2007
    Μηνύματα
    1.734
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kostas_146
    ποσο δηλαδη παει περιπου; πιστευεις οτι θα βρω κατι κοντα στο χιλιαρικο? δεν με νοιαζει και πολυ κα ειναι σε καλη εξωτερικη κατασταση. θα το κανω εγω ομορφο. οποις εχει καμια προσφορα μου λεει..
    δυσκολα κατω απο 1500

  5. #35
    τελικα μετα απο 1-2 μερες ψαξιμο κατι βρηκα σε cb400 και κοντα στην τιμη που θελω (1000) πανω κατω. μπορει να μου πει καποιος τι να προσεξω? εχω βρει για παραδειγμα 2 και ειναι χωρις κοντερ οποτε αγνωστα χιλιομετρα. ακομα και να εχει παλι αγνωστα ειναι. πως θα μειωσω λιγο τις πιθανοτητες να παρω κατι πολυ σκαρτο? εχω βρει και ενα σε ακινησια 1 χρονο αλλα σχεδον τσαμπα και σε σχετικα καλη κατασταση απ'εξω. αξιζει.?? δεν ειχε λεει καποιο προβλημα. τι διαφορες εχει το cb400 απο το cb-1 η τα cb400 super four? ειναι ιδιοι οι κινητηρες τους σε αξιοπιστια? εχω χασει λιγο την μπαλα στο ψαξιμο... δεν εχω και πολλες γνωσεις για το θεμα. ευχαριστω.

  6. #36
    Artificial Spammer Το avatar του/της Elle
    Εγγραφή
    10/05/2008
    Μηνύματα
    1.010
    Σε τέτοια κατηγορία 250 κυβικά όλα είναι σχεδόν το ίδιο. Πάντως άν θέλεις κατι γρήγορο στα 250 κυβικά ψάξε να βρείς Honda NSR 250. Ψυχεδελικό street που σε κάνει να κλ@νΕ1Σ Μ3ντ3S!!! Το είχε ένας κολλητός μου, τι tdm τον κινηγούσανε τι άλλα τέρατα, βρε το μηχανάκι ΔΕΝ ΠΙΑΝΟΤΑΝΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!! Αυτό να πάρεις!!!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	honda%20nsr250r%2094.jpg 
Προβολές:	129 
Μέγεθος:	48,6 KB 
ID:	132224
    :a36: Θεσσαλικό κλιμάκιο :a36:
    :a07:Τη λένε Μαίρη
    Ζητείται νεαρός για delivery σε πιτσαρία με GSXR hayabusa K8

  7. #37
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2004
    Μηνύματα
    1.661
    Για πρώτη μηχανή πάντα ε;

  8. #38
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    Αρχικά δημιουργήθηκε από apav
    Για πρώτη μηχανή πάντα ε;
    όχι, για κουμπαρά























    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  9. #39
    φιλε μου το ξερω πολυ καλα αυτο το τρελο μηχανημα. εχει μερικα αρνητικα ομως.... ειναι λιγα αυτα που εχω δει και εχουν ολα τα πλαστικα τους αθικτα(συνηθως μετα απο πεσιμο δεν τα φτιαζει κανενας και ποιος δεν εχι πεσει εστω και ελαφρα???). και ειναι και διχρονα. εγω θελω να κανω τη δουλεια μου στην αθηνα. δεν νομιζω οτι βολευει. το alfa romeo που εχω με εχει κουρασει παρα πολυ στην πολη μεσα. νομιζω οτι ενα cb ειναι ιδανικη απιλογη και φτηνο. ψαχνω ακομα. εχει καποιοσ κατι. απλα δεν ξερω ακομα τι διαφορα μεταξυ cb400, cb-1 400 και super four.

  10. #40
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bentouza
    Εγγραφή
    17/06/2006
    Μηνύματα
    739
    θες να κανεις τη δουλεια σου στην πολη και κοιτας cb;;
    καλυτερα καποιο sm θαρρω..

  11. #41
    sm????????? Μια φορα εκανα το λαθος και πηρα απο εναν φιλο ενα duke και ημουν ετοιμος να το παρκαρω και να παρω ταξι να γυρισω. επισης ειχα ενα dt200 στα νιατα μου super motard και μονο για πολη δεν εκανε. κακο ειναι το cb? νομιζω οτι για μηχανη ειναι απο τις πιο βολικες....

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. Για πρώτη μηχανή μια Svουρίτσα...
    από Scandal στο forum Suzuki V2's
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2008, 07:42
  2. R6 για πρωτη μηχανή;
    από madsk1llzz στο forum Υamaha R6 & R1
    Απαντήσεις: 113
    Τελευταίο μήνυμα: 03/09/2008, 01:44
  3. transalp για πρώτη μηχανή??
    από trumpet στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 18/10/2007, 22:41
  4. Fazer 600 για πρώτη μηχανή?
    από the_passenger στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 10/05/2006, 22:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF