Σελίδα 3 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 107

Θέμα: Είμαστε όλοι φλώροι!!!

  1. #31
    re sis ama desis stis rodes tou papiou pastes sardeles me mpoliko alati pai sta xionia aneta....
    ma iste toso asxetoi
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    afrotwin
    egkegramenos apo 9/12/2003

  2. #32
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII


    ase poy i papia gia xionismeno dromo einai apo ta kalitera oximata..leptes rodes..midamini ropi ...mi apotoma frena..mia xara sas leo pigena.
    συν αμα παρακωλύσει, σπρώχνεται ευκολα
    συν το μηδενικό βάρος αμα πεσει
    συν η ποδιά για το κρύο.
    συν
    συν
    συν
    το απόλυτο όχημα λεμε

  3. #33
    Μου έχει τύχει και εμένα να κυκλοφορήσω με τη πάπια και με χιόνια! Ιανουάριος 2006 και αποφάσισα να πάω στις 6:30 το πρωϊ από τη Κυψέλη στο 401 από τα τουρκοβούνια!!!
    Δεν πίστευα ότι θα το είχε στρώσει! έκανα και λίγο σκι!!!
    Πρόσφατα μου έτυχε και με μεγαλήτερη μηχανή και ευτυχώς ήταν για λίγο δρόμο και είχα συμπλέκτη!!!

  4. #34
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Καλα βρεϊϊϊ

    Πιτσιρικαδες περιμεναμε πως και πως να ριξει κανα χιονι και πιαναμε τα βουνα για να κανουμε κανα κολληδι με την αλλαγη 1η σε 2α (με τα παπια παντα )



  5. #35
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    08/03/2007
    Μηνύματα
    19
    Συμφωνω με τον TROOPER. Μαλακια θα ηταν να ειχε το RAV 4 αραχτο στο γκαραζ, και προτιμησε το παπι χωρις να το καλοσκεφτει.
    Αλλα αμα σε κυνηγαει το μεροκαματο, και την βροχη θα φας, και το κρυο, και τον καυσωνα.
    ΧΑΡΙΣΕ ΜΟΥ ΛΙΓΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ, ΓΥΑΛΙΣΤΕΡΗ ΜΟΥ ΚΟΥΚΛΑ...

  6. #36
    Υπαρχουν ξερετε ανθρωποι που πανε στη δουλεια τους με αυτο που εχουν, δεν περιμενουν να ξαστερωσει για τη σαββατιατικη βολτα τους.
    "Στον πατέρα μου οφείλω το ζην, στον δάσκαλό μου το ευ ζην"
    Member of "ΚΑΓΚΟΥΡΟΓΑΜΟΣΑΥΡΟΣ" official club

  7. #37
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    08/03/2007
    Μηνύματα
    19
    Α! Και δεν ειμαστε ολοι φλωροι.
    Ειναι παρα πολυ απο εμας εδω μεσα που δεν επιλεξαμε να εχουμε 4χ4.
    Ουτε 2χ4!
    ΧΑΡΙΣΕ ΜΟΥ ΛΙΓΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ, ΓΥΑΛΙΣΤΕΡΗ ΜΟΥ ΚΟΥΚΛΑ...

  8. #38
    Α! Και δεν ειμαστε ολοι φλωροι. Ειναι παρα πολυ απο εμας εδω μεσα που δεν επιλεξαμε να εχουμε 4χ4. Ουτε 2χ4!
    Μπράβο σύντροφε.
    1χ2 έχεις?
    " Θέλεις ξανά ν' αποτελειώσεις μοναχός
    Ενα ταξίδι που ποτέ δεν τελειώνει"

    Για ταξιδευτές: www.cars4rent.gr/

  9. #39
    Κυριακη 14 φεβρουαριου κατα τις 15.00 16.00 (φανταζομαι) και καποιος παει στην δουλεια του μεσω Ολυμπου???

    αν ειναι ετσι respect και σεβασμο στο παλλικαρι που βαζει την δουλεια πανω απο την σωματικη του ακαιρεοτητα...αλλα και παλι για εμενα μαλακια μου φαινετε...

    καποιοι μου συγκρινετε το παρων περιστατικο με την Αθηνα...που και να πεσεις και χτυπησεις εισαι μεσα στην πολη και εχεις αμεση προσβαση σε νοσοκομειο...οτι ναναι δηλαδη...ρε gregorgeous ποσα οχηματα ειδατε συνολικα εκει πανω???

    υ.γ. θυμαμαι με τα χιονια στην Αθηνα ποσοι πηγανε Δελεαρ...και βασικα ποσοι βγηκαν με τις μηχανες τους εξω...μονο εναν θυμαμαι...και το παλλικαρι δεν ειναι στα καλα του...Γιωργαρα...

  10. #40
    Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
    Κυριακη 14 φεβρουαριου κατα τις 15.00 16.00 (φανταζομαι) και καποιος παει στην δουλεια του μεσω Ολυμπου???

    αν ειναι ετσι respect και σεβασμο στο παλλικαρι που βαζει την δουλεια πανω απο την σωματικη του ακαιρεοτητα...αλλα και παλι για εμενα μαλακια μου φαινετε...

    καποιοι μου συγκρινετε το παρων περιστατικο με την Αθηνα...που και να πεσεις και χτυπησεις εισαι μεσα στην πολη και εχεις αμεση προσβαση σε νοσοκομειο...οτι ναναι δηλαδη...ρε gregorgeous ποσα οχηματα ειδατε συνολικα εκει πανω???

    υ.γ. θυμαμαι με τα χιονια στην Αθηνα ποσοι πηγανε Δελεαρ...και βασικα ποσοι βγηκαν με τις μηχανες τους εξω...μονο εναν θυμαμαι...και το παλλικαρι δεν ειναι στα καλα του...Γιωργαρα...

    Ρε ψηλέ ... πάρα πολλοί κτηνοτρόφοι έχουν και τέτοια μεταφορικά μέσα ... και τα βγάζουν σε όλες τις συνθήκες ... μπορεί να έπρεπε να πάει να ταΐσει τα ζωντανά σε κάνα μαντρί και να μην είχε τον αγρότη ...


  11. #41
    Πάρτε τα βουνά! Το avatar του/της nassosxlvbros
    Εγγραφή
    30/03/2005
    Μηνύματα
    1.651
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alexis_tgr
    Υπαρχουν ξερετε ανθρωποι που πανε στη δουλεια τους με αυτο που εχουν, δεν περιμενουν να ξαστερωσει για τη σαββατιατικη βολτα τους.

    +10000000000000000000000000000000000000000000....

    Throw down the sword,The fight is done and over,
    Neither lost, neither won.To cast away the fury of the battle
    And turn my weary eyes for home....
    www.youtube.com/c/nassosxlvbros

  12. #42
    Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
    Ρε ψηλέ ... πάρα πολλοί κτηνοτρόφοι έχουν και τέτοια μεταφορικά μέσα ... και τα βγάζουν σε όλες τις συνθήκες ... μπορεί να έπρεπε να πάει να ταΐσει τα ζωντανά σε κάνα μαντρί και να μην είχε τον αγρότη ...

    Ρε Ακη ειδες τι εγραψα...αν ειναι για δουλεια respect...αλλα απο την φωτο μου εκατσε για καβλωμενο πιτσιρικη...ο καθενας εχει την αποψη του και την γνωμη του...αν ειχαμε ολοι τα ιδια μυαλα δεν θα εβγαζαν αλλα μηχανακια εκτος απο Busa...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


  13. #43
    Γατάκιαααααα....... Το avatar του/της arxaios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    1.553
    Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
    ...αν ειχαμε ολοι τα ιδια μυαλα δεν θα εβγαζαν αλλα μηχανακια εκτος απο Busa...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Tι είπες τώρα ............ δηλαδή υπάρχουν και άλλα εκτός από τα Busa ;;;


  14. #44
    Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
    ....δηλαδή υπάρχουν και άλλα εκτός από τα Busa ;;;

    Υπάρχουν και τα πηγασάκια, ancient!

  15. #45
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
    Υπάρχουν και τα πηγασάκια, ancient!
    νταξ...και αυτα φτερα εχουνε...καπως τρωγονται...













































    υ.γ. και τωρα θα μπει καποιος κακεντρεχεις και θα πει οτι και οι σερβιετες εχουν φτερα...

Σελίδα 3 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. "είμαστε όλοι τρελαμένοι....."
    από LiakosVstrom στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 52
    Τελευταίο μήνυμα: 17/06/2010, 17:52
  2. Απαντήσεις: 35
    Τελευταίο μήνυμα: 11/03/2008, 18:21
  3. Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 28/11/2007, 17:32
  4. Προσοχή στα όρια για να είμαστε όλοι καλά !!!
    από nikoskkk στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 23/03/2005, 15:31

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF