Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 36 από 36

Θέμα: ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ (CBR 600F H CBR 929 )?

  1. #31
    Να πω κι εγω τη γνωμη μου που τα ειχα και τα δυο στο CSS και τα οδηγουσα μια το ενα μια το αλλο?
    Οι πολιτικοί στην Ελλάδα παρενοχλούν τον πολίτη. Αν εξαιρέσεις ελάχιστους, οι υπόλοιποι είναι ασήμαντες προσωπικότητες με σκανδαλώδη έλλειψη παιδείας. Είναι απλώς στοργικοί μπαμπάδες που νοιάζονται να κάνουν τα παιδιά τους υπουργούς και αρχηγούς. Μεγάλη μάστιγα.


  2. #32
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    12
    φυσικα και μπορεις και ευχαριστω ολα τα παιδια που μπηκαν στην διαδικασια να διαβασουν και μου εχουν απαντησει

  3. #33
    και σε αναλογικό μπορεις και σε ψηφιακο μπορεις...

  4. #34
    Λοιπον, εγω δεν μπορω να ειμαι ευκολα αντικειμενικος γιατι απο τοτε ειχα αγαπησει το 929!! Εμπαινες μεσα και πρωτη στροφη, χρουτς όλα κατω. Δευτερη στροφη, χρατς παλι κατω. Ανετα κι ωραια. Ειχε και τη ροπη των κυβικων. Αλλα δυναμη δεν ειχε! Εμενα δεν με πειραζε (μηπως το ειχα πληρωσει κιολας?) αλλα τα 636 (ελα μωρη καβασω!!:a07 στην ευθεια το ειχαν. Ευκολα. Φανταζομαι ουτε εσενα θα σε πειραζει, για βολτες το θελεις.
    Παντως αν δεν ειχε καταστραφει το οικονομικο συμπαν γυρω μου, ευκολα θα εψαχνα ενα 929 να το κανω track-bike για να αρμενιζω ολη μερα χρατς χρουτς χαλαρα στην πιστα. Τωρα πια δεν το κυνηγαω κιολας, ζαχαρη θα περνουσα.

    ο Νικος sniper ομως, καλα το βλέπει. Βολτες στο πορτο γερμενο κλπ? Παρε το 600. Αλλα ρε Νικο, το 929 εμενα σαν ροπατο 600 μου εμοιαζε! Γι αυτο μ'αρεσε! Δεν ειναι σαν το δικο σου. Μην παρασυρεσαι απο το 954.

    Αυτα ισχυουν αν απο θαυμα τα βρεις και τα δυο καινουρια. Αλλα τωρα νομιζω πρεπει να παρεις οποιο ειναι σε καλυτερη κατασταση. Δεκα χρονια ειναι πολλα. Τα χιλιομετρα ειναι μαλλον πειραγμενα και στα δυο, αρα δεν εχουν σημασια.
    Ψαξε σα παλαβος την κατασταση τους κι αν ακομα τα γουσταρεις, παρε οποιο ειναι καλυτερο και δε θα σε καταστρεψει οικονομικα ζητωντας και ζητωντας. Ετσι νομιζω...
    Οι πολιτικοί στην Ελλάδα παρενοχλούν τον πολίτη. Αν εξαιρέσεις ελάχιστους, οι υπόλοιποι είναι ασήμαντες προσωπικότητες με σκανδαλώδη έλλειψη παιδείας. Είναι απλώς στοργικοί μπαμπάδες που νοιάζονται να κάνουν τα παιδιά τους υπουργούς και αρχηγούς. Μεγάλη μάστιγα.


  5. #35
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    12
    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΑΣ
    ΜΕ ΒΟΘΗΣΑΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΤΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΤΗΣ ΑΠΟΦΑΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙΚάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	1785785_9_b.jpg 
Προβολές:	98 
Μέγεθος:	49,2 KB 
ID:	250089

  6. #36
    Κανένας σωστός;;
    Εγγραφή
    24/05/2010
    Μηνύματα
    354
    Κουκλί είναι!!!Ψηνόμουν για ένα ίδιο αλλά η καθημερινή χρήση εντός Αθηνών με οδήγησε σε πιο "λογική" λύση.Πιστεύω ότι έκανες την καλύτερη επιλογή.
    Θα το καταλάβεις σύντομα όταν θα δεις ότι η θέση οδήγησής του δεν θα σε κουράζει όπως θα γινόταν με το 929.
    Δύσκολα "σκύβει" κάποιος μετά από on-off.
    Τις χάρες και την άνεσή του επίσεις θα την δεις και σε ταξίδι μόνος σου ή και με παρέα.

    ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ ΑΔΕΡΦΕ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΣ!!!!!

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. Λιγη βοηθεια για αγορα CBR 600 F4i
    από Ilief στο forum Honda CBR series
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 01/01/2013, 00:27
  2. Θελω Βοηθεια Για Αγορα Scooter !
    από Aloyreos στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 10/08/2011, 06:35
  3. Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 03/06/2007, 19:23
  4. Βοηθεια για αγορα μπουφαν
    από sunnymtx στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 01/03/2006, 17:24
  5. Βοηθεια για αγορα αυτοκινητου...
    από Koufalonix στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 12/10/2005, 12:50

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF