Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 54

Θέμα: Eρχονται οι Tool???

  1. #31
    Φτουσκουλικομυρμηγκότρυπα Το avatar του/της Sabre
    Εγγραφή
    10/02/2006
    Μηνύματα
    484
    Δέν έχετε mp3 της αγαπημένης σας μπάντας στο γραφείο?
    Γουστάρετε ΚΑΙ τους Perfect circle?
    Αν σας αρέσουν και οι Alice in chains ίσως και οι Deftones για τσεκάρετε εδώ

    www.myspace.com/conroz

    Πολύ καλή δουλειά απο την 39 Ολλανδέζα (όχι μικρή)
    με online player (προσοχή μην γονατίσετε την σύνδεση του γραφείου) με πολλά mp3 video και φωτό απο tool κ.α
    Α!!! έχει και h.r giger μέσα.

    Κανονίστε για συναυλία θα πάρουμε απουσίες

    Έχουμε δεί το τέλος της ιστορίας, το τέλος του υπαρκτού σοσιαλισμού, το τέλος της Θρησκείας, το τέλος της αυταπάτης, ακόμα και το τέλος της χιλιετηρίδας...
    Μόνο το τέλος της μαλακίας δεν προβλέπεται να δούμε σύντομα.

  2. #32
    Κι ομως ειναι αληθεια!

    Θα λαλησουμε λεμεεεεεεεεε

    Οχι 52,και 100 τ'ασκαγα αερα.

    Οι τυποι αλλου...
    http://www.myspace.com/fliptopboxxx



  3. #33
    ο trackαδόρος!!! Το avatar του/της Alx 84
    Εγγραφή
    09/03/2005
    Μηνύματα
    1.185
    Αρχικά δημιουργήθηκε από FLIPTOPBOX
    Κι ομως ειναι αληθεια!

    Θα λαλησουμε λεμεεεεεεεεε

    Οχι 52,και 100 τ'ασκαγα αερα.

    Οι τυποι αλλου...
    και τα 52 καλά είναι. μη το λές δυνατά και αλλάξουν γνώμη κ δούμε καμιά 100άρα!!!
    4/11/2006 Ο καλύτερα βελτιωμένος κουλάντζας!!!
    The MRT will be back soon!!!

  4. #34
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
    και τα 52 καλά είναι. μη το λές δυνατά και αλλάξουν γνώμη κ δούμε καμιά 100άρα!!!

    Σαν κι αυτη που ριξαμε στους Αμερικανους ε?
    http://www.myspace.com/fliptopboxxx



  5. #35
    Φτουσκουλικομυρμηγκότρυπα Το avatar του/της Sabre
    Εγγραφή
    10/02/2006
    Μηνύματα
    484
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
    και τα 52 καλά είναι. μη το λές δυνατά και αλλάξουν γνώμη κ δούμε καμιά 100άρα!!!
    Δέν θα τα λυπόμουνα να τα δώσω για να τους δώ...Οχι ότι μου τρέχουν απο τα μπατζάκια δλδ.
    Αλλά καλύτερα 100 στους Tool παρά 60 και 70 στον κάθε παπάρα Tiesto και δέν συμαζεύεται.... (φτού κακά..πάλι κακή κουβέντα είπα)


    Έχουμε δεί το τέλος της ιστορίας, το τέλος του υπαρκτού σοσιαλισμού, το τέλος της Θρησκείας, το τέλος της αυταπάτης, ακόμα και το τέλος της χιλιετηρίδας...
    Μόνο το τέλος της μαλακίας δεν προβλέπεται να δούμε σύντομα.

  6. #36
    getting used to pain... Το avatar του/της kakofonixx
    Εγγραφή
    04/10/2003
    Μηνύματα
    317
    Θα παμε τελικαααααααααα?
    Παω αυριο για εισητηριο....
    Θα βρω ή λετε να αργησα?


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	toollondon (custom).jpg 
Προβολές:	112 
Μέγεθος:	32,2 KB 
ID:	71568
    wasting space via Architecture

  7. #37
    Kανοοοονι!!! Το avatar του/της nickmonstro
    Εγγραφή
    01/04/2006
    Μηνύματα
    645
    Λοιπον εμεινε μια βδομαδα μονο!!!!!

    Και ερωτω...........Θα παει κανενας????

    Ψαχνω παρεα γιατι ολοι οι φιλοι/ες μου ειναι του εντεχνου(βισση,βανδη,σφακιανακης,μαζωνακης κτλ) και δεν βρηκα κανενα να ερθει

    Εαν καποιος/α θελει να ερθει να παμε μαζι ή να συναντηθουμε εκει ας στειλει πμ.

    υ.γ. γιατι να μην φτιαξουμε μια κερκιδα του moto.gr???

    Οι ουρανοι μας ανηκουν,για τα συννεφα δεν ξερω ομως......!!!!!

    Το παρακατω μηνυμα ειναι μια κοινωνικη προσφορα δικη μου!!!

    Φιλε/η θα ηθελα να σε ενημερωσω οτι οι καθρεφτες του οχηματος σου δεν ειναι διακοσμητικο στοιχειο!ΜΑΘΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ!!!

  8. #38
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nickmonstro
    ειναι του εντεχνου(βισση,βανδη,σφακιανακης,μαζωνακης κτλ)


    e?
    Dorsoduro 750 & Norton 16H

  9. #39
    Kανοοοονι!!! Το avatar του/της nickmonstro
    Εγγραφή
    01/04/2006
    Μηνύματα
    645
    Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
    e?
    Προς τι η απορια???

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Οι ουρανοι μας ανηκουν,για τα συννεφα δεν ξερω ομως......!!!!!

    Το παρακατω μηνυμα ειναι μια κοινωνικη προσφορα δικη μου!!!

    Φιλε/η θα ηθελα να σε ενημερωσω οτι οι καθρεφτες του οχηματος σου δεν ειναι διακοσμητικο στοιχειο!ΜΑΘΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ!!!

  10. #40
    βρουουουουουμμ Το avatar του/της h_m_akis
    Εγγραφή
    05/05/2003
    Μηνύματα
    617
    tool??? μπλιαχχχ!!!


    αυριο παιζουν οι BOOTSTROKE στο underworld λεμε... αντε ν'ακουσουμε λιγη αντρικη μουσικη, τουλες κι αηδιες...!!!






    ...και 52 ευρω! ρε ουυυυυυυστ...λιγη αξιοπρεπεια επιτελους στη μουσικη. κι εγω παλιοτερα τα εσκαγα κανονικα για καθε συναυλια αλλα οταν πηρα πρεφα τι πεζει με τα λαμογια εδω περα ξενερωσα και τωρα πηγαινω χωρις να σκαω μια. την νοοτροπια του "α,ερχονται οι ταδε και σκαω και 200 γιουρα να τους δω" την ειχα κι εγω καποτε αλλα πλεον δεν μου αρεσει αυτοι που τα εισπρατουν να φερονται σαν ζωα και να με λενε και μαλακα επειδη ολοι τα σκαμε(-γαμε) καθε χρονο οι συναυλιες ειναι 5e πανω... καντε ενα κοπο στο net να δειτε ποσο κοστιζει η ιδια/και η καθε συναυλια σε αλλες χωρες πχ. ισπανια,γερμανια,ιταλια κλπ. και σε τι χωρους γινονται και τα ξαναλεμε...



    γι'αυτο Bootstroke και "Αθλητικη Κυριακη"
    (και 5 groups και 18e και χορο να φχαριστηθει η ψυχη σου!)


    oi
    "Δυστηχώς μονο όποιος έχει δοκιμάσει την οδήγηση στο χώμα καταλαβαινει τις συγκινήσεις, την μαγεία , την δυσκολία και την τεχνική που σε βοηθά να αναπτύξεις !" KaTaNaS!!!


    ...και να σε κοινηγαει ο μπατσος σαν τρελος.......................αυτο ρε μαγκα ειν'αθλητισμος!!!


  11. #41
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Tool ε?

    Απλα εξαιρετικοι και ας μην ειμαι οπαδος της σκληραδας στον ηχο...

    :a19:

  12. #42
    Αρχικά δημιουργήθηκε από h_m_akis
    tool??? μπλιαχχχ!!!


    αυριο παιζουν οι BOOTSTROKE στο underworld λεμε... αντε ν'ακουσουμε λιγη αντρικη μουσικη, τουλες κι αηδιες...!!!






    ...και 52 ευρω! ρε ουυυυυυυστ...λιγη αξιοπρεπεια επιτελους στη μουσικη. κι εγω παλιοτερα τα εσκαγα κανονικα για καθε συναυλια αλλα οταν πηρα πρεφα τι πεζει με τα λαμογια εδω περα ξενερωσα και τωρα πηγαινω χωρις να σκαω μια. την νοοτροπια του "α,ερχονται οι ταδε και σκαω και 200 γιουρα να τους δω" την ειχα κι εγω καποτε αλλα πλεον δεν μου αρεσει αυτοι που τα εισπρατουν να φερονται σαν ζωα και να με λενε και μαλακα επειδη ολοι τα σκαμε(-γαμε) καθε χρονο οι συναυλιες ειναι 5e πανω... καντε ενα κοπο στο net να δειτε ποσο κοστιζει η ιδια/και η καθε συναυλια σε αλλες χωρες πχ. ισπανια,γερμανια,ιταλια κλπ. και σε τι χωρους γινονται και τα ξαναλεμε...



    γι'αυτο Bootstroke και "Αθλητικη Κυριακη"
    (και 5 groups και 18e και χορο να φχαριστηθει η ψυχη σου!)


    oi
    ναι ρε φιλε καλα τα λες, καποιοι εκμεταλευοντε την αγαπη μας για τη μουσικη κ τη ψωρα μας να δουμε αυτους που μας κρατανε συντροφια στα καλα, στα κακα, κ οποιαδηποτε στιγμη το θελησουμε

    τους τοολ περιμενα να τους δω χρονια κ κατι μεσα μου, μου ελεγε οτι σιγα μην ερθουν ποτε ελλαδα........κ τωρα τι ακουω????
    οτι ναι ερχονται! κ μπορω να ικανοποιησω ενα ακομα "ονειρο" μου!!!
    μετα απο λιγο ρωτας...........ποτε ερχονται? ποτε βγαινουν τα εισητηρια? ποσο?
    ΠΟΣΟ????????

    γμσετα δλδ!
    κ σκεψου οτι εγω που ΔΕΝ ειμαι αθηνα θελω αλλα τοσα για να μπορεσω να τους δω!

    κ το σκεφτομαι πολυ εαν θα κανω την κινηση να κατεβω.....το ξερω ομως οτι θα το μετανιωσω αργοτερα, εαν δεν!

    ελπιζω ομως να βρεθει μια ευκαιρια να τους δω καποια αλλη φορα κ μακαρι καπου αλλου(εκτος ελλαδας)
    το ιδιο ελπιζω κ με τον μανσον, ναι μεν τον ειδα στη μαλακασα αλλα ελπιζω να τον δω εξωτερικο με φουλ στειτζ κ 100κ κοσμο να γινετε της πουτ@νας οπως θα επρεπε κ εδω!

    αλλα στην ελλαδα ειναι ακομα "προβληματικες" οι συναυλιες......πανω απο 10κ κοσμο θεωρειτε μεγαλη συναυλια!!!:hypnotize
    Dorsoduro 750 & Norton 16H

  13. #43
    Kανοοοονι!!! Το avatar του/της nickmonstro
    Εγγραφή
    01/04/2006
    Μηνύματα
    645
    Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
    ναι ρε φιλε καλα τα λες, καποιοι εκμεταλευοντε την αγαπη μας για τη μουσικη κ τη ψωρα μας να δουμε αυτους που μας κρατανε συντροφια στα καλα, στα κακα, κ οποιαδηποτε στιγμη το θελησουμε

    τους τοολ περιμενα να τους δω χρονια κ κατι μεσα μου, μου ελεγε οτι σιγα μην ερθουν ποτε ελλαδα........κ τωρα τι ακουω????
    οτι ναι ερχονται! κ μπορω να ικανοποιησω ενα ακομα "ονειρο" μου!!!
    μετα απο λιγο ρωτας...........ποτε ερχονται? ποτε βγαινουν τα εισητηρια? ποσο?
    ΠΟΣΟ????????

    γμσετα δλδ!
    κ σκεψου οτι εγω που ΔΕΝ ειμαι αθηνα θελω αλλα τοσα για να μπορεσω να τους δω!

    κ το σκεφτομαι πολυ εαν θα κανω την κινηση να κατεβω.....το ξερω ομως οτι θα το μετανιωσω αργοτερα, εαν δεν!

    ελπιζω ομως να βρεθει μια ευκαιρια να τους δω καποια αλλη φορα κ μακαρι καπου αλλου(εκτος ελλαδας)
    το ιδιο ελπιζω κ με τον μανσον, ναι μεν τον ειδα στη μαλακασα αλλα ελπιζω να τον δω εξωτερικο με φουλ στειτζ κ 100κ κοσμο να γινετε της πουτ@νας οπως θα επρεπε κ εδω!

    αλλα στην ελλαδα ειναι ακομα "προβληματικες" οι συναυλιες......πανω απο 10κ κοσμο θεωρειτε μεγαλη συναυλια!!!:hypnotize
    Ελα ρε συ μην το σκεφτεσαι!!!!!απλα κατεβα!!!!!

    Διοργανωνει και εκδρομη ο rockradio με 30ευρα(πολλα μου φαινονται παντως,δεν ξερω....) το κεφαλι εαν δεν εχεις παρεα και θες να ερθεις μονος!!!!
    Οι ουρανοι μας ανηκουν,για τα συννεφα δεν ξερω ομως......!!!!!

    Το παρακατω μηνυμα ειναι μια κοινωνικη προσφορα δικη μου!!!

    Φιλε/η θα ηθελα να σε ενημερωσω οτι οι καθρεφτες του οχηματος σου δεν ειναι διακοσμητικο στοιχειο!ΜΑΘΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ!!!

  14. #44
    ρε τους κακομοιρους τους mastodon...
    στο στομα του λυκου πηγαν κ μπηκαν αυτοι ρε...
    teenage angst has paid off well,now I'm bored 'n' old.......

  15. #45
    getting used to pain... Το avatar του/της kakofonixx
    Εγγραφή
    04/10/2003
    Μηνύματα
    317
    Οσοι δεν ηρθατε.... χασατε!
    Τι να πω... Απλα απο τις καλυτερες συναυλιες που εχω παει (και εχω παει σε αρκετες! )

    Τα εφε με τα laser στο 10000 Days και το απιστευτο Lateralus μαζι με τους Mastodon ηταν κατα τη γνωμη μου τα highlights!

    Αντε και εις αλλα...!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	16-12-06_2238.jpg 
Προβολές:	59 
Μέγεθος:	55,0 KB 
ID:	72303
    wasting space via Architecture

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Οι 6 πόλεις σταθμοί στην ζωή του άντρα .
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 17/04/2010, 21:52
  2. Τι Θελουν οι γυναίκες !!!!
    από niko13g στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2008, 15:50
  3. Ερχονται οι Tool......
    από nickmonstro στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 04/10/2006, 13:37
  4. Πως επιλεγονται οι moderator????
    από filippos_hornet στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 13/11/2003, 13:54
  5. Ελληνες Οι Πιο Καλοφαγαδες
    από frikis στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 07/11/2003, 16:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF