Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 49

Θέμα: 3ο Τατοι 2014 παραλειπόμενα, συζήτηση, παράπονα κλπ

  1. #31
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.971
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bros400pgm Προβολή μηνύματος
    Εχει δικιο το παλικαρι. Και φαρμακεια σε καθε γωνια του δρομου ομως, αλλα και φαρμακα στα super market. Γιατι αυτος που εχει τα φραγκα να μην ανοιξει οτι γουσταρει και να πουλαει οτι γουσταρει?
    viva la revolucion ΕΕΕΕΕΕΕΕ
    και υπόθετα...
    ανανήψαντας

  2. #32
    Tα υποθετα τα θεωρουσα φαρμακα. Αλλα μαλλον κατι θα ξερεις παραπανω. Και υποθετα λοιπον στα super market. Οι επιχειρησεις ειναι για αυτους που τα εχουν
    Aprilia SXV 5.5 Rulesssssssssss

  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.971
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bros400pgm Προβολή μηνύματος
    Tα υποθετα τα θεωρουσα φαρμακα. Αλλα μαλλον κατι θα ξερεις παραπανω. Και υποθετα λοιπον στα super market. Οι επιχειρησεις ειναι για αυτους που τα εχουν
    Τα υπόθετα κατέχουν εξέχουσα θέση στη ιεραρχία των φαρμάκων και είπα στο υπογραμμίσω, για την περίπτωση που σου διέφυγε.
    Τώρα περί επιχειρήσεων να σου πω ότι έχεις δίκιο, είναι για αυτούς που τα έχουν.
    Για αυτό στο τέλος θα βρεθεί τρόπος είτε να πάρουν κύπελλο, οι έχοντες και κατέχοντες, είτε να κάνουν στην άκρη οι άλλοι.
    (Το έχουμε δει ξανά το έργο αυτό πολλάκις)
    Όσο για τα φαρμακεία τα οποία μάλλον το απευθύνεις σ εμένα, ελπίζοντας ότι θα μου τη σπάσεις, να σου πω ότι χάνεις τον καιρό σου.
    Ο γιός μου έφυγε έξω κι εγώ είμαι τόσο ολιγαρκής που πάντα θα βρίσκω λεφτά να συντηρώ ένα ΧΤ κι ένα ΤΔΜ.
    Ως εκ τούτου κράτα αυτό -και κράτα το καλά-
    ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ

    ανανήψαντας

  4. #34
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ



    ακριβως αυτο θελω να τονισω. Οτι γραφτα ολα στα τετοια σου και οχι επιλεκτικα και εκει που δεν σε ποναει. Διοτι ο sapila racing δειχνει (δεν ξερω εαν οντως ειναι ετσι) οτι τον ποναει το θεμα
    Aprilia SXV 5.5 Rulesssssssssss

  5. #35
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.971
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bros400pgm Προβολή μηνύματος
    ακριβως αυτο θελω να τονισω. Οτι γραφτα ολα στα τετοια σου και οχι επιλεκτικα και εκει που δεν σε ποναει. Διοτι ο sapila racing δειχνει (δεν ξερω εαν οντως ειναι ετσι) οτι τον ποναει το θεμα
    Κάνε ένα κόπο να διαβάζεις τι γράφουν οι άλλοι πριν απαντήσεις ότι να ναι...
    Αν με ενδιέφερε η ιστορία κλασσικά στην Ελλάδα θα την ακολουθούσα.
    Δεν με ενδιαφέρει, δεν την ακολουθώ.
    Ούτε Τατόι, ούτε Δρέπανο, ούτε τίποτα.
    (στα @@ μου)
    Ένας από τους λόγους που δεν την ακολουθώ είναι και οι φήμες ότι ο Άρης
    έχει ρίξει πολλάααα λεφτά στο μηχανάκι για να κερδίζει.
    Και λέω ένας γιατί υπάρχουν και αρκετοί άλλοι.
    Τις "παραινέσεις" κράτα τες της για την πάρτι σου.
    Αυτά και δεν θα επανέλθω.
    ανανήψαντας

  6. #36
    Αμπελοφιλοσοφιες φιλτατε. Γραφτα ολα ειπαμε
    Aprilia SXV 5.5 Rulesssssssssss

  7. #37
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Κάνε ένα κόπο να διαβάζεις τι γράφουν οι άλλοι πριν απαντήσεις ότι να ναι...
    Αν με ενδιέφερε η ιστορία κλασσικά στην Ελλάδα θα την ακολουθούσα.
    Δεν με ενδιαφέρει, δεν την ακολουθώ.
    Ούτε Τατόι, ούτε Δρέπανο, ούτε τίποτα.
    (στα @@ μου)
    Ένας από τους λόγους που δεν την ακολουθώ είναι και οι φήμες ότι ο Άρης
    έχει ρίξει πολλάααα λεφτά στο μηχανάκι για να κερδίζει.
    Και λέω ένας γιατί υπάρχουν και αρκετοί άλλοι.
    Τις "παραινέσεις" κράτα τες της για την πάρτι σου.
    Αυτά και δεν θα επανέλθω.
    Που το πας, που το φέρνεις,στην Ελλάδα καταλήγεις να αναφέρεσαι. Μόνο που στο παρόν τονίζεις το πόσο στα αρχίδια σου είσαι,αντί να κράζεις όλους τους υπόλοιπους σταρχιδιστές.Αφού λοιπόν δεν σε ενδιαφέρει το θέμα γιατί σχολιάζεις ?
    Αντί να χαιρόμαστε που υπάρχει μια τέτοια όμορφη εκδήλωση ΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΙΣΟΔΟ, ψάχνουμε να κράζουμε,και όχι να σχολιάζουμε με υγιή τρόπο.
    The only easy day was yesterday.

  8. #38
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/05/2012
    Μηνύματα
    103
    Πάντως μερικοί ιδιοκτήτες κλασικών είναι κάπως μπλαζέ..και αυτό είναι αναμφισβήτητο..
    Και ίσως αποτρέπει πολλούς να παρεβρεθούν σε τέτοιου είδους εκδηλώσεις.
    Δηλαδή επειδή ο άλλος έχει ένα πανταχ ή ένα ss του '74 που περιμένει να τα βγάλει στα 2-3 καλαμπαλίκια που γίνονται κάθε χρόνο του δίνει περισσότερο ειδικό βάρος από τον άλλο που έχει ένα xt, ένα tdm ή ένα εντούρο και έχουν γυρίσει χώρες και βουνά που τα έχει δει μόνο σε καρτ-ποστάλ; Είναι περισσότερο μοτοσυκλετιστής;;

    Πιστεύω ότι η πλειοψηφία δεν είναι σνομπ και μπλαζέ αλλά υπάρχει μεγάλο ποσοστό.

  9. #39
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.177
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Ένας από τους λόγους που δεν την ακολουθώ είναι και οι φήμες ότι ο Άρης
    έχει ρίξει πολλάααα λεφτά στο μηχανάκι για να κερδίζει..
    Τις εχω ακούσει κι εγώ τις φήμες και είναι μιλάμε για πολύ γέλιο. Τελος πάντων, αστους να νομίζουν οτι θέλουν η οτι τους βολεύει.
    Θα πω μόνο οτι το R75 εκαψε 300cc λαδι στο φετινό Τατόι και το κιβώτιο αρνηθηκε 2 φορές να κατεβασει 2α, ενώ μπήκε αλλες 2 φορές 4η απο 2α στο ανέβασμα, νομίζω αυτό αρκεί.

    Τα υπόλοιπα καλύτερα να μην τα σχολιάσω, δεν θέλω.


    Καλή καρδιά και ελπίζω σε καλύτερες μέρες.

    Παντως εγώ εχω βρεί ανθρώπους μέσα στην Λέσχη Κλασσικών που με βοήθησαν στο να ετοιμάσω το μηχανακι για την Rijeka. Aλλοι βέβαια αναρωτιούνται που θα παω με αυτό το μηχανακι, αλλά εγώ δεν ακούω τίποτα.
    Το κλίμα στην Λεσχη Κλασσικών δεν εχει σχέση με αυτα που έμαθα για την Λεσχη Guzzi πάντως.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  10. #40
    Και ως συνηθως στην ελλαδα αντι να ριξουν και αυτοι πολλα λεφτα στο μηχανακι τους, κοιτανε να βγαλουν τα ματια του οποιου νικητη, ναι;
    πουτσ@@@@@@@@@

  11. #41
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Ένας από τους λόγους που δεν την ακολουθώ είναι και οι φήμες ότι ο Άρης
    έχει ρίξει πολλάααα λεφτά στο μηχανάκι για να κερδίζει.
    +1000
    Στην Rijeka έχει κλείσει και τον Burgess ως μηχανικό

    ΥΓ1: H αλήθεια είναι οτι οι μπύρες που κερνάει τους φίλους του που του κάνουν παρέα στο γκαράζ, είναι λογαριασμός...
    YΓ2: Εγώ δεν τις έχω ακούσει αυτές τις φήμες, μάλλον γιατί απέχω. Τωρα που τις έμαθα, μπορώ να πω οτι κάποιοι έχουν κάνει το πουλί τους σφεντόνα απ΄το τράβηγμα.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  12. #42
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Εγώ νομίζω ότι το πρόβλημα αυτής της διοργάνωσης είναι οι πολλοί γιαλαντζήδες που μαζεύτηκαν.
    Ειχα γραψει μια μεγαλη απαντηση σε ολα αυτα, αλλα την εσβησα.
    Εχεις χασει το μετρο τελειως, ή δεν εχεις καθολου μα καθολου επαφη με τον πραγματικο κοσμο.
    Εισαι προσβλητικος απεναντι σε ομαδες/ατομα που δεν γνωριζεις, φαφλατας και γκρινιαρης.
    Το χειροτερο ειναι οτι υπαρχει αναντιστοιχια λογων/πραξεων μιας και εισαι ακριβως ιδιος με αυτους που καυτηριαζεις.
    Δεν εχω σκοπο την αντιπαραθεση με κανεναν, αλλα λιγη αυτοκριτικη και αυτογνωσια θα βελτιωνε την κατασταση ολων.
    Ευτυχειται

  13. #43
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.971
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GFawkes Προβολή μηνύματος
    Ειχα γραψει μια μεγαλη απαντηση σε ολα αυτα, αλλα την εσβησα.
    Εχεις χασει το μετρο τελειως, ή δεν εχεις καθολου μα καθολου επαφη με τον πραγματικο κοσμο.
    Εισαι προσβλητικος απεναντι σε ομαδες/ατομα που δεν γνωριζεις, φαφλατας και γκρινιαρης.
    Το χειροτερο ειναι οτι υπαρχει αναντιστοιχια λογων/πραξεων μιας και εισαι ακριβως ιδιος με αυτους που καυτηριαζεις.
    Δεν εχω σκοπο την αντιπαραθεση με κανεναν, αλλα λιγη αυτοκριτικη και αυτογνωσια θα βελτιωνε την κατασταση ολων.
    Ευτυχειται
    Κάπου στην αποθήκη μου έχω πετάξει μια κούπα για το πιο μελοδικό μηχανάκι στην κατηγορία.
    Για όλα τ άλλα που λες, θα σου θυμίσω τι έγραψα παραπάνω
    στα @@ μου...

    ανανήψαντας

  14. #44
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από theofilos888 Προβολή μηνύματος
    Καλα θα κανεις να του τα πεις απο κοντα. Οι υπολοιποι, ομως εδω, μειναμε με την απορια του ποσο ρδελο ειναι τα πραγματα μεσα σε λεσχες κτλ. Δεν ειπε μονο ο κτινος αρνητικα, ειπε και ο gawkes και ο σπυρακος. Θα θελατε εσεις οι φωστηρες να φωτισετε εμας τους αδαεις; Γιατι με το να ακουμε μονο αρνητικα και καμμια αλλη απαντηση δημιουργηται μια εντυπωση κακη. Με το να τα πειτε κατ ιδιαν εγω και ο καθε εγω δε θα μαθουμε ποτε τι υπαρχει, που φτιαχνει τοσο κακο ονομα.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    ..Το κλίμα στην Λεσχη Κλασσικών δεν εχει σχέση με αυτα που έμαθα για την Λεσχη Guzzi πάντως.
    Tα νεα κυκλοφορουν, παραγοντισκοι κι ασχετοι γυρνοβολανε στις λεσχες κανοντας αγρα για προβατα, για να πουλησουν την οποια πραματεια τους, μηχανες, μπρελοκ, σπιτια, φαρμακα, αμπελοφιλοσοφια.
    Γαντζωνονται στις καρεκλες και ψαχνουν υποζυγια και ορντινατζες να τους ακολουθουν....
    Που και που πετανε και καμια χαντρα στους ιθαγενεις να μην διαμαρτυρονται....και καπου εκει χανεται ο ρομαντισμος αλλα ΚΑΙ η ουσια μιας λεσχης...
    που ειναι πρωτίστως να περναμε καλα.
    Σεβασμος χρειαζεται στον συναθρωπο μας-ακομη και εαν διαφωνουμε- και τα αλλα ερχονται.
    Αν τον βρειτε βεβαια τον σεβασμο...φωναξτε και μενα.

  15. #45
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Κάπου στην αποθήκη μου έχω πετάξει μια κούπα για το πιο μελοδικό μηχανάκι στην κατηγορία.
    Για όλα τ άλλα που λες, θα σου θυμίσω τι έγραψα παραπάνω
    στα @@ μου...

    Ξερεις οτι δεν ειναι ετσι....

    διοτι αν ηταν ουτε θα το ελεγες, ουτε το βραβειο θα παραλαμβανες....

    Σκεψου γιατι σε εχουν κανει περα ολοι Νικο....ισως βρεις που εχεις κανει λαθος...
    Καλη σου μερα.

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. 3ο Σιρκουί Τατόι ΦΙΛΠΑ 2014
    από sapila racing στο forum Ιστορία & κλασικές μοτοσικλέτες
    Απαντήσεις: 140
    Τελευταίο μήνυμα: 23/04/2015, 14:23
  2. 3ο ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΙΣΤΟΡΙΑς 1821 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014
    από πυξιδας990 στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 07/03/2014, 08:28
  3. Ο ηλιος καιει.....κλπ!!!
    από idi στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2004, 02:59
  4. Έκθεσης παραλειπόμενα...
    από Wizard13 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 19/03/2004, 22:39
  5. Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 18/12/2003, 14:35

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF