Σελίδα 3 από 14 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 209

Θέμα: Ιλιγγος, Αντανακλαστικα, Φρενα και Τυχη.

  1. #31
    Κουφάλογες Γριές!!!! Το avatar του/της kapeos
    Εγγραφή
    16/05/2002
    Μηνύματα
    260

    Talking

    Καλά.....

    ξαναδιαβάστε λίγο το ποστ και μετά το ύφος της απάντησης

    :a13:


    Το έχω ξαναδεί το έργο...

  2. #32
    της γειτονιας σας Το avatar του/της BELZEBOYLIS
    Εγγραφή
    09/11/2005
    Μηνύματα
    872
    Τι έγινε ρε παιδιά ;;;; Τι είναι αυτά που λέτε ;;; Με πόσο τρέχετε στις εθνικές εσείς με τα γρήγορα ;;;

    Ε όχι να δίνουμε και δίκιο στους γέρους και στους μ@λ@κες που κατασκηνώνουν στην αριστερή λωρίδα ή σε αυτούς που αλλάζουν λωρίδα-προσπερνάνε- πίνοντας καφέ !!!!!

  3. #33
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
    Ε όχι να δίνουμε και δίκιο στους γέρους και στους μ@λ@κες που κατασκηνώνουν στην αριστερή λωρίδα ή σε αυτούς που αλλάζουν λωρίδα-προσπερνάνε- πίνοντας καφέ !!!!!

    Σωστά. όσοι κυκλοφορούν με όχημα που να μην έχει αναλογία kg/hp κοντά στο κιλό, να τους βάλουμε σε άσυλο με άσπρο πουκαμισάκι....
    Για δημόσιο δρόμο μιλάμε guys. Δεν λέμε ότι είναι οδηγάρες οι παπούδες, αλλά το να τους μπινελικώνουμε επειδή πάνε μόνο με 100, και δεν υπολογίζουν σε πόσα msec. έρχεται ο pílot, έεεε έχει διαφορά.

  4. #34
    της γειτονιας σας Το avatar του/της BELZEBOYLIS
    Εγγραφή
    09/11/2005
    Μηνύματα
    872
    Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
    Σωστά. όσοι κυκλοφορούν με όχημα που να μην έχει αναλογία kg/hp κοντά στο κιλό, να τους βάλουμε σε άσυλο με άσπρο πουκαμισάκι....
    Για δημόσιο δρόμο μιλάμε guys. Δεν λέμε ότι είναι οδηγάρες οι παπούδες, αλλά το να τους μπινελικώνουμε επειδή πάνε μόνο με 100, και δεν υπολογίζουν σε πόσα msec. έρχεται ο pílot, έεεε έχει διαφορά.
    Δεν διαφωνώ , δημόσιοι δρόμοι οκ ! Αλλά όταν αλλάζεις λωρίδα ή περισσότερο, όταν προσπερνάς οφείλεις να ελέγξεις για πιο γρήγορα από εσένα οχήματα και διάολε να προειδοποιήσεις (φλας ) !!!!!!!

    Το αμάξι που οδηγώ μόνο αυτή την αναλογία δεν έχει ....δεν κατασκηνώνω στην αριστερή λωρίδα με τα 120 -130 που μου δίνει το όχημα !!!


    Ειλικρινά ένα ταξίδι στην Ευρώπη είναι σχολείο !!!!

  5. #35
    ΟΚ Μαγκες δεν γουσταρετε γκαζι, ειστε συντηρητικοι, δεν ρισκαρετε (και καλα κανετε εν μεροι) και ισως γι'αυτο βλεπω ολο και λιγοτερους τεστοστερονουχους περα των 80's.

    No problemo.

    Ταυτιζεστε λοιπον με τον γεροφονια...ΟΚ.

    Θυμαμαι χρονια πριν... ημουν μικρος στο αμαξι του μπαμπα και καποιος με μηχανη (δεν ειδα τι μηχ. ηταν) μας προσπερνα απο διπλα με ασυλληπτη ταχυτητα... δικαβαλος με μια κοπελα.

    Στο αμαξι, στις πισω θεσεις καθοταν καποιοι οικογενειακοι φιλοι... η γυναικα εκλαψε (μανα) γιατι ο φιλος της κορης της , ειχε και αυτος μοτορι...εκλαψε γιατι οπως ειπα, η ταχυτητα ηταν εξωφρενικη και θα σκεφτηκε την κορη της.

    Και εγω ειπα απο μεσα μου "ΟΧΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ!" οταν ειδα και ακουσα τον δαιμονισμενο θορυβο της μηχανης, σκεφτηκα οτι προκειται για καποιον δαιμονισμενο.

    Που να ηξερα οτι θα ειχα δαιμονισθει και εγω.

    Ειναι μικροβιο κυριοι...και δεν αποβαλλεται - ιος!
    Ειμαι σιγουρος πως καποιοι εχουν απωθημενα με τους γκαζακηδες.

    Γιατι ομως? Ποιος προκαλει τα μεγιστα των ατυχηματων, ο γκαζακιας η ο ΦΛΩΡΟΣ η ο ΚΩΛΟΓΕΡΟΣ που αφαιρει ζωες ενω επρεπε να βρισκεται στο καφενειο?

    Σεβαστες οι καλοπροαιρετες αποψεις...αλλα οι λοιποι πρεπει να σεβαστουν αυτην την αριστερη λωριδα, την πανιδα του γρηγορου...παρτε το οπως θελετε αλλα καντε ακρη.

    Μη πατε με πουτανες, μη τσακωνεστε, μη πινετε χασισακι, μην πυροβολειτε, μην μισειτε, μην αγαπατε με παθος, μην ρισκαρετε, μην..μην...ΜΗ!



    Ο Καραγκιοζης που Διεκδικει την ΛΩΡΙΔΑ του με παθος

  6. #36
    Καλα μονο ο Διαβολος συμφωνει μαζι μου?


    BELZEBOYLIS

  7. #37
    Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
    Καλα μονο ο Διαβολος συμφωνει μαζι μου?


    BELZEBOYLIS
    Όχι ρε φίλε.....


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	calling.jpg 
Προβολές:	472 
Μέγεθος:	22,2 KB 
ID:	40692

  8. #38
    Όχι ρε φίλε.....
    Απιστευτο, the exorcist ηρθε εγκαιρως [καλο ].

  9. #39
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
    Καλα μονο ο Διαβολος συμφωνει μαζι μου?


    BELZEBOYLIS


    εσύ φιλαράκο πας με 220+ στο δρόμο (παρανόμως και χωρίς εξοπλισμό) και την λες σε κάποιον που πάει νόμιμα επειδή εσύ αναγκάστηκες να κάνεις κάτι που δεν περίμενες; αν φρενάρεις με 220? που πας ρε καραμήτρο με τέτοια ταχύτητα όταν δεν ξέρεις να φρενάρεις;

    γιατί κι εγώ οδηγάω F-16 και γουστάρω να πηγαίνω με 560χλμ/ωρα ένα μέτρο πάνω απο την γή στην αριστερή λωρίδα της εθνικής... έτσι για εξάσκηση... και άμα δω κανένα ανόητο μικρούλη με κανενα πατίνι που πάει με 220 τον εξαυλώνω με μια ρουκέτα....


    καληνύχτα και να σκεπάζεσαι.....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  10. #40
    της γειτονιας σας Το avatar του/της BELZEBOYLIS
    Εγγραφή
    09/11/2005
    Μηνύματα
    872
    :FZR600R
    …..και να φανταστείς ότι είμαι από τους πιο συντηρητικούς οδηγούς(σε θέμα ταχύτητας)!!!!! Βλέπεις κανένα από τα οχήματα που έχω οδηγήσει- επιλέξει δεν πρόσφεραν ταχύτητα ...Την μοτοσικλέτα την απολαμβάνω διαφορετικά !!!!



    Από εξορκιστές δεν καταλαβαίνω τίποτα ...δεν φεύγω έτσι απλά ....


    ...ίσως καμιά φωτογραφία της θεούσας ή ακόμα χειρότερα του ξυλάγγουρου να έκανε την δουλεία που θες
    :rotflmao:

  11. #41
    που πας ρε καραμήτρο με τέτοια ταχύτητα όταν δεν ξέρεις να φρενάρεις;
    Μαλλον μπερδεψες τους καραμητρους.

    Ο παππους σου ηταν μηπως?

    Δεν ξερω να φρεναρω...τοτε πρεπει να οδηγουσα ελικοπτερο η ταχεις μπερδεψει ολιγον τι.

  12. #42
    Από εξορκιστές δεν καταλαβαίνω τίποτα ...δεν φεύγω έτσι απλά

    Μαλλον εχεις παθει ανοσια οπως εγω με τους αυνανες.

  13. #43
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
    Μαλλον μπερδεψες τους καραμητρους.

    Ο παππους σου ηταν μηπως?

    Δεν ξερω να φρεναρω...τοτε πρεπει να οδηγουσα ελικοπτερο η ταχεις μπερδεψει ολιγον τι.

    Οι προσωπικές αντιπαραθέσεις δεν οδηγούν πουθενά.....

    απλά με την υπερβολή ήθελα να τονίσω πόσο ανόητος μπορεί καποιος να γίνει κάνοντας κάτι παράνομο και επικίνδυνο (γι' αυτόν και τους άλλους γύρω του) και μετά να έχει και το θράσσος να βρίζει δημόσια κάποιον που έκανε ένα λαθος στο όριο του νόμου πάντως.....

    σαν να τρέχεις στο πεζοδρόμιο ένα πράγμα και να μπει ξαφνικά μπροστά σου μια γριούλα 90 χρονών και να αναγκαστείς να σταματήσεις.... και να αρχιζεις να φωνάζεις : "Η κωλόγρια, η πουτ@να, η έτσι, η γιουβέτσι" και να της ρίξεις και καμμιά σφαλιάρα...... 'ετσι για να την κάνεις μπλε......

    Μόνο μην σε δει κανένας άλλος που έχει όρεξη να σε κάνει μωβ ....

    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  14. #44
    Μόνο μην σε δει κανένας άλλος που έχει όρεξη να σε κάνει μωβ ....
    Τοτε πρεπει να τους κοβω την ορεξη για να'μαι τοσο αυθαδης.

  15. #45
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
    Τοτε πρεπει να τους κοβω την ορεξη για να'μαι τοσο αυθαδης.

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    ή ξύνεσαι στην γκλίτσα απο μόνος σου.....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

Σελίδα 3 από 14 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Συνδιασμένα φρένα και εξαέρωση (C-ABS bleeding ναούμ')
    από nikos_abel στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 15/12/2011, 14:30
  2. διαρροή και φρένα!
    από BELZEBOYLIS στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 18/09/2006, 10:18
  3. Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 12/08/2006, 09:39

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF