Σελίδα 3 από 14 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 199

Θέμα: ΜΕΤΡΑΕΙ Η ΔΕ ΜΕΤΡΑΕΙ?

  1. #31
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tsiros_temp
    Την ουσία την αναζητά αυτός που έχει ουσία στο μυαλό του.

    Άμα βλέπεις την άλλη με το βυζί όξω να μυρηκάζει την τσίκλα της και να πατάει τα κουμπιά στο κουνητό σα σπαστικό, όλη την ώρα, τη kompressor θα κοιτάξει... τί περιμένεις; Να την ενδιαφέρει ότι έχεις διαβάσει τους Δαιμονισμένους του ντοστοϊέφσκι;

    Και μετά τις ακούς να λένε "μόνο για να με γ--- με θέλει!" Εμ βέβαια μωρή ξεκωλιάρα, αφού όσο ζεις αυτό προβάλλεις; Κάθησες ποτέ να διαβάσεις κανα βιβλίο να πάρει το μυαλό καμια μιζιά; Δεν είπαμε να τρέχεις για το update της πάπυρος λαρούς κάθε χρόνο και να έχεις τα άπαντα του κόντογλου και του άγιου σιλουανού στο πρωτότυπο... Αλλά άσε κάτω τη μαλακία το cosmopolitan!!!

    οκ, δεν έχω άλλη χολή... τελείωσε :wacko:

    σωστός!
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  2. #32
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    10/01/2006
    Μηνύματα
    27
    Εμενα προσωπικα μεχει καταστρεψει γιατι δεν μπορω να παρω τρικαβαλο:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Περα απο την πλακα οι περισσοτερες δεν γουσταρουν τις μηχανες γιατι δεν μπορουν να φορεσουν το μινι να φτιαξουν το μαλλι τους κτλ..
    Οποτε δινουμε ραντεβου εκει που θελουμε να παμε και εμεις παμε με την μηχανη και αυτες με το ταξι ή με τον BMWδακια

  3. #33
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosZX9
    Εμενα προσωπικα μεχει καταστρεψει γιατι δεν μπορω να παρω τρικαβαλο:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Περα απο την πλακα οι περισσοτερες δεν γουσταρουν τις μηχανες γιατι δεν μπορουν να φορεσουν το μινι να φτιαξουν το μαλλι τους κτλ..
    Οποτε δινουμε ραντεβου εκει που θελουμε να παμε και εμεις παμε με την μηχανη και αυτες με το ταξι ή με τον BMWδακια
    ε δεν χαίρεσαι?
    δεν έχεις και την ευθύνη του συνεπιβάτη
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  4. #34
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    10/01/2006
    Μηνύματα
    27
    Ναι οντως την ευθηνη την εχει ο καθε BMWδακιας που ομως θαχει και τα μπονους :rotflmao: :rotflmao:

  5. #35
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tsiros_temp
    Την ουσία την αναζητά αυτός που έχει ουσία στο μυαλό του.

    Άμα βλέπεις την άλλη με το βυζί όξω να μυρηκάζει την τσίκλα της και να πατάει τα κουμπιά στο κουνητό σα σπαστικό, όλη την ώρα, τη kompressor θα κοιτάξει... τί περιμένεις; Να την ενδιαφέρει ότι έχεις διαβάσει τους Δαιμονισμένους του ντοστοϊέφσκι;

    Και μετά τις ακούς να λένε "μόνο για να με γ--- με θέλει!" Εμ βέβαια μωρή ξεκωλιάρα, αφού όσο ζεις αυτό προβάλλεις; Κάθησες ποτέ να διαβάσεις κανα βιβλίο να πάρει το μυαλό καμια μιζιά; Δεν είπαμε να τρέχεις για το update της πάπυρος λαρούς κάθε χρόνο και να έχεις τα άπαντα του κόντογλου και του άγιου σιλουανού στο πρωτότυπο... Αλλά άσε κάτω τη μαλακία το cosmopolitan!!!

    οκ, δεν έχω άλλη χολή... τελείωσε :wacko:

    Θα συμφωνήσω κι εγώ και θα προσθέσω πως διανύουμε τα έτη της υπερβολής. Καλό θα είναι να συνηθίσουμε να βλέπουμε αλλοπρόσαλλες συμπεριφορές και να κοιτάξουμε να μη μας τραβήξουν κάτω στον πάτο.

    Όλο το σύμπαν ασχολείται με τη γυναίκα. Όλα απο κει ξεκινάνε και τελειώνουν και μια βόλτα στα κανάλια μας το αποδεικνύει. Από τότε που η τηλεόραση έγινε η babysitter και το παιχνίδι του παιδιού, αυτά θα βλέπουμε. Απαιτητικές γυναίκες και χαζούς άντρες!

    Όσο για τη μοτοσικλέτα και το αμάξι, το ένα έχει τη μαγεία του και το άλλο τη χρησιμότητά του. Οι περισσότερες γυναίκες που δεν έχουν επηρρεαστεί από τη πλύση εγκεφάλου το ξέρουν. Ίσως να μην είναι πολλές, ίσως όμως και να είναι...

    Κι εγώ επίσης διαφωνώ στο να αλλάξει ο οποιοσδήποτε άντρας (ή γυναίκα) τις συνήθειες και τα πιστεύω του για να αρέσει.



    Άβυσσος...
    SARCASM / because beating the shit out of people is illegal

  6. #36
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    αυτό το είδους μπόνους να μην σε προβληματίζει
    Αποτελεί ρηχότητα:wacko:
    Όταν πιστεύεις στον εαυτό σου, δεν σε ενδιαφέρει το ποιός κερδίζει και τι είδους μπόνους
    Απλά κοιτάς την δουλειά σου
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  7. #37
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    10/01/2006
    Μηνύματα
    27
    To bonus εχει δυο οψεις
    την καλη που ειναι οτι ο καθε φραγκατος με αμαξι παιρνει το ανθος καθε ανεγκεφαλης κορασιδος
    και
    την κακη που ειναι οτι ο φραγκατος θα πρεπει να πληρωσει και τον λογαριασμο στο τελος της βραδιας :a029:
    οποτε εσενα σου μενουν τα λεφτα για να κανεις απειρες βολτες με τον ενα και μοναδικο σου ερωτα (μετα την γυναικα σου) την μηχανη σου :a07:
    Εγω προσωπικα απο τοτε που πηρα το ΖΧ και αφησα το Husqvarna ηρεμησα γιατι πλεον καμια δεν ανεβαινει γιατι φοβουνται αυτες της μηχανες που πανε τοσο γρηγορα και ειναι τοσο αβολες :rotflmao:

  8. #38
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    εγώ πάλι έχω μονόσελο δεν βάζω κανέναν όποιος γουστάρει μηχανή, να πάει να πάρει:wacko:
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  9. #39
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    10/01/2006
    Μηνύματα
    27
    +100000 Σωστος!!!!

  10. #40
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    εεεε βασικα σκασιλα μου αν μετραει η δεν μετραει η μοτοσυκλετα σαν αιδοιοδοκανο.... παντως για μενα μετραει πολυ οι κοπελες να εχουν ενα ωραιο αυτοκινητο 1200cc και πανω , μοντελο τουλαχιστον 04 και μετα....

    .....ηλιοροφη , mp3 player (χωρις πολλα πριμα γιατι εκνευριζομαι) , κλιματισμος , πλευρικοι αεροσακοι , gprs , και θερμενομενα καθισματα θεωρουνται extra bonus και λαμβανονται υπ΄οψιν....


    ...επισης ανοχη σε σεξιστικες συζητησεις και χοντραδες, ικανοτητα παρακολουθησης 2 αγωνων ποδοσφαιρου σερι η της ανασκοπησης του moto gp χωρις να βγαλει αχνα , σεξουαλικη διαθεσιμοτητα οποτε της ζητηθει , ρυθμιζομενη περιοδος , κουμπι mute , πνευματικο επιπεδο και παιδεια επιπεδου Αρβελερ , πολυμορφικος σωματοτυπος με δυνατοτητα αυξομειωσης στηθους και οπισθιων , libido προστυχη και εκρηκτικη οποτε της ζητηθει , να μπορει να πιασει και κανα εργαλειο ,π.χ. ενα φιλερακι για καμια ρυθμιση βαλβιδων βρε αδερφε!...α! και να εχει πληθωρα φιλεναδων οι οποιες να μοιραζονται τα ιδια ενδιαφεροντα και να μην εχει προβλημα με τον ομαδικο ερωτα....ε αυτα!!



    σοβαρα τωρα , για τον αχταρμα που επικρατει στις ανθρωπινες σχεσεις , τα εχουν πει ολα οι Blur σε ενα σχετικα παλιο τους τραγουδακι :


    Girls And Boys



    Street's like a jungle

    So call the police

    Following the herd

    Down to Greece - on holiday

    Love in the nineties

    Is paranoid

    On sunny beaches

    Take your chances - looking for



    CHORUS:



    Girls who are boys

    Who like boys to be girls

    Who do boys like they're girls

    Who do girls like they're boys



    >>>Always should be someone you really love<<<



    Avoiding all work

    Cos there's none available

    Like battery thinkers

    Count your thoughts - on one two three four five fingers

    Nothing is wasted

    Only reproduced

    You get nasty blisters

    Du bist sehr schon

    But we haven't been introduced

  11. #41

    Re: ΜΕΤΡΑΕΙ Η ΔΕ ΜΕΤΡΑΕΙ?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
    και τσουπ μου ήρθε η ιδεα....κατσε να ρωτήσω τους αρσενικούς μηχανόβιούς μας...αν η κατοχή μοτο τους έχει "βοηθήσει" ποτε στο να "πετύχουν" τον στοχο τους
    πιστεύετε οτι θα είχατε περισσότερες επιτυχίες-ίδιες- λιγότερες αν κυκλοφορούσατε για παραδειγμα με ποδήλατο?

    για να δουμε....
    μπααααα φιλε και το σουπερ εργαλειο να εχεις αν εισαι φελος δεν κανεις τιποτα σημερα .......μπορει να εχεις ενα τυχερο αλλα μετα θα ψαχνεις τουλαχιστον για πορσε ..........

    το θεμα ειναι να εχεις μπλα-μπλα ......ψηστηρι .

    τα 15χρονα κοριτσακια ισως να σε βλεπουν ως "μεγιστο" .......αυτα τα λεμε για να γελαμε ομως .

    ΔΥΣΤΥΧΩΣ ομως ξερω ατομα στην ηλικια μου που επελεξαν την μοτο τους για να επιδυκνειονται μονο συν να εχουν και τυχερα και οχι τι θα μπορουσε να τους προσφερει .

    αν ηταν να επιλεξω μια μοτο για να εχει περαση στα κοριτσια καλυτερα να αυτοκτονουσα .

    τελος παντων εγω δεν ειχα καμια ''επιτυχια '' και αυτα ειναι μονο για τους σαλιαρηδες .

    Αλλα και επιτυχια να μου κατσει ,θα μου κατσει δυστυχια στο κρεβατι γιατι θα πιανει χωρο ,ασε που ροχαλιζω κιολας και ξυπναω κα 5 φορες για νερο και σνακ

  12. #42
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra


    Όλο το σύμπαν ασχολείται με τη γυναίκα. Όλα απο κει ξεκινάνε και τελειώνουν και μια βόλτα στα κανάλια μας το αποδεικνύει. Από τότε που η τηλεόραση έγινε η babysitter και το παιχνίδι του παιδιού, αυτά θα βλέπουμε. Απαιτητικές γυναίκες και χαζούς άντρες!


    ΣΟΦΑ ΛΟΓΙΑ :

    "ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΕΡΝΕΙ ΚΑΡΑΒΙ"

    ταδε εφη: ΒΕΡΑ ΛΑΜΠΡΟΥ


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	exofilo%20opistofillo.jpg 
Προβολές:	158 
Μέγεθος:	18,0 KB 
ID:	54938

  13. #43
    μοναχικός καβαλλάρης Το avatar του/της kostisthegreek
    Εγγραφή
    23/05/2006
    Μηνύματα
    521
    Εγώ ψάχνω για κάλημα σέλας να κάνω το strada μονόσελο.
    Ανησυχώ μη μου "κάτσει" καμία κι αναγκαστώ μετά να την κουβαλάω πέρα δώθε.
    Πήρα τη strada κι έρχομαι...

  14. #44
    Να σας προσέχετε Το avatar του/της nktR
    Εγγραφή
    27/03/2004
    Μηνύματα
    1.894
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
    εγώ πάλι έχω μονόσελο δεν βάζω κανέναν όποιος γουστάρει μηχανή, να πάει να πάρει:wacko:
    και εγώ ψηφίζω μονόσελο μακράν. Η μηχανή είναι μόνο για έναν...τη φορά η οδοντόκρεμα όμως για πολλούς

  15. #45
    ΕγώοΜικρόςοΑμνόςΤουΘεού Το avatar του/της jtoros
    Εγγραφή
    29/03/2004
    Μηνύματα
    271
    Μέχρι τώρα δεν πιστεύω πως με έχει βοθήσει με τον τρόπο που εννοείς tati. Αλλά αν αντιληφθώ πως μια κοπέλα είναι μαζί μου για αυτό που φαίνομαι και όχι για αυτό που είμαι, τότε έχει φύγει ήδη για τη μάνα της...
    Αυτά!
    Αν δεν κοιτάς εκεί που θέλεις να πας, θα πας εκεί που κοιτάς.

    Nothing is Impossible!


Σελίδα 3 από 14 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. μετράει αυτό για δεδικασμένο????
    από la_villa στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 31/07/2008, 18:46
  2. Η Γνώμη σας μετράει..όχι δεν είναι το σπαστικό σποτάκι στο μοτοτρίτη.γρ :Ρ
    από stingerakis στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 23/08/2007, 08:36
  3. Ψήφιστε! Δεν είναι πολιτικός στοίβος. Η ψήφος σας μετράει!
    από Lupo στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 16/08/2007, 10:08
  4. Επειδή το μέγεθος μετράει τελικά...
    από Nik0s στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 22/03/2006, 09:33
  5. Η καλημέρα μετράει από τώρα????
    από DoctorS στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 35
    Τελευταίο μήνυμα: 09/04/2005, 12:57

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF