Σελίδα 3 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 100

Θέμα: Έχει κανείς Repair Manual για CBF-600 ;

  1. #31
    Νομίζω ότι όσοι έχουν δηλώσει κάτοχοι θα θέλουν. Εγώ σίγουρα πάντως.


  2. #32
    ότι μας χαλάει..... Το avatar του/της TEOkaip7
    Εγγραφή
    13/03/2007
    Μηνύματα
    148
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gousgoun_69
    Λοιπόν μάγκες μου


    Το service manual είναι στα χέρια μου


    Ευγενική χορηγία του συνφορουμίτη iziogas


    Ευχαριστώ τον αδερφό μου που προσφέρθηκε να πάει να το πάρει (τον έχω καραχώσει λέμε )



    Αρχίζω τη δουλειά από αυριο θα το σκανάρω και θα το περάσω σε CD.Οποιος φίλος επιθυμεί ας στείλει με pm μια διευθυνση να του το στείλω μόλις το τελειώσω.


    Ο Makis 206 έχει σπέσιαλ την αποστολή του CD...παλλήκαρε καλή μας χρονιά.



    Όταν με το καλό τελειώσεις έχε κι εμένα στα υπόψιν, συγχαρητήρια για την πρωτοβουλία


  3. #33
    θελω και 'γω και 'γω και 'γω και 'γω

  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της hidefnick
    Εγγραφή
    07/08/2005
    Μηνύματα
    1.583
    Moi Aussi
    "Growing old is inevitable. Growing up is optional"...

  5. #35
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gousgoun_69
    Ο Makis 206 έχει σπέσιαλ την αποστολή του CD...παλλήκαρε καλή μας χρονιά.
    Ώπ τώρα το είδα αυτό !:a24:

    Νικόλα δεν υπάρχει περίπτωση, κάποια στιγμή θα κανονίσω ν'ανέβω Αθήνα ή θα φροντίσω να σ'ενημερώσω όταν κάποιος συμφορουμίτης κατηφορίσει προς Χανιά (Λεωνίδας, Tropeas τους έχωσα κανονικά ) να βρεθείτε να του το δώσεις !

    Προσωπικά προτιμώ να κανονίσω να ανέβω για να σας δω αλλά να κεράσω και την μπύρα για τον κόπο που έκανες !

    Να'σαι καλά κι εσύ κι ο iziogas, ευχαριστώ πολύ για τον κόπο σας ρε παιδιά !


  6. #36
    Είναι φως φανάρι ρε παιδιά !




    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	youmeet.gif 
Προβολές:	374 
Μέγεθος:	58,6 KB 
ID:	116566

  7. #37
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    Ώπ τώρα το είδα αυτό !:a24:

    Νικόλα δεν υπάρχει περίπτωση, κάποια στιγμή θα κανονίσω ν'ανέβω Αθήνα ή θα φροντίσω να σ'ενημερώσω όταν κάποιος συμφορουμίτης κατηφορίσει προς Χανιά (Λεωνίδας, Tropeas τους έχωσα κανονικά ) να βρεθείτε να του το δώσεις !

    Προσωπικά προτιμώ να κανονίσω να ανέβω για να σας δω αλλά να κεράσω και την μπύρα για τον κόπο που έκανες !

    Να'σαι καλά κι εσύ κι ο iziogas, ευχαριστώ πολύ για τον κόπο σας ρε παιδιά !

    Μακαρι Μακη να τα πουμε και απο κοντα,βεβαια εγω δεν εχω ασχοληθει με το μανιουαλ καθολου, απλως θελω να το εχω και εγω,οποτε δεν εχω κοπιασει για κατι.
    Παντως αν δεν ανεβεις εσυ, μαλλον θα ειμαι κατω εγω το Πασχα ή το καλοκαιρι.

  8. #38
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos_t
    Μακαρι Μακη να τα πουμε και απο κοντα,βεβαια εγω δεν εχω ασχοληθει με το μανιουαλ καθολου, απλως θελω να το εχω και εγω,οποτε δεν εχω κοπιασει για κατι.
    Παντως αν δεν ανεβεις εσυ, μαλλον θα ειμαι κατω εγω το Πασχα ή το καλοκαιρι.
    Ωπ μπερδέψαμε με τόσους Νίκους

    Βασικά εννούσα τον gousgoun_69 αλλά δεν έχει να κάνει, και μαζί άμα θα βρεθούμε εγώ κερνάω πάλι !


  9. #39
    Σε λίγες μέρες φίλοι θα είναι έτοιμο.

    Απλά δεν μπορώ να μετακινούμε ευκολα από τη κρεβατοκάμαρα στο γραφείο και να κάθομαι πολύ ώρα στη καρέκλα γι αυτό σκανάρω 10 με 15 σελίδες περίπου.



    Ρε Μάκη όταν θα ετοιμαστεί θα στο στείλω ταχυδρομικά ρε φίλε το ίδιο θα κάνω και με όποιον είναι από επαρχία...και μην ακούσω για έξοδα κλπ...ίσα ίσα που έτσι θα έχετε υποχρέωση στον Γκουσγκούνη :rotflmao:


    Για Αθηναίους-Πειραιώτες θα κανονίσω καφέ μόλις βγάλω το γύψο



    Λίγο υπομονή ρε κοπέλια

  10. #40
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gousgoun_69
    Για Αθηναίους-Πειραιώτες θα κανονίσω καφέ μόλις βγάλω το γύψο
    Ή που θα περιμένω αυτό -πρώτα ο Θεός μόνο σύντομα να κάνει- και θ'ανέβω πάνω να πιούμε όλοι μαζί αυτό τον καφέ

    Ή που η φορτωτική θα γράφει"έξοδα παραλήπτη" και θα χρωστάω και μπύρα για τον κόπο σου να πακετάρεις και να στέλνεις

    Ή που θα δεχτείς κι από μένα ένα δεματάκι μετά και θα χρωστάω και μπύρα από κοντά για να μην ξεχνιόμαστε



    Ναι γιατί άμα τ'αφήσω έτσι μετέωρο δεν θα κοιμάμαι ήσυχος μετά, το φοβάμαι εγώ αυτό το όνομα !:o





    Ήδη έκανες πάρα πολλά Νίκο και σου χρωστάμε όλοι νομίζω

  11. #41
    NC750x DCT Το avatar του/της franki26gr
    Εγγραφή
    19/04/2006
    Μηνύματα
    171
    Νικολα εισαι ωραιος ρε φιλαρακι....
    Εχε υποψιν και εμενα οοοοοταν με το καλο το τελειωσεις.
    Και εννοειται βεβαια πως θα φτιαχτει καφεδακι - μπυροποσια οταν με το καλο βγαλεις το γυψο....
    Κερατσινι μενω οποτε διπλα ειμαι....

  12. #42
    Φώτησε μας Θεέ Απόλλωνα!! Το avatar του/της CBF - HRC
    Εγγραφή
    27/11/2007
    Μηνύματα
    86

    Thumbs up

    Αρχικά δημιουργήθηκε από gousgoun_69
    Σε λίγες μέρες φίλοι θα είναι έτοιμο.

    Απλά δεν μπορώ να μετακινούμε ευκολα από τη κρεβατοκάμαρα στο γραφείο και να κάθομαι πολύ ώρα στη καρέκλα γι αυτό σκανάρω 10 με 15 σελίδες περίπου.



    Ρε Μάκη όταν θα ετοιμαστεί θα στο στείλω ταχυδρομικά ρε φίλε το ίδιο θα κάνω και με όποιον είναι από επαρχία...και μην ακούσω για έξοδα κλπ...ίσα ίσα που έτσι θα έχετε υποχρέωση στον Γκουσγκούνη :rotflmao:


    Για Αθηναίους-Πειραιώτες θα κανονίσω καφέ μόλις βγάλω το γύψο



    Λίγο υπομονή ρε κοπέλια
    Καλημέρα και καλή χρονιά , εύχομαι σύντομα σιδερένιος.
    Θα ήθελα και εγώ ένα αντίγραφο από το service manual , καλλιθέα μένω οπότε τα λέμε μολις βγάλεις το γύψο.
    CBF 600S - HRC

  13. #43
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gousgoun_69
    Σε λίγες μέρες φίλοι θα είναι έτοιμο.

    Απλά δεν μπορώ να μετακινούμε ευκολα από τη κρεβατοκάμαρα στο γραφείο και να κάθομαι πολύ ώρα στη καρέκλα γι αυτό σκανάρω 10 με 15 σελίδες περίπου.



    Ρε Μάκη όταν θα ετοιμαστεί θα στο στείλω ταχυδρομικά ρε φίλε το ίδιο θα κάνω και με όποιον είναι από επαρχία...και μην ακούσω για έξοδα κλπ...ίσα ίσα που έτσι θα έχετε υποχρέωση στον Γκουσγκούνη :rotflmao:


    Για Αθηναίους-Πειραιώτες θα κανονίσω καφέ μόλις βγάλω το γύψο



    Λίγο υπομονή ρε κοπέλια
    να ηξερες φιλε ποσο καιρο περιμενουμε γι'αυτο... τι να πω μπραβο σου και μαλλον σου ειμαστε ολοι υποχρεοι. Το λιγότερο που μπορούμε να κάνουμε είναι να πληρώσουμε τα ταχυδρομικά όλοι εμείς που βρισκόμαστε εκτός αθήνας. Καλο κουράγιο και καλή συνέχεια...
    cbf600s

  14. #44
    Μέλος Το avatar του/της possidi
    Εγγραφή
    16/07/2006
    Μηνύματα
    90
    Και γω μεσα ειμαι ....

    Ο,τιδηποτε χρηματικο θα το δωσω φτανει να ερθει στα χερια μου το ρημαδι που τοσο καιρο ψαχνουμε ολοι...

    Να 'σαι καλα φιλε!!!


  15. #45
    Αρχικά δημιουργήθηκε από possidi
    Και γω μεσα ειμαι ....

    Ο,τιδηποτε χρηματικο θα το δωσω φτανει να ερθει στα χερια μου το ρημαδι που τοσο καιρο ψαχνουμε ολοι...

    Να 'σαι καλα φιλε!!!




    Να μην το ξαναπείς αυτό


    όταν ετοιμαστεί θα το έχεις

Σελίδα 3 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 24/10/2008, 20:37
  2. Service Manual ΓΙΑ ΧΟnet 600
    από power hornet στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 21/02/2006, 19:47
  3. ΠΟΙΑ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΓΙΑ Cbf 600
    από bsari στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 02/10/2005, 22:24
  4. Πληροφορίες για CBF-600S ABS;
    από anixneyths στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 01/04/2005, 12:54

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF