Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 50

Θέμα: σημερινο track day Μεγαρα

  1. #31
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    ρε εισαι ηλιθιος????

    βλεπεις μηχανη και ανθρωπο κατω και εσυ συνεχιζεις την οδηγηση σου??


    ελπιζω μεσα απο την καρδια μου να μην σου συμβει αυτο εσενα Γιωργο

    και να μην συμβει και σε μενα δλδ θα ημουν εγω στην πιστα θα σε εβλεπα κατω με την μηχανη πεσμενη πανω στην στροφη θα σε εβλεπε 2 φορες !!!! 2 φορες θα περναγα απο μπροστα σου


    αλλα στα@@@ δεν ειμαι φακιρις να ξερω τι επαθες εσυ μπορει να σταματησες για κατουριμα και να σου επεσε απο το σταντ το μηχανακι θα χαλασω εγω το χρονο μου?


    ΡΕ ΚΟΥΝΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ



    υσ τι κανεις κει?παμε για καφε
    μλκ ξεκολλα !!!!!

    βλεπω μηχανη και ανθρωπο κατω και συνεχιζω ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ την οδηγηση μου.δεν ειμαστε βολτα στον δρομο να σταματησω και να φροντισω τα παντα εγω.ειμαστε στην πιστα και ο μονος που φερει ευθυνη να ενημερωσει τους οδηγους ειναι οι κριτες και η διοργανωση γενικα.

    πχ.ειμαστε σερρες ειμαι πισω απο τον σπιριτ παμε για κ13 και ο γιαννης φευγει στα χωραφια τον βλεπω να κουτρουβαλαει και συνεχιζω.βγαινει κιτρινη.σταματαμε τα προσπερασματα αλλα παραμενουμε στη πιστα.παυει η κιτρινη και συνεχιζουμε κανονικα.βγαινει καρο,ολοκληρωνουμε τον γυρο και βγαινουμε.παω να δω τον γιαννη.αυτη ειναι η σειρα.

    αφου εχει κιτρινη ολα ειναι καλα και συνεχιζω.τελεια και παυλα.

    αν τωρα πρεπει να βγει κοκκινη και εχουνε βγαλει κιτρινη ακουει μπινελικια ο διοργανωτης.αν δεν εχει βγει τπτ και αντιληυθω εγω την πτωση εννοειται οτι θα ενημερωσω τον διοργανωτη και φυσικα θα φαει και τα καντηλια του.

    τα υπολοιπα ειναι μαλακιες.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  2. #32
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    φιλε

    εχει πεσει

    ξερεις εσυ αν εχει χτυπησει η οχι?ξερεις εσυ αν εχει η πιστα λαδια η κομματια απο την μοτοσυκλετα ωστε αν περασεις απο κει δεν θα πεσεις και εσυ????

    οχι

    δεν ξερεις τιποτα απο ολα αυτα


    ειναι κατω σηκωνοντε σημαιες και τον περνανε αλλες 2 φορες ολοι που ερχοντε γαμιοντας κια κοβουν λιγο πριν την στροφη που τον βλεπουν....δλδ

    εχουν δει κιτρινη σημαια (δε ξερουν σε ποιο σημειο συμβαινει κατι μεχρι να το δουν σωστα?)
    oxi akrivos mia simea mporei na dilosei thn thesi toy atiximatos
    παρο ολα αυτα συνεχιζουν να τρεχουν και κοβουν 3 μετρα πριν απο αυτον επειδη το ειδαν.....θα μπορουσαν να πεσουν σε λαδια πχ να πεσουν οοολοι μαζι


    ποιος φταιει μεχρι εδω?η διοργανοση??????ρωταω και πειτε μου

    μετα καρο

    2-3 φορες και μετα αδειαζει η πιστα και μπαινει αυτοκινιτο με τρειλερ μεσα το καλο ειναι οτι ο τυπος δεν ειχε παθει τιποτα ΑΛΛΑ το ξεραν αυτο οι αλλοι?????δε νομιζω


    για να μην μπλεκουμε τα πραγματα εγινε ενα γεγονος

    συγκεκριμενο γεγονος

    μην λες ΑΝ και ισως και μπορει και θα και ξερεις οι αλλοι σε αλλες μερες καναν αυτο


    δε με νοιαζει


    εγινε ενα ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΓΕΓΟΝΟΣ και αν διαβαζατε το θρεντ εγινε και αλλο ενα τετοιο ακριβως και μαλιστα

    το 2ο παιδι που επεσε ειναι δικος μας!απο εδω μεσα.


    τες πα


    καλα ειναι να τα ριχνουμε στους αλλους καλο ειναι να υπαρχουν κανονες κλπ κλπ κλπ αλλα ανθρωποι ειμαστε πανω απο ολα και πρεπει να προσεχουμε ο ενας τον αλλον

    αυτα ειχα να πω

    ρε συ evi αφου δεν ξερεις την χρηση των σημαιων γιαυτο τα λες ετσι.
    αμα οι διοργανωτες ειναι κουκουρουκου και βγαζουν οτι σημαιες θελουν ή δεν βγαζουν καθολου εγω τι θες να κανω?
    αν δω καποιον κατω και δεν εχει τριγιρω σημαια ή δεν ειναι υπευθυνος διπλα, θα βγω και θα ειδοποιησω την Κ9,
    τωρα αν εχει λαδια,, ειναι πολυ χτιπιμενος κτλ, θα μου το πουν οι κριτες, πως? με τις αναλογες σημαιες και το πως τις σηκωνουν, γιατι εχει σημασια και το τροπος που κουνας μια σημαια.
    και για να καταλαβω (γιατι οπως με ξερεις δεν μου πολυ κοβει) θελεις να χολιασουμε ενα συγκεκριμενο γεγονος, σαν αυτο που περιγραφει, και τι θα καναμε εμεις ή θες να συζητησουμε γενια το τι πρεπει να κανουμε εντος πιστας οταν υπαρχει περιστατικο.??
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  3. #33
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI

    κανουμε το γυρο μας και βγαινουμε εξω καποιος ειναι κατω αυτο λεω!!!!!
    ναι εφοσον και μονο αν μας το πουν οι διοργανωτες. δλδ κοκκινη σημαια.
    εκτος και αν βγουμε να ειδοποιησουμε εμεις.
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  4. #34
    Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
    ναι εφοσον και μονο αν μας το πουν οι διοργανωτες. δλδ κοκκινη σημαια.
    εκτος και αν βγουμε να ειδοποιησουμε εμεις.
    ρε σεις.... έγραψε η κοπέλα: μετά τη κίτρινη βγήκε καρό...δλδ βγήτε έξω, τέλος ...

    (ναι, νταξ, κανονικά θέλει κόκκινη σαν έκτακτο συμβάν, τεσπά...)

  5. #35
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
    ρε σεις.... έγραψε η κοπέλα: μετά τη κίτρινη βγήκε καρό...δλδ βγήτε έξω, τέλος ...

    (ναι, νταξ, κανονικά θέλει κόκκινη σαν έκτακτο συμβάν, τεσπά...)
    ναι ρε και εγω ρωτησα βγηκε καρο και την ειδαν ολοι?

    εφοσον την ειδαν ολοι και δεν βγηκαν επρεπε να φανε μαυρη και να πανε σπιτι.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  6. #36
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
    ναι εφοσον και μονο αν μας το πουν οι διοργανωτες. δλδ κοκκινη σημαια.
    εκτος και αν βγουμε να ειδοποιησουμε εμεις.

    παραδινομε.....σου εδωσα την εντυπωση οτι δεν ξερω τις σημαιες?????μου αρεσει που της επεξηγω σε καθε μου ποστ σου εδωσα την εντυπωση οτι δεν ξερω απο κανονες?σου εδωσα την εντυπωση οτι ειμαι υπερ καποιου?????????καντε οτι θελετε εγω εκει μεσα ΜΑΖΙ ΣΑΣ δεν μπαινω
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  7. #37
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    ναι ρε και εγω ρωτησα βγηκε καρο και την ειδαν ολοι?

    εφοσον την ειδαν ολοι και δεν βγηκαν επρεπε να φανε μαυρη και να πανε σπιτι.

    επρεπε!!!!!!!!!!!

    αλλα αυτο δεν αφαιρει το γεγονος οτι ειναι μαλακια και ελειψη σεβασμου προς τον αλλον!!!!!!
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  8. #38
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    μλκ ξεκολλα !!!!!

    βλεπω μηχανη και ανθρωπο κατω και συνεχιζω ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ την οδηγηση μου.δεν ειμαστε βολτα στον δρομο να σταματησω και να φροντισω τα παντα εγω.ειμαστε στην πιστα και ο μονος που φερει ευθυνη να ενημερωσει τους οδηγους ειναι οι κριτες και η διοργανωση γενικα.

    πχ.ειμαστε σερρες ειμαι πισω απο τον σπιριτ παμε για κ13 και ο γιαννης φευγει στα χωραφια τον βλεπω να κουτρουβαλαει και συνεχιζω.βγαινει κιτρινη.σταματαμε τα προσπερασματα αλλα παραμενουμε στη πιστα.παυει η κιτρινη και συνεχιζουμε κανονικα.βγαινει καρο,ολοκληρωνουμε τον γυρο και βγαινουμε.παω να δω τον γιαννη.αυτη ειναι η σειρα.

    αφου εχει κιτρινη ολα ειναι καλα και συνεχιζω.τελεια και παυλα.

    αν τωρα πρεπει να βγει κοκκινη και εχουνε βγαλει κιτρινη ακουει μπινελικια ο διοργανωτης.αν δεν εχει βγει τπτ και αντιληυθω εγω την πτωση εννοειται οτι θα ενημερωσω τον διοργανωτη και φυσικα θα φαει και τα καντηλια του.

    τα υπολοιπα ειναι μαλακιες.

    σωστα τα λες!!!!αλλα στα μεγαρα δεν εγινε ετσι!!!!!κανονικα επρεπε να περνατε απο τον Γιαννη που ειχε πεσει μεχρι να δειτε σημαια και αν ο παπαρας που την κραταγε δε τη σηκωνε εσυ μεχρι να δεις σημαια δεν θα εβγαινες ε?????θα τον αφηνες τον Γιαννη εκει δεν θα σηκωνες χερακι να βγεις εξω να τον πιασεις τον μαλακα να του εξηγησεις το ονειρο που καποιος ειναι κατω και καθετε και τον παιζει....οχι εσυ κανονικα στην οδηγηση σου


    καταλαβενεις τι λεω????γιατι αλλα μου απαντας



    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  9. #39
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    επρεπε!!!!!!!!!!!

    αλλα αυτο δεν αφαιρει το γεγονος οτι ειναι μαλακια και ελειψη σεβασμου προς τον αλλον!!!!!!
    σαφως !!!

    και γι αυτο επρεπε να φανε μαυρη και να πανε σπιτι !!!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  10. #40
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    παραδινομε.....σου εδωσα την εντυπωση οτι δεν ξερω τις σημαιες?????μου αρεσει που της επεξηγω σε καθε μου ποστ σου εδωσα την εντυπωση οτι δεν ξερω απο κανονες?σου εδωσα την εντυπωση οτι ειμαι υπερ καποιου?????????καντε οτι θελετε εγω εκει μεσα ΜΑΖΙ ΣΑΣ δεν μπαινω
    ρε evi αφου ολοι λεμε το ιδιο πραγμα γιατι φαινεται σαν να διαφωνουμε??

    κανενας μας δεν θα εμενε μεσα αν εβγαινε σημαια τερματισμου ή διακοπης και κανενας μας δεν θα συνεχιζε ακαθεκτος δλδ να πιεζει αν υπηρχε κιτρινη σημαια και θα ηταν προσεκτικος. καταλαβα καλα ή κανω λαθος??

    τωρα τα υπολοιπα απασχολουν τους διοργανωτες, αυτοι πρεπει να ειδοποιουν εμας και οχι το αντιθετο.
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  11. #41
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    σωστα τα λες!!!!αλλα στα μεγαρα δεν εγινε ετσι!!!!!κανονικα επρεπε να περνατε απο τον Γιαννη που ειχε πεσει μεχρι να δειτε σημαια και αν ο παπαρας που την κραταγε δε τη σηκωνε εσυ μεχρι να δεις σημαια δεν θα εβγαινες ε?????θα τον αφηνες τον Γιαννη εκει δεν θα σηκωνες χερακι να βγεις εξω να τον πιασεις τον μαλακα να του εξηγησεις το ονειρο που καποιος ειναι κατω και καθετε και τον παιζει....οχι εσυ κανονικα στην οδηγηση σου


    καταλαβενεις τι λεω????γιατι αλλα μου απαντας
    οχι ρε evi αυτο ακριβως σου λεω εγω και θεωρω και ο trouper .
    το ιδιο πραγμα.
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  12. #42
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
    ρε evi αφου ολοι λεμε το ιδιο πραγμα γιατι φαινεται σαν να διαφωνουμε??

    κανενας μας δεν θα εμενε μεσα αν εβγαινε σημαια τερματισμου ή διακοπης και κανενας μας δεν θα συνεχιζε ακαθεκτος δλδ να πιεζει αν υπηρχε κιτρινη σημαια και θα ηταν προσεκτικος. καταλαβα καλα ή κανω λαθος??

    τωρα τα υπολοιπα απασχολουν τους διοργανωτες, αυτοι πρεπει να ειδοποιουν εμας και οχι το αντιθετο.
    ελα ντε!!!γιατι εσυ που εισαι νορμαλ θα εβγαινες εκεινοι δεν βγηκαν ομως και δε τους δικαιολογω

    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  13. #43
    γιατι ρε παιδι μου ποιος τους δικαιολογισε?

    ίσα ίσα που τους κατακρινουμε (ρε λες να ειμαι δυσγραφικος, εκ του δυσλεκτικος, και δεν εκφραζομαι καλα ?? )
    αρα τι μπορουμε να κανουμε εμεις? να επιλεγουμε διοργανωτες που θα μπορουν να μας προσφερουν σωστα τις υπηρεσιες τους μακρια απο κατι τετοια μοσχαρια...
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  14. #44
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    σωστα τα λες!!!!αλλα στα μεγαρα δεν εγινε ετσι!!!!!κανονικα επρεπε να περνατε απο τον Γιαννη που ειχε πεσει μεχρι να δειτε σημαια και αν ο παπαρας που την κραταγε δε τη σηκωνε εσυ μεχρι να δεις σημαια δεν θα εβγαινες ε?????θα τον αφηνες τον Γιαννη εκει δεν θα σηκωνες χερακι να βγεις εξω να τον πιασεις τον μαλακα να του εξηγησεις το ονειρο που καποιος ειναι κατω και καθετε και τον παιζει....οχι εσυ κανονικα στην οδηγηση σου


    καταλαβενεις τι λεω????γιατι αλλα μου απαντας
    ρε μλκ τι λες....?

    αφου σου απαντησα παραπανω.τα χεις παιξει εντελως?

    ασε που στο δικο σου παραδειγμα λες οτι σηκωθηκε κιτρινη και το προβλημα σου ειναι οτι παρολο που σηκωθηκε κιτρινη δεν βγηκε ο κοσμος απο την πιστα.δεν οφειλε κανεις να βγει ρε κοπελια πως να γινει τωρα??

    σε οσα ειπες στο μονο που εχεις δικιο αν συναιβει ειναι να βγαινει καρο(κοκκινη,κιτρινη)να τη βλεπεις και να τη γραφεις στα @@ σου.ναι τοτε πρεπει να πας σπιτι σου.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  15. #45
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    ρε παγκοσμιε trooper το γυρολογιο σου και η αυτοσυγκεντρωση ΣΕ ΕΝΑ TRACK DAY ... ειναι πιο σοβαρο θεμα απο τον αναβατη που επεσε ?

    για σοβαρεψου... κανονικα με το που πεφτει καποιος πρεπει ΟΛΟΙ να βγουν (φυσικα στην επομενη εξοδο στα πιτσ οχι οπου ναναι)... ωστε να υπαρχει δυνατοτητα να μπει μεσα το ασθενοφορο στη περιπτωση που υπαρχει σοβαρο προβλημα... εστω και τυπικα....

    ξεκολα με τη παρτη σου και δες το πραγμα ΧΑΛΑΡΑ γιατι τρακ νταυ κανεις... οχι αγωνα οκ???????

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Track Day, Μεγαρα 6/7-03-2006
    από Daemon στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 04/03/2006, 00:38
  2. track day Μέγαρα 4/11/2005
    από Tigas στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 52
    Τελευταίο μήνυμα: 09/11/2005, 08:08
  3. track day Μεγαρα 21/22-05-05
    από Valentino_Ptossi στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2005, 14:00
  4. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2005, 12:26
  5. Prive Track Day @ Μεγαρα - Κυριακη 24/4
    από SF στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 62
    Τελευταίο μήνυμα: 23/04/2005, 22:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF