Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 39 από 39

Θέμα: "Του είπαν η σειρά σου να πας στο στρατό....

  1. #31
    Dit min psarwseis kai grafta ola.des to san diakopes.Tis teleftees.Kai pros theou...min psarwneis

  2. #32
    The Lamp Chops Master
    Εγγραφή
    05/07/2002
    Μηνύματα
    48
    Νεοπα βγάλε τα γράσσα από τα αυτάκια σου και άκου:

    1. Ένας χρόνος δεν είναι τίποτα. Σκέψου ότι στον ένα χρόνο είχα σχεδόν αλλη τόση θητεία ακόμα.

    2. Όσα λιγότερο φαίνεσαι τόσο το καλύτερο.

    3. Ουδείς αναντικατάστατος. ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ.

    4. Στην πραγματικότητα θέλεις 2-3 μήνες για να προσαρμοστείς στην κατάσταση που επικρατεί στον Ε.Σ., μετά το μόνο άγχος είναι τι υπηρεσία έχω σήμερα.

    5. Ρε ξεχασμένοι δεν υπάρχουν μαγειρεία αγγαρεία πλέον, στα κέντρα τουλάχιστον. Λέγεμε Catering.


    και κάτι ακόμα. Στην ερώτηση:
    Βαθμ: Ποιος είσαι συ?
    δεν απαντάς:
    DIT: Ο Τάσος ο καραμπουζουκλής αλλά
    DIT: Στρατιώτης Πεζικού Αναστάσιος Χατζησούζας μηδέν τέσσερα Α ΕΣΣΟ, 1ος Λόχος 2ο Τάγμα. Διατάξτε!
    Βαθμ.: Πετάξτε! Γιατί άμα διατάααααααξω............

    Και πού ρε.......να πάρεις κολόχαρτο μαζί σου. Θα σου χρειαστεί.
    Τα καλύτερα ταξίδια είναι..........




    ........αυτά που δεν κάναμε ακόμα!

  3. #33

    Επιτέλους...

    τον μαντρώνουνε καλοί μου φορουμίτες....

    Ελπίζω σε 12 μήνες να βάλεις λίγο μυαλό και να μην "ξαπλώνεις" με το DAX γιατί ήθελες να βγάλεις το S με σούζα αλλά δεν σου φτάσανε τα γκάζια...

    Η δική μου συμβουλή είναι να είσαι ο εαυτός σου... Μόνο έτσι θα περάσεις καλά! Ό,τι και αν κάνεις αν δεν είσαι "ο Τάσος" σύντομα θα φανείς και τότε θα είναι χειρότερα για εσένα!... Εξάλλου σπάνια δεν γίνεσαι συμπαθής σε κάποιον... Απλά γνώμονα να έχεις την κόσμια συμπεριφορά και να μην τα "σπας" σε ανώτερούς σου!

    Εγώ πάντως ξέρεις πως θα σε στηρίζω απ'έξω... Κάθε σαββατοκύριακο που θα πηγαίνω για προπόνηση θα σε παίρνω τηλέφωνο να σε ενημερώνω για τους χρόνους μου...

    Καλή θητεία αχνούλη...

  4. #34
    Ο Πεφωτισμένος Το avatar του/της illuminatios
    Εγγραφή
    05/06/2003
    Μηνύματα
    247
    Ναι γεια σας... τον Τασο θα ηθελα παρακαλω....!!!!
    Α ελα βρε Τασουλι μου..... 29 χμ ειναι το ξυλοκαστρο απο το στρατοπεδο ..... κοιτα να δεις ρε παιδι μου.... κι οχι τιποτα .... δεν ξερω γιατι με λενε διχονοια.... τσ τσ ....
    Always made to mean nothing

  5. #35

    α έεεεεεεεετσι ε????

    ΘΑ πηγαίνεις για προπονήσεις και εγώ νομίζεις πως θα είμαι μέσα??? Χα καλό!!! Φαντάζεσαι λέει να γυρίσω και να μου ρίχνεις 2 γύρους ??!!!?? Θα τα ξαναματασκίσω τα πτυχία μου!!!! Εκτός και αν.....σε κάθε επισκεπτήριο μου φέρνεις εκείνο το "μαύρο θηρίο" για να μην ξεχνιόμαστε....

    Illu γιατί σε λένε διχόνοια ρεεεεεε!!!!??

  6. #36
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    lipon dit otan se rotisoun epagkelma ston strato pes tous oti ise kaskanter gia epikindines skines me motosikletes ston kinimatografo. mpori na se stiloun se kanena mixanokinito soma me motosikletes ke na to peksis ke ekpedeftis ke eki milame gia loufa ke skopia miden. to la8os 8a ine na dilosis to kanoniko sou epagkelma an ise ksilourgos as poume tin patises ua kanis oles tis ksilourgikes ergasies tou stratou.kalitera na dilosis anepagkeltos se ali periptosi 8a pernas zaxari.ke stratos simera....mpaxalo kamia sxesi akouo gia kati internet ke kati paroxes treles mori na psilofrikaris stin arxi ke meta den 8a 8es na figis. stin epoxi mou trogame kati pories kati kapsonia trela na ise mesa ston foriamo na sou petane dekarika apo tis tripes tou eksaerismou ke na kanis to tzouk boks na sou lene tragouda to tade tragoudi ke na tragoudas san malakas. tora min psaxnese an mporousame na alaksoume na pao stin 8esi sou efxaristos na ksefevga ligo apo tin monotonia. mono min akous tis malakies pou lene oti o andras prepi na ine ekino i to alo afta ta kompleksika na min ixe o stratos graftous otan kanoun kirigma ke ola 8a pane kala.ke gia to epagkelma pou sou ipa na dilosis kanto min masas ke ama se rotisoun pou ke pos pes oti sou katevi siga min asxolounte i karavanades me leptomeries gia tenies ke ta resta
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  7. #37
    μαμα κοιτα το δελφιΝι Το avatar του/της Todi
    Εγγραφή
    21/05/2002
    Μηνύματα
    251
    axaxaxaxaxaxa
    fantazeste ton Taso na mathenei sto strato souza tous mixanokinitous????


    axaxaxaxa

    souza me to oplo sti thiki ..
    souza me to oplo sto timoni
    souza me allagi gemistira
    souza me ripsi xeirobombidas
    endo se stasi skopobolis.
    axaxaxaxaxaxaxaxa


    taso.. kai pano apo ta xaki tha foras kontomaniko TM racing....

    και ειδον εκ του στοματος δρακοντος και εκ του στοματος του θηριου και εκ του στοματος του αντιχριστου, πνευματα τρια, ακαθαρτα ως βατραχοι,
    πνευματα τεσσερα ακαθαρτα ως μπατσοι
    εκει που η φαντασια ξεπερναει την πραγματικοτητα

  8. #38
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/12/2003
    Μηνύματα
    29
    ΠΛΑΚΑ,ΠΛΑΚΑ DIT ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΨΗΛΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ ΓΙΑ ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΙΑ!!!!

    ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΓΑΜΗΣΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΜΕ TRANSALP 650!!!!!!!!!!
    MSF

  9. #39
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MSF XX
    ΠΛΑΚΑ,ΠΛΑΚΑ DIT ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΨΗΛΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ ΓΙΑ ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΙΑ!!!!

    ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΓΑΜΗΣΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΜΕ TRANSALP 650!!!!!!!!!!
    και πώς γίνεται αυτό ωρέ??

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. Να πας Φυλακή Με αυτό το tattoo!!!
    από jp79 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 22/09/2006, 12:13
  2. Δείξε μου τη μηχανη σου να σου πω ποιος είσαι...
    από Dirty_Gas στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 48
    Τελευταίο μήνυμα: 30/06/2006, 17:13
  3. Θες να πας καπου ????????
    από EKEINOS στο forum Πληροφορίες
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 26/02/2006, 18:22
  4. Απαντήσεις: 55
    Τελευταίο μήνυμα: 05/10/2005, 19:07
  5. Toν καβαλάς να πας να τον ποτίσεις;
    από maintenance στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 09/04/2005, 03:02

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF