Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 48

Θέμα: Έρχονται κλήσεις.....

  1. #31
    the wolf lives in side me Το avatar του/της wolfman13
    Εγγραφή
    28/06/2002
    Μηνύματα
    176

    pali!!!1

    me exoun grapsei mono mia fora gia kranos kai auto otan efeuga apo to spiti kai ekana 200m mexri to venzinadiko molis efiga me stamatise to foraga tote alla me egrapse epidi den to foraga prin!!!vevaia ti plirosa alla gia apozimiosei ekana souza kai efaga alli mia 220E :PPPPPPPPPPPPP akoma ta klaio
    Tous les autres produits chimiques utilisГ©s dans cette Г©tude Г©taient de qualitГ© pharmaceutique, nos chimiques prГ©sentent des activitГ©s nГ©matocides, cytotoxiques et antioxydantes 14,15,16,17.

  2. #32
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
    Είναι τρομερό! 9 στους 10 varaderάδες που βλέπω καθημερινά στο δρόμο, δεν φοράνε κράνος...

    Να μην το σχολιάσω περισσότερο...
    Tha prepei na simfoniso se auto!

    Apo tin alli me ekneurizei afantasta na vlepo troxonomous na rithmizoun tin kikloforia stis diastauroseis kai fatsa karta stin proti seira moto me ksekranotous... Arxigos o troxaios, perna esy- stamata esy, oraia xoristra exeis esy, kai den trexei mia.. An stamatiso na tou tin po tha gino kai kakos sto telos!!
    "My goal in life is to be as good of a person my dog already thinks I am."

    Os tote, pao gia tsigaro


  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    ...πρέπει πρώτα να σε σταματήσουν. Και πείτε μου παρακαλώ, ποιος κακοπληρωμένος δημόσιος υπάλληλος θα ρισκάρει να κάνει καταδίωξη με το υπέρβαρο 750 των 80 ίππων, όταν μπορεί κάλλιστα να σε αγνοήσει και να σταματήσει τον από πίσω σου;
    Κι όμως εγώ ήμουν σήμερα σταματημένος στο φανάρι ΠΡΙΝ την διάβαση (σπάνια το κάνω). Περνάν λοιπόν οι δυο Ζάδες μέσα από τα αμάξια (θεωρείται επικύνδυνος ελιγμός αν το κάνουμε εμείς ακόμα και αν τα αμάξια είναι σταμτημένα και μπορούν να μας κόψουν κλήση) και σταματάν δυο περίπου μέτρα ΜΠΡΟΣΤΑ από την διάβαση. Και με το που ανάβει το πράσινο αρχίζει ο μαλάκας ο Ζας τα παντιλίκια μέσα στην Τσιμισκή μεσημεριάτικα! Μιλάμε για πολύ γκάζι όμως ο τύπος και τρελλά παντιλίκια! Και μην νομίζεις πως είναι μόνο 80 ίππων...

    Είναι τρομερό! 9 στους 10 varaderάδες που βλέπω καθημερινά στο δρόμο, δεν φοράνε κράνος...
    Το έχω ξαναπεί πως είναι οι πιο μαλάκες οδηγοί (η κλάση TDM, Transalp, Africa, Varadero)! Μεγαλομπούληδες με μικροαστικά κόμπλεξ (όχι και όλοι, ε; ) που θέλουν να το παίζουν μοτοσυκλετιστές και είτε φοράν την κουστουμιά στη μηχανή επάνω είτε πλήρη εξάρτηση (μπουφάν, γάντια, μπότες και λοιπά) αλλά ΟΧΙ κράνος!
    Και πείτε μου εσείς, πόσο μαλακία είναι αυτό το τελευταίο;
    Να πληρώνεις μια περιουσία για να προστατέψεις αστραγάλους, αγκώνες, παλάμες, μπουτάκια και ΤΙΠΟΤΑ για την κεφάλα σου!

    Πάντως το κράνος στον αγκώνα (ειπώθηκε παραπάνω) είναι και αυτό από τις μεγαλύτερες μαλακίες που μπορείς να κάνεις αν τελικά είσαι τόσο μαλάκας ώστε να μην το φοράς! Και αυτό γιατί σε περίπτωση πτώσης από τη μεριά αυτού του χεριού, το χεράκι σου δεν σπάει απλά. ΘΡΥΜΜΑΤΙΖΕΤΑΙ, σπάει σε δυο σημεία πράγμα που σημαίνει νάρθηκας και το χέρι τεντωμένο (σαν κάτι αστείους που βλέπουμε στις ταινίες) για πολύ πολύ καιρό! Βάλτε το ανάμεσα από τα πόδια τουλάχιστον!

    Πάντως είμαι από αυτούς που το θεωρούν και όμορφο το κράνος!
    Και σύγουρα στοιχείο που προσδιορίζει άνθρωπο που στο ελάχιστο σέβεται την ζωή του και τους γύρω του!

    Δεν με παίρνει ύπνος και κάθομαι και γράφω ασταμάτητα!

  4. #34
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    Πάντως το κράνος στον αγκώνα (ειπώθηκε παραπάνω) είναι και αυτό από τις μεγαλύτερες μαλακίες που μπορείς να κάνεις αν τελικά είσαι τόσο μαλάκας ώστε να μην το φοράς! Και αυτό γιατί σε περίπτωση πτώσης από τη μεριά αυτού του χεριού, το χεράκι σου δεν σπάει απλά. ΘΡΥΜΜΑΤΙΖΕΤΑΙ, σπάει σε δυο σημεία πράγμα που σημαίνει νάρθηκας και το χέρι τεντωμένο (σαν κάτι αστείους που βλέπουμε στις ταινίες) για πολύ πολύ καιρό! Βάλτε το ανάμεσα από τα πόδια τουλάχιστον!
    Εγώ λέω να το βάλουν στο μπάτο τους μπας και ξελαμπικάρουν κιόλας.......

    Εγώ κάθομαι λόγω εργασίας στο pc και ταυτόχρονα είμαι και στο forum....
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  5. #35
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Tέτοια ώρα εργασία;

    Νυχτοφύλακας είσαι;


  6. #36
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    χεχε!!!! Όχι τέτοια εργασία!!! Για τη σχολή..... το final year project...... αλλά σε λίγο θα την κάνω με ελαφρά γιατί το πρωί δουλεύω.......
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  7. #37
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Κατάλαβα...

    Καλό κουράγιο!

  8. #38
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    Ευχαριστώ!!! Τη κάνω! Καληνύχτα!
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  9. #39
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber

    Πάντως το κράνος στον αγκώνα (ειπώθηκε παραπάνω) είναι και αυτό από τις μεγαλύτερες μαλακίες που μπορείς να κάνεις αν τελικά είσαι τόσο μαλάκας ώστε να μην το φοράς! Και αυτό γιατί σε περίπτωση πτώσης από τη μεριά αυτού του χεριού, το χεράκι σου δεν σπάει απλά. ΘΡΥΜΜΑΤΙΖΕΤΑΙ, σπάει σε δυο σημεία πράγμα που σημαίνει νάρθηκας και το χέρι τεντωμένο (σαν κάτι αστείους που βλέπουμε στις ταινίες) για πολύ πολύ καιρό! Βάλτε το ανάμεσα από τα πόδια τουλάχιστον!

    [/I]
    και πέρα από αυτό η δικιά μου απορία είναι: "τους βολεύει;"
    το έχω δοκιμάσει δυο τρεις φορές σε κάτι αποστάσεις του στυλ, το έχω βγάλει περιμένοντας να μπω στο πλοίο και το έβαλα στον αγκώνα μπαίνοντας, και κάνα δυο παρόμοιου στυλ, προσωπικά με ενοχλεί πολύ στον αγκώνα

  10. #40
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Kαι εμένα με εμποδίζει ειδικά αν είναι να στρίψω κάπου και ειδικά όταν φοράω και το μπουφάν που με κάνει σαν τον robocop!

  11. #41
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    na dite ston astragalo poso avola ine
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  12. #42
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    na dite ston astragalo poso avola ine

    Σε εμποδίζει το βραχιολάκι που φοράς εκεί;

  13. #43
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber

    Σε εμποδίζει το βραχιολάκι που φοράς εκεί;
    ΩΠΑ!!!!!! ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΚΑΝΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ???????????????????????
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  14. #44
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Μπα...
    Απλά βαριέμαι και θέλω να ξεκινήσω κανά καυγά...



  15. #45
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    Άργησες όμως.... την έχει κάνει ο afro......
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Έρχονται οι απόκριες
    από adam_tsouk στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 11/02/2005, 19:18
  2. Απο Που ΕρΧονται Τα Παιδια?
    από melsaltas στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 10/02/2005, 12:03
  3. Για να γιτώνετε τις κλήσεις
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 25/02/2004, 20:47
  4. Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 29/12/2003, 10:25
  5. Ε, γιορτές έρχονται, ίσως κάποιοι...
    από BICILINDRICO στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 16/12/2003, 12:44

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF