Σελίδα 3 από 11 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 153

Θέμα: Kι άλλη ποδιά για Vstrom650!!!!

  1. #31
    αν οργανωθει ομαδικη αγορα κι εγω μεσα

  2. #32
    γαμώτο μολις αγόρασα μια digital camera (επειδή μου την είπαν κάποιοι!!!) και τα έχωσα χοντρά.

    Παρόλα αυτά άμα είναι να παίξει ομαδική παραγγελία και να πέσει ΑΡΚΕΤΑ η τιμή (πχ 140 Euro -και βγάλε- τοποθετημένη) είμαι και εγώ μέσα με χίλια.

    Αλλιώς... κάαααααποιαααα άααααααλλληηηηη στιγμήηηηηηηη το βλέπουμε.
    "Γιατί ο δρόμος είναι αλήθεια, χίλια κι ένα παραμύθια
    είναι το σπίτι μας, δεν έχει τέλος"


    iMix

  3. #33
    Να το κανουμε καλυτερα?
    ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ?
    Να δουμε ποσοι βγαινουμε να παρουμε μια σχετική τιμή!
    Ξεκιναω λίστα

    1) costas81
    2) motomamounas
    3) Innersense

  4. #34
    foul taste of freedom
    Εγγραφή
    16/11/2005
    Μηνύματα
    33
    Βαλε με ντε !!!

  5. #35
    1) costas81
    2) motomamounas
    3) Innersense
    4)mavro

  6. #36
    Kαι εγω μεσα ειμαι.

  7. #37
    Παντα ορθιος Το avatar του/της mhtsorodas
    Εγγραφή
    09/03/2006
    Μηνύματα
    89
    φαινεται γαματη!!!! αν ειναι για ομαδικη παραγγελια αδερφοstromers ειμαι μεσα με τα τσαρουχια και ξερω και κανα 2 ακομα που αν την δουν θα τα βηξουν τα gafra.Ευτυχως που την βαλατε στο forum φωτογραφιες μας ανοιξατε τα ματια και την ειδαμε,αλλιως:ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ:

  8. #38
    Εγγεγραμμένος από: 15-12-05
    Τόπος διαμονής:
    Μηνύματα: 120


    1) costas81
    2) motomamounas
    3) Innersense
    4) mavro
    5) plumber
    6) mhtsorodas + 2 φιλοι
    7)....

  9. #39
    το DL650 ζητά &παίρνει km Το avatar του/της kconst
    Εγγραφή
    19/04/2004
    Μηνύματα
    11

    Question

    είμαι και εγώ διστακτκός...
    Μήπως είναι καλύτερα να μάθουμε περισσότερα για την ποιότητα της ποδιάς από κάποιον που την αγόρασε *και την δοκίμασε* πρώτα;

    costas81, τα πιρτσίνια που κρατάνε τα μέρη της ποδιάς μαζί θα αντέξουν όταν πρέπει; Ή μήπως είναι περισσότερη η ομορφιά από την λειτουργικότητα/αντοχή; Σε ρωτάω γιατί είπες οτι είδες να την κλωτσάνε...

    και το δικό μου μηχανάκι νιώθει ένα κενό εκεί κάτω αλλά το ίδιο και η τσέπη μου. Άχ ?υρώ...

  10. #40
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kconst
    είμαι και εγώ διστακτκός...
    Μήπως είναι καλύτερα να μάθουμε περισσότερα για την ποιότητα της ποδιάς από κάποιον που την αγόρασε *και την δοκίμασε* πρώτα;

    costas81, τα πιρτσίνια που κρατάνε τα μέρη της ποδιάς μαζί θα αντέξουν όταν πρέπει; Ή μήπως είναι περισσότερη η ομορφιά από την λειτουργικότητα/αντοχή; Σε ρωτάω γιατί είπες οτι είδες να την κλωτσάνε...

    και το δικό μου μηχανάκι νιώθει ένα κενό εκεί κάτω αλλά το ίδιο και η τσέπη μου. Άχ ?υρώ...
    Εχεις δικιο για τα ευρα για αυτο και κοιταμε ποσοι θα μαζευτουμε μπας και χτυπησουμε πολυ καλυτερη τιμη
    Οσο για αντοχη σιγουρα δεν θα αντεξει χτυπημα σε πεζοδρομιο οταν εισαι δικαβαλος αλλα σιγουρα θα παρει πολυ απο το χτυπημα και θα την γλυτωσει ο λαιμος της εξατμισης (πιστευω)
    Για τετοια προστασια ειναι η αλουμινενια αλλα η οποια δεν μου αρεσει καθολου
    Ειδα οτι εχει μεγαλα περιθωρεια ευκαμψιας και αντεχει στα χτυπηματα (κλωτσιες) που τις τραβηξε το παλικαρι
    Σιγουρα θα κρατησει τις πετρουλες που θα εξσφεντονιστουν με κατευθηνση το ψυγειο λαδιου σου!
    Ετσι τα βλεπω εγω τα πραγματα μπορει να μην εχω απολυτο δικιο αλλα λεω να την δοκιμασω μιας και ειναι οτι ομορφοτερο εχω δει μεχρι τωρα!

  11. #41
    Ahmadinejad Το avatar του/της painterakis
    Εγγραφή
    24/06/2005
    Μηνύματα
    530
    σημερα την ειδα και εγω σε 2 ασημι vstromακια Κ4 και ειναι πολυ ωραια, δεν ξερω ομως στο μαυρο πως θα δειχνει.
    απο οτι μου ειπαν τα παιδια ειναι καλη πιοτητας και φαινεται να αντεχει (τις φορουν μολις 1 εβδομαδα αλλα σε κατι χωματοδρομους που τα περασαν δειχνουν να ειναι καλες)
    μανώλης - Honda CBF 600Si C-ABS

  12. #42
    shameless self promotion Το avatar του/της island
    Εγγραφή
    17/08/2005
    Μηνύματα
    125
    θελώ κι εγώ μια!!
    >>>> Κάθε μοτοσυκλέτα χάνει το 50% της αξιοπιστίας της μετά απο επίσκεψη σε Ελληνικό συνεργείο. <<<<

  13. #43
    Τι εγινε ρε παοδες πεσανε αφραγκιες ή απλα το παραταμε το θεμα?

  14. #44
    Ενδέχεται να έχουν πέσει αψιλίες λόγω εξόδων, πάντως καλό είναι να το θυμόμαστε και όσοι έχουν δείξει ενδιαφέρον να κάνουν την κίνηση ομαδικά. Εγώ τουλάχιστον δεν βιάζομαι και προτιμάω να περιμένω μια ομαδική αγορά με την προϋπόθεση να χτυπήσουμε καλύτερη τιμή όπως ήδη έχω ξαναπεί.

    Παρεμπιπτόντως θα ήθελα να πω ότι το σχέδιο της ποδιάς στο πλάι (το τελείωμα του μαύρου πλαστικού) μου θυμίζει πολύ την ποδιά του προ 2000 μοντέλου της Transalp.

    Τεσπα μην το ξεχνάμε πάντως το θέμα...
    "Γιατί ο δρόμος είναι αλήθεια, χίλια κι ένα παραμύθια
    είναι το σπίτι μας, δεν έχει τέλος"


    iMix

  15. #45
    shameless self promotion Το avatar του/της island
    Εγγραφή
    17/08/2005
    Μηνύματα
    125
    τελικά αυτος ο ανδριόπουλος την πουλάει ? και μόνο αυτός ή μπορούμε να την βρούμε και αλλού ?

    Εμενα δεν με βλέπω να περιμένω και πολύ για το πότε θα γίνει ομαδική και μάλλον θα προβώ σε ατομική αγορά
    >>>> Κάθε μοτοσυκλέτα χάνει το 50% της αξιοπιστίας της μετά απο επίσκεψη σε Ελληνικό συνεργείο. <<<<

Σελίδα 3 από 11 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Η "άλλη" αλήθεια για την Γρίπη των Πουλερικών!!!
    από Kizoku στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2006, 18:35
  2. Ποδιά για το V-Strom 650?
    από PLUTON στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 19/10/2004, 13:05
  3. Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 14/11/2003, 14:50

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF