Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 64

Θέμα: Ένα παλιό street-aki .. η γνώμη σας?

  1. #31
    Kαποιος να φερει τα ποπ-κορν και τους κεφτεδες μαγκες
    http://kelecarbon.blogspot.gr

    Γιατι ενας χρονος δεν ειναι αρκετος και οι 4 χαλανε 2 ασκοπα........

  2. #32
    Φτουσκουλικομυρμηγκότρυπα Το avatar του/της Sabre
    Εγγραφή
    10/02/2006
    Μηνύματα
    484
    ΦΥΣΤΙΚΙΑΑΑΑΑ - ΣΑΜΑΑΑΑΛΙΙΙΙ - ΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΚ


    Άρχισε?
    Έχουμε δεί το τέλος της ιστορίας, το τέλος του υπαρκτού σοσιαλισμού, το τέλος της Θρησκείας, το τέλος της αυταπάτης, ακόμα και το τέλος της χιλιετηρίδας...
    Μόνο το τέλος της μαλακίας δεν προβλέπεται να δούμε σύντομα.

  3. #33
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.173
    Μάλλον ξέφυγε το πράγμα....

    Πάντως νομίζω οτι κανείς αντρας/γυναικα δεν χρειάζεται GSXR1000 στην Ελλάδα.
    Ομως η μηχανή δεν συμβαδίζει με την λογική!
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  4. #34
    Italian Μελος Το avatar του/της Xrider
    Εγγραφή
    09/05/2006
    Μηνύματα
    1.138
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tsiros_temp
    H γυναίκα είναι φτιαγμένη να γεννήσει, διαδικασία που εσύ δεν πρόκειται να περάσεις ούτε στα πιό τρελά όνειρά σου.

    Οι γυναίκες είναι ντελικάτες, αλλά είναι και πολύ πιο άντρες από κάτι τύπους σαν και σένα. Και, ρωτόντας τον οδοντίατρό μου σήμερα, έμαθα ότι, γενικά οι γυναίκες αντιδρούν λιγότερο από τους άντρες σε ενέσεις και πόνο κτλ. "άσε, θα έρθω αύριο" λένε κάποιοι, μου είπε.

    Άντε στο διάολο, μισογύνη.
    KAPOIOS ALLOS BEBAIA OXI ESY...
    RE VLAKA AN ESY EISAI XESTHS DEN SHMAINEI OTI EINAI OLOI XESTES SAN KAI ESENA!!
    KAI BEBAIA DEN 8A GENHSO RE VLAKA ALLA AFOY EISAI TOSO AEROLOGOS TO IDIO EINAI NA FAS MIA MAPA ESY KAI TO IDIO MIA GYNAIKA?(TORA GIA ESENA PAIZETAI).
    KAPOIOS SOY EIPE SE ALLO POST VRES GYNAIKA...
    ALLA MALON THELEIS NA GINEIS MANA....TO POIO TRELO SOY ONEIRO MIA MERA 8A PRAGMATOPOIH8EI!!!
    EXASES THN BALA ENTELOS!
    if anything just cannot go wrong, it will anyway -Murphy's law

  5. #35
    Italian Μελος Το avatar του/της Xrider
    Εγγραφή
    09/05/2006
    Μηνύματα
    1.138
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
    Μάλλον ξέφυγε το πράγμα....

    Πάντως νομίζω οτι κανείς αντρας/γυναικα δεν χρειάζεται GSXR1000 στην Ελλάδα.
    Ομως η μηχανή δεν συμβαδίζει με την λογική!
    AN EXEIS NA KANEIS MEGALES APOSTASEIS KAI XREIAZESAI GAZI...KANEI.
    ALIOS GIA MESA STHN POLH SYMFONO KAI EGO OTI DEN KANEI.
    if anything just cannot go wrong, it will anyway -Murphy's law

  6. #36
    Ψιτ, μισογύνη; Έχεις ποτέ μείνει σε νοσοκομείο; Εγώ όταν είχα μείνει όσους άκουγα να βογκάνε ήταν άντρες. Τουλάχιστο στην εμφάνιση.

    Τώρα, σχετικά με μένα, γιατί έχω την αμυδρά υποψία ότι αμφιβάλλεις για το θάρρος μου ή κάτι τέτοιο.

    Το βλέπεις αυτό εδώ; 3 ακρωτηριασμοί, οι 2 επανασυγκολήσεις.

    Τα δάχτυλά μου μαγκώθηκαν στην αλυσίδα (από δική μου μαλακία). Για να τα βγάλω από κει, χρειαζόταν να γυρίσει η ρόδα ανάποδα, γιατί από την άλλη μεριά ήταν το guard της αλυσίδας. Γι'αυτό το λόγο, έβαλα πρώτη συμπλεκτάροντας με το αριστερό μου χέρι και βγάζοντας σε νεκρά με το αριστερό πόδι. Μετά, με το αριστερό χέρι έπιασα τη ρόδα και τη γύρισα ανάποδα, μέχρι να ελευθερωθούν τα δάχτυλά μου. μπορείς να προσπαθήσεις να φανταστείς τι έβλεπα και τι ένοιωθα.

    Όταν βγήκε το χέρι μου από την αλυσίδα, και έπεσε το κομμάτι μου στο δάπεδο, το μάζεψα. το άλλο, κρεμόταν από ένα κομμάτι δέρμα. Κοίταγα το μεδούλι μου.

    Ένας άνθρωπος έχει πολύ κουράγιο μέσα του.

    Έχασα τη μπάλα γιατί την έβαλες στον κώλο σου, μισογύνη άνανδρε.

    ktm-isa πάρε το μοτόρι που σου αρέσει και άσε τους άλλους να κουρεύονται!!!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	image_00342.jpg 
Προβολές:	140 
Μέγεθος:	12,6 KB 
ID:	54822

  7. #37
    Italian Μελος Το avatar του/της Xrider
    Εγγραφή
    09/05/2006
    Μηνύματα
    1.138
    100% COMPLEX
    TO PROVLHMA SOY POIO EINAI TORA?
    ME THN FOTO POY EBALES DEN EKANES TIPOTA ALLO APO TO NA EPIBEBEOSEIS AYTA POY ELEGA....
    KAI VLAKA STAMATAO GIA EYNOHTOYS LOGOYS....



    P.S
    RE VLAKA 8A HMOYN ANANDROS AN ESPROXNA KORITSAKIA NA SAKATEYTOYN ME MHXANAKIA!!
    KAI THN BALA THN EXASES ENTELOS GIATI EINAI STON DIKO SOY KOLO VLAKA!
    KARAGIOZI POY KRYBESAI PISO APO TA COMPLEX....
    if anything just cannot go wrong, it will anyway -Murphy's law

  8. #38
    κόμπλεξ; που λέω σε κάποιον να κάνει τη μαγκιά του; σπρώχνω 'κοριτσάκια' να σακατευτούν;

    ...εξ'άλλου, αν είχα κόμπλεξ, θα κατάφερνα να αποκτήσω κοπέλα; θα το έδειχνα; θα το εξιστορούσα;

  9. #39
    Italian Μελος Το avatar του/της Xrider
    Εγγραφή
    09/05/2006
    Μηνύματα
    1.138
    TO POST EXEI XEFYGEI GIA ALLH MIA FORA...EXASES PRIN MERES POY EIXAME SYZHTHSH KAI XEFYGAME APO TO 8EMA OPOS TORA ALLA KAMIA SXESI TETOIES PIPES!KANAME TON XAVALE MAS.O MODERATORE ESVHSE TA ASXETA POST....KAI H ENDIAFEROMENI KOPELIA EIXE APANTHSH....
    PAROLA AYTA DEN DIKAIOLOGHSE ME TIPOTA GIA THN EY8EIA EPI8ESH STO VIRTUAL ATOMO MOY,APO THN STIGMH POY OYTE ME XEREIS,OYTE KAN ME EXEIS DEI....
    KAI TELOS RE TSIRO
    DEN EINAI DYNATON NA EIMASTE OLOI SYMFONOI KAI KATALAVENE TI DIAVAZEIS!!
    AN H KOPELIA HTAN SIGOYRH GIAYTO POY 8ELEI DEN 8A EVAZE POST EDO!!!AN TO SKEFTOTAN MONO APO TA 8ETIKA 8A TO EIXE PAREI KAI DEN 8A KANAME KOYVENTA TORA.APOPSI ITHELE!

    P.S
    TORA BOREIS NA PEIS OTI PIPA 8ES!
    if anything just cannot go wrong, it will anyway -Murphy's law

  10. #40
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  11. #41
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082

  12. #42
    Φυσικά δεν είναι δυνατόν να είμαστε όλοι σύμφωνοι: δε βάζουν όλοι το μυαλό τους να δουλεύει.

    Όταν προέτρεψα την κοπέλα να "πάρει το μοτόρι που γουστάρει..." το είπα για να αγνοήσει τις μαλακίες περί τρυφερότητας γονάτων που πέταγες.

    Βεβαίως, κάτι τέτοιο ήταν απολύτως περιττό, μα είχε πλάκα να το πω.

  13. #43
    FFWD Το avatar του/της DimST
    Εγγραφή
    13/09/2002
    Μηνύματα
    866
    ...δεν θα σταθώ στου διαξιφισμούς...
    θα σου πώ μόνο πως τα χίλια όπως και όλα τα γιαπωνέζικα στην πλειψηφία τους είναι φιλικά και μπορεί να το οδηγήσει (αρχικά) ο οποισδήποτε.

    θα σε τρομάξουν όταν πάς να τα πιέσεις, μαζεύουν άπειρα χιλιόμετρα σε πολύ μικρό χρόνο οπότε απαιτούν και άμεσες αντιδράσεις, δεν συγχωρούν λειωμένα ελαστικά και γενικά άπειρα χέρια...

    Για μένα δεν υπάρχει λόγος να πάρεις (αμέσως) χίλια... τα σύγχρονα 600 και πολύ γκάζι έχουν και είναι το απίστευτο σχολείο είναι και υπο συνθήκες κάνουν πλάκες στα 1000 (που δεν μπορούν να ανοίξουν)...

    Ένα 600RR σαν μεταχειρισμένο βρίσκεται στα +-7000Ε (03-04). Είναι φιλικότατο, με όσο γκάζι θα χρειαστείς ποτέ, είναι ίσως πιο άδειο χαμηλομεσαίες απο ένα R6 ή ένα GSXR αλλά έχει άψογο στήσιμο είναι υπεραξιόπιστο και είναι πάρα πολύ εμπορικό.

    Αργότερα αν σε ενδιαφέρει με μία ολόκληρη εξάτμιση που βρίσκονται στο εξωτερικό μεταχειρισμένες κάτω απο 500Ε θα πάρεις παντού με τεράστια διαφορά στις μεσαίες.

    ΣΚέψου το...


  14. #44
    Γω θα πρότεινα ένα cb500. Είναι σκυλί αθάνατο, φιλικό και συγχωρεί κάποια μικρά λάθη που άλλες, πιό άγριες, δε συγχωρούν. Μερικοί την έχουν χαρακτηρίσει 'σχολείο'. Σύμφωνοι, η σχεδίασή της είναι ξενέρωτη για όσους αρέσκονται σε πιό μοντέρνα σχέδια, όμως άλλοι προτιμούν το ήπιο, κλασσικό στυλ.

    Είναι πολύχρηστική, με μαλακά χειριστήρια, άνετη σχετικά γεωμετρία.

    Είναι εύκολη στην πόλη με την υγρόψυξή της να μη σε ανυσηχήσει όταν σπάνια τύχει να μην χωράς ανάμεσα στα αμάξια. Σπάνια, γιατί είναι πολύ στενή.

    Είναι άνετη στο ταξίδι και με την προσθήκη ζελατίνας γίνεται αρκετά καλύτερη. Δεν καίει πολύ με 100-120, ταχύτητα καλή για νέο οδηγό. Προσπεράσεις γίνονται, όχι τόσο εύκολα όσο με τα υστερικά τετρακύλινδρα, μα ποτέ δε θα φοβηθείς.

    Είναι μηχανάκι που δε θα σε αφήσει πίσω στην πίστα και θα χαρείς να το 'ζουλήξεις' 'πειράξεις' καθ'ότι η θρυλική αξιοπιστία του κινητήρα δίνει εμπιστοσύνη. Δεν θα ιδρώσεις από την επιτάχυνση, όμως, αυτό είναι το αντίτιμο της αξιοπιστίας. Δεν παίρνει πολύ φαρδύ λάστιχο οπότε μπορεί να πει κανείς ότι γλυτώνεις μερικά χρήματα και εκεί. Μη σκας για το όχι τόσο φαρδύ λάστιχο, μαρσπιέ θα ξύνεις στον πρώτο μήνα, που λέει ο λόγος!

  15. #45
    Βελτιωμένος Ύπνος...... Το avatar του/της maintenance
    Εγγραφή
    06/10/2004
    Μηνύματα
    1.504
    Τώρα να πώ και εγώ, ότι ένα FAZER600 ´02 μοντ. είναι ΤΟ ΙΔΑΝΙΚΟΤΕΡΟ για αυτό που συζητάτε; και που έχω και εγώ.......

    unisex μοτοσακό!!!



    η επιβίωση του Ηλιθίου!

    www.icon-decoration.gr

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 28/09/2007, 06:34
  2. Τη γνωμη σας
    από gRim στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 25/06/2004, 08:52
  3. Την γνώμη σας παρακαλώ
    από Julius στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 122
    Τελευταίο μήνυμα: 12/05/2004, 12:48
  4. Τη γνώμη σας παρακαλώ..
    από almalibera στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 30/10/2003, 12:43

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF