Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 43 από 43

Θέμα: MotoGP Mugello

  1. #31
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.218
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AKIS BUSA
    μια φορα δεν πηγαινε για "κουρσα" ο Νο 1 της HRC (λογο τραυματισμου)
    και "αμολισανε" τον dovi και εχασε το βαθρο στο τσακ!!! απο τον "καλυτερο"
    ο νοων νοητο!!! [/B]

  2. #32
    Αραχτό Μέλος Το avatar του/της red_monster
    Εγγραφή
    01/03/2007
    Μηνύματα
    224
    Αρχικά δημιουργήθηκε από pan_ski
    ο stoner έτρεξε έναν πολύ έξυπνο αγώνα με πολύ τόλμη γιατί οι συνθήκες δεν ήταν οι καλύτερες, δείχνει ότι ωριμάζει, τον βοήθησε και η τύχη γιατί αν ο αγώνας γινόταν σε (full) στεγνό πιστεύω πως θα ήταν πίσω από rossi-lorenzo.

    \
    Στις στεγνές ελεύθερες ο στονερ είχε σταθερά πιο γρήγορο γυρολόγιο από τον rossi...
    V - 2 p o W e r


    γαζώνουν λέμε...

  3. #33
    Πεταμένο Μέλος Το avatar του/της dimval
    Εγγραφή
    08/05/2006
    Μηνύματα
    128
    Ενα μεγάλο μπράβο και στον Lorris, που με το θράσσος που προσπερνούσε, μου θύμισε τον παλιό καλό capirex.
    Αν είχε και λίγη περίσσότερη δύναμη το suzuki, θα βλέπαμε πιο δυνατές μάχες

  4. #34
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    06/01/2007
    Μηνύματα
    199
    Αρχικά δημιουργήθηκε από red_monster
    Στις στεγνές ελεύθερες ο στονερ είχε σταθερά πιο γρήγορο γυρολόγιο από τον rossi...
    στα ελεύθερα δοκιμαστικά (σάββατο πρωί) ο stoner ήταν πιο γρήγορος φορώντας τα μαλακά λάστιχα και οι άλλοι τα σκληρά. Το απόγευμα που όλοι φορούσαν σκληρά στην αρχή (πριν βάλουν τα μαλακά για να ρίξουν τους χρόνους) ο stoner δε μπορούσε να πέσει κάτω από 1'50" όταν ο lorenzo γύρισε 12 γύρους στο 1'49" και ο rossi 6. Την ημέρα αγώνα βέβαια ποτέ δεν ξέρεις αν θα είχε βρει κάτι καινούριο για τη μηχανή και να ήταν εξίσου γρήγορος...

  5. #35
    Άνθρωπος Το avatar του/της gavos
    Εγγραφή
    13/01/2006
    Μηνύματα
    199
    Αρχικά δημιουργήθηκε από pan_ski
    ο stoner έτρεξε έναν πολύ έξυπνο αγώνα με πολύ τόλμη γιατί οι συνθήκες δεν ήταν οι καλύτερες, δείχνει ότι ωριμάζει, τον βοήθησε και η τύχη γιατί αν ο αγώνας γινόταν σε (full) στεγνό πιστεύω πως θα ήταν πίσω από rossi-lorenzo. Περίμενα από rossi να τον πάρει τον αγώνα όταν μπήκαν με τα slick, μου έκανε εντύπωση που δεν μπορούσε να πιάσει stoner/lorenzo, ίσως να είχε κάποιο πρόβλημα γιατί στο τέλος έδειχνε ενοχλημένος με τη μηχανή του. Ο Lorenzo τερματίζει πάλι μπροστά από τον rossi, δείχνει πολύ ανταγωνιστικός και σοβαρός στην οδήγησή του, νομίζω ότι σύντομα θα αρχίσουν να κοντράρονται οι δύο μεταξύ τους και τότε η σχέση τους δε θα είναι τόσο ρόδινη. Κρίμα μεγάλο για τον melandri (θα γούσταρα να είχε νικήσει) αλλά αυτά έχουν οι αγώνες, όσο του κάθισε με τη demi κατάσταση άλλο τόσο δε του κάθισε με τα slick.
    O Rossi φόρεσε σκληρό-σκληρό λάστιχο σε αντίθεση με τον Stoner μαλακό-μαλακό (μαλακό-σκληρό ο Lorenzo). Η διαφορά τους όταν τερματίσανε ήταν 1 δευτερόλεπτο μεταξύ τους Stoner - Lorenzo - Rossi, δηλαδή Stoner - Rossi 2 sec. Όταν βγήκανε μαζί από τα pits στον πρώτο γύρο που ζέσταιναν λάστιχα ο Stoner έκανε 6 sec πιό γρήγορο γύρο από το Rossi. Και μόνο δηλαδή από το γύρο "ζεστάματος" πήρε τον αγώνα από το Rossi αφού δεν πρόλαβε ο ίδιος να εκμεταλευτεί τα μαλακά λάστιχα του stoner στο τέλος του αγώνα. Τα ίδια ισχύουν και για το Lorenzo σε μικρότερο βαθμό λόγω μαλακού μπροστινού.

    Γι΄αυτό δε μου αρέσουν οι demi συνθήκες, γιατί σχεδόν πάντα κερδίζουν από αυτές περισσότερο αδύναμοι (ο Stoner θα ήταν αδύναμος -για νίκη- σε ένα στεγνό mugello).

  6. #36
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    06/01/2007
    Μηνύματα
    199
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gavos
    O Rossi φόρεσε σκληρό-σκληρό λάστιχο σε αντίθεση με τον Stoner μαλακό-μαλακό (μαλακό-σκληρό ο Lorenzo). Η διαφορά τους όταν τερματίσανε ήταν 1 δευτερόλεπτο μεταξύ τους Stoner - Lorenzo - Rossi, δηλαδή Stoner - Rossi 2 sec. Όταν βγήκανε μαζί από τα pits στον πρώτο γύρο που ζέσταιναν λάστιχα ο Stoner έκανε 6 sec πιό γρήγορο γύρο από το Rossi. Και μόνο δηλαδή από το γύρο "ζεστάματος" πήρε τον αγώνα από το Rossi αφού δεν πρόλαβε ο ίδιος να εκμεταλευτεί τα μαλακά λάστιχα του stoner στο τέλος του αγώνα. Τα ίδια ισχύουν και για το Lorenzo σε μικρότερο βαθμό λόγω μαλακού μπροστινού.

    Γι΄αυτό δε μου αρέσουν οι demi συνθήκες, γιατί σχεδόν πάντα κερδίζουν από αυτές περισσότερο αδύναμοι (ο Stoner θα ήταν αδύναμος -για νίκη- σε ένα στεγνό mugello).
    σίγουρα τα λάστιχα έπαιξαν τον πρωταρχικό ρόλο, ο burgess ρίσκαρε και δεν του βγήκε, άλλες φορές του βγαίνει όμως και βγαίνει νικητής ο rossi, αυτά είναι μέσα στο παιχνίδι. Ο αγώνας ήταν πολύ συναρπαστικός με συνεχείς αλλαγές στην πρωτιά και πολλές πολλές προσπεράσεις. Ο rossi νομίζω ήταν φοβισμένος, και δικαιολογημένα, από την πρόσφατη τούμπα που είχε λόγω κρύων ελαστικών και ήθελε να είναι ιδιαίτερα προσεχτικός και ίσως γι αυτό πήγαινε τόσο αργά στην αρχή. Ο stoner από την άλλη ρίσκαρε με τα μαλακά λάστιχα, πίεζε με συνθήκες που δεν ήταν τόσο καλές, γλιστρούσε συνεχώς (στην τελευταία δεξιά στον τελευταίο γύρο γλιστράνε μπροστινό-πισινό μαζί) και μόνο γι αυτό αξίζε αναμφισβήτητα τη νίκη όπως την άξιζε ο lorenzo στο leman. Και στις demi συνθήκες πάντως, δεν αλλάζει κάτι, πάλι οι συνήθεις ύποπτοι στο βάθρο ήταν...

  7. #37
    Άνθρωπος Το avatar του/της gavos
    Εγγραφή
    13/01/2006
    Μηνύματα
    199
    Αρχικά δημιουργήθηκε από pan_ski
    σίγουρα τα λάστιχα έπαιξαν τον πρωταρχικό ρόλο, ο burgess ρίσκαρε και δεν του βγήκε, άλλες φορές του βγαίνει όμως και βγαίνει νικητής ο rossi, αυτά είναι μέσα στο παιχνίδι. Ο αγώνας ήταν πολύ συναρπαστικός με συνεχείς αλλαγές στην πρωτιά και πολλές πολλές προσπεράσεις. Ο rossi νομίζω ήταν φοβισμένος, και δικαιολογημένα, από την πρόσφατη τούμπα που είχε λόγω κρύων ελαστικών και ήθελε να είναι ιδιαίτερα προσεχτικός και ίσως γι αυτό πήγαινε τόσο αργά στην αρχή. Ο stoner από την άλλη ρίσκαρε με τα μαλακά λάστιχα, πίεζε με συνθήκες που δεν ήταν τόσο καλές, γλιστρούσε συνεχώς (στην τελευταία δεξιά στον τελευταίο γύρο γλιστράνε μπροστινό-πισινό μαζί) και μόνο γι αυτό αξίζε αναμφισβήτητα τη νίκη όπως την άξιζε ο lorenzo στο leman. Και στις demi συνθήκες πάντως, δεν αλλάζει κάτι, πάλι οι συνήθεις ύποπτοι στο βάθρο ήταν...
    Στο γύρο ζεστάματος δεν ήταν από φόβο γιατί εκτός του +6 στο rossi, ο stoner πήρε και +4 από lorenzo που φορούσε μαλακό μπροστά. Στην τελευταία δεξιά γλυστρούσαν όλοι ανεξαιρέτως μέχρι και τον τελευταίο γύρο γιατί είχε ακόμα πολύ υγρασία. Οι συνήθεις ύποπτοι συμφωνώ στο βάθρο, αλλά σε στεγνό mugello ο stoner δύσκολα θα το έβλεπε εφέτο. Τέλος πάντων ωραίος ο αγώνας να μή λέμε χαζά γαμώ ήταν.

  8. #38

    Pedrosa

    Παιδια να εκφρασω και γω την γνωμη μου.
    ΟΛΟΙ ειναι καλη οδηγοι αλα αυτοι που κανουν την διαφορα ειναι οι μηχανικοι,το λεω αυτο για παραδειγμα συμβενη στον pedrosa αλα θελει και αλα του κανουν ελεος πια........
    Ο DOVI τα πηγε καλα απ'οτι καταλαβα δεν τον αμωλανε τον συγκρατουν για ποιο λογο???

    :a31: :a37:
    Tελικα η κρηση μας χτυπαει απο παντου κ'εμεις δεν μασαμε τιποτα:a17:

  9. #39
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    06/01/2007
    Μηνύματα
    199
    εγώ δεν πιστεύω σε συνομοσιολογίες, κανένας δεν κρατάει κανέναν, ο dovi είναι πολύ καλός οδηγός και λογικά θα πάρει κάποια βάθρα φέτος, παραλίγο να πάρει το πρώτο του στο mugello, πήγαινε γρήγορα από την αρχή του αγώνα και δεν "περίμενε" ή "έκανε πλάτες" για τον pedrosa όπως υποστηρίζουν μερικοί, είναι μικρός ακόμα και σίγουρα θα βελτιωθεί και άλλο, κατά πόσο θα μπορεί να ανταγωνιστεί τους stoner/rossi/lorenzo/pedrosa και να πάρει νίκη θα το δείξει η πορεία. Αν υπήρχαν στρατηγικές στις ομάδες από την αρχή της σεζόν τότε ούτε ο ukawa θα νικούσε τον rossi, ούτε ο pedrosa Θα έριχνε τον hayden, και σίγουρα ούτε ο lorenzo θα έκοβε τόσους πόντους από τον rossi ιδίως με το πρωτάθλημα στην κόψη του ξυραφιού όπως είναι τώρα.

  10. #40
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της AKIS BUSA
    Εγγραφή
    17/03/2009
    Μηνύματα
    463
    Αρχικά δημιουργήθηκε από pan_ski
    εγώ δεν πιστεύω σε συνομοσιολογίες, κανένας δεν κρατάει κανέναν, ο dovi είναι πολύ καλός οδηγός και λογικά θα πάρει κάποια βάθρα φέτος, παραλίγο να πάρει το πρώτο του στο mugello, πήγαινε γρήγορα από την αρχή του αγώνα και δεν "περίμενε" ή "έκανε πλάτες" για τον pedrosa όπως υποστηρίζουν μερικοί, είναι μικρός ακόμα και σίγουρα θα βελτιωθεί και άλλο, κατά πόσο θα μπορεί να ανταγωνιστεί τους stoner/rossi/lorenzo/pedrosa και να πάρει νίκη θα το δείξει η πορεία. Αν υπήρχαν στρατηγικές στις ομάδες από την αρχή της σεζόν τότε ούτε ο ukawa θα νικούσε τον rossi, ούτε ο pedrosa Θα έριχνε τον hayden, και σίγουρα ούτε ο lorenzo θα έκοβε τόσους πόντους από τον rossi ιδίως με το πρωτάθλημα στην κόψη του ξυραφιού όπως είναι τώρα.
    γεια σας αδελφια κατ'αρχας νομιζω δεν ειναι "μερικοι" ειναι ενας και αυτος ειμαι εγω
    που "επιμενει" στις συνομοσολογιες!!! καλα τα λες φιλε pan ski μονο που ξεχνας καποιες λεπτομερειες τι εγινε οταν ο dani εριξε τον hayden? οταν μετα τον αγωνα εκλεισαν οι πορτες
    στα box!! θυμασαι? τωρα οσο για το team τις yamaha απο την αρχη διαχωρισανε την θεση τους οι οδηγοι!! και εχεται υπ'οψιν σας οτι αλλο οι αλλοι και αλλο η honda!!!
    ειχα πει απο τους προηγουμενους αγωνες πως θελω να δω οταν ο dovi δεν θα εχει πισω του τον dani τι θα γινει? οπως το καταλαβατε πηγαινε για "κουρσα" με "χιλια" εγω δεν μιλησα για αλλους οδηγους και αλλες εταιρειες, μιλησα για την honda!!
    αν δειτε στο παρελθον και την ιστορια θα δειτε οτι απο καταβολης τις honda και απο τον ιδιο
    τον honda ζουσε και ζουσαν μονο για τους αγωνες!!
    και βεβαια μην ξεχνατε πως ειναι η μονη εταιρεια που πολλα χρονια τωρα τρεχει με τα πιο πολλα
    μηχανακια στα moto gp οταν δηλαδη εχει μια εταιρεια 6!! μηχανες "δικες" τις στον ιδιο αγωνα
    τα δυο hrc που πρεπει να ειναι? και που πρεπει να ειναι ο 1ος οδηγος ολων αυτων?
    ξερω οτι δεν θα συμφωνησεται!!! δεν πειραζει μπορειτε να σκεφτητε ομως!!
    και εγω "ρομαντικος" ειμαι διοτι αγαπαω την μοτοσυκλετα και οτι εχει σχεση μα αυτην!!
    δυστηχως ομως αυτοι δεν ειναι και τοσο!!

    αυτη ειναι η αποψη μου και δεν ζητω να συμφωνησεται απλα ο καθε ενας μας καταθετει!!
    αυτο που εκεινος νομιζει
    μεσα απο τις γνωμες ομως πολλες φορες βλεπουμε πραγματα που δεν θα μπορουσαμε
    να τα δουμε για ενα εκατομυριο δικους μας λογους

  11. #41
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    06/01/2007
    Μηνύματα
    199
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AKIS BUSA
    γεια σας αδελφια κατ'αρχας νομιζω δεν ειναι "μερικοι" ειναι ενας και αυτος ειμαι εγω
    που "επιμενει" στις συνομοσολογιες!!! καλα τα λες φιλε pan ski μονο που ξεχνας καποιες λεπτομερειες τι εγινε οταν ο dani εριξε τον hayden? οταν μετα τον αγωνα εκλεισαν οι πορτες
    στα box!! θυμασαι? τωρα οσο για το team τις yamaha απο την αρχη διαχωρισανε την θεση τους οι οδηγοι!! και εχεται υπ'οψιν σας οτι αλλο οι αλλοι και αλλο η honda!!!
    ειχα πει απο τους προηγουμενους αγωνες πως θελω να δω οταν ο dovi δεν θα εχει πισω του τον dani τι θα γινει? οπως το καταλαβατε πηγαινε για "κουρσα" με "χιλια" εγω δεν μιλησα για αλλους οδηγους και αλλες εταιρειες, μιλησα για την honda!!
    αν δειτε στο παρελθον και την ιστορια θα δειτε οτι απο καταβολης τις honda και απο τον ιδιο
    τον honda ζουσε και ζουσαν μονο για τους αγωνες!!
    και βεβαια μην ξεχνατε πως ειναι η μονη εταιρεια που πολλα χρονια τωρα τρεχει με τα πιο πολλα
    μηχανακια στα moto gp οταν δηλαδη εχει μια εταιρεια 6!! μηχανες "δικες" τις στον ιδιο αγωνα
    τα δυο hrc που πρεπει να ειναι? και που πρεπει να ειναι ο 1ος οδηγος ολων αυτων?
    ξερω οτι δεν θα συμφωνησεται!!! δεν πειραζει μπορειτε να σκεφτητε ομως!!
    και εγω "ρομαντικος" ειμαι διοτι αγαπαω την μοτοσυκλετα και οτι εχει σχεση μα αυτην!!
    δυστηχως ομως αυτοι δεν ειναι και τοσο!!

    αυτη ειναι η αποψη μου και δεν ζητω να συμφωνησεται απλα ο καθε ενας μας καταθετει!!
    αυτο που εκεινος νομιζει
    μεσα απο τις γνωμες ομως πολλες φορες βλεπουμε πραγματα που δεν θα μπορουσαμε
    να τα δουμε για ενα εκατομυριο δικους μας λογους
    υποθέτω πως έκλεισαν τις πόρτες για μην δουν οι κάμερες τον hayden να αρπάζει τον pedrosa από τον λαιμό. ο 1ος οδηγός 'προστατεύεται' με άλλους τρόπους, πχ. πέρσι υποτίθεται ότι ο pedrosa μπορούσε να δει τα data όλων των οδηγών της honda αλλά τα δικά του κανένας. Πολλές φορές στο παρελθόν τα δορυφορικά της honda (gibernau, melandri, tamada, Κλπ.) νικούσαν τα hrc. Και φέτος αργά ή γρήγορα ο dovi θα εμπλακεί σε μάχη με τον pedrosa και θα νικήσει. Εντάξει, υποθέτω πως όλα είναι δυνατά, αλλά προς το παρόν δε φαίνεται να υπάρχει κάτι τέτοιο, ίσως προς το τέλος της σεζόν αν παίζεται το πρωτάθλημα τότε ναι, πιστεύω πως ενδέχεται να δοθούν οδηγίες πχ. στον lorenzo να φρενάρει τον stoner ή τον hayden (αν ποτέ ξεκολλήσει από την πέμπτη σειρά εκκίνησης) να φρενάρει τον rossi...

  12. #42
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της AKIS BUSA
    Εγγραφή
    17/03/2009
    Μηνύματα
    463
    υποθέτω πως έκλεισαν τις πόρτες για μην δουν οι κάμερες τον hayden να αρπάζει τον pedrosa από τον λαιμό. ο 1ος οδηγός 'προστατεύεται' με άλλους τρόπους, πχ. πέρσι υποτίθεται ότι ο pedrosa μπορούσε να δει τα data όλων των οδηγών της honda αλλά τα δικά του κανένας.



    φιλε pan ski νομιζω οτι τελικα συμφωνουμε!! τα ιδια λεμε με λιγο διαφορετικο τροπο!!
    να σου συμπληρωσω οτι επισης τοτε με τα camel του πονς τα movistar του γκρεσινι
    και τα hrc οι δορυφορικες δεν περνανε και "τεχνολογικα" οτι ειχε η hrc!!
    και οχι μονο εκεινη την εποχη βεβαια
    εσυ θα τα θυμασαι διοτι βλεπω το εχεις!! το εργο!
    τι να κανουμε η honda τελικα φαινεται οτι παιρνει η οχι πρωταθληματα ειναι στους αγωνες
    το μεγαλο "αφεντικο" διοτι ετσι κι'αλλιος ξερουμε ολοι οτι απο μηχανες ειναι πολυ μπροστα
    απλα μετα τον duhan-rossi δεν εχει βρει ακομα τον οδηγο που θα τη εχει 1η!!
    ο hayden μονο πηρε πρωταθλημα αλλα οχι γιατι ηταν καλυτερος!! τοτε νομιζω ηταν και
    λιγο η αμερικη απο πισω (σε καποιους αγωνες) για βοηθεια!! και η δυναμη των ΗΠΑ φαινεται
    οπως μαλλον ξερεται ολοι στην συμφωνια με την ducati για τον hayden
    τελος παντων λογο του οτι η κουβεντα ειναι πολυ μεγαλη ας το αφησουμε εδω και ας δουμε
    το θεαμα να γουσταρουμε!!!

    και παλι ευγε!! pan ski εισαι καλος!!!

  13. #43
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AKIS BUSA
    υποθέτω πως έκλεισαν τις πόρτες για μην δουν οι κάμερες τον hayden να αρπάζει τον pedrosa από τον λαιμό. ο 1ος οδηγός 'προστατεύεται' με άλλους τρόπους, πχ. πέρσι υποτίθεται ότι ο pedrosa μπορούσε να δει τα data όλων των οδηγών της honda αλλά τα δικά του κανένας.



    φιλε pan ski νομιζω οτι τελικα συμφωνουμε!! τα ιδια λεμε με λιγο διαφορετικο τροπο!!
    να σου συμπληρωσω οτι επισης τοτε με τα camel του πονς τα movistar του γκρεσινι
    και τα hrc οι δορυφορικες δεν περνανε και "τεχνολογικα" οτι ειχε η hrc!!
    και οχι μονο εκεινη την εποχη βεβαια
    εσυ θα τα θυμασαι διοτι βλεπω το εχεις!! το εργο!
    τι να κανουμε η honda τελικα φαινεται οτι παιρνει η οχι πρωταθληματα ειναι στους αγωνες
    το μεγαλο "αφεντικο" διοτι ετσι κι'αλλιος ξερουμε ολοι οτι απο μηχανες ειναι πολυ μπροστα
    απλα μετα τον duhan-rossi δεν εχει βρει ακομα τον οδηγο που θα τη εχει 1η!!
    ο hayden μονο πηρε πρωταθλημα αλλα οχι γιατι ηταν καλυτερος!! τοτε νομιζω ηταν και
    λιγο η αμερικη απο πισω (σε καποιους αγωνες) για βοηθεια!! και η δυναμη των ΗΠΑ φαινεται
    οπως μαλλον ξερεται ολοι στην συμφωνια με την ducati για τον hayden
    τελος παντων λογο του οτι η κουβεντα ειναι πολυ μεγαλη ας το αφησουμε εδω και ας δουμε
    το θεαμα να γουσταρουμε!!!

    και παλι ευγε!! pan ski εισαι καλος!!!
    Χαιρωμε AKIS BUSA που συμφωνεις μαζι μου γι'αυτο πιο κατω αναφερωμαι στο εξης οτι η χοντα τωρα προωθη τον πεντροσα αλα οταν καταλαβουν οτι ο pedrosa δεν εχει τολμη θανε αργα,παει ενα ακομα πρωταθλημα πεταξε?!!!!!..
    Tελικα η κρηση μας χτυπαει απο παντου κ'εμεις δεν μασαμε τιποτα:a17:

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. MotoGP Italy Mugello
    από panayiotis στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 206
    Τελευταίο μήνυμα: 22/06/2006, 10:07
  2. ΠΑΜΕ Mugello ΝΑ ΔΟΥΜΕ Motogp
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 04/05/2006, 13:00
  3. Ανοιγει Η Λιστα Κρατησεων Για Το Mugello Motogp 2005
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 31/03/2005, 08:31

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF