Σελίδα 3 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 89

Θέμα: παμε για μαθημα?

  1. #31
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GSF
    ναι για μένα το είπα.
    και συν τοις αλλοις το να κριτικαρεις ως κουλαδια οσους κανουν μαθηματα ειναι σαν να σου εχουν δωσει εσενα το δικαιωμα να μιλας με υφακι πραγμα που δεν συνεβει.

    αρα ξεκινας τη μλκια και ζητας και τα ρεστα.

    αλλη φορα να σαι πιο προσεκτικος.

    υ.γ.για να σε προλαβω...καλο ειναι καμια φορα να παραδεχομαστε τις παπαριες μας.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  2. #32
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GSF
    ποιός θα πέσει τότε πρώτος κάτω..??
    Ο πιο κοντός.
    Think faster than you ride

  3. #33
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    και συν τοις αλλοις το να κριτικαρεις ως κουλαδια οσους κανουν μαθηματα ειναι σαν να σου εχουν δωσει εσενα το δικαιωμα να μιλας με υφακι πραγμα που δεν συνεβει.

    αρα ξεκινας τη μλκια και ζητας και τα ρεστα.

    αλλη φορα να σαι πιο προσεκτικος.

    υ.γ.για να σε προλαβω...καλο ειναι καμια φορα να παραδεχομαστε τις παπαριες μας.
    όπως είπες καλό είναι να ξέρουμε πότε μιλάμε σοβαρά και πότε για πλάκα.. το "κουλάδια" το είπα αστειευόμενος και χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν.. το οτι μου την πέσαν όλοι μαζί να με φάνε και να με ειρωνευτούν γιατι νομίσαν οτι νομίζω οτι είμαι ο γαμάτος οδηγός επειδή πήρα το δίπλωμα δεν μου λέει κάτι... έτσι και αλλιώς δεν νομίζω κάτι τέτοιο.

    Εγω παντως απο αυτη την προταση νοημα δε βγαζω...
    Δε το εξηγεις λιγο πιο απλα???
    εννοώ το οτι μας μεταφέρουν μια γνώση δεν σημαίνει απαραίτητα οτι όλοι την δεχόμαστε... άλλοι ακούνε, άλλοι βλέπουν, και άλλοι νομίζουν οτι τα κάνουν και τα δύο.. αν με γνώριζες θα πάθαινες πλάκα απο το πόσο προσοχή δίνω στους δασκάλους μου όταν μου μαθαίνουν πράγματα. και το έχω ποστάρει ήδη πριν πολύ καιρό εδω μέσα όταν πήρα το δίπλωμα, τα εύσημα πήγαν εκεί απο μένα και όχι στο "ταλέντο" μου..
    The crucial thing of all success is whether you are born competitive or not. - Bernie Ecclestone

  4. #34
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GSF
    όπως είπες καλό είναι να ξέρουμε πότε μιλάμε σοβαρά και πότε για πλάκα.. το "κουλάδια" το είπα αστειευόμενος και χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν.. το οτι μου την πέσαν όλοι μαζί να με φάνε και να με ειρωνευτούν γιατι νομίσαν οτι νομίζω οτι είμαι ο γαμάτος οδηγός επειδή πήρα το δίπλωμα δεν μου λέει κάτι... έτσι και αλλιώς δεν νομίζω κάτι τέτοιο.



    ...
    αρα και οσοι σου την επεσαν, για πλακα σου την επεσαν (γιατι αντιληφθηκαν το χουμορ σου).αν παλι σου την επεσαν με κακια προθεση,μαλλον το χουμορακι δεν ηταν και τοσο πετυχημενο οποτε παλι εσυ φταις που χωρις να το θελεις τσιγκλισες.

    αστο.οπως και να το δεις...εφταιγες.ζητας συγγνωμη για την συμπεριφορα σου και τελειωνει εκει η το βλεπεις στην πλακα και δεν συνεχιζεις με χαρακτηρισμους.

    εντιτ:ακυρο...τωρα ειδα και το αλλο θεμα σου...πολυ ασχοληθηκαμε.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  5. #35
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307

    Re: Re: παμε για μαθημα?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Παίδες να κανονίσετε να κάνετε παρέα, γιατί έχει μερικούς πολύ μυστήριους εκπαιδευτές εκεί. :a53: :a53:

    βυρωνα ,στειλε μου π.μ σε παρακαλω,για το ζητημα...

  6. #36
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    Σας ζηλευω
    Ολο λεω να ερθω...και ολο το αναβαλω....
    Ειναι κιαυτα τα 200-300 ευρω το μαθημα , κανα 500ρικο η στολη (θελω δικια μου ) , να εχω καλα λαστιχα την εποχη που θα γινετε το μαθημα....


    φιλε ,και μενα μου φαινονται καπος πολλα τα 300 αλλα εκανα το εξης απλο...

    αποταμιευση...


    αποφασισα πριν 7 μηνες να βαζω στην ακρη ,50 ? /μηνα...

    υπολογισα ποτε θα εχω τα 300...

    ...και εκλεισα θεση για τον οκτωβριο,με συνοπτικες διαδικασιες...

    οποιος θελει να μαθει ,βρισκει τροπο...αντε μη το καθυστερεις!

  7. #37
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    αρα και οσοι σου την επεσαν, για πλακα σου την επεσαν (γιατι αντιληφθηκαν το χουμορ σου).αν παλι σου την επεσαν με κακια προθεση,μαλλον το χουμορακι δεν ηταν και τοσο πετυχημενο οποτε παλι εσυ φταις που χωρις να το θελεις τσιγκλισες.

    αστο.οπως και να το δεις...εφταιγες.ζητας συγγνωμη για την συμπεριφορα σου και τελειωνει εκει η το βλεπεις στην πλακα και δεν συνεχιζεις με χαρακτηρισμους.

    εντιτ:ακυρο...τωρα ειδα και το αλλο θεμα σου...πολυ ασχοληθηκαμε.
    το κακό είναι οτι επειδή διαβάζω καιρό το forum έχω δεί πολλές φορές αυτην την συμπεριφορά και σε άλλους ... και τα περίμενα αυτά όταν πόσταρα. μπαίνει κάποιος και ζητάει 1-2 συμβουλές και όλοι τον βγάζουν ανεύθυνο δολοφόνο επειδή θέλει SS.ενώ όσοι τα οδηγούνε και σκοτώνονται κάθε μέρα είναι χεράδες. ένα παιδί σε ένα παλιό τοπικ έλεγε οτι δεν είναι όλοι οι άνθρωποι ίδιοι και τον κοροιδεύαν.. και αυτό χιομουράκι ήταν..??
    αν ήταν χιούμορ και δεν το κατάλαβα τότε θα πώ και την συγνώμη μου.. προς το παρόν συγνώμη σε όσους ενδιαφέρονταν να "πάνε για μάθημα" και τους το χαλάσαμε..
    The crucial thing of all success is whether you are born competitive or not. - Bernie Ecclestone

  8. #38
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GSF
    προς το παρόν συγνώμη σε όσους ενδιαφέρονταν να "πάνε για μάθημα" και τους το χαλάσαμε..
    με εκανες και ενοιωσα καλυτερα τωρα...

  9. #39

    Re: Re: Re: παμε για μαθημα?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
    βυρωνα ,στειλε μου π.μ σε παρακαλω,για το ζητημα...

    Α μην ανησυχείς. Κάπου το είχε γράψει και ο rein.....σχετικά με ένα χρυσάνθεμο νομίζω. :rotflmao: :rotflmao:
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  10. #40
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Bladerunner
    Ο πιο κοντός.
    Αν ήταν έτσι ρε μαν, ο Pedrosa θα ήταν ο #1 βρόντακας...
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  11. #41
    Ημιτρελο Μέλος Το avatar του/της imitrelos
    Εγγραφή
    29/03/2010
    Μηνύματα
    557
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GSF
    δεν είπα ποτέ οτι δεν υπάρχουν λάθη και οτι είμαι ταλέντο. δεν είπα ποτέ οτι δεν έχω ΑΠΕΙΡΑ πράγματα να μάθω. απλά έχω μάθει στην ζωή μου τους δασκάλους μου να τους διαλέγω εγώ και όχι αυτοί.
    Χαίρομαι ειλικρινά που υπάρχουν σχολές για να τα μαθαίνουν αυτά και θα ήθελα να πάρω μέρος σε κάποια απο τα μαθήματα. απλά έχω τους ενδοιασμούς μου και τους εκφράζω. πολιτισμένα και χωρίς ειρωνία σαν κάποιους εδω μέσα.
    Απλα όπως είπε και κάποιος σε προηγούμενο πόστ, μπορεί να δουλέψει και αντίστροφα αυτο. δηλαδή κάποιος να πάει στο level 1 και να έρθει να πεί στον πιτσιρικά απτο χωριό ξέρεις κάτι, σε έχω... έχω μάθει να στρίβω σαν πρωταθλητής.. (όπως λές στο 6.).. και πές μου, ποιός θα πέσει τότε πρώτος κάτω..??

    τέλος πάντων επειδή μάλλον ψάχνετε κόσμο να κράξετε κάποιοι απο εδω μέσα δεν έχω κανένα λόγο να συνεχίσω να γράφω.. απλα μην λέτε πράγματα για άλλους αν δεν σας έχουν δώσει το δικαίωμα δεν είναι ωραίο (όπως συμφωνώ με κάποιον που είπε πριν οτι δεν είναι ωραίο να βρίζουμε).
    Αυτο δέν έχεις καταλάβει το θέμα είναι να πάς απο το Α στο Β χωρίς να πέσεις και όχι 1 φορά αλλά συνέχεια και γρήγορα

    Κοία ξέφυγές ....λίγο , δέν πιστεύω ότι θέλανε τόσο να σε πειράξουν (αλλα και αυτο να ήταν ...να έχεις χιουμορ ) απλά και εγώ όταν είδα το post που απάντησε αυτή τη φράση σου είχα στο μυαλό που το είχα και φρέσκο γιατί το διάβαζα πρίν )

    Δέν υπέρασπιζομαι κανένα και με τους πιό πολλους δέν γνωριζόμαστε ( καλα μερικους απο αυτους......και να τους ήξερα θα έκανα ότι δέν τους ξέρω :rotflmao: ):

  12. #42
    Αρχικά δημιουργήθηκε από imitrelos
    ( καλα μερικους απο αυτους......και να τους ήξερα θα έκανα ότι δέν τους ξέρω :rotflmao: ):

    Να γιατι δεν εμφανιζεσαι οταν μαζευομαστε κρητικακια...


    Nothing in life is to be feard. It is only to be understood.
    Marie Curie

  13. #43
    Ημιτρελο Μέλος Το avatar του/της imitrelos
    Εγγραφή
    29/03/2010
    Μηνύματα
    557
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Shaolin Monk
    Να γιατι δεν εμφανιζεσαι οταν μαζευομαστε κρητικακια...
    Χτυπα και εσύ
    Ρε άμα δέν σε θέλει.......έλεγα να έρθω κυριακή και το μηχανάκι είναι στο συνεργείο.....:rotflmao:

    Ρε λές να κλουθώ με τήν βέσπα :rotflmao:
    αλλά ναι απαράδεκτος

  14. #44
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.789
    Έλα μαζευτείτε λέω.Μην τον κράζετε τον άνθρωπο, κατάλαβε τη λαλακία του και είπε πάσο με τον τρόπο του. Δεν ήξερε ότι υπάρχουν μαθήματα τέτοιου είδους και υπέθεσε ότι πάνε οι κουλοί για να μάθουν να μην τσακίζονται. Τέλος το λοιπόν και όλα καλά.

    @ GSF

    Κι εσύ μην είσαι εριστικός και με την μία πας στο άντε γαμήσου. Δεν γράφεις σαν τσογλάνι και μάλλον δεν είσαι οπότε κουλλάρισε και απόλαυσε έστω ακουστικά την εμπειρία όσων έκαναν css. Επίσης σαν νέος οδηγός πρέπει ν' ακούς, να έχεις απορίες και να ρωτάς. Κανείς μας δεν γεννήθηκε χεράς. Ακόμα ακόμα κι εγώ που τους πατάω όλους έμαθα, πιό γρήγορα από τους άλλους είναι η αλήθεια αλλά πέρασα το στάδιο της εκμάθησης.


    Φιλικά πάντα

    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  15. #45



    εχω πληρωσει το μαθημα για την κυριακη και τελικα δεν μπορω να ερθω μιναμε απο αλησιδα και λευτα.....

    το καιρατο μου............

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF