Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 40 από 40

Θέμα: KTM 990 Adventure η bmw gs 1200.ποια ειναι καλυτερη

  1. #31
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
    Αν θέλω λέει..

    Ποπκορν,όχι bmw ε..

    Προσεχε γιατι θα σου δωσω....της Χαρας!!!






    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  2. #32
    DOT SAE E1778JY32 μέλος Το avatar του/της lampros_fazer
    Εγγραφή
    16/07/2005
    Μηνύματα
    1.623
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    Προσεχε γιατι θα σου δωσω....της Χαρας!!!



    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    Κι εγώ του αλόγου στο λιμάνι..

    :rotflmao: :rotflmao:
    [size=4pt]έχω μεγάλο ταλέντο στα χείλη[/size]


    [FONT=courier new]tennis365.gr [/FONT]

  3. #33
    Μόνιμα Τσαντισμένο Μέλος Το avatar του/της Nikker
    Εγγραφή
    03/07/2007
    Μηνύματα
    53
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
    Γεια σου ρε Ταξιδιώτη που πας & χώμα....Ετοιμάζεσαι για υπερατλαντικό ταξίδι ε? Α ρε δούλεμα που θες...Μας το παίζεις & μηχανόβιος..
    Πάρκαρε τη σε καλή θέση όταν πας για καφέ να τη βλέπει όλο το Ηράκλειο ε?

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Nα τανε η ζήλεια ψώρα...

  4. #34
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikker
    Nα τανε η ζήλεια ψώρα...
    Λες ε? Αχ & να ήξερες....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  5. #35
    Μόνιμα Τσαντισμένο Μέλος Το avatar του/της Nikker
    Εγγραφή
    03/07/2007
    Μηνύματα
    53
    Δεν ξέρω.
    Αν δεν είναι ζήλεια, τότε τι πρόβλημα έχεις εσύ με τον άνθρωπο που αγόρασε την μηχανή αυτή?
    Βοήθησε με να καταλάβω. Γιατί αυτό το καφετέριες πολύ ακούγεται τον τελευταίο καιρό.

    Εσύ δηλαδή για καφέ δεν πας? Ή άμα πας παίρνεις ταξί για να πας?
    Η μήπως είσαι μάγκας και πετάγεσαι μία βόλτα μέχρι Τουρκμενιστάν...έτσι για ένα τσιγάρο... και τι να μας πει τώρα ο κακομοίρης απο το Ηράκλειο, που θέλει δούλεμα?
    Αν όχι ζήλεια, τότε σνομπαρία.

    Πάντως είτε ζήλεια, είτα σνομπαρία και στις δύο περιπτώσεις είναι κόμπλεξ.

    Sorry που σε θίγω, δεν το κάνω επίτηδες για spamming κτλ. (κάτι που είναι του χαρακτήρα μου) αλλά άμα όντως υπάρχει κάποιο πρόβλημα εξήγησε το μου. Γιατί εγώ βλέπω να το δημιουργείς εσύ εδώ.

  6. #36
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikker
    Δεν ξέρω.
    Αν δεν είναι ζήλεια, τότε τι πρόβλημα έχεις εσύ με τον άνθρωπο που αγόρασε την μηχανή αυτή?
    Βοήθησε με να καταλάβω. Γιατί αυτό το καφετέριες πολύ ακούγεται τον τελευταίο καιρό.

    Εσύ δηλαδή για καφέ δεν πας? Ή άμα πας παίρνεις ταξί για να πας?
    Η μήπως είσαι μάγκας και πετάγεσαι μία βόλτα μέχρι Τουρκμενιστάν...έτσι για ένα τσιγάρο... και τι να μας πει τώρα ο κακομοίρης απο το Ηράκλειο, που θέλει δούλεμα?
    Αν όχι ζήλεια, τότε σνομπαρία.

    Πάντως είτε ζήλεια, είτα σνομπαρία και στις δύο περιπτώσεις είναι κόμπλεξ.

    Sorry που σε θίγω, δεν το κάνω επίτηδες για spamming κτλ. (κάτι που είναι του χαρακτήρα μου) αλλά άμα όντως υπάρχει κάποιο πρόβλημα εξήγησε το μου. Γιατί εγώ βλέπω να το δημιουργείς εσύ εδώ.
    Φίλε, ανθρώπους που αλλάζουν τα μηχανάκια τόσο συχνά όσο τραβάνε το καζανάκι σπίτι τους, αλλά & ανθρώπους που πάνε & αγοράζουν όλα αυτά τα τέρατα & τα βγάζουν για μεγάλη βόλτα μια στο τόσο θέλουν πολύ δούλεμα! Τώρα μη μιλήσω για ανθρώπους που οδηγάνε αυτά τα τέρατα με παντόφλα & προφανώς χωρίς κράνος. & αν θες μπορώ να πω & άλλα πάρα πάρα πολλά, αλλά δεν αξίζει..Θα το ξαναπώ..ΔΟΥΛΕΜΑ που χρειάζεται..& όχι μόνο ο φίλος σου αλλά όλοι αυτοί οι παρόμοιοι. Αλλά τι να κάνεις, αφού πρέπει να πουλήσουμε τη μούρη μας...


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  7. #37
    in standby mode Το avatar του/της liakaros
    Εγγραφή
    09/05/2007
    Μηνύματα
    320
    Ρε παιδια ελεος οτι παιρνει το παλικαρι το αγοραζει με τα χρηματα του...δεν το κλεβει...

    Ας παιρνει ο καθε ενας οτι γουσταρει κι ας το εχει μεσα στο σαλονι του να το χαζευει στην τελικη...

    Αμαν πια ρε φουστη μου...ολο τα ιδια και τα ιδια...

  8. #38
    Μόνιμα Τσαντισμένο Μέλος Το avatar του/της Nikker
    Εγγραφή
    03/07/2007
    Μηνύματα
    53
    Nαι αλλά δεν παύει να είναι μία μηχανή κορυφή στην κατηγορία της και δεν είναι δύσκολο να καταλάβεις γιατί κάποιος να θέλει να την κάνει δικιά του.

    Το να αλλάζεις τις μηχανές συχνά είναι και κατά τις δικιάς μου φιλοσοφίας ωστόσο.
    Αλλά εντάξει... τα δικά του λεφτά σπαταλάει.

    Στο κάτω κάτω τονώνει και τις Ευρωπαϊκές κατασκευάστριες μηχανών. ΚΤΜ, ΒΜW...
    Χάρη σε κάτι τέτοιους περισεύουνε και τα σπρώχνουνε για έρευνα. (ESP, BDAS, αεροσάκος, eject button).

  9. #39
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
    Γεια σου ρε Ταξιδιώτη που πας & χώμα....Ετοιμάζεσαι για υπερατλαντικό ταξίδι ε? Α ρε δούλεμα που θες...Μας το παίζεις & μηχανόβιος..
    Πάρκαρε τη σε καλή θέση όταν πας για καφέ να τη βλέπει όλο το Ηράκλειο ε?

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao
    μεγαλε πολλες φορες ειναι καλυτερα να τρωμε παρα να μιλαμε...
    δεν το παιζω μηχανοβιος αλλα ειμαι μηχανοβιος σε εποχες που αλλοι ηταν στην σκεψη ακομα κι οταν την πηραν την ειδαν ειδημονες ξαφνικα.
    το λαθος μου ηταν που εδωσα τοτε την bmw,το διορθωσα ομως παρολο που εφαγα χρονο και χρημα σε βλακειες.η καρδια μου ηταν εκει.και την ξαναπηρα.
    τωρα για το τι βολτες κανω να εισαι σιγουρος οτι σιγουρα δεν ειναι μεσα στο ηρακλειο και συγκεκριμενα σε καποια καφετερια αραχτος,μπορεις να με γνωρισεις κι επειτα να κρινεις αν ειμαι μηχανοβιος η απλα μια βιτρινα μηχανοβιου εξω απο μια καφετερια παρεα με χαζογκομενακια.
    τωρα το ποιος ειναι για δουλεμα ειναι αλλο θεμα που σιγουρα απαξιω να δωσω απαντηση.
    τετοιοι ψευτο ιδεαλιστες δυστυχως σκοτωνουν τον χωρο της μηχανης.
    και το καλυτερο?δεν ζητησα απο κανενους την τσεπη χρηματα για καποια απο τις μηχανες που εχω παρει,φροντιζω αποκλειστικα και μονο εγω γι αυτο.
    μου αρεσει που πολλοι λενε τους αθηναιους κολλημενους νομιζωντας οτι καποιοι ηρακλειωτες-καγκουρες ειναι καλυτεροι.
    ε ρε δουλεμα που οντως χρειαζεστε καποιοι.κολλημενα ατομα.και η ροχαλα πολυ τους ειναι.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  10. #40
    Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
    Ρε παιδια ελεος οτι παιρνει το παλικαρι το αγοραζει με τα χρηματα του...δεν το κλεβει...

    Ας παιρνει ο καθε ενας οτι γουσταρει κι ας το εχει μεσα στο σαλονι του να το χαζευει στην τελικη...

    Αμαν πια ρε φουστη μου...ολο τα ιδια και τα ιδια...
    πες τα ρε φιλε,λες και ζηταω του τυπα μεριδιο στην αγορα.
    ρε ουστ
    φαντασου να δεις με τι καθεται και ασχοληται ο κοσμος.λες και ειναι προβλημα του καθενα το τι κανει ο ενας κι ο αλλος.
    κομπλεξικοι ειναι καποιοι τετοιοι ανθρωποι δυστυχως.ας κοιτανε τη καμπουρα τους και μετα ας μιλανε για τους υπολοιπους.
    εγω καθε αλλο παρα καλη διαθεση εχω εδω μεσα και δεν γουσταρω καθολου αυτα που γραφω.
    τα θεωρω αναρμοστα.
    κι ας σταματησει πια εδω.
    το θεμα ετσι κι αλλιως εχει κλεισει.

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF