Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 47

Θέμα: Versys 650 test ride

  1. #31
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    εγω λεω οτι ειναι μαλακια και να μη το παρει κανενας γιατι αρχες 2008 μαλλον θα το παρω εγω και δε θελω να το εχει και η.... μιση Αθηνα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




    :a66: το 08 ειναι δισεκτο προσεχε








    :rotflmao:
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  2. #32
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    εγω λεω οτι ειναι μαλακια και να μη το παρει κανενας γιατι αρχες 2008 μαλλον θα το παρω εγω και δε θελω να το εχει και η.... μιση Αθηνα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    ναι τετοια λεγε να δω μετα πως θα το πουλησεις που θα χεις καταλαβει τι μαλακία πηρες..:rotflmao: :rotflmao:

  3. #33
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    ναι τετοια λεγε να δω μετα πως θα το πουλησεις που θα χεις καταλαβει τι μαλακία πηρες..:rotflmao: :rotflmao:
    συμφωνω στο να το εχουν πολλοι, στην περιπτωση που το βαρεθεις ή για οποιοδηποτε λογο θες να το δωσεις δεν θα φευγει με τιποτα, σαν τα sv ενα πραγμα...

    εγω επειδη ξερω οτι μηχανακι δεν το κραταω πανω απο 1,5 χρονο, προτιμω να εχει πουλησει...


  4. #34
    Εκκολαπτόμενος βρωμιάρης Το avatar του/της johnpan
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    1.721
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    :a66: το 08 ειναι δισεκτο προσεχε

    :rotflmao:
    Ωχ ωχ!! Θα 'ρθουνε χρόνοι δίσεχτοι, και μήνες οργισμένοι!!
    Τι υπονοεί η Εύη? :rotflmao: :rotflmao:

    Ιντι, κι εγώ τότε με βλέπω να το παίρνω.... όταν λες αρχές? Κατά το Μάη ε? :rotflmao: :rotflmao:
    Δεν είναι η δόξα /
    δεν είναι τα λεφτά /
    είναι του δρόμου η χαρά !

    Το μηχανόβιο άλμπουμ μου



  5. #35
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
    Ωχ ωχ!! Θα 'ρθουνε χρόνοι δίσεχτοι, και μήνες οργισμένοι!!
    Τι υπονοεί η Εύη? :rotflmao: :rotflmao:

    Ιντι, κι εγώ τότε με βλέπω να το παίρνω.... όταν λες αρχές? Κατά το Μάη ε? :rotflmao: :rotflmao:

    ναι ναι θα ναι σαν να μπαινει η ανοιξη








    (εγω δε θα ανοιξω σπιτι .-συνεργειο θα ανοιξω):rotflmao: :rotflmao:
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  6. #36
    Εκκολαπτόμενος βρωμιάρης Το avatar του/της johnpan
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    1.721
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    ναι ναι θα ναι σαν να μπαινει η ανοιξη
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Καλό!!

    Εγώ με τον Ιντι θα δείξουμε στον κόσμο πώς πρέπει να οδηγιέται ένα Βέρσις.... και τα ανταλλακτικά μας τα καλύπτεις εσυ από το συνεργείο έτσι ?? :rotflmao: :rotflmao:
    Δεν είναι η δόξα /
    δεν είναι τα λεφτά /
    είναι του δρόμου η χαρά !

    Το μηχανόβιο άλμπουμ μου



  7. #37
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Καλό!!

    Εγώ με τον Ιντι θα δείξουμε στον κόσμο πώς πρέπει να οδηγιέται ένα Βέρσις.... και τα ανταλλακτικά μας τα καλύπτεις εσυ από το συνεργείο έτσι ?? :rotflmao: :rotflmao:


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  8. #38
    Πολύ καλό το VERSYS.Πρόσφατα το αγόρασε φίλος μου και είναι πολύ ευχαριστημένος. Θεωρώ ότι αυτή η μηχανή θα πουλήσει πολύ.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	w681h511_00000340453decce.jpg 
Προβολές:	744 
Μέγεθος:	75,9 KB 
ID:	76786

  9. #39
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    λιγο... γιατι ειμαι καΝγΓουρας και με ξερει :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Katalava...tha pao allou na to kano test drive...



  10. #40
    Το εχω 24 μερες και σήμερα διαπίστωσα κάτι που με στεναχώρησε πάνω στο μηχανάκι
    με μικρές σχέσεις (1-2-3 μπορεί και 4)από της 2700 ως της 3500 στροφές ακούγεται ένα τρίξιμο προφανώς από τα πλαστικά που συντονίζονται
    τι λέτε για αυτό θα είναι μόνιμο η αργότερα θα σταματήσει η χρειάζεται να κάνω κάτι εγώ?

  11. #41
    Εκκολαπτόμενος βρωμιάρης Το avatar του/της johnpan
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    1.721
    Μη στενοχωριέσαι τόσο για μικροπράγματα. Πάντως δεν είναι τίποτα, μπορείς και μόνος σου να το διορθώσεις. Βρες ακριβώς το σημείο και βάλε πλαστικές ροδέλες στις βίδες που φταίνε, ή ένα μικρό κομμάτι σαμπρέλα ανάμεσα στα πλαστικά που χτυπάνε, εννοείται θα το κρύψεις να μη φαίνεται.

    Αν πας στην Καβασάκι Μάλλον θα το λύσουν όλο κ θα το ξανασφίξουν για να φύγουν οι τάσεις που έχουν τα πλαστικά σώματα μεταξύ τους, αλλά μάλλον θα το ξανακάνει μετά από κάμποσα χλμ. Εκτός κι αν έχουν τόσο φιλότιμο να σου βάλουν πλαστικές βίδες...
    Δεν είναι η δόξα /
    δεν είναι τα λεφτά /
    είναι του δρόμου η χαρά !

    Το μηχανόβιο άλμπουμ μου



  12. #42
    ρε παιδια ωραιο το μηχανάκι μα μηπως ειναι λιγουλάκι ακριβο ή ειναι η ιδέα μου?

    με abs 7890,00 γυμνό . εντάξει καινουργιο ειναι αλλά απο την αλλη αν του βαλεις πανω λιγα απαραιτητα πραγματακια θα πάει κοντα στα 8500-9000. αξίζει?

  13. #43
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tanouki2
    ρε παιδια ωραιο το μηχανάκι μα μηπως ειναι λιγουλάκι ακριβο ή ειναι η ιδέα μου?

    με abs 7890,00 γυμνό . εντάξει καινουργιο ειναι αλλά απο την αλλη αν του βαλεις πανω λιγα απαραιτητα πραγματακια θα πάει κοντα στα 8500-9000. αξίζει?
    τι ειναι αυτα τα απαραιτητα που κοστιζουν 1100 ευρω?

    αντε να βαλεις μια βαλιτσα και εναν συνεγερμο


    το μηχανακι εχει εναν υπερσυγχρονο κινητηρα και περιφερειακα που δεν εχουν ξαναδει μοτοσυκλετες της κατηγοριας, ιαπωνεζικες


    δηλαδη τοσο καιρο, το multistrada 620 χωρις abs, με τα 8980(dark 8560) ευρω, δεν ειναι ακριβο?
    ενα οποιοδηποτε ευρωπαικο supermotard με τιμη κοντα στα 10000, δεν ειναι ακριβο?

  14. #44
    δίκιο εχεις αλλα εγω το συγκρίνω με το v-strom που με 8000 εχεις και βαλίτσα και χουφτες και καγκελα και ολα αυτα απο την αντιπροσωπεία συν οτι σου δωσει ο κάθε εμπορας.

    καταλαβαινω βεβαια οτι ειναι καινουργιο.

    αν το εχει αγοράσει κανεις ας δώσει πληροφορίες για ποσο κάνουν ορισμενα εξτρα οπως βαλιτσα πισω, χουφτες καποια προστατευτικα κινητηρα κλπ...

    ρωταω γιατι μενω ζακυνθο και εδω δεν τολμώ να ρωτησω καθόλου. φαρμακειο το νησι

    και σε τιμές μετρητοις η τιμές ειναι ιδιες? εννοω για τα εξτρα αν αγοραστουν μαζι με την μηχανη.

  15. #45
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tanouki2
    δίκιο εχεις αλλα εγω το συγκρίνω με το v-strom που με 8000 εχεις και βαλίτσα και χουφτες και καγκελα και ολα αυτα απο την αντιπροσωπεία συν οτι σου δωσει ο κάθε εμπορας.


    και σε τιμές μετρητοις η τιμές ειναι ιδιες? εννοω για τα εξτρα αν αγοραστουν μαζι με την μηχανη.
    για αυτο, εκτος του οτι ειναι πολυ καλη μηχανη, εχει παρει μεχρι και ο τελευταιος γιαπις, v-strom

    απο οτι ξερω, στα μετρητα, ολο και κατι καλυτερο γινεται

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Bandit 650 ABS test ride
    από stefanara στο forum Suzuki Bandit
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 15/12/2009, 22:42
  2. test ride VERSYS 650
    από kalant στο forum Kawasaki Versys
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 27/02/2007, 12:26
  3. VERSYS 650 Test Video
    από kalant στο forum Kawasaki Versys
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 09/12/2006, 12:14
  4. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 19/12/2004, 21:17
  5. Απαντήσεις: 99
    Τελευταίο μήνυμα: 18/03/2004, 20:41

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF